Dodaj do ulubionych

Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują...

    • edi54 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 13:52

      Na palcach jednej reki policzyc mozna ksiezy,ktorzy jak ks.
      Kazimierz Sowa maja odwage powiedziec prawde.Tylko tacy ksieza
      byc moze sa w stanie ocalic polski Kosciol ,ktorego kondycja
      religijno-moralna jest kiepska.Polski Kosciol to Kosciol
      ludyczny,w ktorym wazniejsze sa jarmarczne i obrzedowe formy niz
      rzeczywista ewangelizacja w duchu Chrystusowym.Wsrod purpuratow
      panosza sie w najlepsze Grzechy Glowne (pycha,proznosc,zadza
      wladzy , bogacenie sie).Slusznie mlodzi ludzie rozstaja sie
      sie z takim Kosciolem (lub sa tylko jego "czlonkami").
      Wystapienie Lecha Kaczynskiego przed oltarzem jest dla mnie
      rodzajem swietokradztwa.Jest to tez w panstwie demokratycznym
      i laickim skandal.czas najwyzszy by Narod pozbyl sie blizniakow
      z polskiej sceny politycznej.Niech raczej zasila swymi
      marnymi kreaturami trzecie czy czwarte zakony.
      • wet3 edi54 17.03.08, 13:59
        Gardlujesz duzo jak Ks.Sowa. Jednak, podobnie jak ten Sowa i,
        absolutnie tak samo jak on nie wiesz w czym jest sedno sprawy!
        • vanilla.dream Sedo jest bez znaczenia. 17.03.08, 14:50
          Pokurcz może mamrotać tego typu dyrdymały przy rodzinnym obiadku. Jak urzędnik
          natomiast nie ma prawa, bo łamie zasadę świeckości państwa, opowiada się po
          stronie jednej wiary.

          Wg mnie to wystarczy aby pozbawić go prezydentury. Pokurcz hańbi ten urząd.


          wet3 napisał:

          > Gardlujesz duzo jak Ks.Sowa. Jednak, podobnie jak ten Sowa i,
          > absolutnie tak samo jak on nie wiesz w czym jest sedno sprawy!
    • vanilla.dream Marzy się pokurczowi Najjaśniejszy Katoland 17.03.08, 13:55
      a po cichu pewnie od morza do morza.
    • manczis_xt Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 14:02
      Czy mamy juz Panstwo Wyznaniowe, skoro Prezydent wygłasza polityczne
      przemowy z ambony koscielnej? Talibowie rzadza z meczetu...
      • kaczenko prezio lamie po chamsku konstytucje 17.03.08, 14:24
        Przemowy z ambony w obronie jedynie slusznej wiary sa kpina z
        konstytucji.
        • vanilla.dream Dlatego powinien być wylany na zbity pysk. 17.03.08, 14:42
          PO powinna wszcząć procedurę impeachmentu. I to jak najszybciej.
          • ready4freddy Re: Dlatego powinien być wylany na zbity pysk. 17.03.08, 14:59
            zarty sobie stroisz :) PO moze sie roznic od PiS w prau detalach, ale chodzenie
            na kleszym jest wspolne dla obu ugrupowan.
    • douglasmclloyd Konus chce zabezpieczyć interesy PiCu nt 17.03.08, 14:06
    • luna55 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 14:08
      A Kaczyński to nie zauwazył że jest prezydentem kraju w którym żyja nie tylko
      katolicy??????????????
    • morda11 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 14:19
      Ulitujcie się nad tym biednym Kaczorkiem, przecież jego wyraźnie
      dopada demencja polityczna.
    • gregory701 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 14:24

      MAŁY DIABOŁK W ORNAT SIE UBRAŁ I OGONKIEM NA MSZE DZWONI !!!
    • langston gorzej jak pesudo-inteligetni ksieza biora sie za 17.03.08, 14:38
      jeszcze gorzej jak pesudo-inteligetni ksieza daja sie kupic lewackim
      mediom.
      • tw_wielgus Re: gorzej jak pesudo-inteligetni ksieza biora si 17.03.08, 15:02
        langston napisał:

        > jeszcze gorzej jak pesudo-inteligetni ksieza daja sie kupic
        lewackim
        > mediom.

        Baaa, wpisują się bezkrytycznie w antynarodową hucpę, zorganizowaną
        przez gazetę wyborczą, tvn24 i der dziennik ( nie mylić z naszym
        dziennikiem)...
    • acc4 Prezydent jest jak dziecko we mgle 17.03.08, 14:46
      Pogubił się biedaczek zupełnie. Nie wie,co się z nim dzieje,
      zamienił z Alem Gorem mównice, teraz nie zauważył, że mówi od
      ołtarza. Biedna marionetka swojego brata oszołoma. Jeszcze trochę,
      wytrwałości. Odpoczynek już blisko.
    • jagoda491 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 14:49
      Gdyby było więcej duchownych pokroju ks. Sowy, o.Mogielskiego,
      ś.p.ks. Tischnera, pewnie byłabym nadal we wspólnocie kościelnej.
      Ale stało się inaczej, czego nie żałuję.Większość to ludzie niegodni
      szacunku, dziwne,że posługują się bez przerwy imieniem Boga, a
      jeszcze bardziej dziwi mnie to,że ludzie nie słuchają głosu
      rozsądnych księży, natomiast wierzą komuś takiemu jak n.p., biskupi
      z archidiecezji szczecińsko-kamieńskiej.
      • kartoflisko Re: Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbu 17.03.08, 15:00
        jagoda491 napisała:

        > Gdyby było więcej duchownych pokroju ks. Sowy, o.Mogielskiego,
        > ś.p.ks. Tischnera
        Porównanie oszołoma i idioty Sowy do ś.p.ks. Tischnera jest
        bezczelnym nadużyciem.
    • tetradrachma wydaje mi się, że prezydent L. Kaczyński 17.03.08, 14:57
      powinien byc ekskomunikowany lub otrzymać sądowy zakaz publicznych
      wystąpień na tematy związane z wiarą wolską albo rzymską ? A tak na
      serio to ten nieszczęsnik powinien być ubezwłasnowolniony, bo,
      sądząc po tym jak mówi i co mówi, to jest człowiek psychicznie
      chory.
      • tw_wielgus Re: wydaje mi się, że prezydent L. Kaczyński 17.03.08, 15:00
        Możesz mieć rację zakładając, że alkoholizm jest chorobą
        psychiczną...

        tetradrachma napisał:

        > powinien byc ekskomunikowany lub otrzymać sądowy zakaz publicznych
        > wystąpień na tematy związane z wiarą wolską albo rzymską ? A tak
        na
        > serio to ten nieszczęsnik powinien być ubezwłasnowolniony, bo,
        > sądząc po tym jak mówi i co mówi, to jest człowiek psychicznie
        > chory.
    • bogdan331 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 14:58
      ten kaczy-syn homiliuje.paranoja.rydzyk wiecznie żywy.pis is dead! strzemiennego lechu za jarka i jego głupotę za twoje posłuszeństwo
      bombek.blox.pl/resource/pisy.jpg
    • heimdallr Popatrz Pan jaki katolik z naszego prezydęta ;) A 17.03.08, 15:01
      córcia po rozwodzie...
      • tw_wielgus Re: Popatrz Pan jaki katolik z naszego prezydęta 17.03.08, 15:04
        heimdallr napisał:

        > córcia po rozwodzie...

        A jak to się ma do żarliwej wiary prezydenta?
        zamknąć ją w lochu miał, czy co?
      • 1zorro Re: Popatrz Pan jaki katolik z naszego prezydęta 17.03.08, 15:15
        ...ziec z SLD....
        • tw_wielgus Re: Popatrz Pan jaki katolik z naszego prezydęta 17.03.08, 16:03
          1zorro napisał:

          > ...ziec z SLD....

          Z tego grzechu, o ile mi wiadomo już się wyspowiadał..
    • wieslaw1 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 15:02
      Mądre słowa księdza,kapliczkę trzeba mieć w sobie,a nie budować
      zimne mury kościołów w których niedługo zabraknie wiernych bo z
      ambony zamiast słów ukojenia i jakiejś mądrości życiowej coraz
      częściej płynie jad politycznego rynsztoka.
    • deniro2 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 15:09
      Qrva,ale wiocha z tej Polski...kolorowa manifestacja zacofania i do tego
      prezydent ...taki jak widac - DNO
    • gdkj Kaczyński - prezydent ortodoksyjnych katolików. 17.03.08, 15:12
      A miał być dla wszystkich a nie tylko dla księży.
      • 1zorro Kaczynski - prezydent wszystkich moherow..... 17.03.08, 15:14
        a zapomnial, ze sa jeszcze inne nakrycia glowy w Polsce. Na
        przyklad.... "rogatywka".....he, he, he!
    • milo_1 Kaczyński już nikogo nie zaskoczy ale ołtarz...... 17.03.08, 15:27
      w tym kościele......
      bi.gazeta.pl/im/1/5027/z5027851X.jpg
      i cała inscenizacja mogą budzić niepokój.....czyżby "wierni" rzucali kamieniami w KRZYŻ......i to takimi głazami...to woła o pomstę do Nieba.........

      Okres Wielkiego Postu jest okresem zadumy i pojednania...zrozumienia drugiego człowieka i wybaczenia jego grzechów.....a tutaj co mamy....

      KTO RZUCA KOŚCIOŁOWI I CHRYSTUSOWI KAMIENIE POD NOGI.......????

      Czy to ma być znak miłosierdzia i pojednania nas........ POLAKÓW w Niedzielę Palmową....????

      Wystąpienie Prezydenta przed ołtarzem z politycznym "orędziem" jest niczym jak ta inscenizacja.......

      KACZYŃSCY NIGDY NIE DĄŻĄ DO ZGODY .......są jak te kamienie rzucone pod nogi ukrzyżowanemu Chrystusowi......


      --


      Spokojnie braciszku ____ jeszcze tylko 2 lata.....
      img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Dary_premiera_2030337.jpg
      Słuchaj sie tylko mnie ...a zostaniemy SAMI, tak jak to było na naszym podwórku.........pamiętasz...??????
    • langston Ks. Sowa robi za "uzytecznego idiote" na sluzbie T 17.03.08, 15:28
      Ks. Sowa robi za "uzytecznego idiote" na sluzbie TVN i GW.
      Ciekawe na co liczy?
      Pewnie mysli ze zrobia z niego drugiego Bonieckiego i on kiedys
      bedzie redaktorowal sprzedanemu TVN Tygodnikowi Powszechnemu:))

      • wet3 Re: Ks. Sowa robi za "uzytecznego idiote" na sluz 17.03.08, 15:39
        Ks.Sowa wypowiada sie dokladnie tak samo jak czlonkowie
        stowarzyszenia "ksiezy patriotow" z PRLu.
    • venus99 definicja Wałęsy prawdziwa. 17.03.08, 15:38
      prezydent to dureń.mogę jedynie dodać,że kościelny.
      • wet3 Re: venus99 17.03.08, 15:41
        venus99 napisał: < definicja Walesy prawdziwa
        > prezydent to dureń.mogę jedynie dodać,że kościelny.

        A tylko duren jeszcze wiekszy od Bolka moze cos takiego napisac.
    • liber444 A od kiedy to Tusk jest w takich 17.03.08, 15:39
      zażyłych stosunkach z kościołem, żeby im jakieś dzieci sprzedawać? Z resztą się
      zgodzę, niech czarni wypadają do Vatykanu i przestaną siać zgorszenie.
    • milo_1 Re: Sowa za adopcja polskich dzieci przez pedalow 17.03.08, 15:40
      poszeklu napisał:

      > TUSK CHCE DAC POLSKIE DZIECI PEDERASTOM!!!!!!!!!!!!!
      >
      > Kazdy kto popiera teraz PO jest degeneratem i kanalia.
      > Sodomici - Pedaly i Lesby Won Do Sodomy!
      > Nikt was tu nie potrzebuje z waszymi odrazajacymi
      > zboczonymi zachciankami udawania malzenstw, z prawem
      > do adopcji i demoralizowania polskich dzieci.
      > Sowa-Faryzeusz, broni bezprawia i zepsucia.
      > Nagle bedzie sie publicznie wypowiadal w obronie zla,
      > demoralizacj, deprawacji bo mu sie nie podoba, ze
      > Prezydent jest z Kosciolem. On chcial aby Prezydent
      > byl tak jak on z diablem.
      ________________________________

      poszeklu.......zmów moherowe wyznanie wiary i spadaj z tego forum...

      ..komuniści, lewacy, toleraści, socjaliści, żydzi i żydofile, sodomici - pederaści i lesbijki, volksdeutsche-"europejczycy", "ekolodzy" i "zieloni", libertyni i masoni, hedoniści, pacyfiści, anarchiści, feministki i feminiści, aborcjoniści, anty-katoliccy i anty-klerykalni "racjonaliści", poganie, ateusze i gnostycy, ...laczy ich jedno - kosmopolityzm, to elementy krymino- i korupcjo-genne, elementy internacjonalistyczne finansowane i powiązane z żydokomunistycznymi międzynarodówkami i światową żydomasonerią, to elementy gnilne, dywersyjne, anty-narodowe, anty-polskie i niegodne zaufania..., wszystkich łączy jedna i ciągle ta sama, ponadnarodowa - internacjonalistyczna idea: "proletariusze wszystkich krajów łączcie się"

      na stronki......
      www.polonica.net/KTO_jest_KIM.htm
      www.polonica.net/
      może znajdziesz tam siebie...a jak nie to przynajmniej będziesz wśród swoich........


      --

      Spokojnie braciszku ____ jeszcze tylko 2 lata.....
      img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Dary_premiera_2030337.jpg
      Słuchaj sie tylko mnie ...a zostaniemy SAMI, tak jak to było na naszym podwórku.........pamiętasz...??????
    • el.es Re: Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbu 17.03.08, 15:44
      No prosze. Wiec mozna i rozsadnie. Szacunek dla pana Sowy.
    • milo_1 Ks. Sowa: jestem zdumiony, gdy politycy próbują.. 17.03.08, 15:47
      Jak widać poSBeckie pomioty..... nie dają za wygraną i .....działają dalej....

      abba15...bydło_prof_wb....janina1_3......marcin1122331.....presentation1.........wet3 i pozostała sfora,która wyje nie mogąc pogodzić się z porażką.......teraz dołączył do nich następny.....poszeklu....

      Teraz widomo,dlaczego Kaczyńscy nie zabrali się za ustawę o uSBEKIZACJI ,aby pozbawić
      przywilejów wcale nie małą grupę UBeków....SBeków ,którzy na ciepłych
      emeryturkach żyją sobie dostatnio i CAŁY CZAS byli SBecy na forach GW wiją się jak węże, dwoją się i troją aby swym mocodawcom wylizać d....pę ....ale smród SBecki czuć na odległość....
    • milo_1 poszeklu....SBecki pomiot dołączył do towarzyszy.. 17.03.08, 15:49
      Jak widać poSBeckie pomioty..... nie dają za wygraną i .....działają dalej....

      abba15...bydło_prof_wb....janina1_3......marcin1122331.....presentation1.........wet3 i pozostała sfora,która wyje nie mogąc pogodzić się z porażką.......teraz dołączył do nich następny.....poszeklu....

      Teraz wiadomo,dlaczego Kaczyńscy nie zabrali się za ustawę o uSBEKIZACJI ,aby pozbawić
      przywilejów wcale nie małą grupę UBeków....SBeków ,którzy na ciepłych
      emeryturkach żyją sobie dostatnio i CAŁY CZAS byli SBecy na forach GW wiją się jak węże, dwoją się i troją aby swym mocodawcom wylizać d....pę ....ale smród SBecki czuć na odległość....


      --


      Spokojnie braciszku ____ jeszcze tylko 2 lata.....
      img.interia.pl/wiadomosci/nimg/Dary_premiera_2030337.jpg
      Słuchaj sie tylko mnie ...a zostaniemy SAMI, tak jak to było na naszym podwórku.........pamiętasz...??????
    • liber444 Widzę, że się w głowie pomieszało. 17.03.08, 15:51
      Czyżby od październikowej porażki? A może trauma po zbyt głębokim obcowaniu z
      dobrodziejem?
      • milo_1 Re: Widzę, że się w głowie pomieszało. 17.03.08, 15:54
        liber444 napisał:

        > Czyżby od październikowej porażki? A może trauma po zbyt głębokim obcowaniu z
        > dobrodziejem?
        _______________________________

        Pewnikiem dobrodziej zbyt głęboko "penetrował" dla tego ta trauma....
        • liber444 Albo toto coś jest pentratorem i 17.03.08, 15:58
          teraz wyje, bo widzi, że może nadejść czas zapłaty za uczynki. Nawet bardziej
          prawdopodobne.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka