mkot2005 Ponieważ Giertycha nie lubi 07.03.08, 14:07 olbrzymia większość Polaków (vide wyniki ostatnich wyborów), wszyscy oni znajdują się pod presją swoich pracodawców. Przy takiej retoryce, jak Twoja, zwolenniku LPR-u, nie dziwota, że LPR tak dołuje. Odpowiedz Link Zgłoś
sioban kodeks pracy 07.03.08, 14:11 i tak drodzy wyorbnicy na umowach o prace walczcie o swój kodeks pracy jak widac są rejony gdzie kodeksy nie obowiązują hehhehe, najbardziej bawi zapis o niekonkurecyjneści wobec tej pani, już widze jak tvn się nie o gamonia bije hehe Odpowiedz Link Zgłoś
rickh 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 14:13 Ciekaw jestem czy pani Raczyńska opłaciła abonament RTV ! Odpowiedz Link Zgłoś
rickh 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 14:17 Ja chcę Komuny !!! PZPR wróć !!! Odpowiedz Link Zgłoś
jerzy30 to ta tania czwarta Erpe - Erpe kaczobolszewikow 07.03.08, 14:23 Pisdzielce sobie robia dobrze Odpowiedz Link Zgłoś
jannow1111 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 14:28 Nie mam złudzeń .To chamstwo w wydaniu Pana Prezesa. Jeszcze śmią mówić o wielkiej misji jaką spełniają. Ludzie od jutra ani złotówki na tą cholerne gó... Odpowiedz Link Zgłoś
clea2 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 14:28 Tym bardziej utwierdzam sie w przekonaniu, że płacenie abonamentu jest bez sensu Odpowiedz Link Zgłoś
milka26 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 14:58 To się właśnie nazywa praworządność PiS'u.Jakies propozycje na odprawę dla Urbańskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
pakulec misja TVP - nasycić Pisowców 07.03.08, 14:59 dobrze że nie płacę abonamentu Odpowiedz Link Zgłoś
y_anio 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 15:11 Pan Prezes TVP działa na szkodę swej firmy i to przynajmniej dwojako : - po pierwsze pozbywając się prawdziwego fachowca na miarę swoich czasów - po drugie jeśli już to za jaką cenę W konkluzji mówimy o tzw telewizji publicznej ,niech jakiś uczony w tym tzw temacie wyjaśni kto tu w tym przypadku działa za telewizję publiczną za jej władze z wyboru (czyli publiczną tzw ogół obywateli - po wyborach i zmianie władzy nie powinno być żadnych takich działań). Odpowiedz Link Zgłoś
areabis Tusek! dość tego , Albo weźmiesz spaślaka 07.03.08, 15:20 za d...ę , albo niestety - jesteś tyle samo wart . Nie mamy zamiaru tylko rejstrować faktów że to czy tamto . Weź się chłopie do roboty i rządzenia . Takie zapocone spaślaki i krętacze nie mają tu w tym kraju nic do roboty . Odpowiedz Link Zgłoś
jerry.uk Ale rząd chce żeby Telewizja pozostała państwowa 07.03.08, 15:28 i takie przekręty będą zawsze, kiedy telewizja będzie państwowa Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 15:29 płaciłem abonament rtv od zawsze.po tej wiadomości nie dam ani grosza.takie nic misyjne bierze taką kasę! i to od kogo? od kapciowego bliźniaka lecha k.kto da tym szmaciarzom choć grosik ten kiep i ciura. Odpowiedz Link Zgłoś
konrad.ludwik02 Ikonom PiSu i LPRu: pani Raczyńskiej i pani ... 07.03.08, 15:35 Ikonom PiSu i Samoobrony: pani Raczyńskiej i pani minister Walat (albo tak jakoś!) należą się przeciez wysokie gratyfikacje za ich dzieło: telewizyjną propagande wyborczą PiSu i wspaniały dzięki ministerialnej wizażystce wygląd, zabranie emerytom waloryzacji świadzeń, a sobie załatwienie "należnego", ponadmilionowego odszkodowania za ledwo uszkodzony samochód! Tak trzymać, Ojczyzna z kieszeni podatnika wasz zbożny wysiłek wynagrodzi! Odpowiedz Link Zgłoś
2kotunia1 Re: 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 15:42 a ode mnie nie dostaną złotówki!nie dam ani grosza na ich zasrany abonament Odpowiedz Link Zgłoś
stefan-50 Re: 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 16:01 Gdzieś zgineli pszeklu, palestrina i inni. Odbierają ordery czyco ? Odpowiedz Link Zgłoś
agaw Re: 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 16:00 No a plebs niech płaci abonament:) Odpowiedz Link Zgłoś
prusak2 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 16:02 Alfons dziwki nigdy nie skrzywdzi Odpowiedz Link Zgłoś
mircool5 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 16:26 Za co 20% premii dla nieurzędującego szefa????? Jest to chyba składnik wynagrodzenia zależny od wyników pracy. Odpowiedz Link Zgłoś
kresowiak22 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 17:09 Dzisiaj przed południem przed apteką dwóch starszych mężczyzn ostro ze sobą rozmawia i przechodząc obok nich słyszę jak jeden z nich m.in. mówi:" banda złodziei jak tylko dojdą do władzy to tylko po to by się nachapać". No cóż, przestała obowiązywać honorowa zasada:...nie wypada, wstyd. Odpowiedz Link Zgłoś
vvvitek 12 tys. ludzi złożyło się na jej apanaże. 07.03.08, 17:38 Na gest Urbańskiego i apanaże tej pani złożyło się ponad 12 tysięcy ludzi zmuszanych do opłacania abonamentu. To mnie tylko utwierdza w tym, że abonament to fikcja. Odpowiedz Link Zgłoś
marcus1946 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 19:42 piszę ze szwecji ,polacy nie bądźcie frajerzy i nie płaćcie abonamentu bo to idzie na oplacanie takich d... jak raczyńska niech jej płaci ten bęcwał urbański lub kaczory! Odpowiedz Link Zgłoś
bubysz 432 tysiące złotych od Urbańskiego 07.03.08, 20:41 Jestem emerytem i szlag mnie trafia że płacę abonament. Ilu emerytów musi zapłacić na odprawą? Może ktoś wpreawny w liczeniu to obliczy? Odpowiedz Link Zgłoś
smerfetka626 TVP to zdemoralizowana najbardziej Instytucja ! 07.03.08, 20:55 TVP to zdemoralizowana najbardziej Instytucja jak tak dalej zostanie to resocjalizacja jej jest poprostu niemozliwa. A dalszy upadek moralny tvp jest po prostu nieuchronny ktoś to musi zatrzymać ! A tak to już jest na swiecie że jak sie rozpanoszy jakiś dziki krwiożerczy społecznie biznes sorry za chore porownanie ale krwiożerczy biznes jak z narkotyków. To, to właśnie politycy muszą się wcielać w role dobrego szeryfa i muszą zrobić porządek. Pozwólmy w końcu starszym ludziom w Polsce żyć normalnie bo nie mają takich emerytur jak w Niemczech. TVP to państwo w państwie tak samo jak fundacja Rydzyka mało wiadomo o jej finansach tylko z przecieków? Rydzyk zbierał (Bony) cegiełki na stocznie tutaj pobierane są kwitki i nie ma po nich śladu. Przecież TVP to tak naprawde finansowa studnia bez dna zarządzajacy nią po prostu wstydzą sie przed społeczeństwem swoim żywicielem swojej niegospodarności bo zarzadzający tvp po prostu wstydzą sie swojego marnotractwa albo boją się że wylecą też i w tvp najpewniej niegospodarnośc jest dochodowa a gospodarność niedochodowa, tak jak w kazdym chorym organizmie gospodarczym jakim napewno jest tvp. Już..... wiadomo o odprawach rzędu 400 000 zł a tyle i więcej można wygrać na loteri... Nie musisz robić skoku na Bank i uciekać do brazyli po to by nie siedzieć 20 lat. Bo jak masz talent i rozum to wystarczą ci kontakty w tvp wystarczy że założysz biały kołnierzyk, na dobrej posadzie w tvp zrobisz swoją kaske. To widać że... niestety. Nie wygineły kołnierzyki a tak niedawno pozbyliśmy się buraków.... w stylu Leppera a kołnierzyki są tak samo szkodliwe jak buraki a nawet bardziej.... to zaraza a najlepiej wziąść sie za ognisko w którym się lęgną dlatego PO dobrze wszystko robi bo każde wrodzone zło będzie do końca grało swoją role, będzie udawało że jest dobrem ale wierzę w to że PO nie da się zwieść i zrobi z tym porządek niech żyje PO ! tak jest TVP tylko popierają ludzie którzy w niej pracują lub myślą że się tam podłapią. Nikt kto płaci abonament a zrozumie co się dzieje teraz w TVP nie będzie chciał go płacić nikt po prostu to jest chore ta cała studnia bez dna w której tak naprawde nie mw wody znaczy z tvp nie ma żadnego większego pożytku. Odpowiedz Link Zgłoś