buhaj_z_rogiem 02.03.08, 19:07 Normalnie Kacapbasza. Albo inny Nursułtan Miedwiediajew. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kontestujacy Zaskakujący wynik ;) 02.03.08, 19:17 Teraz to pewnie się nawet udemokratyzują, kto wie, może zaczną przestrzegać nawet praw człowieka. Fiu fiu.. takie zmiany... A na poważnie: demokratyczna żenada, ale też Rosjanie mają to co lubią- trzymanie za mordę i poczucie mocarstwowości. Złudnej, bo złudnej, ale czują się lepiej. Putin wmawia im, ze są mocarstwem militarnym a tak naprawdę są mocarstwem surowcowym, czyli gospodarka stoi na glinianych nogach. Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Re: Zaskakujący wynik ;) 02.03.08, 23:45 Opowiec mi mily czlowieku, jak mnie trzymaja za morde? Opowiec co zlego mi wladza robi? Niech gospodarka na glinianych nogach stoi, ale glownie ze nie goni do innych krajow na budowach czy tam gdzies pracowac... Odpowiedz Link Zgłoś
anna.an I bardzo dobrze! Brawo Miedwiediew 02.03.08, 19:17 A jak w USA wygrywa Bush i nie mogą przez miesiąc głosów sie doliczyć to niby w porządku jest amerykorracja? Wygrał Miedwiediew i spoko....Rosja się rozwija i niech tak będzie dalej...Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: I bardzo dobrze! Brawo Miedwiediew 02.03.08, 19:19 Typowa odpowiedz kacapa :"a u was bija murzynow" :P Odpowiedz Link Zgłoś
bushevik o Rosji tylko zle, a o Hameryce tylko dobrze 02.03.08, 21:42 i tak trzymac Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: I bardzo dobrze! Brawo Miedwiediew 02.03.08, 21:21 > A jak w USA wygrywa Bush i nie mogą przez miesiąc głosów sie doliczyć to niby w > porządku jest amerykorracja? Wygrał Miedwiediew i spoko....Rosja się rozwija i > niech tak będzie dalej...Pozdrawiam Gratulacje dla Rosjan! Miedwiediew wygląda na sensownego polityka :) Odpowiedz Link Zgłoś
heartpumper Re: Ameryka ma pajaca-prezydenta a Rosja co ? 03.03.08, 00:46 A Polsza, to ma ziemniaka. Odpowiedz Link Zgłoś
camerota Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 19:20 Odlucz sie nienawisci i nie demonizuj Rosji. Oni tez swoje wycierpieli, a Putin postawil ich kraj na nogi, dlatego nie podoba sie takim jak ty. Ciesze sie ze bedzie kontynuacja polityki Putina. A ty przygotuj sie na amerykanizacje Polski. Spod jednej okupacji pod druga. Jakiz ten polski narod glupi i nigdy sie niczego nie nauczy...smutne Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 19:22 trzecia rzesza tez sie rozwijala pod demokratycznymi rzadami pewnego adolfa . W polsce tez go niektorzy chwalili :P Odpowiedz Link Zgłoś
estees Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 19:28 przestańcie sie wygłupiać z tym czerwonym tłem, niby ze co co takas sensacja czy jak ? robicie cyrk w wyborczej Odpowiedz Link Zgłoś
hirschberger Teraz tylko należy mieć nadzieję 02.03.08, 19:32 Teraz tylko należy mieć nadzieję, że dla dobra Rosji ktoś wreszcie podejmie decyzję o podniesieniu cen gazu i ropy dla bych "braci". Sprzedaż w obecnych cenach to jakieś nieporozumienie. Wystarczy choćby spojrzeć na ceny gazu z Norwegii, które Polska jakoby gotowa jest płacić w imię bezpieczeństwa energetycznego. Odpowiedz Link Zgłoś
fyrlok Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 19:43 Sztuczne, plastykowe buzie. Sztuczne, plastykowe zeby. Lodowaty "usmiech". Dreszcz! Odpowiedz Link Zgłoś
pan_opticum To gratulacje 02.03.08, 19:43 Ten kraj potężny, jego step wielki Nie pojmiesz go rozumem choćbyś myślał wieki Przy stole wyżsi rangą podczas picia wódki Rozkaz natarcia dla stłumienia rebelii Nie pierwszy raz, nie ostatni jak sądzę Świata tego konstrukcja się na tym zasadza Produkować broń, to na tym świecie Jest pierwszy, najlepszy i największy interes Wielu by straciło, gdyby się uspokoiło Na wschodzie i zachodzie wszystko by ucichło A życie tych czy owych? Przecież to drobnostka! To wszystko jest przecież wliczone w koszta Odpowiedz Link Zgłoś
socjalliberal No to i podkład muzyczny do tego od razu... 02.03.08, 19:47 www.wrzuta.pl/audio/1MWmXBXMJX/04._knz_-_lysy_jedzie_do_moskwy Odpowiedz Link Zgłoś
krzynia.c Ale zaskoczenie,nikt by nie przypuszczał 02.03.08, 20:02 Lenin i Stalin dali dobrą lekcję jak trzymać naród za mordę.Nasi "przyjaciele"jeszcze nie raz dadzą nam się we znaki. Odpowiedz Link Zgłoś
yaicarz Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 20:02 Gdyby Putin wskazał Rosjanom MICHAELa JACKSONa, to też by zwyciężył w 1-szej turze! :))) Odpowiedz Link Zgłoś
kos1981 jeżeli świat toleruje Kacapię i Chiny to któregoś 02.03.08, 20:03 dnia zrobi to samo gdy do władzy dojdzie NPD w Niemczech... Odpowiedz Link Zgłoś
jankowski1960 Rosja ma demokracje. Czy Polska ma demokracje? 02.03.08, 20:06 Watpie w to. WIEkszosc Polakow jest przeciwko tarczy, a jednak bedzie ona w PL zainstalowana, a w Rosji nie bedzie. Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Re: Rosja ma demokracje. Czy Polska ma demokracje 02.03.08, 20:27 To mogles wybrac kogos kto nie chce tarczy . W czym problem ? Odpowiedz Link Zgłoś
krewiblizna Re: Rosja ma demokracje. Czy Polska ma demokracje 02.03.08, 21:01 A tobie ruscy płacą za takie głupie komentarze. Tarcza i amerykańskie bazy to najlepsza ochrona przed zakusami tej ruskiej dziczy. Jak ci się podoba ich "demokracja" to wypad do kacapowa. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: Rosja ma demokracje. Czy Polska ma demokracje 02.03.08, 21:17 > Watpie w to. WIEkszosc Polakow jest przeciwko tarczy, a jednak > bedzie ona w PL zainstalowana, a w Rosji nie bedzie. Dokładnie! Rosjanie wybierają władze, które nie przyjmują wytycznych z Langley - i stąd to ciągłe ujadanie na Rosję w krajach, w których możliwości takiego wyboru NIE MA. Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Re: Bardzo trafna uwaga 02.03.08, 21:28 Zazdrosc, nietety to przywara Polakow dobrze znana. W polityce tez - Polacy nie moga decydowac o najwazniejszych rzeczach w ich kraju (m.i. tarcza) stad ta wsciekla zazdrosc do Rosjan. Jedno jest pewne o Rosji - oni wybieraja prezydenta ktory nie ma pana za oceanem. Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Polska ma demokratyczne klotnie 02.03.08, 21:21 Decyzje istotne (np. wlasnie tarcza) sa podejmowane przez pana. Odpowiedz Link Zgłoś
niezapowiedziany rozumiem, ze decyzja negatywna ws tarczy 02.03.08, 22:13 bylaby suwerenna, mimo, ze wlasnie tak chce Rosja, tak? :)) Smieszni jestescie z tym ujadaniem na Stany. Poki co, lepiej zyje sie tam, gdzie model polityczny i spoleczny odpowiada temu amerykanskiemu niz rosyjskiemu. Tak bylo i jest i pewnie bedzie jeszcze dlugo. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr nie Rosja, tylko 90% Polaków! 02.03.08, 22:17 Decyzja jest suwerenna wtedy, kiedy nie lekceważy interesów kraju i woli miażdżącej większości społeczeństwa, a włażenie w d*** hamburgerojadom nie ma z tym nic wspólnego... Odpowiedz Link Zgłoś
te_rence Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 20:15 Cóż za zaskoczenie! Odpowiedz Link Zgłoś
marcowsky Pierwsze wyniki: zaskoczony jestem 02.03.08, 21:02 i wstrzasniety-Rosja ma dwoch carow! Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr I znów Rosjanie ośmielili się wybrać sami ! 02.03.08, 21:15 Skandal! Znów nie posłuchali Kaczyńskiego, Busha albo innego Michnika! Znów nie posłuchali światowych korporacji chętnych by "zabezpieczyć" rosyjskie surowce... Znów będę mieli prezydenta, który nie przyjmuje wytycznych z Langley... Znów nie zaufali agenturze na obcym żołdzie, mieniącej się uroczo "opozycją demokratyczną"... Znów zero szans na bandycką "prywatyzację"... Zatem cuchnący kocioł medialno-polityczny nadal będzie bulgotał, pranie mózgów trwać będzie w najlepsze: nadal będziemy słyszeć o strasznej rosyjskiej despotii, o dzielnych "bojownikach" z Czeczenii (i "terrorystach" z Iraku), o imperialnym Kremlu, żelaznym wilku i dobrej gołębiej "tarczy". Buahaha! Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Re: Warto przeczytac - Putin ostatni dysydent Eu- 02.03.08, 21:38 Europy www.izvestia.ru/politclub/article3113518/ Przy okazji www.atimes.com/atimes/Central_Asia/JC01Ag01.html Przekazujmy sobie dobre linki Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Dlaczego Putin jest dysydentem? 02.03.08, 21:41 "Владимир Путин - последний диссидент Европы. И именно потому, что Путин говорит и делает то, что в "политкорректной Европе" говорить и делать запрещается" Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: bardzo ładnie piszecie po polsku 02.03.08, 21:55 ale żeby cytować Wasze media w bukwach na polskim portalu? Ok, musiałem kupować "wesołyje kartinki" ale chyba nie myślicie, że je czytałem? A. Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Jezeli ci nie odpowiadaja "bukwy" czytaj to 02.03.08, 22:07 antiwar.com/malic/ www.counterpunch.org/szamuely02152008.html counterpunch.com/johnstone02182008.html www.lenta.ru/conf/milosevic/ Nie tylko koszerna czlowiek zyje! Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: nie "nieodpowiadają" 02.03.08, 22:20 ale są nieczytelne, przyznaję kiepsko znam rosyjski. Czy Ty sądzisz, że ja będę jedno zdanie na minutę czytał? Z czterech linków dwa, te counterpunch (a z ciekawości, który był pierwyj punch wg. Ciebie?;)) się nie otwierają, czwarty nadal trudny czyli bukwy więc zostaje pierwszy nt. Serbii i Kosowa, trafiasz kulą w płot bo faktycznie nastąpiło ze strony Polski uznanie Kosowa ale po pierwsze opinia publiczna jest podzielona, po drugie nastąpiło to bynajmniej w pierwszych dniach i sporo po przyjaciołach od Gazociągu Pólnocnego czyli Niemcach. Czy Twoi koledzy z działu niemieckiego też na ich forach piszą? Polska (mając wątpliwości) zachowała się tak jak wiekszość krajów Unii a nie dlatego, że jest "na pastku Langley" jak tu naiwnie piszecie. A. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: nie "nieodpowiadają" 02.03.08, 22:25 Naiwne to jest myślenie, że panowie Kaczyński, Sikorski et consortes przyjmują jakiekolwiek stanowisko z uwagi na "postawę Unii"..hehehe! Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: nie "nieodpowiadają" 02.03.08, 22:37 W takim razie zachodzi dziwna zbieżność decyzji krajów Unii i Polski. Panowie Kaczyńscy niezbyt poparli decyzję rządu, Sikorski przeciągał. Ciągle jedziesz stereotypem "Langley", słabo. A. Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Re: Polska czy rzad polski 02.03.08, 23:49 W dyskusji liczy sie wlasne zdanie. Liczy sie co Ty sadzisz na temat uznania przez Polski Kosowa. Wykrety rzadu wszyscy znaja i nie wmawiaj, ze to jest opinia wiekszosci spoleczenstwa. Odpowiedz Link Zgłoś
the.skin Coraz bardziej zacz mi się podobac rosyjska demokr 02.03.08, 21:50 eh zeby tak w Polsce... tam takie miernoty jak Tusk czy kaczory niemająw ogóle prawa bytu... Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 21:52 brawo miedwiediew mafia i cia zostaly pogonione rassija wpieriod polacy wy tez pogoncie mafie ktora wami rzadzo ta z watykanu i waszyngtonu a pojdzi4cie do przodu pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 "wybraliśmy drogę rozwoju na długie lata" 02.03.08, 21:58 no i fajnie...czyli energetyczne "mocarstwo" a'la Saudi Arabia albo Nauru z dodatkowym bagażem silosów atomowych i rdzewiejących okrętów podwodnych, wąska elita astronomicznie bogata, reszta narodu jako tako wegetuje... Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: "wybraliśmy drogę rozwoju na długie lata" 02.03.08, 22:00 a u was ta reszta nawet nie wegetuje w tym roznica tylko ucieka z kraju Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 jeśli mowa o wegetacji 02.03.08, 22:04 pokazywali dziś w BBC tzw. rosyjską wieś, w Polsce mieliśmy coś takiego 40 lat temu... Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Przesadzasz z zachwytami, Miszenka. 02.03.08, 22:07 Jako dobry agenciak, musisz brac pod uwage, ze na forum jest wiele osob dokladnie znajacych putinowski raj. Afrykanska nedze milionow i prymitywny przepych nielicznych. Odpowiedz Link Zgłoś
borrka Przesadzasz z zachwytami, Miszenka. 02.03.08, 22:07 Jako dobry agenciak, musisz brac pod uwage, ze na forum jest wiele osob dokladnie znajacych putinowski raj. Afrykanska nedze milionow i prymitywny przepych nielicznych. Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Re: Jeszce lepiej znamy obecny polski raj 02.03.08, 22:13 Jedno jest pewne - putinowski raj jest o niebo lepszy dla wiekszosci rosjan od oklaskiwanej przez zachod jelcynowskiej demokracji i innych propagandowych bajerow. Odpowiedz Link Zgłoś
spark5719 No właśnie nic nie znasz, radziecki 02.03.08, 22:20 Piszesz o sprawach, o których nie masz bladego pojęcia. Poproś przełożonych o paszport oraz bilet i przyjedź, popatrz sobie. I weź pod uwagę, że u nas nie trzeba zezwolenia na poruszanie się z miasta do miasta ;P EOT Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Re: Gdzie to mieszkasz wszechwiadku 02.03.08, 22:35 Moze jestes moim sasiadem? Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 21:56 pytam sie polaczkow wedlug was kto powinien wygrac zeby wasi agenci cia uznalui wybory za nie sfaLSZOWANE PYTAM SIE POWAZNIE JESTEM CIEKAWY? Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 ależ nikt nie mówi o sfałszowanych wyborach 02.03.08, 22:02 zastanawiamy się po co w po co w ogóle w Rosji są wybory, i kosztowne to i ludziom w głowach mąci, nawet jeśli zwyciezca wskazany, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: ależ nikt nie mówi o sfałszowanych wyborach 02.03.08, 22:03 u was tez podobnie po co wam wybory jak rzadzi wami waszyngton sam przyznaj Odpowiedz Link Zgłoś
alfalfa Re: pomyliłeś się 02.03.08, 22:07 nie Waszyngton ale Langley. Nie wyłamuj się. A. Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 sowieckie pranie mózgów 02.03.08, 22:07 było skuteczne, napisz jeszcze jak to pierwszy sekretarz sesza zatwierdza polskiego genseka....mongolska mentalność robi swoje - własza zawsze musie być z czyjegoś nadania, wolne wybory to mit, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr nie ma jak "podtapianie mózgów" w Guantanamo 02.03.08, 22:10 dzięki bushowickim metodom w XXI wieku demokrację chłonie się jak gąbka! Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: sowieckie pranie mózgów 02.03.08, 22:10 wybory byly wolne kazdy chcial glosowac na tego kogo chce wedlug ciebie tylko jakby wygral kasparow wybory bylyby demokratyczne a tak pozatym rosjanom zwisa to czy polacy uwazaja czy w rosji jest demokracja czy nie naprawde Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 Re: sowieckie pranie mózgów 02.03.08, 22:14 a więc po co wybory??? car wskazał cara... Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: sowieckie pranie mózgów 02.03.08, 22:17 jak to po co rosjanie wybieraja preaydenta a wiekszosc chcciala miedwiediewa Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 Re: sowieckie pranie mózgów 02.03.08, 22:19 no właśnie, car wskazał cara, naród słucha, po co wybory? i koszty i fatyga.... Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Re: przypadek nieuleczalny 02.03.08, 22:19 Nie rozumiesz co mowisz i nie wiez co sie dzieje wokol ciebie - idealny wytwor nowej demokracji Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 Rosja 02.03.08, 22:20 czyli kraj o dłufgiej tradycji demokratycznej i rozwiniętym społeczeństwie obywatelskim.. Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Re: Rosja 02.03.08, 22:23 gringo68 napisał: > czyli kraj o dłufgiej tradycji demokratycznej i rozwiniętym > społeczeństwie obywatelskim.. To nie wazne o jakiej tradycji - wazne, ze to co robia teraz jest dobre dla nich i nie robie ci tez nic zlego - dlaczego wiec ujadasz??? Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 Re: Rosja 02.03.08, 22:29 ależ nie ujadam, jak im pasuje car, nich żyją z Bogiem... Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr inaczej w USA, gdzie Gore przegrał mając większość 02.03.08, 22:20 Nasze małe puchatkowe umysłki nie są w stanie pojąć złożonego cudu demokracji, w której zebrawszy większość głosów przegrywa się wybory, a głównym tematem kampanii w XXI wieku jest dopuszczalność stosowania tortur. Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 Re: inaczej w USA, gdzie Gore przegrał mając więk 02.03.08, 22:27 honeyr napisał: > Nasze małe puchatkowe umysłki nie są w stanie pojąć złożonego cudu demokracji, > w > której zebrawszy większość głosów przegrywa się wybory, a głównym tematem > kampanii w XXI wieku jest dopuszczalność stosowania tortur. niektóre umysły nie są też w stanie pojąć systemu wyborczego w USA... Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: inaczej w USA, gdzie Gore przegrał mając więk 02.03.08, 22:32 > niektóre umysły nie są też w stanie pojąć systemu wyborczego w USA... Na szczęście znajdą się czasem obsadzeni przez tatusia sędziowie Sądu Najwyższego, którzy świetnie znają "system"... Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Re: inaczej w USA, gdzie Gore przegrał mając więk 02.03.08, 22:41 A poza tym chodzi o taki system ktorego przecietny czlowiek nie jest w stanie pojac - to jest prawdziwa demokracja! Machina propagandowa ma wtedy najwieksze pole do popisu i wmowi wszystko. Np: Czy wiecie co to jest "superdelegates" - ostatni pomysl Clintonowej do ratowania porazki. honeyr napisał: > > niektóre umysły nie są też w stanie pojąć systemu wyborczego w USA... > > Na szczęście znajdą się czasem obsadzeni przez tatusia sędziowie Sądu > Najwyższego, którzy świetnie znają "system"... Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 i widzisz jak mongolska mentalność cię przeżarła 02.03.08, 22:41 honeyr napisał: > > niektóre umysły nie są też w stanie pojąć systemu wyborczego w USA... > > Na szczęście znajdą się czasem obsadzeni przez tatusia sędziowie Sądu > Najwyższego, którzy świetnie znają "system"... nie dociera do ciebie, że może gdzieś istnieć społeczeństwo obywatelskie i niezależne sądownictwo, nie rozpatruj wszstkiego pod kątem realiów twojej strany... Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr biedulku, hamburgery nie mnożą neuronów w mózgu! 02.03.08, 23:02 > nie dociera do ciebie, że może gdzieś istnieć społeczeństwo > obywatelskie i niezależne sądownictwo masz na myśli Guantanamo czy Irak? czy po prostu najbliższy McDonald - sanktuarium "wolnej myśli"? Odpowiedz Link Zgłoś
niezapowiedziany kazdy mogl glosowac na jednego z tych 02.03.08, 22:20 na ktorych zgodzil sie Kreml. Kasparowowi nie udalo sie nawet zebrac komitetu, bo sali nie mozna bylo wynajac. O czym my w ogole mowimy: poczytaj troche ksiazek na temat wspolczesnej Rosji: - sadownictwo i prokuratura - gubernie i prawo administracyjne - media - FSB Zycie pod kontrola Kremla, za zgoda spoleczenstwa. Ich mala stabilizacja. Ciekawe co sie bedzie dzialo jak zaleznosc rozwinietego swiata od ropy zacznie spadac... Rewolucja czy kolejna wojna swiatowa? Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 w Saudi Arabii 02.03.08, 22:26 przynajmniej społeczeństwo skorzystało z naftowego boomu, król i szejkowie ociekali złotem, ale naród jeździł cadillacami, w Rosji mamy Rollsy i Zaporożce, hehe... Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Re: kazdy mogl glosowac na jednego z tych 02.03.08, 22:30 Wzruszające! Ceny ropy nie spadną, rodzina Bushów i jej poplecznicy dba o to od dwóch dekad. Co do wojny światowej - "poczytaj trochę książek" na temat ofiar inwazji na Irak. Co do możliwości wyboru - wskaz w Polsce partię, która jasno prezentuje NIE wobec tarczy, domaga się rozliczenia offsetu i zobowiązuje do NATYCHMIASTOWEGO wycofania wojsk z Iraku i Afganistanu - czyli prezentuje stanowisko zdecydowanej większości społeczeństwa. Jak wskażesz taką partię , to wtedy będziemy rozważać jak wyglądają "możliwości wyboru" i kto wyraża zgodę na kształt sceny politycznej w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Re: kazdy mogl glosowac na jednego z tych 02.03.08, 22:49 Honeyr: Szkoda wysilku na gringo - przypadek nieuleczalny. O takich mowie "zanim sam nie uderzy gola d. o beton, to sie go nie przekona". Narkoman nowo-mowy mediow. Niestety tak jak wiekszosc wychowankow nowo-mediow. Pozdrowienia z Teksasu. honeyr napisał: > Wzruszające! Ceny ropy nie spadną, rodzina Bushów i jej poplecznicy dba o to o > d > dwóch dekad. > Co do wojny światowej - "poczytaj trochę książek" na temat ofiar inwazji na Ira > k. > Co do możliwości wyboru - wskaz w Polsce partię, która jasno prezentuje NIE > wobec tarczy, domaga się rozliczenia offsetu i zobowiązuje do NATYCHMIASTOWEGO > wycofania wojsk z Iraku i Afganistanu - czyli prezentuje stanowisko zdecydowane > j > większości społeczeństwa. Jak wskażesz taką partię , to wtedy będziemy rozważać > jak wyglądają "możliwości wyboru" i kto wyraża zgodę na kształt sceny > politycznej w Polsce. Odpowiedz Link Zgłoś
papalaya Re: kazdy mogl glosowac na jednego z tych 02.03.08, 22:56 Narkoman nowo-mowy mediow. Niestety tak jak wiekszosc > wychowankow nowo-mediow. Komsomolskaya Prawda i RTR? Powodzenia... > Odpowiedz Link Zgłoś
konradtrzesniak Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:21 Szkoda mi narodu rosyjskiego, który nigdy nie miał szansy na jakąś sensowną alternatywę - żyli, żyją i żyć będą w jedynowładztwie. Tylko nazwy się zmieniają: samodzierżawie carów, dyktatura Stalina, rządy w demokracji sterowanej Putina... Lud jest tak przyzwyczajony po latach komunizmu, że dla niego dobra władza to wtedy, kiedy jakoś się żyje - aby głodu nie było, a resztą "zajmie" się On... (car, Stalin, Putin, Miedwiediew...). Trudno tu mówić, że oni tak chcą, bo nigdy żadnej realnej innej drogi nie dostali, a reformy i kryzys gospodarczy za Jelcyna pozostawił im w pamięci negatywny obraz liberalizmu, wolnego rynku. Odpowiedz Link Zgłoś
konradtrzesniak Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:21 Szkoda mi narodu rosyjskiego, który nigdy nie miał szansy na jakąś sensowną alternatywę - żyli, żyją i żyć będą w jedynowładztwie. Tylko nazwy się zmieniają: samodzierżawie carów, dyktatura Stalina, rządy w demokracji sterowanej Putina... Lud jest tak przyzwyczajony po latach komunizmu, że dla niego dobra władza to wtedy, kiedy jakoś się żyje - aby głodu nie było, a resztą "zajmie" się On... (car, Stalin, Putin, Miedwiediew...). Trudno tu mówić, że oni tak chcą, bo nigdy żadnej realnej innej drogi nie dostali, a reformy i kryzys gospodarczy za Jelcyna pozostawił im w pamięci negatywny obraz liberalizmu, wolnego rynku. Odpowiedz Link Zgłoś
wi42 Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:29 Masz naprawde takie odczucia, ze ci szkoda Rosjan? To co najlepsze mozesz Ty i inni zrobic, to nie byc natretnym i nie pouczac Rosjan. Oni znajda swoja droge i swoje szczescie. Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:33 i racja, jak im dobrze z carem trzymającym za mordę, uszanujmy ich "wybór"... Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:26 Szkoda mi narodu polskiego, który nigdy nie miał szansy na jakąś sensowną alternatywę - żyli, żyją i żyć będą w jedynowładztwie. Tylko nazwy się zmieniają: demokracja szlachecka, dyktatura samacji, rządy w demokracji sterowanej cia... Lud jest tak przyzwyczajony po latach komunizmu, że dla niego dobra władza to wtedy, kiedy jakoś się żyje - aby głodu nie było, a resztą "zajma sie oni ...). Trudno tu mówić, że oni tak chcą, bo nigdy żadnej realnej innej drogi nie dostali, a reformy i kryzys gospodarczy za walesy pozostawił im w pamięci negatywny obraz liberalizmu, wolnego rynku. Odpowiedz Link Zgłoś
misza36 Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:27 zgodnie z wasza logika awy po co chodzicie na wybory skoro wiadomo ze np po w nich wygra pytam sie powaznie? Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:31 ciekawe, ja na przykład nie wiedziałem czy wygra Kaczyński, czy Tusk, Kwaśniewski nie wskazał następcy, hehe... Odpowiedz Link Zgłoś
gringo68 towarzysze 02.03.08, 22:39 idę spać, do dyskusji wrócimy jak znajdziemy wspólna platformę porozumienia mentalnego i cywilizacyjnego, tj, jak przestaniecie montować złote korony w paszczach... Odpowiedz Link Zgłoś
papalaya ruska mentalność - trochę racji w tym jest 02.03.08, 22:53 Będąc w zeszłym roku w Turcji - Fethiye/Oludeniz - łatwo było odróżnić Rosjan od Europejczyków - Angole, Francuzi, Polacy w t- shirtach, sandałach i na luzie (w Fethiye jest spora marina żeglarska), ruscy w 40-stopniowym upale w jedwabnych garniturach, panny w wieczoriwytch mini i szpilkach, wszscy obwieszeni biżuterią i sprzętem video... Odpowiedz Link Zgłoś
murka131 Re: ruska mentalność - trochę racji w tym jest 02.03.08, 23:11 Każdy ubiera sie jak lubi, tobie nic do tego. Polaka poznają wszędzie - po zawiści wypisanej na twarzy. Odpowiedz Link Zgłoś
murka131 Re: ruska mentalność - trochę racji w tym jest 02.03.08, 23:17 Rosjanie są sobą. Polacy muszą małpować "panów" z zachodu. Zarzygany po pijaku angol (byłam, widziałam, brrr) czy pier...przy stole Niemiec Polakowi będą pachnieć niczym fiołki. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr te, "platforma cywilizacyjna"! 02.03.08, 22:57 Pięknie zdradzasz istotę tej rzekomej troski o "swobody" i "demokrację " w Rosji - to po prostu niechęć do Rosjan i groteskowe poczucie wyższości, wynikające z czego? z właziwdupstwa wobec USA? czy z panoszenia się czarnych okieckowanych w Polsce? jakie masz powody do tej wyższości? Odpowiedz Link Zgłoś
murka131 Re: te, "platforma cywilizacyjna"! 02.03.08, 23:22 Pisał już o tym Słowacki, pisał Gombrowicz. Do wielu Polaków można zastosować ludowe porzekadło" "Czegoś dumny? Boś durny". Polska była, jest i pewnie długo będzie papugą narodów. Co Anglik wymyśli, to Polak polubi:) Odpowiedz Link Zgłoś
krawat23 Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:52 Sprawa jest prosta. Miedwiediew od początku bedzie rządził na 100% . Putin zostanie premierem, ale tylko na 6-10 miesięcy. Premierem po nim może zostać kobieta - maja dwie fajne w rzadzie lub ewentualnie Matwijenko z Petersburga. W Rosji bedzie dobrze, czego i nam życzę. Odpowiedz Link Zgłoś