homo_lupus
16.04.08, 21:51
czy mogę chwalić się i być dumny z posiadania samochodu, który został
ukradziony Panu Profesorowi? Zawsze mogę powiedzieć, że uchroniłem go
(samochód, nie Pana Profesora) od wywiezienia za granicę...
Jest coś takiego jak popyt i podaż.. jeśli wiadomo, że są chętni
"kolekcjonerzy", to hieny i wandale zawsze się znajdą.