Dodaj do ulubionych

Kosowo ma już konstytucję

15.06.08, 16:46
a polski premier chce stuknąć arbitra? czyżby w polsce nie było konstytucji?
Obserwuj wątek
    • lepszawina Kosowo było i zawsze będzie serbskie ! 15.06.08, 17:05
      Kosowo było i zawsze będzie serbskie !
      Tam nigdy nie było Albańczyków !
      • xtesla Re: Kosowo było i zawsze będzie serbskie ! 15.06.08, 20:38
        Robią łaskę że dają Serbom wszystkie prawa. Jakby można było niemieć
        praw w swoim kraju?! Kosowo to Serbia! Zawsze było i zawsze będzie,
        pomimo że go amerykanie bezprawnie przydzielili muzułmanom.
      • kroliklesny Re: Kosowo było i zawsze będzie serbskie ! 16.06.08, 08:08
        lepszawina napisał:

        > Kosowo było i zawsze będzie serbskie !
        > Tam nigdy nie było Albańczyków !

        Nie pisz glupot. Byli. Ale to nie daje im prawa kradziezy cudzej
        ziemi!
    • gregory701 Kosowo ma już konstytucję 15.06.08, 17:18

      jak Polska może jednoczesnie popierać "wolnośc i niezawisłość "
      Kosowa i wzbraniac "wolnosci i niezawisłosci " Abchazji i Kraju
      Basków . Dalismy d..... Brukseli i Niemcom w ten sposób , bo to
      nimiecki pomysł ta " wolność" Kosowa . To w rzeczy samej pomysł
      idioty ze strony Tuska ,ktory przynajmniej mógł sie nie spieszyć !!!
    • arius5 Taaaa. muzulmanie i demokracja 15.06.08, 17:20
      mamy juz demokratycny Iran, demokratyczna Arabie Saudyjska itp, itd...
      • suvo Re: Taaaa. muzulmanie i demokracja 15.06.08, 21:03
        i demokratyczną rosję zapomniales dodac. bo jak sie ostatnio dowiedzielismy, to
        też jest państwo muzulmanskie
        • zigzaur Re: Taaaa. muzulmanie i demokracja 16.06.08, 10:03
          No, jeszcze nie całkiem ale wskaźniki demograficzne są nieubłagane.
      • agnesa29 Re: Taaaa. muzulmanie i demokracja 16.06.08, 11:58
        tak jakby tam tylko muzlumanie mieszkali,szkoda slow
    • flash6 Kosowo jest serbskie 15.06.08, 17:21
      Rozbierają Serbie jak Polske w XVIII wieku.
    • radomiro Kosowo ma już konstytucję 15.06.08, 17:32
      terrorysci, ganatycy islamscy i handlarze kobietami, narkotykami i
      bronią wyprodukowali jakis swistek, ktorego i tak nie beda
      przestrzegac.
      KOSOVO=SERBIA
      • swojak19 Korea Północna też ma konstytucję 15.06.08, 17:40
        W świetle tego co tu piszą, to też jest krajem demokratycznym
      • agnesa29 Re: Kosowo ma już konstytucję 16.06.08, 12:01
        a co to sa ganatycy??
    • abhaod normalizacja Europy postępuje 15.06.08, 17:44
      farm1.static.flickr.com/77/188163350_c74d3d071d.jpg?v=0
    • pendrek_wyrzutek Ciekawe, ze panstwa muzulmanskie nie uznaja Kosowa 15.06.08, 17:50
      Z paroma wyjatkami.

      Jeszcze nie zostaly do tego zmuszone.
    • com.bi-nerki Kosowo ma już konstytucję 15.06.08, 17:57
      Hmm. Czy z tą kosowską konstytucją będzie tak jak z naszą z okresu
      PRL-u? Zawsze była nowa - nigdy nie używana. Żal mi braci Serbów,
      zwłaszcza tych, którzy muszą żyć w tym Kosowie, wśród wrogiej im
      nacji. Z drugiej zaś strony, skoro te tereny zamieszkuje zdecydowana
      wiekszość Albańczyków to może należałoby się zdroworozsądkowo z tym
      pogodzić? Zwłaszcza, że ich życie (Albańczyków) w tym Kosowie pod
      rządami braci Serbów nie wyglądało zbyt różowo.
    • indianski Kosowo - czerwona plachta na slowianskich nacjonal 15.06.08, 18:07
      Kosowo - czerwona plachta na slowianskich nacjonalistow :P
      Cokolwiek by tam sie nie dzialo , bracia slowianie dostaja torji na sama mysl o
      "brudnych molsemach"
      • zigzaur Re: Kosowo - czerwona plachta na slowianskich nac 16.06.08, 10:04
        Kosovo mi osobiście nie przeszkadza, nie drażni mnie.
    • obserwatore77 Radek strzelaj w druga stopę po Kosowie Krym 15.06.08, 18:49
      Abchazja Osetia Południowa
      w jedną juz sobie strzeliłeś uznając Kosowo
      teraz została ci druga pracuj nad tym by teraz rozbić
      Gruzję i Ukrainę skoro tak dobrze poszło ci z Serbią
      • jola_z_dywit_2006a Re: Radek strzelaj w druga stopę po Kosowie Krym 15.06.08, 23:31
        Masz za duze mniemanie o tym gowniarzu.

        obserwatore77 napisał:

        > Abchazja Osetia Południowa
        > w jedną juz sobie strzeliłeś uznając Kosowo
        > teraz została ci druga pracuj nad tym by teraz rozbić
        > Gruzję i Ukrainę skoro tak dobrze poszło ci z Serbią
    • 1europejczyk Propaganda GW przy okazji kosowskiej konstytucji 15.06.08, 19:18
      zapomniala napisac, ze uznanie jednostronnej decyzji o samostanowieniu Kosowa
      lamie rezolucje 1244 Rady Bezpieczenstwa ONZ. Stad zrozumialy brak zgody Rosji
      na bezprawie popierane przez Stany Zjednoczone dla wlasnych potrzeb polityczno
      wojskowych.
      Zmiana mandatu UNMIK bylaby usankcjonowaniem bezprawia tych co uznali Kosowo.
      Sprzeciwiaja sie temu rowniez Chiny o czym oczywiscie nie ma nic w GW.
      Oczekiwania Brukseli zastapienia UNMIK przez EULEX mialy podobne motywacje:
      obejscie przez tych co uznali jednostronne ogloszenie niezawislosci przez Kosowo
      bezprawia jakim samodzielne panstwo Kosowo ktorego przynaleznosc do Serbi
      jednoznacznie gwarantowala i gwarantuje 1224 Rezolucja Rady Bezpieczenstwa ONZ.
      Sprzeciw Rosji w Radzie Bezpieczenstwa ONZ jest obrona nie tylko interesow Rosji
      i Serbi ale rowniez prestizu ONZ na arenie miedzynrodowej, ktory od dawna stal
      sie celem amerykanskich atakow jako, ze utrudnia amerykanska swiatowa bandycka
      polityke mocarstwowa.

      Kosowo ma już konstytucję
      • zigzaur Re: Propaganda GW przy okazji kosowskiej konstytu 16.06.08, 10:05
        A niby do czego jest potrzebna zgoda Rosji?
        • tppiotr Re: Propaganda GW przy okazji kosowskiej konstytu 16.06.08, 17:37
          A choćby do tego aby nie było np. "niepodległego" Krymu
    • yurek11111 Jak juz beda mieli jezyk kosowski to ja ich uznam 15.06.08, 21:35
      • agnesa29 Re: Jak juz beda mieli jezyk kosowski to ja ich u 16.06.08, 12:04
        jak albanczyk z Kosowa pojedzie do Albani to nie moze sie zawsze
        dogadac bo go tam nie rozumia, po prostu inny dialekt maja
    • jola_z_dywit_2006a Handlarze ludzi,broni,narkotykow,ludzikimi organam 15.06.08, 23:23
      maja "konstytucje". Ladnie sie dzieje w "demokratycznej" EU.
      Z drugiej strony dla nas "czesci zamienne" pasuja bo od Slowian.
    • kroliklesny Kocobo je cpncko! 16.06.08, 08:07
      Konstytucje ma tez Nagorno-Karabach, Osetia Pld. i Abchazja. I co?
      Nic. Tzw. misja EU wyslana entuzjastycznie do Kosowa siedzi na razie
      z reka w nocniku- po prostu nie ma mandatu ONZ na swoja dzialalnosc.
      Status serbskiej prowincji Kosowo jest w dalszym ciagu w swietle
      prawa miedzynarodowego niezmieniony- Kosowo jest serbskie.
      Tzw. "Konstytucja" zas uchwalona zostala przez parlament kosowski,
      ale bez udzialu poslow serbskich. czekamy teraz na wyniki dochodzen
      w sprawie wycinania organow zywym serbskim zakladnikom. Premier
      separatystycznej prowincji serbskiej, Haszim Taczi byl jakoby
      zamieszany w te afere. na razie amerzy intensywnie rozbudowuja swoja
      baze. Moi albanscy pacjenci przyznaja, ze nie kupuja od lokalnych
      nawet wody... Przeciez mowilem! Zobaczymy jak sie to dalej potoczy.
    • remik.bz Jak w "konstytucji" ujęto sprawę handlu bronią ? 16.06.08, 09:05
      GW pisze bardzo zdawkowo o tej "konstytucji".
      A mnie np interesuje jak tam ujeto problemy najwazniejsze dla
      gospodarki Kosowa.
      Np problem handlu bronią , przemytu narkotyków , handlu żywym
      towarem , organami ludzkimi.
      • zigzaur Handel organami ludzkimi? 16.06.08, 10:07
        Widocznie mafia handlująca organami zleciła ich produkcję u znajomego
        kontrahenta w Uljanowsku.
    • 999s Kosowo ma już konstytucję 16.06.08, 12:32
      Kosowo to część Serbii.
    • tom1003 Kosowo ma już konstytucję 16.06.08, 15:41
      "Zgodnie z wolą sekretarza generalnego ONZ B....

      "Zgodnie z wytycznymi z Nowego Jorku ..."

      co za farsa, i to jest niezależne państwo?
      Argumenty o ty, że Rosja ma inne zdanie, sa rozbawiające.

      Obszary naszej konfrontacji z Rosją to Gruzja, Czeczenia, planowane rurociągi,
      a nie teryorium państwa serbskiego.
    • njal Kosowo ma już konstytucję 17.06.08, 14:48
      "To pokazuje, że Kosowo jest krajem demokratycznym, który
      zaakceptował i będzie szanował najwyższe międzynarodowe wartości i
      standardy"
      haaahaaahaaa!!!! Ludzie (Serbowie) zyjacy w gettach, nie mogacy
      powrocic do swych domow skad zostali wygnani przez Albanczykow (np.
      Prizren - z 9000 Serbow zostalo 200!!!!), wszechwladna mafia i
      korupcja - to sa najwyzsze standardy???? Gratulacje
      dla "niepodleglego Kosowa" ;)
    • losiu4 Re: Kosowo ma już konstytucję 17.06.08, 14:53
      " Prezydent Kosowa Fatmir Sejdiu złożył w niedzielę podpis pod
      dokumentami, nadającymi moc prawną konstytucji tego najmłodszego
      europejskiego państwa. Kosowo niepodległość ogłosiło 17 lutego 2008
      roku."

      no i "chwała" postempowym dzialaczom z wybiórczej i okolic.

      Pozdrawiam

      Losiu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka