Dodaj do ulubionych

Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew

02.03.08, 19:07
Normalnie Kacapbasza. Albo inny Nursułtan Miedwiediajew.
Obserwuj wątek
    • kontestujacy Zaskakujący wynik ;) 02.03.08, 19:17
      Teraz to pewnie się nawet udemokratyzują, kto wie, może zaczną przestrzegać
      nawet praw człowieka. Fiu fiu.. takie zmiany...
      A na poważnie: demokratyczna żenada, ale też Rosjanie mają to co lubią-
      trzymanie za mordę i poczucie mocarstwowości.
      Złudnej, bo złudnej, ale czują się lepiej. Putin wmawia im, ze są mocarstwem
      militarnym a tak naprawdę są mocarstwem surowcowym, czyli gospodarka stoi na
      glinianych nogach.
      • kacap_z_moskwy Re: Zaskakujący wynik ;) 02.03.08, 23:45
        Opowiec mi mily czlowieku, jak mnie trzymaja za morde? Opowiec co zlego mi wladza robi?

        Niech gospodarka na glinianych nogach stoi, ale glownie ze nie goni do innych krajow na budowach czy tam gdzies pracowac...
    • anna.an I bardzo dobrze! Brawo Miedwiediew 02.03.08, 19:17
      A jak w USA wygrywa Bush i nie mogą przez miesiąc głosów sie doliczyć to niby w
      porządku jest amerykorracja? Wygrał Miedwiediew i spoko....Rosja się rozwija i
      niech tak będzie dalej...Pozdrawiam
      • indianski Re: I bardzo dobrze! Brawo Miedwiediew 02.03.08, 19:19
        Typowa odpowiedz kacapa :"a u was bija murzynow" :P
        • bushevik o Rosji tylko zle, a o Hameryce tylko dobrze 02.03.08, 21:42
          i tak trzymac
      • honeyr Re: I bardzo dobrze! Brawo Miedwiediew 02.03.08, 21:21
        > A jak w USA wygrywa Bush i nie mogą przez miesiąc głosów sie doliczyć to niby w
        > porządku jest amerykorracja? Wygrał Miedwiediew i spoko....Rosja się rozwija i
        > niech tak będzie dalej...Pozdrawiam

        Gratulacje dla Rosjan! Miedwiediew wygląda na sensownego polityka :)
        • bushevik Ameryka ma pajaca-prezydenta a Rosja co ? 02.03.08, 21:44
          ?
          • heartpumper Re: Ameryka ma pajaca-prezydenta a Rosja co ? 03.03.08, 00:46
            A Polsza, to ma ziemniaka.
    • camerota Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 19:20
      Odlucz sie nienawisci i nie demonizuj Rosji. Oni tez swoje
      wycierpieli, a Putin postawil ich kraj na nogi, dlatego nie podoba
      sie takim jak ty. Ciesze sie ze bedzie kontynuacja polityki Putina.
      A ty przygotuj sie na amerykanizacje Polski. Spod jednej okupacji
      pod druga. Jakiz ten polski narod glupi i nigdy sie niczego nie
      nauczy...smutne
      • indianski Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 19:22
        trzecia rzesza tez sie rozwijala pod demokratycznymi rzadami pewnego adolfa . W
        polsce tez go niektorzy chwalili :P
        • marcin1122331 70 procen to gowno, Tusk ma 200 procent 02.03.08, 19:24
    • estees Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 19:28
      przestańcie sie wygłupiać z tym czerwonym tłem, niby ze co co takas
      sensacja czy jak ? robicie cyrk w wyborczej
    • hirschberger Teraz tylko należy mieć nadzieję 02.03.08, 19:32
      Teraz tylko należy mieć nadzieję, że dla dobra Rosji ktoś wreszcie
      podejmie decyzję o podniesieniu cen gazu i ropy dla bych "braci".
      Sprzedaż w obecnych cenach to jakieś nieporozumienie. Wystarczy
      choćby spojrzeć na ceny gazu z Norwegii, które Polska jakoby gotowa
      jest płacić w imię bezpieczeństwa energetycznego.
    • senta.fa A to ci dopiero niespodzianka! 02.03.08, 19:32

    • fyrlok Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 19:43
      Sztuczne, plastykowe buzie.
      Sztuczne, plastykowe zeby.
      Lodowaty "usmiech".
      Dreszcz!
    • pan_opticum To gratulacje 02.03.08, 19:43
      Ten kraj potężny, jego step wielki
      Nie pojmiesz go rozumem choćbyś myślał wieki
      Przy stole wyżsi rangą podczas picia wódki
      Rozkaz natarcia dla stłumienia rebelii
      Nie pierwszy raz, nie ostatni jak sądzę
      Świata tego konstrukcja się na tym zasadza
      Produkować broń, to na tym świecie
      Jest pierwszy, najlepszy i największy interes
      Wielu by straciło, gdyby się uspokoiło
      Na wschodzie i zachodzie wszystko by ucichło
      A życie tych czy owych? Przecież to drobnostka!
      To wszystko jest przecież wliczone w koszta
      • socjalliberal No to i podkład muzyczny do tego od razu... 02.03.08, 19:47
        www.wrzuta.pl/audio/1MWmXBXMJX/04._knz_-_lysy_jedzie_do_moskwy
    • krzynia.c Ale zaskoczenie,nikt by nie przypuszczał 02.03.08, 20:02
      Lenin i Stalin dali dobrą lekcję jak trzymać naród za
      mordę.Nasi "przyjaciele"jeszcze nie raz dadzą nam się we znaki.
    • yaicarz Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 20:02
      Gdyby Putin wskazał Rosjanom MICHAELa JACKSONa, to też by zwyciężył w 1-szej turze! :)))
    • kos1981 jeżeli świat toleruje Kacapię i Chiny to któregoś 02.03.08, 20:03
      dnia zrobi to samo gdy do władzy dojdzie NPD w Niemczech...
      • bart.j Carewicz czy Cara fiucik ? 02.03.08, 20:05
      • jankowski1960 Rosja ma demokracje. Czy Polska ma demokracje? 02.03.08, 20:06
        Watpie w to. WIEkszosc Polakow jest przeciwko tarczy, a jednak
        bedzie ona w PL zainstalowana, a w Rosji nie bedzie.
        • indianski Re: Rosja ma demokracje. Czy Polska ma demokracje 02.03.08, 20:27
          To mogles wybrac kogos kto nie chce tarczy . W czym problem ?
        • krewiblizna Re: Rosja ma demokracje. Czy Polska ma demokracje 02.03.08, 21:01
          A tobie ruscy płacą za takie głupie komentarze. Tarcza i amerykańskie bazy to
          najlepsza ochrona przed zakusami tej ruskiej dziczy. Jak ci się podoba ich
          "demokracja" to wypad do kacapowa.
        • honeyr Re: Rosja ma demokracje. Czy Polska ma demokracje 02.03.08, 21:17
          > Watpie w to. WIEkszosc Polakow jest przeciwko tarczy, a jednak
          > bedzie ona w PL zainstalowana, a w Rosji nie bedzie.

          Dokładnie! Rosjanie wybierają władze, które nie przyjmują wytycznych z Langley -
          i stąd to ciągłe ujadanie na Rosję w krajach, w których możliwości takiego
          wyboru NIE MA.
          • wi42 Re: Bardzo trafna uwaga 02.03.08, 21:28

            Zazdrosc, nietety to przywara Polakow dobrze znana. W polityce tez -
            Polacy nie moga decydowac o najwazniejszych rzeczach w ich kraju
            (m.i. tarcza) stad ta wsciekla zazdrosc do Rosjan. Jedno jest pewne
            o Rosji - oni wybieraja prezydenta ktory nie ma pana za oceanem.
        • wi42 Polska ma demokratyczne klotnie 02.03.08, 21:21
          Decyzje istotne (np. wlasnie tarcza) sa podejmowane przez pana.
          • niezapowiedziany rozumiem, ze decyzja negatywna ws tarczy 02.03.08, 22:13
            bylaby suwerenna, mimo, ze wlasnie tak chce Rosja, tak? :))

            Smieszni jestescie z tym ujadaniem na Stany. Poki co, lepiej zyje sie tam, gdzie model polityczny i spoleczny odpowiada temu amerykanskiemu niz rosyjskiemu. Tak bylo i jest i pewnie bedzie jeszcze dlugo.
            • honeyr nie Rosja, tylko 90% Polaków! 02.03.08, 22:17
              Decyzja jest suwerenna wtedy, kiedy nie lekceważy interesów kraju i woli
              miażdżącej większości społeczeństwa, a włażenie w d*** hamburgerojadom nie ma z
              tym nic wspólnego...
    • te_rence Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 20:15
      Cóż za zaskoczenie!
    • kos1981 ,,Triumf Niedźwiedziewa w wyborach,,co za idiotyzm 02.03.08, 20:35
    • krokodyl_bambi To obojętne kto wygrał. I tak ich wóda wykończy. 02.03.08, 20:46
    • marcowsky Pierwsze wyniki: zaskoczony jestem 02.03.08, 21:02
      i wstrzasniety-Rosja ma dwoch carow!
    • honeyr I znów Rosjanie ośmielili się wybrać sami ! 02.03.08, 21:15
      Skandal! Znów nie posłuchali Kaczyńskiego, Busha albo innego Michnika!
      Znów nie posłuchali światowych korporacji chętnych by "zabezpieczyć" rosyjskie
      surowce...
      Znów będę mieli prezydenta, który nie przyjmuje wytycznych z Langley...
      Znów nie zaufali agenturze na obcym żołdzie, mieniącej się uroczo "opozycją
      demokratyczną"...
      Znów zero szans na bandycką "prywatyzację"...

      Zatem cuchnący kocioł medialno-polityczny nadal będzie bulgotał, pranie mózgów
      trwać będzie w najlepsze: nadal będziemy słyszeć o strasznej rosyjskiej
      despotii, o dzielnych "bojownikach" z Czeczenii (i "terrorystach" z Iraku), o
      imperialnym Kremlu, żelaznym wilku i dobrej gołębiej "tarczy". Buahaha!

      • wi42 Re: Warto przeczytac - Putin ostatni dysydent Eu- 02.03.08, 21:38
        Europy

        www.izvestia.ru/politclub/article3113518/
        Przy okazji
        www.atimes.com/atimes/Central_Asia/JC01Ag01.html

        Przekazujmy sobie dobre linki
      • wi42 Dlaczego Putin jest dysydentem? 02.03.08, 21:41

        "Владимир Путин - последний диссидент Европы. И именно потому, что
        Путин говорит и делает то, что в "политкорректной Европе" говорить
        и делать запрещается"
        • alfalfa Re: bardzo ładnie piszecie po polsku 02.03.08, 21:55
          ale żeby cytować Wasze media w bukwach na polskim portalu? Ok,
          musiałem kupować "wesołyje kartinki" ale chyba nie myślicie, że je
          czytałem?
          A.
          • honeyr o, która godzina w Langley? już na dyżurze? 02.03.08, 21:57
            • alfalfa Re: taktoczna towariszcz;)) /nt 02.03.08, 21:58
              • wi42 Jezeli ci nie odpowiadaja "bukwy" czytaj to 02.03.08, 22:07

                antiwar.com/malic/
                www.counterpunch.org/szamuely02152008.html
                counterpunch.com/johnstone02182008.html
                www.lenta.ru/conf/milosevic/
                Nie tylko koszerna czlowiek zyje!
                • alfalfa Re: nie "nieodpowiadają" 02.03.08, 22:20
                  ale są nieczytelne, przyznaję kiepsko znam rosyjski. Czy Ty sądzisz,
                  że ja będę jedno zdanie na minutę czytał?

                  Z czterech linków dwa, te counterpunch (a z ciekawości, który był
                  pierwyj punch wg. Ciebie?;)) się nie otwierają, czwarty nadal trudny
                  czyli bukwy więc zostaje pierwszy nt. Serbii i Kosowa, trafiasz kulą
                  w płot bo faktycznie nastąpiło ze strony Polski uznanie Kosowa ale
                  po pierwsze opinia publiczna jest podzielona, po drugie nastąpiło to
                  bynajmniej w pierwszych dniach i sporo po przyjaciołach od Gazociągu
                  Pólnocnego czyli Niemcach. Czy Twoi koledzy z działu niemieckiego
                  też na ich forach piszą? Polska (mając wątpliwości) zachowała się
                  tak jak wiekszość krajów Unii a nie dlatego, że jest "na pastku
                  Langley" jak tu naiwnie piszecie.
                  A.
                  • honeyr Re: nie "nieodpowiadają" 02.03.08, 22:25
                    Naiwne to jest myślenie, że panowie Kaczyński, Sikorski et consortes przyjmują
                    jakiekolwiek stanowisko z uwagi na "postawę Unii"..hehehe!
                    • alfalfa Re: nie "nieodpowiadają" 02.03.08, 22:37
                      W takim razie zachodzi dziwna zbieżność decyzji krajów Unii i
                      Polski. Panowie Kaczyńscy niezbyt poparli decyzję rządu, Sikorski
                      przeciągał. Ciągle jedziesz stereotypem "Langley", słabo.
                      A.
                      • wi42 Re: Polska czy rzad polski 02.03.08, 23:49
                        W dyskusji liczy sie wlasne zdanie. Liczy sie co Ty sadzisz na
                        temat uznania przez Polski Kosowa. Wykrety rzadu wszyscy znaja i
                        nie wmawiaj, ze to jest opinia wiekszosci spoleczenstwa.
    • the.skin Coraz bardziej zacz mi się podobac rosyjska demokr 02.03.08, 21:50
      eh zeby tak w Polsce... tam takie miernoty jak Tusk czy kaczory
      niemająw ogóle prawa bytu...
    • misza36 Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 21:52
      brawo miedwiediew mafia i cia zostaly pogonione rassija wpieriod
      polacy wy tez pogoncie mafie ktora wami rzadzo ta z watykanu i
      waszyngtonu a pojdzi4cie do przodu pozdrawiam
      • gringo68 "wybraliśmy drogę rozwoju na długie lata" 02.03.08, 21:58
        no i fajnie...czyli energetyczne "mocarstwo" a'la Saudi Arabia albo
        Nauru z dodatkowym bagażem silosów atomowych i rdzewiejących okrętów
        podwodnych, wąska elita astronomicznie bogata, reszta narodu jako
        tako wegetuje...

        • misza36 Re: "wybraliśmy drogę rozwoju na długie lata" 02.03.08, 22:00
          a u was ta reszta nawet nie wegetuje w tym roznica tylko ucieka z
          kraju
          • gringo68 jeśli mowa o wegetacji 02.03.08, 22:04
            pokazywali dziś w BBC tzw. rosyjską wieś, w Polsce mieliśmy coś
            takiego 40 lat temu...
          • borrka Przesadzasz z zachwytami, Miszenka. 02.03.08, 22:07
            Jako dobry agenciak, musisz brac pod uwage, ze na forum jest wiele osob dokladnie znajacych putinowski raj.
            Afrykanska nedze milionow i prymitywny przepych nielicznych.
          • borrka Przesadzasz z zachwytami, Miszenka. 02.03.08, 22:07
            Jako dobry agenciak, musisz brac pod uwage, ze na forum jest wiele osob dokladnie znajacych putinowski raj.
            Afrykanska nedze milionow i prymitywny przepych nielicznych.
            • wi42 Re: Jeszce lepiej znamy obecny polski raj 02.03.08, 22:13

              Jedno jest pewne - putinowski raj jest o niebo lepszy dla
              wiekszosci rosjan od oklaskiwanej przez zachod jelcynowskiej
              demokracji i innych propagandowych bajerow.
              • spark5719 No właśnie nic nie znasz, radziecki 02.03.08, 22:20
                Piszesz o sprawach, o których nie masz bladego pojęcia. Poproś
                przełożonych o paszport oraz bilet i przyjedź, popatrz sobie. I weź
                pod uwagę, że u nas nie trzeba zezwolenia na poruszanie się z miasta
                do miasta ;P
                EOT
                • wi42 Re: Gdzie to mieszkasz wszechwiadku 02.03.08, 22:35
                  Moze jestes moim sasiadem?
    • misza36 Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 21:56
      pytam sie polaczkow wedlug was kto powinien wygrac zeby wasi agenci
      cia uznalui wybory za nie sfaLSZOWANE PYTAM SIE POWAZNIE JESTEM
      CIEKAWY?
      • gringo68 ależ nikt nie mówi o sfałszowanych wyborach 02.03.08, 22:02
        zastanawiamy się po co w po co w ogóle w Rosji są wybory, i
        kosztowne to i ludziom w głowach mąci, nawet jeśli zwyciezca
        wskazany, hehe
        • misza36 Re: ależ nikt nie mówi o sfałszowanych wyborach 02.03.08, 22:03
          u was tez podobnie po co wam wybory jak rzadzi wami waszyngton sam
          przyznaj
          • alfalfa Re: pomyliłeś się 02.03.08, 22:07
            nie Waszyngton ale Langley. Nie wyłamuj się.
            A.
          • gringo68 sowieckie pranie mózgów 02.03.08, 22:07
            było skuteczne, napisz jeszcze jak to pierwszy sekretarz sesza
            zatwierdza polskiego genseka....mongolska mentalność robi swoje -
            własza zawsze musie być z czyjegoś nadania, wolne wybory to mit, hehe
            • honeyr nie ma jak "podtapianie mózgów" w Guantanamo 02.03.08, 22:10
              dzięki bushowickim metodom w XXI wieku demokrację chłonie się jak gąbka!
            • misza36 Re: sowieckie pranie mózgów 02.03.08, 22:10
              wybory byly wolne kazdy chcial glosowac na tego kogo chce wedlug
              ciebie tylko jakby wygral kasparow wybory bylyby demokratyczne a tak
              pozatym rosjanom zwisa to czy polacy uwazaja czy w rosji jest
              demokracja czy nie naprawde
              • gringo68 Re: sowieckie pranie mózgów 02.03.08, 22:14
                a więc po co wybory??? car wskazał cara...
                • misza36 Re: sowieckie pranie mózgów 02.03.08, 22:17
                  jak to po co rosjanie wybieraja preaydenta a wiekszosc chcciala
                  miedwiediewa
                  • gringo68 Re: sowieckie pranie mózgów 02.03.08, 22:19
                    no właśnie, car wskazał cara, naród słucha, po co wybory? i koszty
                    i fatyga....
                • wi42 Re: przypadek nieuleczalny 02.03.08, 22:19

                  Nie rozumiesz co mowisz i nie wiez co sie dzieje wokol ciebie -
                  idealny wytwor nowej demokracji
                  • gringo68 Rosja 02.03.08, 22:20
                    czyli kraj o dłufgiej tradycji demokratycznej i rozwiniętym
                    społeczeństwie obywatelskim..
                    • wi42 Re: Rosja 02.03.08, 22:23
                      gringo68 napisał:

                      > czyli kraj o dłufgiej tradycji demokratycznej i rozwiniętym
                      > społeczeństwie obywatelskim..


                      To nie wazne o jakiej tradycji - wazne, ze to co robia teraz jest
                      dobre dla nich i nie robie ci tez nic zlego - dlaczego wiec
                      ujadasz???
                      • gringo68 Re: Rosja 02.03.08, 22:29
                        ależ nie ujadam, jak im pasuje car, nich żyją z Bogiem...
                • honeyr inaczej w USA, gdzie Gore przegrał mając większość 02.03.08, 22:20
                  Nasze małe puchatkowe umysłki nie są w stanie pojąć złożonego cudu demokracji, w
                  której zebrawszy większość głosów przegrywa się wybory, a głównym tematem
                  kampanii w XXI wieku jest dopuszczalność stosowania tortur.
                  • gringo68 Re: inaczej w USA, gdzie Gore przegrał mając więk 02.03.08, 22:27
                    honeyr napisał:

                    > Nasze małe puchatkowe umysłki nie są w stanie pojąć złożonego cudu
                    demokracji,
                    > w
                    > której zebrawszy większość głosów przegrywa się wybory, a głównym
                    tematem
                    > kampanii w XXI wieku jest dopuszczalność stosowania tortur.

                    niektóre umysły nie są też w stanie pojąć systemu wyborczego w USA...
                    • honeyr Re: inaczej w USA, gdzie Gore przegrał mając więk 02.03.08, 22:32
                      > niektóre umysły nie są też w stanie pojąć systemu wyborczego w USA...

                      Na szczęście znajdą się czasem obsadzeni przez tatusia sędziowie Sądu
                      Najwyższego, którzy świetnie znają "system"...
                      • wi42 Re: inaczej w USA, gdzie Gore przegrał mając więk 02.03.08, 22:41
                        A poza tym chodzi o taki system ktorego przecietny czlowiek nie
                        jest w stanie pojac - to jest prawdziwa demokracja! Machina
                        propagandowa ma wtedy najwieksze pole do popisu i wmowi wszystko.
                        Np: Czy wiecie co to jest "superdelegates" - ostatni pomysl
                        Clintonowej do ratowania porazki.

                        honeyr napisał:

                        > > niektóre umysły nie są też w stanie pojąć systemu wyborczego w
                        USA...
                        >
                        > Na szczęście znajdą się czasem obsadzeni przez tatusia sędziowie
                        Sądu
                        > Najwyższego, którzy świetnie znają "system"...
                      • gringo68 i widzisz jak mongolska mentalność cię przeżarła 02.03.08, 22:41
                        honeyr napisał:

                        > > niektóre umysły nie są też w stanie pojąć systemu wyborczego w
                        USA...
                        >
                        > Na szczęście znajdą się czasem obsadzeni przez tatusia sędziowie
                        Sądu
                        > Najwyższego, którzy świetnie znają "system"...

                        nie dociera do ciebie, że może gdzieś istnieć społeczeństwo
                        obywatelskie i niezależne sądownictwo, nie rozpatruj wszstkiego pod
                        kątem realiów twojej strany...
                        • honeyr biedulku, hamburgery nie mnożą neuronów w mózgu! 02.03.08, 23:02
                          > nie dociera do ciebie, że może gdzieś istnieć społeczeństwo
                          > obywatelskie i niezależne sądownictwo

                          masz na myśli Guantanamo czy Irak? czy po prostu najbliższy McDonald -
                          sanktuarium "wolnej myśli"?
              • niezapowiedziany kazdy mogl glosowac na jednego z tych 02.03.08, 22:20
                na ktorych zgodzil sie Kreml. Kasparowowi nie udalo sie nawet zebrac komitetu, bo sali nie mozna bylo wynajac.
                O czym my w ogole mowimy: poczytaj troche ksiazek na temat wspolczesnej Rosji:
                - sadownictwo i prokuratura
                - gubernie i prawo administracyjne
                - media
                - FSB

                Zycie pod kontrola Kremla, za zgoda spoleczenstwa. Ich mala stabilizacja. Ciekawe co sie bedzie dzialo jak zaleznosc rozwinietego swiata od ropy zacznie spadac... Rewolucja czy kolejna wojna swiatowa?
                • gringo68 w Saudi Arabii 02.03.08, 22:26
                  przynajmniej społeczeństwo skorzystało z naftowego boomu, król i
                  szejkowie ociekali złotem, ale naród jeździł cadillacami, w Rosji
                  mamy Rollsy i Zaporożce, hehe...
                • honeyr Re: kazdy mogl glosowac na jednego z tych 02.03.08, 22:30
                  Wzruszające! Ceny ropy nie spadną, rodzina Bushów i jej poplecznicy dba o to od
                  dwóch dekad.
                  Co do wojny światowej - "poczytaj trochę książek" na temat ofiar inwazji na Irak.
                  Co do możliwości wyboru - wskaz w Polsce partię, która jasno prezentuje NIE
                  wobec tarczy, domaga się rozliczenia offsetu i zobowiązuje do NATYCHMIASTOWEGO
                  wycofania wojsk z Iraku i Afganistanu - czyli prezentuje stanowisko zdecydowanej
                  większości społeczeństwa. Jak wskażesz taką partię , to wtedy będziemy rozważać
                  jak wyglądają "możliwości wyboru" i kto wyraża zgodę na kształt sceny
                  politycznej w Polsce.
                  • wi42 Re: kazdy mogl glosowac na jednego z tych 02.03.08, 22:49
                    Honeyr: Szkoda wysilku na gringo - przypadek nieuleczalny. O
                    takich mowie "zanim sam nie uderzy gola d. o beton, to sie go nie
                    przekona". Narkoman nowo-mowy mediow. Niestety tak jak wiekszosc
                    wychowankow nowo-mediow.
                    Pozdrowienia z Teksasu.

                    honeyr napisał:

                    > Wzruszające! Ceny ropy nie spadną, rodzina Bushów i jej
                    poplecznicy dba o to o
                    > d
                    > dwóch dekad.
                    > Co do wojny światowej - "poczytaj trochę książek" na temat ofiar
                    inwazji na Ira
                    > k.
                    > Co do możliwości wyboru - wskaz w Polsce partię, która jasno
                    prezentuje NIE
                    > wobec tarczy, domaga się rozliczenia offsetu i zobowiązuje do
                    NATYCHMIASTOWEGO
                    > wycofania wojsk z Iraku i Afganistanu - czyli prezentuje
                    stanowisko zdecydowane
                    > j
                    > większości społeczeństwa. Jak wskażesz taką partię , to wtedy
                    będziemy rozważać
                    > jak wyglądają "możliwości wyboru" i kto wyraża zgodę na kształt
                    sceny
                    > politycznej w Polsce.
                    • papalaya Re: kazdy mogl glosowac na jednego z tych 02.03.08, 22:56
                      Narkoman nowo-mowy mediow. Niestety tak jak wiekszosc
                      > wychowankow nowo-mediow.


                      Komsomolskaya Prawda i RTR? Powodzenia...
                      >
    • konradtrzesniak Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:21
      Szkoda mi narodu rosyjskiego, który nigdy nie miał szansy na jakąś sensowną alternatywę - żyli, żyją i żyć będą w jedynowładztwie. Tylko nazwy się zmieniają: samodzierżawie carów, dyktatura Stalina, rządy w demokracji sterowanej Putina... Lud jest tak przyzwyczajony po latach komunizmu, że dla niego dobra władza to wtedy, kiedy jakoś się żyje - aby głodu nie było, a resztą "zajmie" się On... (car, Stalin, Putin, Miedwiediew...). Trudno tu mówić, że oni tak chcą, bo nigdy żadnej realnej innej drogi nie dostali, a reformy i kryzys gospodarczy za Jelcyna pozostawił im w pamięci negatywny obraz liberalizmu, wolnego rynku.
    • konradtrzesniak Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:21
      Szkoda mi narodu rosyjskiego, który nigdy nie miał szansy na jakąś sensowną
      alternatywę - żyli, żyją i żyć będą w jedynowładztwie. Tylko nazwy się
      zmieniają: samodzierżawie carów, dyktatura Stalina, rządy w demokracji
      sterowanej Putina... Lud jest tak przyzwyczajony po latach komunizmu, że dla
      niego dobra władza to wtedy, kiedy jakoś się żyje - aby głodu nie było, a resztą
      "zajmie" się On... (car, Stalin, Putin, Miedwiediew...). Trudno tu mówić, że oni
      tak chcą, bo nigdy żadnej realnej innej drogi nie dostali, a reformy i kryzys
      gospodarczy za Jelcyna pozostawił im w pamięci negatywny obraz liberalizmu,
      wolnego rynku.
      • wi42 Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:29
        Masz naprawde takie odczucia, ze ci szkoda Rosjan?
        To co najlepsze mozesz Ty i inni zrobic, to nie byc natretnym i nie
        pouczac Rosjan.
        Oni znajda swoja droge i swoje szczescie.
        • gringo68 Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:33
          i racja, jak im dobrze z carem trzymającym za mordę, uszanujmy
          ich "wybór"...
    • misza36 Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:26
      Szkoda mi narodu polskiego, który nigdy nie miał szansy na jakąś
      sensowną alternatywę - żyli, żyją i żyć będą w jedynowładztwie.
      Tylko nazwy się zmieniają: demokracja szlachecka, dyktatura samacji,
      rządy w demokracji sterowanej cia... Lud jest tak przyzwyczajony po
      latach komunizmu, że dla niego dobra władza to wtedy, kiedy jakoś
      się żyje - aby głodu nie było, a resztą "zajma sie oni ...). Trudno
      tu mówić, że oni tak chcą, bo nigdy żadnej realnej innej drogi nie
      dostali, a reformy i kryzys gospodarczy za walesy pozostawił im w
      pamięci negatywny obraz liberalizmu, wolnego rynku.

    • misza36 Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:27
      zgodnie z wasza logika awy po co chodzicie na wybory skoro wiadomo
      ze np po w nich wygra pytam sie powaznie?
      • gringo68 Re: Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:31
        ciekawe, ja na przykład nie wiedziałem czy wygra Kaczyński, czy
        Tusk, Kwaśniewski nie wskazał następcy, hehe...
        • gringo68 towarzysze 02.03.08, 22:39
          idę spać, do dyskusji wrócimy jak znajdziemy wspólna platformę
          porozumienia mentalnego i cywilizacyjnego, tj, jak przestaniecie
          montować złote korony w paszczach...

          • papalaya ruska mentalność - trochę racji w tym jest 02.03.08, 22:53
            Będąc w zeszłym roku w Turcji - Fethiye/Oludeniz - łatwo było
            odróżnić Rosjan od Europejczyków - Angole, Francuzi, Polacy w t-
            shirtach, sandałach i na luzie (w Fethiye jest spora marina
            żeglarska), ruscy w 40-stopniowym upale w jedwabnych garniturach,
            panny w wieczoriwytch mini i szpilkach, wszscy obwieszeni biżuterią
            i sprzętem video...
            • murka131 Re: ruska mentalność - trochę racji w tym jest 02.03.08, 23:11
              Każdy ubiera sie jak lubi, tobie nic do tego. Polaka poznają wszędzie - po
              zawiści wypisanej na twarzy.
            • murka131 Re: ruska mentalność - trochę racji w tym jest 02.03.08, 23:17
              Rosjanie są sobą. Polacy muszą małpować "panów" z zachodu. Zarzygany po pijaku
              angol (byłam, widziałam, brrr) czy pier...przy stole Niemiec Polakowi będą
              pachnieć niczym fiołki.
          • honeyr te, "platforma cywilizacyjna"! 02.03.08, 22:57
            Pięknie zdradzasz istotę tej rzekomej troski o "swobody" i "demokrację " w Rosji
            - to po prostu niechęć do Rosjan i groteskowe poczucie wyższości, wynikające z
            czego? z właziwdupstwa wobec USA? czy z panoszenia się czarnych okieckowanych w
            Polsce? jakie masz powody do tej wyższości?
            • murka131 Re: te, "platforma cywilizacyjna"! 02.03.08, 23:22
              Pisał już o tym Słowacki, pisał Gombrowicz. Do wielu Polaków można zastosować
              ludowe porzekadło" "Czegoś dumny? Boś durny".
              Polska była, jest i pewnie długo będzie papugą narodów. Co Anglik wymyśli, to
              Polak polubi:)
    • krawat23 Pierwsze wyniki: wygrał Miedwiediew 02.03.08, 22:52
      Sprawa jest prosta.
      Miedwiediew od początku bedzie rządził na 100% . Putin zostanie
      premierem, ale tylko na 6-10 miesięcy. Premierem po nim może zostać
      kobieta - maja dwie fajne w rzadzie lub ewentualnie Matwijenko z
      Petersburga. W Rosji bedzie dobrze, czego i nam życzę.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka