Dodaj do ulubionych

Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestami ...

    • strikep Zydowscy profesorowie = Umberto Eco 13.01.08, 22:57
      • nononsens Re: Zydowscy profesorowie = Umberto Eco 13.01.08, 23:00
        no i nie mamy juz watpliwosci
    • bprafael szkoda z bezmozgi,i czytelnikami GW dyskutować :P 13.01.08, 22:59
      niektórzy z was nawet szkoły średniej nie ukończyli :P ale chyba jak zwykle
      wypili i się wypowiadają :P brawo uczeni polacy :P
      • nononsens Re: szkoda z bezmozgi,i czytelnikami GW dyskutowa 13.01.08, 23:06
        bprafael napisał:

        > niektórzy z was nawet szkoły średniej nie ukończyli :P ale chyba
        jak zwykle
        > wypili i się wypowiadają :P brawo uczeni polacy :P

        wydaje mi sie, ze brak wyksztalcenia i alkoholizm raczej nie anuluja
        prawa do wyrazania opini,
        • bprafael Re: szkoda z bezmozgi,i czytelnikami GW dyskutowa 13.01.08, 23:11
          a brak zdolnosci do czynnosci prawnych???? wiekszosc wypowiedzi sie do tego
          kwalifikuje :) jak was czytam biedne polaczki, to tylko sie smieje :) jakie
          tlumoki i mysla ze ktos debili slucha :PPPP
          • nononsens Re: szkoda z bezmozgi,i czytelnikami GW dyskutowa 13.01.08, 23:45
            'its better to keep your mouth shut and let people think that you
            are stupid, then open your mouth and remove the doubt'(mark twain)
            pasuje to do ciebie jak ulał
    • strikep Postawic synagoge w miejsce Bazyliki Sw.Piotra 13.01.08, 23:00
      i bedzie spokoj, co?
      • bprafael Re: Postawic synagoge w miejsce Bazyliki Sw.Piotr 13.01.08, 23:12
        strikep napisał:

        > i bedzie spokoj, co?
        ale madry jestes, jak pacjent szpitala ... psychiatrycznego :P
      • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: Postawic synagoge w miejsce Bazyliki Sw.Piotr 13.01.08, 23:42
        strikep napisał:

        > i bedzie spokoj, co?
        a moze postawic waszej papistowskiej swini b16 klotzka w jape co?
    • gugula Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestami .. 13.01.08, 23:02
      Włosi daja światu przykład odwagi. Brawo!
      • 123rbr Re: Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestam 13.01.08, 23:06
        Nie tylko Włosi, Hiszpanie też pogonili kota sukienkowym.
    • strikep Postawic synagoge w miesjce Bazyliki Sw. Piotra 13.01.08, 23:02
      i bedzie dobrze co?
      • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: Postawic synagoge w miesjce Bazyliki Sw. Piot 13.01.08, 23:37
        strikep napisał:

        > i bedzie dobrze co?
        wreszcie cos madrego napisałes.... ale wolałbym np. basen albo fajna dyskoteke :PPP
    • bprafael Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestami .. 13.01.08, 23:14
      polaczki dalej pisza :P i mysla ze ktos sie przejmie ich skomleniem :PPPP tylko
      wasza g... gazeta to napisala. nikt szanowany. ale polaczkow mozna byle g...
      przekonac :PPPPP
    • adam81w Co jest dziwnego w tym ze miejsce zwiazane z nauka 13.01.08, 23:16
      nie chce u siebie kogos kto jest wielkim przeciwnikiem nauki i ktory
      ciagle tepi nauke?
    • bprafael a wy polaczki dalej piszecie :P 13.01.08, 23:16
      i mysla ze ktos sie przejmie ich skomleniem :PPPP tylko
      wasza g... gazeta to napisala. nikt szanowany. ale polaczkow mozna byle g...
      przekonac :PPPPP
    • lekarzzewsi Mają rację 13.01.08, 23:18
      W nauce Kościoła jest tyle nauki ile krzesła w krześle
      elektrycznym... Ratzinger to taki sam ograniczony beton jak Wojtyła.
      Czy doczekamy kiedyś mądrego i uczciwego Papieża ???
    • strikep Zydzi, jak sie nie podoba to wypie..c do israel 13.01.08, 23:24
      jak sie nie podoba w Europie chrzescijanskiej
      • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: Zydzi, jak sie nie podoba to wypie..c do isra 13.01.08, 23:39
        strikep napisał:

        > jak sie nie podoba w Europie chrzescijanskiej

        a gdzie masz taka qwo trollowska??? bedziemy wami palowac brzegi autobahn....
        xianski smieciu...a ciebie własnorecznie ukrzyzuje ryjem w gownie nozkami do
        gory ...;DDDDDDDDDDDDDDDDD
      • mark.parker Re: Zydzi, jak sie nie podoba to wypie..c do isra 14.01.08, 00:06
        strikep napisał:

        > jak sie nie podoba w Europie chrzescijanskiej

        Moczar redivivus?
        • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: Zydzi, jak sie nie podoba to wypie..c do isra 14.01.08, 00:08
          mark.parker napisał:

          > strikep napisał:
          >
          > > jak sie nie podoba w Europie chrzescijanskiej
          >
          > Moczar redivivus?
          nie...debilus trollus pospolitus kretynus:PPP

    • jurek42 Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestami .. 13.01.08, 23:25
      z tego Grocholewskiego to ładna wazelina. Broni swego szefa bo co innego może.
      Swoją drogą to ten B XVI to czasami mówi szybciej niż myśli. Syn hitlerowskiego
      żandarma, sam był w Hitlerjugend, no i ta wsciekła obrona błędów kościoła.
      Odkryć Kopernika i Galileusza nie da się krytykować. Każdy kto wątpi w ich
      odkrycia jest ignorantem. Stawanie w obronie oskarżycieli Galileusza jest nie
      tylko głupotą ale pachnie ciemnotą, a to przywódcy kościoła nie przystoi.
      Dlatego popieram protest rzymskich profesorów.
      • bprafael Re: Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestam 13.01.08, 23:28
        jurek42 napisał:

        > z tego Grocholewskiego to ładna wazelina. Broni swego szefa bo co innego może.
        > Swoją drogą to ten B XVI to czasami mówi szybciej niż myśli. Syn hitlerowskiego
        > żandarma, sam był w Hitlerjugend, no i ta wsciekła obrona błędów kościoła.
        > Odkryć Kopernika i Galileusza nie da się krytykować. Każdy kto wątpi w ich
        > odkrycia jest ignorantem. Stawanie w obronie oskarżycieli Galileusza jest nie
        > tylko głupotą ale pachnie ciemnotą, a to przywódcy kościoła nie przystoi.
        > Dlatego popieram protest rzymskich profesorów.


        żebym ci nie odpisał, kto cię urodzil, bo to chyba nie jest powód do chwały :P
        • przyczajony_mason_ukryty_zyd Re: Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestam 13.01.08, 23:44
          bprafael napisał:


          > żebym ci nie odpisał, kto cię urodzil, bo to chyba nie jest powód do chwały :P
          w twoim równiez synu romskiej qwy i gestapowca...ups... to nie był
          gestapowiec...to pies sasiada wyprzedził twojego starego...
          • bprafael Re: Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestam 14.01.08, 00:48
            mamusia lekarstw nie podala, glupiutki debilku :) twoja matka klaszcze pewnie u
            rubika, jak widac po wpisach :PPPPP
    • wicary Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestami .. 13.01.08, 23:41
      Codziennie dziękuję Bogu,że uczynił mnie ateistą Coś się tu nie zgadza no
      właśnie na tym polega wiara katolicka,że nic się nie zgadza Amen
    • dzakarta Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestami .. 13.01.08, 23:44
      To bardzo interesujące, że właśnie Włosi,którzy w swojej stolicy
      maja państwo Watykan i są w większości chrześcijańskim narodem -
      coraz częściej występują przeciwko zakłamaniu, obskurantyzmowi i
      wsztecznictwu Watykanu utrzymującego nadal swój wizerunek kościoła
      żywcem ze średniowiecza.
      Stanowisko B-16 wobec Galileusza, a przypomnę, że B-16 zwalczał
      również Harry Pottera i inne bajki dla dzieci, zakrawa na
      śmieszność, tym bardziej, że twierdzi jakoby był otwarty na dialog).
      Włosi to nie Polacy, oni nie stracili jeszcze jaj i nie potakują
      każdemu proboszczowi w każdej (choćby najdurniejszej kwestii).

      Pamiętam, jak po ujawnieniu w pewnej podkarpackiej wsi faktu
      bezspornego molestowania kilkuletniech dzieci przez księdza (sam
      przyznał się), moherowe parafianki zawzięcie broniły sprawcę przed
      wymiarem sprawiedliwości i nadal podsuwały mu swoje dzieci i wnuki.
      Trudno o większe bezmózgowie!
      Brawo Uniwersytet La Sapienza! Brawo włoscy naukowcy!

    • strikep Hiszpania wypedzila zydow w XII vieku, 13.01.08, 23:46
      Anglia w ypedzila zydow w XIII vieku, Francja w XIII wieku
      • strikep Re: Hiszpania wypedzila zydow w XII vieku, 13.01.08, 23:49
        strikep napisał:

        > Anglia w ypedzila zydow w XIII vieku, Francja w XIII wieku
      • nononsens Re: Hiszpania wypedzila zydow w XII vieku, 13.01.08, 23:51
        strikep napisał:

        > Anglia w ypedzila zydow w XIII vieku, Francja w XIII wieku

        a potem w XVI wypedzila katoli i zdetronizowala papcie jako glowe
        kosciala
    • strikep Wszystkie panstwa EU sa Chrzescijaniskie 13.01.08, 23:47
      Europa jest zbudowana na fundamentach chrzescijanskich
    • strikep Irlandia jest Katolicka, Italy sa katolickie 13.01.08, 23:51
      • nononsens Re: Irlandia jest Katolicka, Italy sa katolickie 13.01.08, 23:54
        italy takie katolickie ze papci nie chcą na uniwerku
    • strikep Katolicy sa tez Chrzescijanami a nie juden 13.01.08, 23:52
    • strikep Anglia jest Chrzescijanska 13.01.08, 23:53
      Irlandia, Francja sa Chrzescijanskie - Katolickie
      • nononsens Re: Anglia jest Chrzescijanska 13.01.08, 23:55
        strikep napisał:

        > Irlandia, Francja sa Chrzescijanskie - Katolickie

        ale papcie maja gleboko w d...
    • strikep Wlochy sa katolickie i chrzescijanskie 13.01.08, 23:55
      i takimi pozostana, powiedz inaczej a we Wloszech obetna ci
      obrzezanego kutasa
      • nononsens Re: Wlochy sa katolickie i chrzescijanskie 13.01.08, 23:56
        strikep napisał:

        > i takimi pozostana, powiedz inaczej a we Wloszech obetna ci
        > obrzezanego kutasa

        oh my god
    • strikep Czytasz zydowska antypolska gazete 13.01.08, 23:56
      pojedz do Wloch to zobaczysz ze Wlochy sa 100% KATOLICKIE
      • nononsens Re: Czytasz zydowska antypolska gazete 13.01.08, 23:58
        strikep napisał:

        > pojedz do Wloch to zobaczysz ze Wlochy sa 100% KATOLICKIE

        bylem, katolicyzm na pokaz pelen udawanego dramatu
      • wicary Re: Czytasz zydowska antypolska gazete 14.01.08, 00:06
        strikep napisał:

        > pojedz do Włoch to zobaczysz ze Wlochy sa 100% KATOLICKIE Byłem i to dość
        długo teorytycznie masz rację Ale rozwodów mają więcej niż w Polsce,
        prezerwatywy kupisz praktycznie WSZĘDZIE w aptekach środków anty koncepcyjnych
        od groma i ciut ciut, 1/5 młodych ludzi żyje na tzw " kocią łapę" i nikomu to
        nie przeszkadza żony do wiernych nie należą - mężowie nie są im dłużni
        Ordynarnych dowcipów o Jupim nasłuchałem się ogromne ilość ( głównie od
        taksówkarzy wystarczyło wspomnieć,że jesteś polakiem) Za preambułę nie chcą
        umierać jak kurduple Kaczyńscy ---
    • wicary Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestami .. 13.01.08, 23:57
      Przed wojną papież Pius XI, ufny w swój sojusz z faszystami, zażądał
      od Mussoliniego zburzenia pomnika Giordana Bruna w Rzymie. Dyktator
      odmówił, twierdząc, że jest to dziedzictwo narodu włoskiego.

      Była to jedyna rzecz, której faszyści odmówili papieżowi spośród
      jego licznych i daleko idących żądań pod adresem państwa
      Spokojnie jeszcze kilkadziesiąt lat i u nas będzie co burzyć oj będzie
    • strikep Kultura Zachodu jest Chrzescijanska 13.01.08, 23:58
      Renesans = Wlochy,architektura, katedry, freski, rzezby, Hiszpania
      podobnie....
      • nononsens Re: Kultura Zachodu jest Chrzescijanska 14.01.08, 00:00
        strikep napisał:

        > Renesans = Wlochy,architektura, katedry, freski, rzezby,
        Hiszpania
        > podobnie....

        no tak renesans trwal 2000 lat super
    • strikep Powiedz w Italy, ze Wlochy nie sa katolicke 13.01.08, 23:59
      to cie ......
    • xxxx50 Włochy: Kard. Grocholewski zdumiony protestami .. 14.01.08, 00:00
      Cala historia kosciola katolickiego to ciag klamstw i niedomowien. Powiazanie za
      sprawami narodowymi i niepodleglosciowymi zamacilo na tyle skutecznie, ze wierni
      KK nie sa w stanie odroznic co jest Slowem Bozym a co jest ludzka interwencja
      nie majaca nic wspolnego z Bozym Planem Zbawienia. Jest to ogromnu przelom w
      katolickim sposobie myslenia nie zaprosic uzurpatora Jezusa na wazne obchody
      rocznicowe. Galileusz to kropla w morzu bezecenstw KK na przestrzeni wiekow.
      Moze to da cos do myslenia zakutym palom w Watykanie za to co robia jest z
      natury diabelskie.
    • guru133 Papieskiemu sługusowi trudno zrozumieć że są 14.01.08, 00:00
      jednak żyja na świecie ludzie potrafiący samodzielnie mysleć i
      wyciagać prawidłowe wnioski z zachowań i wypowiedzi zadufanych w
      sobie purpuratów i ich śmiesznego przywódcy. Średniowiecze w Europie
      Zachodniej to już przeszłość a i w Polsce też zaczyna powoli mijać,
      czy sie to "ekscelencjom" podoba czy też nie.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka