Dodaj do ulubionych

432 tysiące złotych od Urbańskiego

    • juliaan Kocznorowska z Wołomina 07.03.08, 14:04
      a nie Raczyńska
    • mkot2005 Ponieważ Giertycha nie lubi 07.03.08, 14:07
      olbrzymia większość Polaków (vide wyniki ostatnich wyborów), wszyscy
      oni znajdują się pod presją swoich pracodawców. Przy takiej
      retoryce, jak Twoja, zwolenniku LPR-u, nie dziwota, że LPR tak
      dołuje.
    • sioban kodeks pracy 07.03.08, 14:11
      i tak drodzy wyorbnicy na umowach o prace walczcie o swój kodeks
      pracy jak widac są rejony gdzie kodeksy nie obowiązują hehhehe,
      najbardziej bawi zapis o niekonkurecyjneści wobec tej pani, już
      widze jak tvn się nie o gamonia bije hehe
    • rickh 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 14:13
      Ciekaw jestem czy pani Raczyńska opłaciła abonament RTV !
    • rickh 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 14:17
      Ja chcę Komuny !!! PZPR wróć !!!
    • jerzy30 to ta tania czwarta Erpe - Erpe kaczobolszewikow 07.03.08, 14:23
      Pisdzielce sobie robia dobrze
    • jannow1111 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 14:28
      Nie mam złudzeń .To chamstwo w wydaniu Pana Prezesa. Jeszcze śmią mówić o
      wielkiej misji jaką spełniają. Ludzie od jutra ani złotówki na tą cholerne gó...
    • clea2 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 14:28
      Tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, że płacenie abonamentu
      jest bez sensu
    • milka26 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 14:58
      To się właśnie nazywa praworządność PiS'u.Jakies propozycje na
      odprawę dla Urbańskiego?
    • pakulec misja TVP - nasycić Pisowców 07.03.08, 14:59
      dobrze że nie płacę abonamentu
    • y_anio 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 15:11
      Pan Prezes TVP działa na szkodę swej firmy i to przynajmniej dwojako :
      - po pierwsze pozbywając się prawdziwego fachowca na miarę swoich
      czasów
      - po drugie jeśli już to za jaką cenę
      W konkluzji mówimy o tzw telewizji publicznej ,niech jakiś uczony w tym tzw
      temacie wyjaśni kto tu w tym przypadku działa za telewizję publiczną za jej
      władze z wyboru (czyli publiczną tzw ogół obywateli - po wyborach i zmianie
      władzy nie powinno być żadnych takich działań).
    • areabis Tusek! dość tego , Albo weźmiesz spaślaka 07.03.08, 15:20
      za d...ę , albo niestety - jesteś tyle samo wart . Nie mamy zamiaru
      tylko rejstrować faktów że to czy tamto . Weź się chłopie do roboty
      i rządzenia . Takie zapocone spaślaki i krętacze nie mają tu w tym
      kraju nic do roboty .
    • jerry.uk Ale rząd chce żeby Telewizja pozostała państwowa 07.03.08, 15:28
      i takie przekręty będą zawsze, kiedy telewizja będzie państwowa
    • bogdan331 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 15:29
      płaciłem abonament rtv od zawsze.po tej wiadomości nie dam ani grosza.takie nic
      misyjne bierze taką kasę! i to od kogo? od kapciowego bliźniaka lecha k.kto da
      tym szmaciarzom choć grosik ten kiep i ciura.
    • konrad.ludwik02 Ikonom PiSu i LPRu: pani Raczyńskiej i pani ... 07.03.08, 15:35
      Ikonom PiSu i Samoobrony: pani Raczyńskiej i pani minister Walat
      (albo tak jakoś!) należą się przeciez wysokie gratyfikacje za ich
      dzieło: telewizyjną propagande wyborczą PiSu i wspaniały dzięki
      ministerialnej wizażystce wygląd, zabranie emerytom waloryzacji
      świadzeń, a sobie załatwienie "należnego", ponadmilionowego
      odszkodowania za ledwo uszkodzony samochód! Tak trzymać, Ojczyzna z
      kieszeni podatnika wasz zbożny wysiłek wynagrodzi!
    • 2kotunia1 Re: 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 15:42
      a ode mnie nie dostaną złotówki!nie dam ani grosza na ich zasrany abonament
      • stefan-50 Re: 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 16:01
        Gdzieś zgineli pszeklu, palestrina i inni. Odbierają ordery czyco ?
    • orcheystra WHAT??!!! 07.03.08, 15:55
      z naszych, publicznych pieniędzy????
    • agaw Re: 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 16:00
      No a plebs niech płaci abonament:)
    • prusak2 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 16:02
      Alfons dziwki nigdy nie skrzywdzi
    • mircool5 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 16:26
      Za co 20% premii dla nieurzędującego szefa????? Jest to chyba składnik
      wynagrodzenia zależny od wyników pracy.
    • kresowiak22 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 17:09
      Dzisiaj przed południem przed apteką dwóch starszych mężczyzn ostro
      ze sobą rozmawia i przechodząc obok nich słyszę jak jeden z nich
      m.in. mówi:" banda złodziei jak tylko dojdą do władzy to tylko po to
      by się nachapać".
      No cóż, przestała obowiązywać honorowa zasada:...nie wypada,
      wstyd.
    • vvvitek 12 tys. ludzi złożyło się na jej apanaże. 07.03.08, 17:38
      Na gest Urbańskiego i apanaże tej pani złożyło się ponad 12 tysięcy ludzi
      zmuszanych do opłacania abonamentu. To mnie tylko utwierdza w tym, że abonament
      to fikcja.
    • marcus1946 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 19:42
      piszę ze szwecji ,polacy nie bądźcie frajerzy i nie płaćcie
      abonamentu bo to idzie na oplacanie takich d... jak raczyńska niech
      jej płaci ten bęcwał urbański lub kaczory!
    • bubysz 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 20:41
      Jestem emerytem i szlag mnie trafia że płacę abonament. Ilu emerytów musi
      zapłacić na odprawą? Może ktoś wpreawny w liczeniu to obliczy?
    • smerfetka626 TVP to zdemoralizowana najbardziej Instytucja ! 07.03.08, 20:55
      TVP to zdemoralizowana najbardziej Instytucja jak tak dalej
      zostanie to resocjalizacja jej jest poprostu niemozliwa.
      A dalszy upadek moralny tvp jest po prostu nieuchronny
      ktoś to musi zatrzymać !
      A tak to już jest na swiecie że jak sie rozpanoszy jakiś dziki
      krwiożerczy społecznie biznes sorry za chore porownanie ale
      krwiożerczy biznes jak z narkotyków. To, to właśnie politycy muszą
      się wcielać w role dobrego szeryfa i muszą zrobić porządek.
      Pozwólmy w końcu starszym ludziom w Polsce żyć normalnie
      bo nie mają takich emerytur jak w Niemczech.
      TVP to państwo w państwie tak samo jak fundacja Rydzyka
      mało wiadomo o jej finansach tylko z przecieków?
      Rydzyk zbierał (Bony) cegiełki na stocznie tutaj pobierane są
      kwitki i nie ma po nich śladu.
      Przecież TVP to tak naprawde finansowa studnia bez dna zarządzajacy
      nią po prostu wstydzą sie przed społeczeństwem swoim żywicielem
      swojej niegospodarności bo zarzadzający tvp po prostu wstydzą sie
      swojego marnotractwa albo boją się że wylecą też i w tvp najpewniej
      niegospodarnośc jest dochodowa a gospodarność niedochodowa, tak jak
      w kazdym chorym organizmie gospodarczym
      jakim napewno jest tvp.
      Już.....
      wiadomo o odprawach rzędu 400 000 zł a tyle i więcej
      można wygrać na loteri... Nie musisz robić skoku na Bank
      i uciekać do brazyli po to by nie siedzieć 20 lat. Bo jak
      masz talent i rozum to wystarczą ci kontakty w tvp wystarczy
      że założysz biały kołnierzyk, na dobrej posadzie w tvp
      zrobisz swoją kaske. To widać że...
      niestety. Nie wygineły kołnierzyki a tak niedawno pozbyliśmy się
      buraków....
      w stylu Leppera a kołnierzyki są tak samo szkodliwe jak buraki
      a nawet bardziej....
      to zaraza a najlepiej wziąść sie za ognisko w którym się lęgną
      dlatego PO dobrze wszystko robi bo każde wrodzone zło będzie do
      końca grało
      swoją role, będzie udawało że jest dobrem ale wierzę w to że PO
      nie da się zwieść i zrobi z tym porządek niech żyje PO ! tak jest
      TVP tylko popierają ludzie którzy w niej pracują lub myślą że
      się tam podłapią.
      Nikt kto płaci abonament a zrozumie co się dzieje teraz w TVP nie
      będzie chciał go płacić nikt po prostu to jest chore ta cała
      studnia bez dna w której tak naprawde nie mw wody
      znaczy z tvp nie ma żadnego większego pożytku.



Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka