Dodaj do ulubionych

Sarkozy spotka się z Tuskiem ... w Łazienkach

26.05.08, 21:12
"w naszym Polsce"?

oj korekta korekta... chyba tylko do ortografii sie ograniczacie, czego Word
nie wyłapie...
Obserwuj wątek
    • 33qq Re: Sarkozy spotka się z Tuskiem ... w Łazienkach 26.05.08, 21:27
      skrót "myślowy"?
    • profanum_vulgus Otoczenie premiera szkodzi Polsce. 26.05.08, 23:39
      To spotkanie powinno odbyć się tygodnie temu, a nie odbyło
      się z ambicjonalnych pobudek Tuska, który "lubi leżeć i godzinami
      spoglądać w sufit".
      Co za banda kretynów, umysłowych impotentów wybrała Thuska?
      • rk111 Re: Otoczenie prezydenta bardzo szkodzi Polsce. 27.05.08, 00:11
        A po co twoim zdaniem Nicolas Sarkozy przyjeżdża do Polski na
        wycieczkę czy na polityczne rozmowy ,bo jak na to drugie to
        spotkanie z Tuskiem ma większe znaczenie wszak to rząd ma realną
        władzę a prezydent morze tylko przeszkadzać temu rządowi - co
        zresztą nieustannie robi.
      • kralik111 Re: Otoczenie premiera szkodzi Polsce. 27.05.08, 01:35
        profanum_vulgus napisał:

        > To spotkanie powinno odbyć się tygodnie temu, a nie odbyło
        > się z ambicjonalnych pobudek Tuska, który "lubi leżeć i godzinami
        > spoglądać w sufit".
        > Co za banda kretynów, umysłowych impotentów wybrała Thuska?

        Nie rob z siebie glupka, jak ci nawet przed rodzina nie wstyd?

        :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
    • swan_ganz [...] 27.05.08, 00:09
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • swan_ganz to w waszym regulamnie jest coś o Donkeyu 27.05.08, 10:20
        skoro pisanie o nim per "rudy przygłup" jest tego regulaminu
        złamaniem?
        Nie zamkniecie, dranie z regakcji, ust narodowi bo naród i tak już
        wie co ma myśleć o Tusku i jego paczce.
    • hrabia-monte-christo ------Herr Tusk blaga na kolanach o spotkanie----- 27.05.08, 00:15
      prezydenta Francji, ktory nie chcial sie nawet widziec z tym leserem buhahaha
      • kralik111 Re: ------Herr Tusk blaga na kolanach o spotkanie 27.05.08, 01:37
        hrabia-monte-christo napisał:

        > prezydenta Francji, ktory nie chcial sie nawet widziec z tym leserem buhahaha

        Wiesz co, wlasnie takie wypowiadzi infantylnych glupkow, ktorzy zupelnie nic nie
        maja do powiedzenia oprucz gowniarskich wyzwisk na poziomie dziecka 10 letniego
        sklaniaja sie do tego, ze PiS traci poparcie
        spoleczne...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


        Lubie cie za to :D
        • hrabia-monte-christo Re: ------Herr Tusk blaga na kolanach o spotkanie 27.05.08, 02:13
          Wiesz co, wlasnie takie wypowiadzi infantylnych glupkow, ktorzy zupelnie nic nie
          maja do powiedzenia oprUcz gowniarskich wyzwisk na poziomie dziecka 10 letniego
          > sklaniaja sie do tego, ze PiS traci poparcie
          > spoleczne...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

          no lepiej bym nie opisal twojej "radosnej tworczosci" na tym forum kraliczku

          a tak przy okazji - wroc do szkoly podstawowej i powtorz lekcje z ortografii -
          bo wykazujesz braki elementarnej wiedzy z tego okresu edukacji panie "oprUcz"
      • rk111 hrabia z PRL-u 27.05.08, 02:43
        Nie ilość jest ważna tylko jakość - PiS w okresie swoich rządów
        spreparował wystarczająco dużo idiotycznych ustaw które teraz trzeba
        poprawiać a przy postawie L.Kaczyńskiego to nie jest proste.
    • cli-ff Ciekawość Sarkozego 27.05.08, 00:32
      Pewnie będzie mógł obejrzeć peruwiański order i dowiedzieć się za
      jakie zasługi można go otrzymać. Zwykły zazdrośnik. Z zazdrości
      opóźnił przyjazd, tak powaliła go wiadomość o peruwiańskim uznaniu
      dla naszego słonecznego premiera.
    • mika68 Jak POważany jest nasz pŁemieŁ Donaldu we Francji 27.05.08, 01:19
      pl.youtube.com/watch?v=Keff2roCQz4
      POśmiewisko na całą Francję było juz w listopadzie:))) Tak szybko
      tego nieudacznika rozszyfrowali!:))
      • mika68 Donald Polonaise:)))- pięknie wymawiają te Tousque 27.05.08, 01:22
        :))))
    • meleshka przy "Słońcu Peru" blednie nawet słońce Sarko:)))) 27.05.08, 01:30
      Don Donaldo chce aby na pewno ochłody, czy mieć okazję wyskoczyć raz
      po raz na 3 machy do lazienki?
    • bandycki.uklad.po.wrocil Sarkozy spotka się z Tuskiem ... w Łazienkach 27.05.08, 03:20
      "Donald Tusk spotka się z Nicolasem Sarkozym w czasie środowej wizyty
      francuskiego prezydenta w naszym Polsce - podaje RMF FM"

      "...w naszym Polsce..." - super napisane po Polsku!!! Nie ma to jak zaszłości z
      POchodzenia takich mediów jak Gazeta BARDZO Wybiórcza, TVN24%prawdy, Onet, RMF
      FM. Brawo farbowani "Polacy"!!!
    • halfliner Polityczny wypierdek będzie straszył gości Fotygą! 27.05.08, 07:46
      [współczuję Sarkozyemu]

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka