sznicel4 15.06.08, 16:46 a polski premier chce stuknąć arbitra? czyżby w polsce nie było konstytucji? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lepszawina Kosowo było i zawsze będzie serbskie ! 15.06.08, 17:05 Kosowo było i zawsze będzie serbskie ! Tam nigdy nie było Albańczyków ! Odpowiedz Link Zgłoś
xtesla Re: Kosowo było i zawsze będzie serbskie ! 15.06.08, 20:38 Robią łaskę że dają Serbom wszystkie prawa. Jakby można było niemieć praw w swoim kraju?! Kosowo to Serbia! Zawsze było i zawsze będzie, pomimo że go amerykanie bezprawnie przydzielili muzułmanom. Odpowiedz Link Zgłoś
kroliklesny Re: Kosowo było i zawsze będzie serbskie ! 16.06.08, 08:08 lepszawina napisał: > Kosowo było i zawsze będzie serbskie ! > Tam nigdy nie było Albańczyków ! Nie pisz glupot. Byli. Ale to nie daje im prawa kradziezy cudzej ziemi! Odpowiedz Link Zgłoś
gregory701 Kosowo ma już konstytucję 15.06.08, 17:18 jak Polska może jednoczesnie popierać "wolnośc i niezawisłość " Kosowa i wzbraniac "wolnosci i niezawisłosci " Abchazji i Kraju Basków . Dalismy d..... Brukseli i Niemcom w ten sposób , bo to nimiecki pomysł ta " wolność" Kosowa . To w rzeczy samej pomysł idioty ze strony Tuska ,ktory przynajmniej mógł sie nie spieszyć !!! Odpowiedz Link Zgłoś
arius5 Taaaa. muzulmanie i demokracja 15.06.08, 17:20 mamy juz demokratycny Iran, demokratyczna Arabie Saudyjska itp, itd... Odpowiedz Link Zgłoś
suvo Re: Taaaa. muzulmanie i demokracja 15.06.08, 21:03 i demokratyczną rosję zapomniales dodac. bo jak sie ostatnio dowiedzielismy, to też jest państwo muzulmanskie Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Taaaa. muzulmanie i demokracja 16.06.08, 10:03 No, jeszcze nie całkiem ale wskaźniki demograficzne są nieubłagane. Odpowiedz Link Zgłoś
agnesa29 Re: Taaaa. muzulmanie i demokracja 16.06.08, 11:58 tak jakby tam tylko muzlumanie mieszkali,szkoda slow Odpowiedz Link Zgłoś
flash6 Kosowo jest serbskie 15.06.08, 17:21 Rozbierają Serbie jak Polske w XVIII wieku. Odpowiedz Link Zgłoś
radomiro Kosowo ma już konstytucję 15.06.08, 17:32 terrorysci, ganatycy islamscy i handlarze kobietami, narkotykami i bronią wyprodukowali jakis swistek, ktorego i tak nie beda przestrzegac. KOSOVO=SERBIA Odpowiedz Link Zgłoś
swojak19 Korea Północna też ma konstytucję 15.06.08, 17:40 W świetle tego co tu piszą, to też jest krajem demokratycznym Odpowiedz Link Zgłoś
abhaod normalizacja Europy postępuje 15.06.08, 17:44 farm1.static.flickr.com/77/188163350_c74d3d071d.jpg?v=0 Odpowiedz Link Zgłoś
pendrek_wyrzutek Ciekawe, ze panstwa muzulmanskie nie uznaja Kosowa 15.06.08, 17:50 Z paroma wyjatkami. Jeszcze nie zostaly do tego zmuszone. Odpowiedz Link Zgłoś
com.bi-nerki Kosowo ma już konstytucję 15.06.08, 17:57 Hmm. Czy z tą kosowską konstytucją będzie tak jak z naszą z okresu PRL-u? Zawsze była nowa - nigdy nie używana. Żal mi braci Serbów, zwłaszcza tych, którzy muszą żyć w tym Kosowie, wśród wrogiej im nacji. Z drugiej zaś strony, skoro te tereny zamieszkuje zdecydowana wiekszość Albańczyków to może należałoby się zdroworozsądkowo z tym pogodzić? Zwłaszcza, że ich życie (Albańczyków) w tym Kosowie pod rządami braci Serbów nie wyglądało zbyt różowo. Odpowiedz Link Zgłoś
indianski Kosowo - czerwona plachta na slowianskich nacjonal 15.06.08, 18:07 Kosowo - czerwona plachta na slowianskich nacjonalistow :P Cokolwiek by tam sie nie dzialo , bracia slowianie dostaja torji na sama mysl o "brudnych molsemach" Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Kosowo - czerwona plachta na slowianskich nac 16.06.08, 10:04 Kosovo mi osobiście nie przeszkadza, nie drażni mnie. Odpowiedz Link Zgłoś
obserwatore77 Radek strzelaj w druga stopę po Kosowie Krym 15.06.08, 18:49 Abchazja Osetia Południowa w jedną juz sobie strzeliłeś uznając Kosowo teraz została ci druga pracuj nad tym by teraz rozbić Gruzję i Ukrainę skoro tak dobrze poszło ci z Serbią Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit_2006a Re: Radek strzelaj w druga stopę po Kosowie Krym 15.06.08, 23:31 Masz za duze mniemanie o tym gowniarzu. obserwatore77 napisał: > Abchazja Osetia Południowa > w jedną juz sobie strzeliłeś uznając Kosowo > teraz została ci druga pracuj nad tym by teraz rozbić > Gruzję i Ukrainę skoro tak dobrze poszło ci z Serbią Odpowiedz Link Zgłoś
1europejczyk Propaganda GW przy okazji kosowskiej konstytucji 15.06.08, 19:18 zapomniala napisac, ze uznanie jednostronnej decyzji o samostanowieniu Kosowa lamie rezolucje 1244 Rady Bezpieczenstwa ONZ. Stad zrozumialy brak zgody Rosji na bezprawie popierane przez Stany Zjednoczone dla wlasnych potrzeb polityczno wojskowych. Zmiana mandatu UNMIK bylaby usankcjonowaniem bezprawia tych co uznali Kosowo. Sprzeciwiaja sie temu rowniez Chiny o czym oczywiscie nie ma nic w GW. Oczekiwania Brukseli zastapienia UNMIK przez EULEX mialy podobne motywacje: obejscie przez tych co uznali jednostronne ogloszenie niezawislosci przez Kosowo bezprawia jakim samodzielne panstwo Kosowo ktorego przynaleznosc do Serbi jednoznacznie gwarantowala i gwarantuje 1224 Rezolucja Rady Bezpieczenstwa ONZ. Sprzeciw Rosji w Radzie Bezpieczenstwa ONZ jest obrona nie tylko interesow Rosji i Serbi ale rowniez prestizu ONZ na arenie miedzynrodowej, ktory od dawna stal sie celem amerykanskich atakow jako, ze utrudnia amerykanska swiatowa bandycka polityke mocarstwowa. Kosowo ma już konstytucję Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Propaganda GW przy okazji kosowskiej konstytu 16.06.08, 10:05 A niby do czego jest potrzebna zgoda Rosji? Odpowiedz Link Zgłoś
tppiotr Re: Propaganda GW przy okazji kosowskiej konstytu 16.06.08, 17:37 A choćby do tego aby nie było np. "niepodległego" Krymu Odpowiedz Link Zgłoś
agnesa29 Re: Jak juz beda mieli jezyk kosowski to ja ich u 16.06.08, 12:04 jak albanczyk z Kosowa pojedzie do Albani to nie moze sie zawsze dogadac bo go tam nie rozumia, po prostu inny dialekt maja Odpowiedz Link Zgłoś
jola_z_dywit_2006a Handlarze ludzi,broni,narkotykow,ludzikimi organam 15.06.08, 23:23 maja "konstytucje". Ladnie sie dzieje w "demokratycznej" EU. Z drugiej strony dla nas "czesci zamienne" pasuja bo od Slowian. Odpowiedz Link Zgłoś
kroliklesny Kocobo je cpncko! 16.06.08, 08:07 Konstytucje ma tez Nagorno-Karabach, Osetia Pld. i Abchazja. I co? Nic. Tzw. misja EU wyslana entuzjastycznie do Kosowa siedzi na razie z reka w nocniku- po prostu nie ma mandatu ONZ na swoja dzialalnosc. Status serbskiej prowincji Kosowo jest w dalszym ciagu w swietle prawa miedzynarodowego niezmieniony- Kosowo jest serbskie. Tzw. "Konstytucja" zas uchwalona zostala przez parlament kosowski, ale bez udzialu poslow serbskich. czekamy teraz na wyniki dochodzen w sprawie wycinania organow zywym serbskim zakladnikom. Premier separatystycznej prowincji serbskiej, Haszim Taczi byl jakoby zamieszany w te afere. na razie amerzy intensywnie rozbudowuja swoja baze. Moi albanscy pacjenci przyznaja, ze nie kupuja od lokalnych nawet wody... Przeciez mowilem! Zobaczymy jak sie to dalej potoczy. Odpowiedz Link Zgłoś
remik.bz Jak w "konstytucji" ujęto sprawę handlu bronią ? 16.06.08, 09:05 GW pisze bardzo zdawkowo o tej "konstytucji". A mnie np interesuje jak tam ujeto problemy najwazniejsze dla gospodarki Kosowa. Np problem handlu bronią , przemytu narkotyków , handlu żywym towarem , organami ludzkimi. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Handel organami ludzkimi? 16.06.08, 10:07 Widocznie mafia handlująca organami zleciła ich produkcję u znajomego kontrahenta w Uljanowsku. Odpowiedz Link Zgłoś
tom1003 Kosowo ma już konstytucję 16.06.08, 15:41 "Zgodnie z wolą sekretarza generalnego ONZ B.... "Zgodnie z wytycznymi z Nowego Jorku ..." co za farsa, i to jest niezależne państwo? Argumenty o ty, że Rosja ma inne zdanie, sa rozbawiające. Obszary naszej konfrontacji z Rosją to Gruzja, Czeczenia, planowane rurociągi, a nie teryorium państwa serbskiego. Odpowiedz Link Zgłoś
njal Kosowo ma już konstytucję 17.06.08, 14:48 "To pokazuje, że Kosowo jest krajem demokratycznym, który zaakceptował i będzie szanował najwyższe międzynarodowe wartości i standardy" haaahaaahaaa!!!! Ludzie (Serbowie) zyjacy w gettach, nie mogacy powrocic do swych domow skad zostali wygnani przez Albanczykow (np. Prizren - z 9000 Serbow zostalo 200!!!!), wszechwladna mafia i korupcja - to sa najwyzsze standardy???? Gratulacje dla "niepodleglego Kosowa" ;) Odpowiedz Link Zgłoś
losiu4 Re: Kosowo ma już konstytucję 17.06.08, 14:53 " Prezydent Kosowa Fatmir Sejdiu złożył w niedzielę podpis pod dokumentami, nadającymi moc prawną konstytucji tego najmłodszego europejskiego państwa. Kosowo niepodległość ogłosiło 17 lutego 2008 roku." no i "chwała" postempowym dzialaczom z wybiórczej i okolic. Pozdrawiam Losiu Odpowiedz Link Zgłoś