kumoterstwo.pl 26.05.08, 21:12 "w naszym Polsce"? oj korekta korekta... chyba tylko do ortografii sie ograniczacie, czego Word nie wyłapie... Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
33qq Re: Sarkozy spotka się z Tuskiem ... w Łazienkach 26.05.08, 21:27 skrót "myślowy"? Odpowiedz Link Zgłoś
profanum_vulgus Otoczenie premiera szkodzi Polsce. 26.05.08, 23:39 To spotkanie powinno odbyć się tygodnie temu, a nie odbyło się z ambicjonalnych pobudek Tuska, który "lubi leżeć i godzinami spoglądać w sufit". Co za banda kretynów, umysłowych impotentów wybrała Thuska? Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 Re: Otoczenie prezydenta bardzo szkodzi Polsce. 27.05.08, 00:11 A po co twoim zdaniem Nicolas Sarkozy przyjeżdża do Polski na wycieczkę czy na polityczne rozmowy ,bo jak na to drugie to spotkanie z Tuskiem ma większe znaczenie wszak to rząd ma realną władzę a prezydent morze tylko przeszkadzać temu rządowi - co zresztą nieustannie robi. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Otoczenie premiera szkodzi Polsce. 27.05.08, 01:35 profanum_vulgus napisał: > To spotkanie powinno odbyć się tygodnie temu, a nie odbyło > się z ambicjonalnych pobudek Tuska, który "lubi leżeć i godzinami > spoglądać w sufit". > Co za banda kretynów, umysłowych impotentów wybrała Thuska? Nie rob z siebie glupka, jak ci nawet przed rodzina nie wstyd? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz [...] 27.05.08, 00:09 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz to w waszym regulamnie jest coś o Donkeyu 27.05.08, 10:20 skoro pisanie o nim per "rudy przygłup" jest tego regulaminu złamaniem? Nie zamkniecie, dranie z regakcji, ust narodowi bo naród i tak już wie co ma myśleć o Tusku i jego paczce. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo ------Herr Tusk blaga na kolanach o spotkanie----- 27.05.08, 00:15 prezydenta Francji, ktory nie chcial sie nawet widziec z tym leserem buhahaha Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: ------Herr Tusk blaga na kolanach o spotkanie 27.05.08, 01:37 hrabia-monte-christo napisał: > prezydenta Francji, ktory nie chcial sie nawet widziec z tym leserem buhahaha Wiesz co, wlasnie takie wypowiadzi infantylnych glupkow, ktorzy zupelnie nic nie maja do powiedzenia oprucz gowniarskich wyzwisk na poziomie dziecka 10 letniego sklaniaja sie do tego, ze PiS traci poparcie spoleczne...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Lubie cie za to :D Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia-monte-christo Re: ------Herr Tusk blaga na kolanach o spotkanie 27.05.08, 02:13 Wiesz co, wlasnie takie wypowiadzi infantylnych glupkow, ktorzy zupelnie nic nie maja do powiedzenia oprUcz gowniarskich wyzwisk na poziomie dziecka 10 letniego > sklaniaja sie do tego, ze PiS traci poparcie > spoleczne...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD no lepiej bym nie opisal twojej "radosnej tworczosci" na tym forum kraliczku a tak przy okazji - wroc do szkoly podstawowej i powtorz lekcje z ortografii - bo wykazujesz braki elementarnej wiedzy z tego okresu edukacji panie "oprUcz" Odpowiedz Link Zgłoś
rk111 hrabia z PRL-u 27.05.08, 02:43 Nie ilość jest ważna tylko jakość - PiS w okresie swoich rządów spreparował wystarczająco dużo idiotycznych ustaw które teraz trzeba poprawiać a przy postawie L.Kaczyńskiego to nie jest proste. Odpowiedz Link Zgłoś
cli-ff Ciekawość Sarkozego 27.05.08, 00:32 Pewnie będzie mógł obejrzeć peruwiański order i dowiedzieć się za jakie zasługi można go otrzymać. Zwykły zazdrośnik. Z zazdrości opóźnił przyjazd, tak powaliła go wiadomość o peruwiańskim uznaniu dla naszego słonecznego premiera. Odpowiedz Link Zgłoś
mika68 Jak POważany jest nasz pŁemieŁ Donaldu we Francji 27.05.08, 01:19 pl.youtube.com/watch?v=Keff2roCQz4 POśmiewisko na całą Francję było juz w listopadzie:))) Tak szybko tego nieudacznika rozszyfrowali!:)) Odpowiedz Link Zgłoś
meleshka przy "Słońcu Peru" blednie nawet słońce Sarko:)))) 27.05.08, 01:30 Don Donaldo chce aby na pewno ochłody, czy mieć okazję wyskoczyć raz po raz na 3 machy do lazienki? Odpowiedz Link Zgłoś
bandycki.uklad.po.wrocil Sarkozy spotka się z Tuskiem ... w Łazienkach 27.05.08, 03:20 "Donald Tusk spotka się z Nicolasem Sarkozym w czasie środowej wizyty francuskiego prezydenta w naszym Polsce - podaje RMF FM" "...w naszym Polsce..." - super napisane po Polsku!!! Nie ma to jak zaszłości z POchodzenia takich mediów jak Gazeta BARDZO Wybiórcza, TVN24%prawdy, Onet, RMF FM. Brawo farbowani "Polacy"!!! Odpowiedz Link Zgłoś
halfliner Polityczny wypierdek będzie straszył gości Fotygą! 27.05.08, 07:46 [współczuję Sarkozyemu] Odpowiedz Link Zgłoś