isa.stern 19.05.08, 14:47 Jacek Kurski już nie raz udowodnił, że strać go na wszystko, na każdą niegodziwość...:( Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
antyprawak Psychopata 19.05.08, 14:58 Z gęby widać, że to wyjątkowo psychopatyczny typ. Wredota bije z tych oczu na kilometr. -- PPR/PZPR/PC/PIS Odpowiedz Link Zgłoś
lumpior Dostal zadanie,musial meldowac. 19.05.08, 15:01 Jak Lech.Jarek ma swoja falange,po trupach i do celu.Tyranska bestia. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 19.05.08, 15:17 Ty też probujesz ukryć swoją inteligencję na opak i też ci sie nie udaje:)) Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo żałosny gamoniu, robisz z siebie błazna... 19.05.08, 15:49 ...czy chociaż dobrze ci za to płacą? Odpowiedz Link Zgłoś
max.headroom Ojej, straszne. Dobrze, że PO jest święte. 19.05.08, 17:32 Zwłaszcza Miodowicz z Brochwiczem. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo ------a to dwa aniolki Tuska od Jaruckiej--------- 19.05.08, 18:22 wiemy o coc chodzi buhahaha Odpowiedz Link Zgłoś
poszeklu Tuseka ferajna niech uwaza na swoje korytko 19.05.08, 20:01 Jesli Kurski potrafil w 2005 skutecznie zanalizowac zgraje PO, to dzis mozna powiedziec, ze prawie nic z tej analizy nie starcilo na wartosci. Tusek jaki byl, taki jest, a ferajna mysli tylko jak krecic lody i wypelnic kieszenie. O rzadzeniu tam nikt nie ma POjecia. Stad nazwa tej ferajny PO. hrabia-monte-christo napisał: > ------a to dwa aniolki Tuska od Jaruckiej---- > wiemy o coc chodzi buhahaha Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo nie strasz, nie strasz, bo dostaniesz dyspepsji 19.05.08, 20:10 jak nie przymierzając pewien osobnik pobierający pensję prezydenta Odpowiedz Link Zgłoś
ws60 brawo kurski, dzięki tobie pis umoczy kolejne 5 % 19.05.08, 20:39 że tego idiotę jeszcze tam trzymają. ale przy takich tytanach intelektu jacy rządzą w pis to nie dziwota. oni nie potrafią inaczej. Odpowiedz Link Zgłoś
katecheta Czy pan Kurski ma HiV, stwardnienie rozsiane, raka 20.05.08, 11:24 czy jakąś inną nieuleczalną chorobę? Pytam bo odnoszę wraźenie, że to zepsuty do szpiku kości mały człowieczek o wąskich ustach i małych oczkach co mogło by wskazywać na jakieś poważne zaburzenia zdrowotne w jego organiźmie. W każdym razie chore jet to co On robi!!! Odpowiedz Link Zgłoś
pisubek Mam nadzieję, że ciało ma zdrowe, ale umysł jego 20.05.08, 11:34 jadem zła został zatruty. Potrzebny porządny egzorcysta! Odpowiedz Link Zgłoś
julkra Re: Tuseka ferajna niech uwaza na swoje korytko 19.05.08, 21:17 poszekielku-z lodami to do jarkacza. wy to lubicie.a tak w tajemnicy! lepiej kręci od dody? Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: To jest obrzezany ten Obskurski czy nie? 19.05.08, 20:11 Może telewizja łojców, w skrócie ło.TR-wam wyemituje filmik! Już na Donalda Tuska puszczala jako hitlerka, więc zahamowań nie ma. www.youtube.com/watch?v=o5umE1t08ek www.youtube.com/watch?v=cxfkJzJYbKc&feature=related Jest taki polski polityk co zaatakował nieżyjacego dziadka znanego innego polityka za to, że został siłą wcielony do wehrmachtu! Jest taki prezydent, co to potwierdzał. Ten polityk dla LPR pokazywał pisiorka, że nie jest obrzezany. Jest taki cień prezydenta i premiera, cichociemny J13, czyli ciemnotolubny na rydzomoheroinie. Kiedy J13 będzie premierem? -Jak ściągnie spodnie w TV Trwam! Ujmując to inaczej ma on ściągnąć spodnie na wydziale telewizyjnym odnowionej Stoczni Gdańskiej z siedzibą w Toruniu. Stąd bierze się pewnie to ich ulubione powiedzenie, kochać inaczej i mówić inaczej. Oczywiście inaczej znaczy kochać pieniądze! Dlatego powstał ten wierszyk na obłudę, nietolerancję, faszyzm. Aryjczyk! Załapał Acuś przezwisko żydziorka. Nie miał papierka , ale miał pisiorka. Nie ekshibicjonista bez rozporka, ja polski faszysta pokażę Wam pisiorka. Służył on do mszy, nie służył w wehrmachcie, jest prosty i swojski jakby maszt na jachcie. Jest taki poręczny, popatrz schodzi skórka, wszyscy tak mamy, aż po Marka Siurka. Oprócz jednego z układu pisiaka, on nie jest wszakiem, ale ma buraka! Piszą szukamy złodzieji jak Maryji i wszystko jasne, że swój złodziej wiecznie dziewica! Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Ładnych rzeczy dowiadujemy się o Tusku... a f 19.05.08, 16:16 Tusk to normalny człowiek a nie żadna bigot - menda. Odpowiedz Link Zgłoś
a.k.traper dzivk@ to nie zawód, to charakter 19.05.08, 16:53 Coś ci powiem takimi mendami to nawet esbecja się brzydziła, próbowali się sprzedać kazdemu a ich nawet psy je..ć nie chciały. Nie wiem dlaczego tak obstajesz przy swej głupocie, bo normalny człowiek potrafi odróżnic mendę od prawego człowieka. W moim srodowisku juz dawno by mu trzonowe pogłaskali, wsadzili w smietnik głowa w dół i obsikali. Niektórzy do dziś pewnie pamiętają te nagrode za donosy. Odpowiedz Link Zgłoś
expert_spod_mostu_kierbedzia po mojemu, polityk który nie potrafi zrobić nic 19.05.08, 17:11 pozytywnego a tylko jątrzyć i judzić, powinien zwrócić podatnikom swoje pobory i wziąć sie za kopanie rowów, noszenie worków z cementem lub za insze, mało skomplikowane robote .. Odpowiedz Link Zgłoś
push.sp Re: po mojemu, polityk który nie potrafi zrobić 19.05.08, 18:48 popieram - facet jest zerem Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo przypadkiem udało ci się napisać coś sensownego... 19.05.08, 20:09 ...jeżeli przeczytasz posty na które odpisujesz, to zrozumiesz(?), że chodzi o J. Kur..skiego :)))))) Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Taki polityk powinien abdykować... 19.05.08, 20:25 A co ci durnoto pisia zrobił złego p.rezydęt, że każesz mu abdykować???????? Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 19.05.08, 16:03 No to powiedz, co takiego Tusk staral sie ukryc, czego nie udalo ukryc sie kaczynskim...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD P.S. Wytlumacz rowniez dlaczeg jaroslaw kaczynski probuje ukryc swoj hmoseksualizm? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
gamon0 Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 19.05.08, 16:07 Wytłumaczam: Jarosław Kaczyński nie próbuje ukryć, bo nie jest homoseksualistą. Proste. Kapujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 19.05.08, 16:10 gamon0 napisał: Na koniec.Michnik zyje cale zycie sam.Moze z kims?A moze to homoseksualista?Pytanie jak za Palikota.Moze Adam odpowie.Ja wiem. > Wytłumaczam: Jarosław Kaczyński nie próbuje ukryć, bo nie jest > homoseksualistą. Proste. Kapujesz? Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo cuchnąca esbecka ściero... 19.05.08, 16:12 ...jest wiele kobiet, które mogą potwierdzić, że Michnik to 100% hetero Czy znajdzie się chociaż jedna, która potwierdzi, że pękaty Jarosław jest normalny??? Odpowiedź brzmi: ziobro. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 19.05.08, 16:10 Jak nie jest gejem, to w jaki sposób zaspokaja swój popęd seksualny? Rżnie alika??? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 19.05.08, 16:11 Spytaj sie Michnika.On wie jak to robic Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo spadaj już wozić to szambo... 19.05.08, 16:13 ...bo ci pracodawca dniówkę obetnie i znowu będzie wina Tuska Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 20.05.08, 13:59 iedsupo napisał: > Jak nie jest gejem, to w jaki sposób zaspokaja swój popęd seksualny? > Rżnie alika??? "I choć nam czasem brak, Tego, co jest w kobiecie, Radzimy sobie przecie. Niech nikt nie pyta, jak..." (T. Boy-Żeleński) Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 19.05.08, 16:42 gamon0 napisał: > Wytłumaczam: Jarosław Kaczyński nie próbuje ukryć, bo nie jest > homoseksualistą. Proste. Kapujesz? Nie rozumiem, począwszy od słowa: wytłumaczam.....;P Odpowiedz Link Zgłoś
vinc0 Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 19.05.08, 16:54 tw_wielgus napisał: > gamon0 napisał: > > > Wytłumaczam: Jarosław Kaczyński nie próbuje ukryć, bo nie jest > > homoseksualistą. Proste. Kapujesz? > > Nie rozumiem, począwszy od słowa: wytłumaczam.....;P "Wytłumaczam" od "tłumoka" . Inaczej,tłumok tłumaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 19.05.08, 17:43 vinc0 napisał: > "Wytłumaczam" od "tłumoka" . > Inaczej,tłumok tłumaczy. Odpowiedz Link Zgłoś
kp31 Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 19.05.08, 17:32 JAREK NIE JEST HOMOSEKSUALISTĄ!!!!JEST WSTRĘTNYM PEDAŁEM!!!!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jacek226315 Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 19.05.08, 18:05 gamon0 napisal: >Wytlumaczam:Jaroslaw kaczynski nie probuje ukryc,bo nie jest >homoseksualsta.Proste.Kapujesz? A co ,podrywales go i Ci d..y nie dal? Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: Tusk chciał dużo ukryć... i się nie udało... 19.05.08, 20:27 gamon0 napisał: > Wytłumaczam: Jarosław Kaczyński nie próbuje ukryć, bo nie jest > homoseksualistą. Proste. Kapujesz? Uważasz że pedał to nie jest homoseksualista??? Co za pomieszanie pojeć i brak elementarnej wiedzy o seksie. Odpowiedz Link Zgłoś
misiek197 Re: Psychopata 19.05.08, 17:53 Teraz już nikt chyba nie ma wątpliwości, za co ten śmieć od lat bierze co miesiąc niezłą sumkę wyrwaną przez fiskusa z naszych kieszeni. Oto w całej rozciągłości służba dla Polski... co ja piszę: dla jakiej Polski tylko i wyłącznie dla wolski!! Odpowiedz Link Zgłoś
almagus Re: Psychopata -KlESZCZ! 19.05.08, 20:32 KLESZCZ! Klerykalny, Lewicowy Sojusz Złodziei, Cyników i Zboczeńców Stop wariatom drogowym i główkom pingpongowym! Stop niszczarkom i PiSowskim pogwarkom! Wspomnienia wyborcze. Co słupek patrzy z billboardu PiSiOR sprawca obietnic mordu. Patrz Tuska billboardu słupek obsikuje Rydza głupek. Dali mu na obsikanie maławego Lecha w szklanie. Jeszcze moheroiny dolali, co mu do dzisiaj wali! To nie jest naprany Ruski, nie wehrmacht, ale to Kusrki! Dopadła mnie Szamboobrona i ambona! W tym Marka Siurka i PiSdorna dwururka! Przemykam się miedzą, a niektórzy już siedzą! Odpowiedz Link Zgłoś
misiogoqo od rana kręciło mnie w brzuchu, widok kurskiego 20.05.08, 00:41 wywołał u mnie zbawczą sraczkę. Dziękuję ci kurski, ze na twoj widok spokojnie można się wysr... Odpowiedz Link Zgłoś
jakeww Re: Kurski stworzył listę czego?? 19.05.08, 14:54 a co to za niegodziwość być ateistą i nie mieć slubu kościelnego i co ta za "hak"?:))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Ale jaja... Tusk robi z siebie błazna... :))) 19.05.08, 15:19 No widzisz. I znowu pomyliłeś Tuska z Kurskim. To tylko potwierdza moje zdanie o twoich talentach:))) Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo nie wmawiaj, że białe jest czarne... 19.05.08, 15:51 ...naród nie taki ciemny - już tego nie kupuje Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Coraz więcej ludzi psioczy na Tuska... 19.05.08, 16:02 W koncu go taczkami wywioza. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo ty się sam wywiozłeś - na kupie gnoju... 19.05.08, 16:03 ...i tak już zostało Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo ty to nie "ludzie", a tylko członek z ramienia... 19.05.08, 16:02 ...wysunięty na czoło Odpowiedz Link Zgłoś
toberson Re: Tusk tonie w swoim szambie!! 19.05.08, 19:21 Naobiecywal gory zlota przed wyborami!!A teraz nic nierobi tylko sie smieje z tych co na niego glosowali!!! Odpowiedz Link Zgłoś
prababka44 Re: co tobie "wygląda", to nie w realu błaźnie 19.05.08, 16:09 Po co sie dajesz prowokowac takiemu gamoniowi duże zero ? Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: To jest poważne forum i dyskutujemy merytoryc 19.05.08, 16:22 Ty i merytorycznie? Nie rozśmieszaj mnie i nie używaj słów których nie rozumiesz! Odpowiedz Link Zgłoś
starod Re: To jest poważne forum i dyskutujemy merytoryc 19.05.08, 20:34 Ty przygłupie nie dyskutujesz merytorycznie, tylko wzorem jarkacza- mlaskacza bełkocesz po wolsku. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: co tobie "wygląda", to nie w realu błaźnie 19.05.08, 16:20 prababka44 napisała: > Po co sie dajesz prowokowac takiemu gamoniowi duże zero ? Mam alergię na politruków wywracających kota ogonem według instrukcji z biura propagandy. Kiedy takie podłe nic wyciera sobie gębę ludźmi tysiąckroć więcej wartymi, to trudno nie zareagować... Odpowiedz Link Zgłoś
meth.p Re: Poznajemy ciemną, czarną stronę Tuska... :((( 19.05.08, 15:53 Poznajemy ciemna strone Jacka Kurskiego, partii PiS i jej dwoch blizniaczych wodzow :((( I oni nami rzadzili :((( Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: Poznajemy ciemną, czarną stronę Tuska... :((( 19.05.08, 16:21 Przedstawicielem tej czarnej strony a w zasadzie czarnej pajęczyny coraz ciaśniej oplatającej Polskę jesteś zapewne ty i zastępy kaczych pomiotów dla których normalny człowiek to zbrodniarz. Nie rzucicie narodu na klęczki, choćbyście sie posmarkali i zawsze człowiek pokroju Tuska będzie cieszył się wśród normalnych ludzi większą sympatią niż całe stado nabzdyczonych kaczorów. Odpowiedz Link Zgłoś
t.o.m.e.k Re: Kurski stworzył listę czego?? 19.05.08, 15:16 jakeww napisał: > a co to za niegodziwość być ateistą i nie mieć slubu kościelnego i > co ta za "hak"?:))))))))))) > Wiadomo, że to żaden hak - "to lipa, ale Ciemny Lud to kupi". Odpowiedz Link Zgłoś
jakeww Re: Kurski stworzył listę czego?? 19.05.08, 15:19 no właśnie po pierwszym poście w temacie widzę że ciemny lud kupuje że była lista "haków" :)) a nie charakterystyka kontrkandydata na wypadek gdyby sam się przedstawił - mam ślub cywilny tylko i ja i moja a oraz wielu światłych ludzi w Polsce jestesmy z tego dumni oj ludzie, słabooooo z wami lyberałami coś w tym temacie:) Odpowiedz Link Zgłoś
albrecht_kalb Re: Kurski stworzył listę czego?? 19.05.08, 15:45 W katolickiej Bolandzie to hak najwiekszy :D Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: Kurski stworzył listę czego?? 19.05.08, 15:48 akurat ten "ateistyczny" hak to mamy w dupie razem z tym swinia kurskim!ten kundel realizuje polecenia psychola ex premiera.na nic tej kupy smieci nie stac!mozna powiedziec ze kundle szczekaja takie kurskie takie kepy-klempy i cala sfora a karawana jedzie dalej!!!szcekanie kundli nic nie pomoze!!tylko dla koltunerii te autostrady moga byc znaczace-bo koltuneria od tego "ojca" z torunia zlodzieja i oszusta nie jezdzi autami osobowymi tylko autokarami.tusk robi swoje a za dwa lata autostrad bedzie wiecej!!napewno wiecej jak za rzadow psychola od lustracji onanizacji i ewangelizacji!!! Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: Kurski stworzył listę czego?? 19.05.08, 15:30 Bydle Kurski sam powiesi się na hakach,jeszcze brat Ziobry pomaga,niezła szmaciarska rodzina Ziobrów.Kurski gorszy jak bydło,Kurski to padlina i swołocz,Kurski obrzezaniec,zaśmierdziały.Kaczynscy?z kim wy się ludzie zadajecie? Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: Kurski stworzył listę czego?? 19.05.08, 16:43 Żadna...., według mnie to nawet zalety, może dlatego Kuski wykorzystał w kampanii jedynie informacje o dziadku w Wermachcie. Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Kurski stworzył listę czego?? 20.05.08, 13:42 jakeww napisał: > a co to za niegodziwość być ateistą i nie mieć slubu kościelnego i > co ta za "hak"?:))))))))))) > Dla niektórych tak. Ludzie prymitywni rozumują w taki sposób: "ponieważ każdy komunista jest ateistą, to każdy ateista jest komunistą, zatem Tusk jest komunistą, c.b.d.o." Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Prymitywne haki prymitywa Kurskiego. 19.05.08, 15:16 Mam nadzieję że inteligentni wyborcy już nigdy nie pozostawią losów Polski w rękach prostaków, którymi manipulować będą prymitywy z PiS-u. Odpowiedz Link Zgłoś
moki1 Kto tu jest prostakiem i manipulatorem? 19.05.08, 15:20 Czy aby nie tan, który po przeczytaniu takiej listy haków szybko biegnie do kościoła po ślub? Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: Kto tu jest prostakiem i manipulatorem? 19.05.08, 15:49 a ten slub szczegolnie koscielny to normalnemu czlowiekowi jest tak potrzebny jak wrzod na dupie!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Prymitywne haki prymitywa Kurskiego. 20.05.08, 13:44 guru133 napisał: > Mam nadzieję że inteligentni wyborcy już nigdy nie pozostawią losów Polski w > rękach prostaków, którymi manipulować będą prymitywy z PiS-u. Ale mamy demokrację, a w demokracji dwóch meneli spod budki z piwem ma więcej do powiedzenia, niz jeden profesor uniwersytetu. Nie ja to wymyśliłem, ale Janusz Korwin-Mikke (nie jest moim idolem, żeby była jasność) Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 [...] 19.05.08, 15:16 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ...Wychodzi szydlo z wora............. 19.05.08, 15:17 To Newsweek wydaje bzdury Tuska dla wyznawcow. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ...Wychodzi szydlo z wora............. 19.05.08, 15:18 Zamiast cudów, rosnące ceny i grillowe orędzia Złamane obietnice, pustosłowie, grillowe orędzia i nieustająca kampania prezydencka Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: ...Wychodzi szydlo z wora............. 19.05.08, 15:23 Wyszło nie szydło z worka ale pierdoły Kurskiego z kserokopiarki:)) Wyluzuj pisiaczku, bo cały czas się powtarzasz i to się już robi nudne. Odpowiedz Link Zgłoś
emma65 Re: ...Wychodzi szydlo z wora............. 19.05.08, 15:26 Wolę grillowe orędzie, niż orędzie, gdzie w tle "trzepocze" flaga czerwono - biała, a nie jak powinno być biało-czerwona. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ...Wychodzi szydlo z wora............. 19.05.08, 15:26 Lepsze niz flaga niemiecka z gapa. Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 Wychodzi szydlo z wora..Jacek Kurski, szmata! 19.05.08, 15:31 Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo a jaka jest twoja flaga esbeku? 19.05.08, 15:33 bo na pewno nie biało-czerwona Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: ...Wychodzi szydlo z wora............. 19.05.08, 16:26 A ta czerwono biała to zapewne flaga Wolski. Tylko ciekaw jestem czy Monako sie nie wścieknie. Odpowiedz Link Zgłoś
kp31 Re: ...Wychodzi szydlo z wora............. 19.05.08, 17:43 TY" PREZENTOWANY"PALANCIE A POLSKI TO ZNASZ JUŻ DOBRZE???? Odpowiedz Link Zgłoś
amral Re: ...Wychodzi szydlo z wora............. 19.05.08, 17:56 No to gratuluję sokolego wzroku jeśli na orędziu premiera widziałeś niemiecką flagę, proponuję udać się do okulisty w celu kontroli ( i do psychiatry w celu dokupienia tabletek bo chyba się skończyły) P.S skąd ty masz tak poufne informacje na temat premiera? Czyżbyś był jednym z informatorów Kurskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
czan-dra Re: ...Wychodzi szydlo z wora............. 19.05.08, 16:24 Wiesz Lesiu, zauważyłem pewną prawidłowość, zawsze rozbijasz swój post na trzy, więc konkluzja jest oczywista, Ty tak pracujesz. Między nami po ile pościk? Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok łajza presentation1 - oszczerstwa, tylko oszczerst 19.05.08, 16:14 wa. Ile razy można powtarzac te oszczerstwa? Jestes gnojkiem z bezpieki, ukrywasz sie od lat we Francji, która dała ci azyt, podobnie,m jak daje azyz arabskim terorystom. Jestes tchórzem, który opluwac porządnych ludzi, ale takich jestes - typowy produkt bandyckiej esbecji w prl. I tyle! Jaby Józef Tusk miałbyc z własnej woli, to byłby w tym wehrmachcie dłużej niż 85 dni! Nie uciekłby do alinatów i zostałby bronic adolfa, zwłaszcza, że po laniu w Huertgenwald, jednostka ta - 328EAB - została ponownie sformowana i walczyła do konca wojny. prezentacja numer 1 - pierwzsy szmaciarz czfartej erpecji. Odpowiedz Link Zgłoś
dr.rebel smieszne :-) 19.05.08, 15:19 to na mnie tez maja haki jestem ateista i nie mam slubu koscielnego. Pewnie mam juz teczke w PiS Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: smieszne :-) 19.05.08, 15:21 dr.rebel napisał: Tusk wzial slub koscielny przed wyborami w 2005 roku.Dla gawiedzi.Ze jest katolikiem.A to po prostu komuszek > to na mnie tez maja haki > jestem ateista i nie mam slubu koscielnego. > Pewnie mam juz teczke w PiS Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: smieszne :-) 19.05.08, 15:25 Wśród pisuarów są całe rzesze takich komuszków. (Co powiesz o niejakim Kryże, czy niby profesorze Nowaku od Rydzyka? Kiedyś z nich były całkiem przykładne komuchy.) Odpowiedz Link Zgłoś
kp31 Re: smieszne :-) 19.05.08, 17:57 KRYŻE TO K....A DO POTĘGI WYDAWAŁ WYROKI ŚMIERCI NA POLAKÓW!!! POWINIEN ZDECHNĄĆ NA PLACU PIŁSUDSKIEGO NA OCZACH POLAKÓW!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lmblmb Jest cięższa od kaczki, to musi być czarownicą. 19.05.08, 15:42 presentation1 napisał: > dr.rebel napisał: > Tusk wzial slub koscielny przed wyborami w 2005 roku. Dla gawiedzi. > Ze jest katolikiem. A to po prostu komuszek Wynika z twojej głębokiej analizy sytuacji, że ktoś, kto wziął ślub kościelny dla picu jest komuchem. To tak, jak wieśniacy z filmu Monty Pythona: Jak jest cięższa od kaczki, to MUSI być czarownicą. PS Polskie litery uzyskuje się naciskając prawy alt. Wersja windows nieistotna, trzeba tylko ustawić język w ustawieniach regionalnych. Proste dla każdego, kto nie jest totalnym analfabetą. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Jest cięższa od kaczki, to musi być czarownic 19.05.08, 15:46 Przeciez masz polskie litery.Bez znakow zmiekczajacych?Nie bawie sie w szczegoly. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: Jest cięższa od kaczki, to musi być czarownic 19.05.08, 15:54 Tobie polskie litery do niczego nie są potrzebne, bo ty przecież nie wysławiasz się w języku polskim. Odpowiedz Link Zgłoś
robert.zimnicki Re: Jest cięższa od kaczki, to musi być czarownic 19.05.08, 16:09 iedsupo napisał: > Tobie polskie litery do niczego nie są potrzebne, bo ty przecież nie > wysławiasz się w języku polskim. Dzieci Neostrady?? Koledzy lmblmb i presentation1 - pytanie? Czy w 1996 roku chodziliscie w pampersach? W tym roku obowiazywala juz niepisana zasada, ze nie uzywa sie liter narodowych, po to, zeby komus na drugim koncu swiata na ekranie nie migotaly chinskie znaczki!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok dobre sobie, kto nie ma slubu koscielnego - komuch 19.05.08, 16:19 no, esbek musi to wiedziec! A tylu ilu ludzi zabiłes prezentacja???? Odpowiedz Link Zgłoś
pyosalpinx Re: dobre sobie, kto nie ma slubu koscielnego - k 19.05.08, 22:31 ...i kontrrewolucjonista Odpowiedz Link Zgłoś
janusz114 Kurski stworzył listę haków na Tuska 19.05.08, 15:22 "że Tusk to "wojujący ateista", "na pewno bez ślubu kościelnego" " No i w tym momencie Tusk zdobył mój głos w przyszłych wyborach prezydenckich. Odpowiedz Link Zgłoś
jakeww Re: Kurski stworzył listę haków na Tuska 19.05.08, 15:25 dokładnie, to nie jest żadna "lista haków" tylko charakterystyka jaką wszyscy robią, np. w USA teraz :) Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Powiem cos ciekawego..... 19.05.08, 15:25 Rola opozycji polega w calym demokratycznym swiecie na punktowaniu rzadzacych.Czy wazne kto to zrobi?Wazne zeby byly fakty. Fakt pierwszy-Tusk nie jest Polakiem. Inne fakty.Jest narkomanem i alkoholikiem.Jest takze damskim bokserem. Ostatni fakt.Pasuje na Premiera ksiestwa Buko w szczepie Luko. Odpowiedz Link Zgłoś
emma65 Re: ..Powiem cos ciekawego..... 19.05.08, 15:31 I co z tego, że Tusk nie jest Polakiem? Urodził się w Polsce i tu płaci podatki, jak każdy "prawdziwy" Polak. Czyli każdy nie Polak w Polsce, to "coś" gorszego ? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ..Powiem cos ciekawego..... 19.05.08, 15:34 emma65 napisała: Placi podatki? Czy on cos robi? > I co z tego, że Tusk nie jest Polakiem? > Urodził się w Polsce i tu płaci podatki, jak każdy "prawdziwy" Polak. > > Czyli każdy nie Polak w Polsce, to "coś" gorszego ? Odpowiedz Link Zgłoś
kp31 Re: ..Powiem cos ciekawego..... 19.05.08, 18:06 PRESENTOWANY A KIM TY JESTEŚ ??POLAKIEM??NIE TY JESTEŚ POP[APRANYM KUTASEM???STRATA ŻE CIĘ NIE WYSKROBAŁA MAMUSIA-MOŻE POLKA!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: ..Powiem cos ciekawego..... 20.05.08, 02:48 Więc ja ci odpowiem. Jakim prawem osądzasz człowieka, który żyje w Polsce i pracuje dla Polski skoro sam uciekłeś z tej Polski, której dobro tak ponoć ci na sercu leży? A po drugie, czym się wykazałeś żeby osądzać innych? Dla mnie jesteś zerem, które stając za dowolna jedynką wrzeszczy: My to dziesięć!!! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Powiem cos ciekawego, jestem gejem ,presentat 19.05.08, 15:27 Trudno.A kogo moge spodziewac sie po wyznawcach Wyborczej i PO? Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: Powiem cos ciekawego, jestem gejem ,presentat 19.05.08, 15:39 presentation1 napisał: > Trudno.A kogo moge spodziewac sie po wyznawcach Wyborczej i PO? presentation1,lubisz pedałow,lubisz zgniliznę bolszewicką,taką jak Kurski,Ziobro,Żal mi ciebie,ale widocznie wdałeś się w swoich rodziców. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Powiem cos ciekawego, jestem gejem ,presentat 19.05.08, 15:43 Moi rodzice nie zyja.Matke skatowali Ubecy w 1959 roku.Zreszta nigdy jej nie widzialem Odpowiedz Link Zgłoś
lmblmb Ściemniasz, ta cała historia to bajka. 19.05.08, 15:44 presentation1 napisał: > Moi rodzice nie zyja. Matke skatowali Ubecy w 1959 roku. > Zreszta nigdy jej nie widzialem Ściemniasz, ta cała historia to bajka. Odpowiedz Link Zgłoś
kp31 Re: Powiem cos ciekawego, jestem gejem ,presentat 19.05.08, 18:17 JAK CI PLOSKA NIE PASI TO WY...PIER Z POLSKI????A 1959 ROKU CZEGO NIE WIESZ SZMACIARZU NIE BYŁO JUŻ UB TYLKO SB.WCZEŚNIEJ BYŁO UBP (URZĄD BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO)I MBP (MINISTERSTWO BEZPIECZEŃSTWA PUBLICZNEGO)Ul.KOSZYKOWA.NAUCZ SIĘ HISTORI GNIDO PRZEBRZYDŁA !!!! NIEPOLAKU Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: Powiem cos ciekawego, jestem gejem ,presentat 20.05.08, 00:07 W 1959 UB-e już nie było,kłamiesz. Odpowiedz Link Zgłoś
renata28 Re: Powiem cos ciekawego, jestem gejem ,presentat 19.05.08, 20:34 presentation i znowu czas a ziółka. Tym razem zrób sobie mocniejsze, bo w końcu naprawdę żółć cię zaleje :) Odpowiedz Link Zgłoś
wajdzik_presentation1 Pierwszy kumpel Kaczyńskich skazany! Popecki... 19.05.08, 15:38 następni czekaja...Ziobro,Lepper,łyzwinski,Jasiński..itd Odpowiedz Link Zgłoś
bart.j Re: Pierwszy kumpel Kaczyńskich skazany! Popecki. 19.05.08, 15:44 wajdzik_presentation1 napisał: > następni czekaja...Ziobro,Lepper,łyzwinski,Jasiński..itd koniec z kurestwem PISu i koalicjantów! Odpowiedz Link Zgłoś
kp31 Re: Pierwszy kumpel Kaczyńskich skazany! Popecki. 19.05.08, 18:23 I BARDZO DOBRZE GRYPSUJĄCY POLACY ICH WYPEDAŁUJA AŻ IM DUPY I MORDY POPĘKAJĄ!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
jama.314 gamon0..zasób gów.. we łbie, kontrolowany! 19.05.08, 15:40 ten sam poziom..od lat! Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: Kurski stworzył listę haków na Tuska 19.05.08, 15:40 mozna zadac pytanie na czyje polecenie ten wyjatkowy swinio-katolik pobozny i wojujacy przygotowal ta liste!!??nic tej kupie gowna nie pomoze nastepnych wyborow tez te swinie nie wygraja!!te numery tych scierw juz nie przejda!psychola i jego braciszka niedojde "z palacu" szlag trafia z powodu poparcia polakow dla tuska!!! Odpowiedz Link Zgłoś
milo_1 KURSKI jest zbyt cennym PSEM dla Kaczyńskich.. 19.05.08, 15:42 Dlatego zostawią go w spokoju ,pozwalając na różnego rodzaju słabsze i mocniejsze "ukąszenia","szczeknięcia" i "bączki"..... bulteriera PiSu...... Nieoceniony jest taki typ "PODGRYZACZA" dla PiSu i Kaczyńskich "Męska fascynacja Jarosławem Kaczyńskim" ........jest swego rodzaju udowodnieniem PSIEJ podległości w sforze wobec osobnika ALFA, jakim jest dlaKurskiego...... Jarosław Kaczyński..... A Jarek jak przystało na "przywódcę" sfory ma władzę nad swoim braciszkiem...dlatego nic Kurskiemu nie zrobią........ Taką rolę KURSKI ma w PiSie i będzie dalej ja pełnił bo wywiązuję się z niej znakomicie......i cały czas udowadnia swoje "BYDLĘCE" pochodzenie ....ale cóż taki jest i takiego PiS oraz Kaczyńscy potrzebują.... Kiedyś ....w chwili słabości Kaczyński przecież wyznał, że woli tego "skur. mieć po swojej stronie", najwidoczniej zdania nie zmienił..;) i nie zmieni......widocznie KUR(ew)SKI ma mocne "haczyki" na kaczorów lub boją się jego jak wściekłego wilka..... A nie daj Boże aby rzeczywiście odsunęli mu swoją "miskę"......ten zmutowany KUNDEL zagryzie ich migiem.. Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Re: KURSKI jest zbyt cennym PSEM dla Kaczyńskich. 19.05.08, 18:47 Tyle jadu i agresji w jednym poscie. Może powinieneś zacząć pić melisę albo wyżywać się na siłowni. To chyba lepsze rozwiązanie niż obrażać innych ludzi. Zresztą jakbyś nie wiedział to cały system demokratyczny opiera się na tym, że można krytykować rząd. O co chodzi w tym artykule? Czyżby chciano zamknąć usta opozycji? Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: KURSKI jest zbyt cennym PSEM dla Kaczyńskich. 20.05.08, 00:13 milo_1 napisał: > Dlatego zostawią go w spokoju ,pozwalając na różnego rodzaju słabsze i mocniejs > ze "ukąszenia","szczeknięcia" i "bączki"..... bulteriera PiSu...... > > Nieoceniony jest taki typ "PODGRYZACZA" dla PiSu i Kaczyńskich > > "Męska fascynacja Jarosławem Kaczyńskim" ........jest swego rodzaju > udowodnieniem PSIEJ podległości w sforze wobec osobnika ALFA, jakim jest dlaKur > skiego...... Jarosław Kaczyński..... > A Jarek jak przystało na "przywódcę" sfory ma władzę nad swoim braciszkiem. > ..dlatego nic Kurskiemu nie zrobią........ > Taką rolę KURSKI ma w PiSie i będzie dalej ja pełnił bo wywiązuję się z niej zn > akomicie......i cały czas udowadnia swoje "BYDLĘCE" pochodzenie ....ale cóż tak > i jest i takiego PiS oraz Kaczyńscy potrzebują.... > > Kiedyś ....w chwili słabości Kaczyński przecież wyznał, że woli tego "skur. mie > ć po swojej stronie", najwidoczniej zdania nie zmienił..;) i nie zmieni......wi > docznie KUR(ew)SKI ma mocne "haczyki" na kaczorów lub boją się jego jak wściekł > ego wilka..... > > A nie daj Boże aby rzeczywiście odsunęli mu swoją "miskę"......ten zmutowany KU > NDEL zagryzie ich migiem..Jaki tam z Kurskiego Bulterier,ile razy już skamlał,kiedy przegrywał sprawy sądowe? Kurski jest tylko śmierdzącym obrzezanym małym śmierdzącym skunksem. > Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: KURSKI jest zbyt cennym PSEM dla Kaczyńskich. 20.05.08, 13:51 milo_1 napisał: > Kiedyś ....w chwili słabości Kaczyński przecież wyznał, że woli tego "skur. mie > ć po swojej stronie", najwidoczniej zdania nie zmienił..;) i nie zmieni......wi > docznie KUR(ew)SKI ma mocne "haczyki" na kaczorów lub boją się jego jak wściekł > ego wilka..... > > A nie daj Boże aby rzeczywiście odsunęli mu swoją "miskę"......ten zmutowany KU > NDEL zagryzie ich migiem.. "Wolę mieć w swoim namiocie wroga, który chdzi szcz.. na zewnątrz, niż mieć go na zewnątrz, żeby mi chodził szcz.. do namiotu". (Lyndon B. Johnson) Odpowiedz Link Zgłoś
gocze1 Re: KURSKI jest zbyt cennym PSEM dla Kaczyńskich. 20.05.08, 18:47 skoro ten przygłup stworzył listę jakichś tam haków, to niech się teraz na nich sam powiesi........ Odpowiedz Link Zgłoś
jolanta8778 Kurski stworzył listę haków na Tuska 19.05.08, 15:42 Z tego co wiem, to TUSK wziął ślub kościelny dopiero w 2005 r. Nie wiem po co. Jak do tej pory nie był mu potrzebny. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Kurski stworzył listę haków na Tuska 19.05.08, 15:44 jolanta8778 napisała: I to jest problem.Moze wytlumaczy swoim wyznawcom dlaczego w 2005 roku? > Z tego co wiem, to TUSK wziął ślub kościelny dopiero w 2005 r. Nie > wiem po co. Jak do tej pory nie był mu potrzebny. Odpowiedz Link Zgłoś
cz27 Re: Kurski stworzył listę haków na Tuska 20.05.08, 00:16 jolanta8778 napisała: > Z tego co wiem, to TUSK wziął ślub kościelny dopiero w 2005 r. Nie > wiem po co. Jak do tej pory nie był mu potrzebny.Jolanta,wziął ślub bo pociągnął z pisu łacha. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Do niewierzacych............. 19.05.08, 15:51 Tusk robi was w balona.Wy,jestescie pionkami.Moze homo czy hetero.Wazna jest wladza ktora mu dacie. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo ujadanie esbeka 19.05.08, 15:56 Kto by się przejmował ujadaniem przegranego bezpaństwowca, byłego(?) esbeka, wegetującego gdzieś za granicą? Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok ciebie w balona zrobiła bezpieka 19.05.08, 16:17 dzielnie jej służyłes i musiałes wiac do arabów. A na tym forum probujesz robic za kłamliwego imama. Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Re: ..Do niewierzacych............. 19.05.08, 16:30 Co byś nie napisał, to i tak naród nadal twierdzi (patrz sondaże) że lepszy kaczor Donald niż nabzdyczone dwa kaczory, które kiedyś podpierniczyły księżyc. Jak widzisz naród prędzej wybaczy ćpunowi niż złodziejom:)) Odpowiedz Link Zgłoś
viornisko Alez promoja ksiazki 19.05.08, 15:52 Cokolwiek by mowic, nawet glupio, wazne ze ksiazka bedzie miala odpowiednia reklame. Czy potencjalne haki byly powodem kompromitujacych wynurzen premiera? Byc moze... dziwi mnie tylko tyle, ze pismaki z GW uczepii sie tylko kwestii ateizmu Tuska. nie ma to jak obiektywizm, ale o czym ja mowie, ta wartosc na lamach GW zostala zarzucona lata temu. NIe powinno nas dziwic, ze szuka sie hakow na swoich politycznych przeciwnikow. Polska polityka przyzwyczaila do tego, ze taka dzialalnosc jest juz norma, nawet dla PO. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 .Sjesta......... 19.05.08, 16:05 Z przyjemnoscia przespie sie ze 2 godzinki.Pozniej pojde z pieskiem.Na spacerek. Odpowiedz Link Zgłoś
iedsupo Re: .Sjesta......... 19.05.08, 16:07 Taa, jasne - to teraz na wywożenie fekaliów mówi się "siesta"? Idź i nie wracaj, a jeżeli już koniecznie będziesz musiał, to chociaż się umyj zanim siądziesz do kompa. Odpowiedz Link Zgłoś
anakonda22 Re: .Sjesta......... 19.05.08, 16:16 ..A WORECZEK I SZPADELEK TY WZIĄŁ?...Heheeee.. Odpowiedz Link Zgłoś
tw_wielgus Re: .Sjesta......... 19.05.08, 16:24 presentation1 napisał: > Z przyjemnoscia przespie sie ze 2 godzinki.Pozniej pojde z pieskiem.Na spacerek > . To powiedziawszy presentation one wyłączył służbowego laptopa. Od wielu lat był uśpionym sbeckim agentem. Od czasu akcji "żelazo" i sławetnej ucieczki na wrotkach przez granicę NRD był bohaterem wielu publikacji prasowych zwanych dalej listami gończymi. Tęsknił jednak ze krajem i zaszczytami jakimi obsypywała go nieboszczka komuna. Niestety nawet postkomuna nie chciała z nim gadać , nawet dla niech był spalony. Dopiero dojście PIS do władzy otworzyło nowe perspektywy przed emerytowanymi kapusiami. Preze nie posiadał się z radości kiedy zaproponowano mu współpracę. Ale o tym już w następnym odcinku przygód naszego agenta ziobroziobro7 we Francji Odpowiedz Link Zgłoś
tw_kaczor ty jesteś P_S_E_M presentation1-wajdzik...: 19.05.08, 17:50 Imiona LESLAW Nazwisko WAJDZIK Nazwisko rodowe Data urodzenia 09.06.1959 Funkcjonariusz/pracownik/żołnierz aparatu bezpieczeństwa Informacja o przebiegu służby Nazwa jednostki Miasto Nazwa komórki WOJEWÓDZKI URZAD SPRAW WEWNETRZNYCH KATOWICE WYDZIAL IV MLODSZYINSPEKTOR 16.09.1984 IPN Ka 0229/145 (9769/V) akta osobowe WOJEWÓDZKI URZAD SPRAW WEWNETRZNYCH KATOWICE WYDZIAL VI INSPEKTOR szer. 01.01.1985 31.05.1985 IPN Ka 0229/145 (9769/V) akta osobowe Inne informacje o funkcjonariuszu i służbie W grudniu 1984 ukończył kurs "0"? Odpowiedz Link Zgłoś
kp31 Re: .Sjesta......... 19.05.08, 18:34 i zrobisz pieskowi laske chyba,że ciebie wydymaja w śmietniku szmaciarzu!!!wypier...z POLSKI.MATKI NIE ZNAŁES???MATKA SIĘ W GROBIE PRZEWRACA ŻE TAKIEGO KUTASA URODZIŁA-W POLSCE!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: .Sjesta......... 20.05.08, 13:57 presentation1 napisał: > Z przyjemnoscia przespie sie ze 2 godzinki.Pozniej pojde z pieskiem.Na spacerek > . A jakiego masz pieska? Bo ja bokserka. Chętnie wymienię doświadczenia z tej dziedziny. Precz z polityką, tą starą kurwą, jak ją nazwał jeden z moich profesorów, nieżyjący już, niestety. Odpowiedz Link Zgłoś
anakonda22 !!!! 19.05.08, 16:11 TE zaprezentowany1 JUŻ TOBIE PISAŁEM, ŻE SWĄ PiSDZIELSKĄ WAZELINĘ MOŻESZ Z POWODZENIEM UPRAWIAĆ NA polityczni.pl...TAM MOŻESZ DOŁĄCZYĆ DO starej małpy z brzytwą...TAM PO PROSTU CIĘ BRAK....I PRZESTAŃ WALIĆ TYMI WIRUCHAMI NA SWYM PRZEBRZYDŁYM BLOGU...JAK TAK MOŻESZ...TO JEST ZEMSTA PiS-BOLSZEWIA, CZY CO?... Odpowiedz Link Zgłoś
anakonda22 !!!!!! 19.05.08, 16:15 zaprezentowany1 JUŻ PADŁ NA DYDY. JAK CAŁA PiS-BOLSZEWIA.... A hiena-kurski DO ODSTRZAŁU.... Odpowiedz Link Zgłoś
tenare Kurski stworzył listę haków na Tuska 19.05.08, 16:19 Lepiej nie mieć ślubu kościelnego niż mieć ślub z kotem Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 To było dwa lata temu czy wczoraj ?? 19.05.08, 16:20 Czy propagandowcy PO długo jeszcze będą nas zachwycać takimi newsami ?? Odpowiedz Link Zgłoś
kp31 Re: To było dwa lata temu czy wczoraj ?? 19.05.08, 18:39 ODWAL SIE ADAM BOZHUJAMI NIE NGADAM!!!!!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
wbka1 Jacucha ! Do nogi! 19.05.08, 16:22 Niektorzy maja w sobie cos takiego, ze na sam ich widok scyzoryk sie w kieszeni otwiera. Ciekawe kiedy PiS skonstatuje, ze Kurski nie jest funny. Odpowiedz Link Zgłoś
krzynkow Kurski stworzył listę haków na Tuska 19.05.08, 16:26 Zaraz zaraz, to od 2005 nie było okazji ją upublicznić? Teraz sobie nagle przypomnieli? Te nagłe "błyski pamięci" PO mnie już dobijają. Może byście panowie w końcu coś pożytecznego zrobili. K. Odpowiedz Link Zgłoś