edi54 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 13:52 Na palcach jednej reki policzyc mozna ksiezy,ktorzy jak ks. Kazimierz Sowa maja odwage powiedziec prawde.Tylko tacy ksieza byc moze sa w stanie ocalic polski Kosciol ,ktorego kondycja religijno-moralna jest kiepska.Polski Kosciol to Kosciol ludyczny,w ktorym wazniejsze sa jarmarczne i obrzedowe formy niz rzeczywista ewangelizacja w duchu Chrystusowym.Wsrod purpuratow panosza sie w najlepsze Grzechy Glowne (pycha,proznosc,zadza wladzy , bogacenie sie).Slusznie mlodzi ludzie rozstaja sie sie z takim Kosciolem (lub sa tylko jego "czlonkami"). Wystapienie Lecha Kaczynskiego przed oltarzem jest dla mnie rodzajem swietokradztwa.Jest to tez w panstwie demokratycznym i laickim skandal.czas najwyzszy by Narod pozbyl sie blizniakow z polskiej sceny politycznej.Niech raczej zasila swymi marnymi kreaturami trzecie czy czwarte zakony. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 edi54 17.03.08, 13:59 Gardlujesz duzo jak Ks.Sowa. Jednak, podobnie jak ten Sowa i, absolutnie tak samo jak on nie wiesz w czym jest sedno sprawy! Odpowiedz Link Zgłoś
vanilla.dream Sedo jest bez znaczenia. 17.03.08, 14:50 Pokurcz może mamrotać tego typu dyrdymały przy rodzinnym obiadku. Jak urzędnik natomiast nie ma prawa, bo łamie zasadę świeckości państwa, opowiada się po stronie jednej wiary. Wg mnie to wystarczy aby pozbawić go prezydentury. Pokurcz hańbi ten urząd. wet3 napisał: > Gardlujesz duzo jak Ks.Sowa. Jednak, podobnie jak ten Sowa i, > absolutnie tak samo jak on nie wiesz w czym jest sedno sprawy! Odpowiedz Link Zgłoś
vanilla.dream Marzy się pokurczowi Najjaśniejszy Katoland 17.03.08, 13:55 a po cichu pewnie od morza do morza. Odpowiedz Link Zgłoś
manczis_xt Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 14:02 Czy mamy juz Panstwo Wyznaniowe, skoro Prezydent wygłasza polityczne przemowy z ambony koscielnej? Talibowie rzadza z meczetu... Odpowiedz Link Zgłoś
kaczenko prezio lamie po chamsku konstytucje 17.03.08, 14:24 Przemowy z ambony w obronie jedynie slusznej wiary sa kpina z konstytucji. Odpowiedz Link Zgłoś
vanilla.dream Dlatego powinien być wylany na zbity pysk. 17.03.08, 14:42 PO powinna wszcząć procedurę impeachmentu. I to jak najszybciej. Odpowiedz Link Zgłoś
ready4freddy Re: Dlatego powinien być wylany na zbity pysk. 17.03.08, 14:59 zarty sobie stroisz :) PO moze sie roznic od PiS w prau detalach, ale chodzenie na kleszym jest wspolne dla obu ugrupowan. Odpowiedz Link Zgłoś
luna55 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 14:08 A Kaczyński to nie zauwazył że jest prezydentem kraju w którym żyja nie tylko katolicy?????????????? Odpowiedz Link Zgłoś
morda11 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 14:19 Ulitujcie się nad tym biednym Kaczorkiem, przecież jego wyraźnie dopada demencja polityczna. Odpowiedz Link Zgłoś
gregory701 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 14:24 MAŁY DIABOŁK W ORNAT SIE UBRAŁ I OGONKIEM NA MSZE DZWONI !!! Odpowiedz Link Zgłoś
langston gorzej jak pesudo-inteligetni ksieza biora sie za 17.03.08, 14:38 jeszcze gorzej jak pesudo-inteligetni ksieza daja sie kupic lewackim mediom. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: gorzej jak pesudo-inteligetni ksieza biora si 17.03.08, 15:02 langston napisał: > jeszcze gorzej jak pesudo-inteligetni ksieza daja sie kupic lewackim > mediom. Baaa, wpisują się bezkrytycznie w antynarodową hucpę, zorganizowaną przez gazetę wyborczą, tvn24 i der dziennik ( nie mylić z naszym dziennikiem)... Odpowiedz Link Zgłoś
acc4 Prezydent jest jak dziecko we mgle 17.03.08, 14:46 Pogubił się biedaczek zupełnie. Nie wie,co się z nim dzieje, zamienił z Alem Gorem mównice, teraz nie zauważył, że mówi od ołtarza. Biedna marionetka swojego brata oszołoma. Jeszcze trochę, wytrwałości. Odpoczynek już blisko. Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda491 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 14:49 Gdyby było więcej duchownych pokroju ks. Sowy, o.Mogielskiego, ś.p.ks. Tischnera, pewnie byłabym nadal we wspólnocie kościelnej. Ale stało się inaczej, czego nie żałuję.Większość to ludzie niegodni szacunku, dziwne,że posługują się bez przerwy imieniem Boga, a jeszcze bardziej dziwi mnie to,że ludzie nie słuchają głosu rozsądnych księży, natomiast wierzą komuś takiemu jak n.p., biskupi z archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej. Odpowiedz Link Zgłoś
kartoflisko Re: Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbu 17.03.08, 15:00 jagoda491 napisała: > Gdyby było więcej duchownych pokroju ks. Sowy, o.Mogielskiego, > ś.p.ks. Tischnera Porównanie oszołoma i idioty Sowy do ś.p.ks. Tischnera jest bezczelnym nadużyciem. Odpowiedz Link Zgłoś
tetradrachma wydaje mi się, że prezydent L. Kaczyński 17.03.08, 14:57 powinien byc ekskomunikowany lub otrzymać sądowy zakaz publicznych wystąpień na tematy związane z wiarą wolską albo rzymską ? A tak na serio to ten nieszczęsnik powinien być ubezwłasnowolniony, bo, sądząc po tym jak mówi i co mówi, to jest człowiek psychicznie chory. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: wydaje mi się, że prezydent L. Kaczyński 17.03.08, 15:00 Możesz mieć rację zakładając, że alkoholizm jest chorobą psychiczną... tetradrachma napisał: > powinien byc ekskomunikowany lub otrzymać sądowy zakaz publicznych > wystąpień na tematy związane z wiarą wolską albo rzymską ? A tak na > serio to ten nieszczęsnik powinien być ubezwłasnowolniony, bo, > sądząc po tym jak mówi i co mówi, to jest człowiek psychicznie > chory. Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 14:58 ten kaczy-syn homiliuje.paranoja.rydzyk wiecznie żywy.pis is dead! strzemiennego lechu za jarka i jego głupotę za twoje posłuszeństwo bombek.blox.pl/resource/pisy.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
heimdallr Popatrz Pan jaki katolik z naszego prezydęta ;) A 17.03.08, 15:01 córcia po rozwodzie... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Popatrz Pan jaki katolik z naszego prezydęta 17.03.08, 15:04 heimdallr napisał: > córcia po rozwodzie... A jak to się ma do żarliwej wiary prezydenta? zamknąć ją w lochu miał, czy co? Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: Popatrz Pan jaki katolik z naszego prezydęta 17.03.08, 15:15 ...ziec z SLD.... Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Popatrz Pan jaki katolik z naszego prezydęta 17.03.08, 16:03 1zorro napisał: > ...ziec z SLD.... Z tego grzechu, o ile mi wiadomo już się wyspowiadał.. Odpowiedz Link Zgłoś
wieslaw1 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 15:02 Mądre słowa księdza,kapliczkę trzeba mieć w sobie,a nie budować zimne mury kościołów w których niedługo zabraknie wiernych bo z ambony zamiast słów ukojenia i jakiejś mądrości życiowej coraz częściej płynie jad politycznego rynsztoka. Odpowiedz Link Zgłoś
deniro2 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 15:09 Qrva,ale wiocha z tej Polski...kolorowa manifestacja zacofania i do tego prezydent ...taki jak widac - DNO Odpowiedz Link Zgłoś
gdkj Kaczyński - prezydent ortodoksyjnych katolików. 17.03.08, 15:12 A miał być dla wszystkich a nie tylko dla księży. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Kaczynski - prezydent wszystkich moherow..... 17.03.08, 15:14 a zapomnial, ze sa jeszcze inne nakrycia glowy w Polsce. Na przyklad.... "rogatywka".....he, he, he! Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 Kaczyński już nikogo nie zaskoczy ale ołtarz...... 17.03.08, 15:27 w tym kościele...... bi.gazeta.pl/im/1/5027/z5027851X.jpg i cała inscenizacja mogą budzić niepokój.....czyżby "wierni" rzucali kamieniami w KRZYŻ......i to takimi głazami...to woła o pomstę do Nieba......... Okres Wielkiego Postu jest okresem zadumy i pojednania...zrozumienia drugiego człowieka i wybaczenia jego grzechów.....a tutaj co mamy.... KTO RZUCA KOŚCIOŁOWI I CHRYSTUSOWI KAMIENIE POD NOGI.......???? Czy to ma być znak miłosierdzia i pojednania nas........ POLAKÓW w Niedzielę Palmową....???? Wystąpienie Prezydenta przed ołtarzem z politycznym "orędziem" jest niczym jak ta inscenizacja....... KACZYŃSCY NIGDY NIE DĄŻĄ DO ZGODY .......są jak te kamienie rzucone pod nogi ukrzyżowanemu Chrystusowi...... -- Spokojnie braciszku ____ jeszcze tylko 2 lata..... img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Dary_premiera_2030337.jpg Słuchaj sie tylko mnie ...a zostaniemy SAMI, tak jak to było na naszym podwórku.........pamiętasz...?????? Odpowiedz Link Zgłoś
langston Ks. Sowa robi za "uzytecznego idiote" na sluzbie T 17.03.08, 15:28 Ks. Sowa robi za "uzytecznego idiote" na sluzbie TVN i GW. Ciekawe na co liczy? Pewnie mysli ze zrobia z niego drugiego Bonieckiego i on kiedys bedzie redaktorowal sprzedanemu TVN Tygodnikowi Powszechnemu:)) Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Ks. Sowa robi za "uzytecznego idiote" na sluz 17.03.08, 15:39 Ks.Sowa wypowiada sie dokladnie tak samo jak czlonkowie stowarzyszenia "ksiezy patriotow" z PRLu. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 definicja Wałęsy prawdziwa. 17.03.08, 15:38 prezydent to dureń.mogę jedynie dodać,że kościelny. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: venus99 17.03.08, 15:41 venus99 napisał: < definicja Walesy prawdziwa > prezydent to dureń.mogę jedynie dodać,że kościelny. A tylko duren jeszcze wiekszy od Bolka moze cos takiego napisac. Odpowiedz Link Zgłoś
liber444 A od kiedy to Tusk jest w takich 17.03.08, 15:39 zażyłych stosunkach z kościołem, żeby im jakieś dzieci sprzedawać? Z resztą się zgodzę, niech czarni wypadają do Vatykanu i przestaną siać zgorszenie. Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 Re: Sowa za adopcja polskich dzieci przez pedalow 17.03.08, 15:40 poszeklu napisał: > TUSK CHCE DAC POLSKIE DZIECI PEDERASTOM!!!!!!!!!!!!! > > Kazdy kto popiera teraz PO jest degeneratem i kanalia. > Sodomici - Pedaly i Lesby Won Do Sodomy! > Nikt was tu nie potrzebuje z waszymi odrazajacymi > zboczonymi zachciankami udawania malzenstw, z prawem > do adopcji i demoralizowania polskich dzieci. > Sowa-Faryzeusz, broni bezprawia i zepsucia. > Nagle bedzie sie publicznie wypowiadal w obronie zla, > demoralizacj, deprawacji bo mu sie nie podoba, ze > Prezydent jest z Kosciolem. On chcial aby Prezydent > byl tak jak on z diablem. ________________________________ poszeklu.......zmów moherowe wyznanie wiary i spadaj z tego forum... ..komuniści, lewacy, toleraści, socjaliści, żydzi i żydofile, sodomici - pederaści i lesbijki, volksdeutsche-"europejczycy", "ekolodzy" i "zieloni", libertyni i masoni, hedoniści, pacyfiści, anarchiści, feministki i feminiści, aborcjoniści, anty-katoliccy i anty-klerykalni "racjonaliści", poganie, ateusze i gnostycy, ...laczy ich jedno - kosmopolityzm, to elementy krymino- i korupcjo-genne, elementy internacjonalistyczne finansowane i powiązane z żydokomunistycznymi międzynarodówkami i światową żydomasonerią, to elementy gnilne, dywersyjne, anty-narodowe, anty-polskie i niegodne zaufania..., wszystkich łączy jedna i ciągle ta sama, ponadnarodowa - internacjonalistyczna idea: "proletariusze wszystkich krajów łączcie się" na stronki...... www.polonica.net/KTO_jest_KIM.htm www.polonica.net/ może znajdziesz tam siebie...a jak nie to przynajmniej będziesz wśród swoich........ -- Spokojnie braciszku ____ jeszcze tylko 2 lata..... img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Dary_premiera_2030337.jpg Słuchaj sie tylko mnie ...a zostaniemy SAMI, tak jak to było na naszym podwórku.........pamiętasz...?????? Odpowiedz Link Zgłoś
el.es Re: Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbu 17.03.08, 15:44 No prosze. Wiec mozna i rozsadnie. Szacunek dla pana Sowy. Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 15:47 Jak widać poSBeckie pomioty..... nie dają za wygraną i .....działają dalej.... abba15...bydło_prof_wb....janina1_3......marcin1122331.....presentation1.........wet3 i pozostała sfora,która wyje nie mogąc pogodzić się z porażką.......teraz dołączył do nich następny.....poszeklu.... Teraz widomo,dlaczego Kaczyńscy nie zabrali się za ustawę o uSBEKIZACJI ,aby pozbawić przywilejów wcale nie małą grupę UBeków....SBeków ,którzy na ciepłych emeryturkach żyją sobie dostatnio i CAŁY CZAS byli SBecy na forach GW wiją się jak węże, dwoją się i troją aby swym mocodawcom wylizać d....pę ....ale smród SBecki czuć na odległość.... Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 poszeklu....SBecki pomiot dołączył do towarzyszy.. 17.03.08, 15:49 Jak widać poSBeckie pomioty..... nie dają za wygraną i .....działają dalej.... abba15...bydło_prof_wb....janina1_3......marcin1122331.....presentation1.........wet3 i pozostała sfora,która wyje nie mogąc pogodzić się z porażką.......teraz dołączył do nich następny.....poszeklu.... Teraz wiadomo,dlaczego Kaczyńscy nie zabrali się za ustawę o uSBEKIZACJI ,aby pozbawić przywilejów wcale nie małą grupę UBeków....SBeków ,którzy na ciepłych emeryturkach żyją sobie dostatnio i CAŁY CZAS byli SBecy na forach GW wiją się jak węże, dwoją się i troją aby swym mocodawcom wylizać d....pę ....ale smród SBecki czuć na odległość.... -- Spokojnie braciszku ____ jeszcze tylko 2 lata..... img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Dary_premiera_2030337.jpg Słuchaj sie tylko mnie ...a zostaniemy SAMI, tak jak to było na naszym podwórku.........pamiętasz...?????? Odpowiedz Link Zgłoś
liber444 Widzę, że się w głowie pomieszało. 17.03.08, 15:51 Czyżby od październikowej porażki? A może trauma po zbyt głębokim obcowaniu z dobrodziejem? Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 Re: Widzę, że się w głowie pomieszało. 17.03.08, 15:54 liber444 napisał: > Czyżby od październikowej porażki? A może trauma po zbyt głębokim obcowaniu z > dobrodziejem? _______________________________ Pewnikiem dobrodziej zbyt głęboko "penetrował" dla tego ta trauma.... Odpowiedz Link Zgłoś
liber444 Albo toto coś jest pentratorem i 17.03.08, 15:58 teraz wyje, bo widzi, że może nadejść czas zapłaty za uczynki. Nawet bardziej prawdopodobne. Odpowiedz Link Zgłoś