Dodaj do ulubionych

PiS: Mieszkańcy Podkarpacia dali żółtą kartkę r...

23.06.08, 14:12
Miazdzaca frekwencja
Obserwuj wątek
    • imhotep8 Kamiński - w ostatnich dostaliście czerwoną 23.06.08, 14:16
      Boli oj boli
      • tarura Akurat 23.06.08, 20:19
        akurat zacofane podkarpacie to terytorium zacofanego PISu,
        to nie dziwota

        akurat..
    • zdzichu_bhp Jaby tajemnica bylo ze... 23.06.08, 14:21
      ...na wschodzie polski PiS ma staly elektorat, ktory zawsze glosuje na prawice
      chrzescijansko narodowa. Jakby takie wybory byly przeprowadzone gdzies na
      zachodzie to wynik by byl zgola inny. Nie ma to jak sianie propagandy. Ale
      "ciemny lud" to kupi jak to chyba Kurski kiedys powiedzial. Bo lud bedzie
      popieral kazdego co naopowiada bajek i naobiecuje niewiadomo jakich cudow. Nie
      liczac oczywiscie betonu, ktory zawsze glosuje na swoja opcje.
      • jankbh 6 procent uprawnionych zaglososwalo na PiS 23.06.08, 15:48
        Czy ktos sie spodziewal, ze tam moze wygrac demokratyczna, liberalna
        i proeuropejska partia? PIS mial senatora i bedzie miec go nadal,
        wiec pisuary nie powinny sie podniecac wzrostem o kilka procent, bo
        to faktycznie na poziomie szumów przy niskiej frekwencji. Lepiej sie
        zastanowic, dlaczego na kandydata PiS glosowalo jedynie 6 procent
        uprawnionych? To gdzie jest to oszalamiajace poparcie?
        • michalng Re: 6 procent uprawnionych zaglososwalo na PiS 23.06.08, 16:57
          Dokładnie. PIS'y szczekają a karawana idzie dalej :)
          • mirmat1 2 procent uprawnionych zaglososwalo na POstKomucho 24.06.08, 01:22
            michalng napisał:

            > Dokładnie. PIS'y szczekają a karawana idzie dalej :)
            M: Hmm, czy idzie do obalenia wolnych wyborow? No bo jak tylko 2%
            uprawnionych zaglososwalo na Platformusow to moze Bratniej Pomocy
            Brukselskich Komisarow uda sie pozbyc tego problemu zwanego WYBORAMI.
    • wuetend wyborcom Podkarpacia z pewnoscia 23.06.08, 14:21
      pomogla ta piekna, zagrzewajaca do wyborczego boju piesn
      patriotyczna:

      youtube.com/watch?v=I2_eC1dtxGM
    • pan_glosny Podkarpacie zawsze głosowało na partie katolickie 23.06.08, 14:22

      Podkarpacie zawsze głosowało na partie katolickie.
      Zawsze najlepsze wyniki osiągały tam AWS, ZCHN, LPR, PiS.
      Robienie z tego 'żółtej kartki' dla rządu jest nieporozumieniem.
      Poza tym, co to za wygrana przy tak niskiej frekwencji???
      • leszlong Re: Podkarpacie zawsze głosowało na partie katoli 23.06.08, 14:44
        Hehe, za to w Rzeszowie w wyborach prezydenckich wygrywa kandydat lewicy czyli
        Ferenc. Mimo, iż to miasto leży na Podkarpaciu. Jak to wytłumaczysz? Ponadto
        zawsze u nas PSL ma dobry wynik, chociaż bliżej jej do lewicy niż prawicy.
    • majajekukubzdziongvamajaje Mariusz Kamiński jr powinien zmienić fryzjera, bo 23.06.08, 14:25
      wygląda jakby zapuszczał irokeza.
      • a.k.traper Do Kamińskiego:chłopcze,czy jestes świadom wyboru? 23.06.08, 21:53
        Pamiętaj bys nie narzekał, życie jest całkiem normalne
    • wienia60 PiS: Mieszkańcy Podkarpacia dali żółtą kartkę r... 23.06.08, 14:25
      Panie rzeczniku! To jest tylko 1 promil obywateli Polski! Aż strach
      się bać co będzie jak rząd Pana Premiera Donalda Tuska dostanie
      czerwoną kartkę od mieszkańców Podkarpacia. Juz sie boję!!!!!!!!
    • imhotep8 Jestem ciekaw ile PiS by dotała w zachodniej 23.06.08, 14:26
      części kraju
      • majajekukubzdziongvamajaje Proponuję inną składnię: ile by PiS dostała. 23.06.08, 14:30
        Ładniej brzmi.
        • aplus [...] 23.06.08, 14:34
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • wuetend czyzbys zajal poniemiecki dom 23.06.08, 14:40
            i nie zalatwiles kwestii KW? :))
            • aplus po zwrocie majatku Niemcom pewnie 100% dla PO 23.06.08, 14:47
              wuetend napisał:

              > i nie zalatwiles kwestii KW? :))

              po co ? ;-) Przeciez Thuske i tak zalatwi za mnie i za ciebie ;-)

              www.asme.pl/grafika/tusk_wyborczy2005.jpg
              w poprzednim poscie tytul mial byc oczywiscie:
              "po zwrocie majatku Niemcom pewnie 100% dla PO"
            • sleeper_in_the_grass Och! Nie! Uuu! Aaa! 23.06.08, 16:33
              Druzgocące zwycięstwo PiS, koniec Platformy, sondaże kłamią!

              Ta. To zwycięstwo PiS jedyne co udowadnia, to to, że Platforma faktycznie nie
              jest aż tak arcypotężna, by odebrać mandat senatorski w jednym z najbardziej
              PiSowskich z PiSowskich bastionów. W wyborach, w których bierze z 10%
              uprawnionych, z których większość do wyborów poszła prosto z kościoła.

              Ale z drugiej strony porażka PO jest ewidentna (głosy przewaga PiS + Jurka była
              faktycznie miażdżąca) i udawać teraz, że "nic się nie stało", bo to "bastion
              rydzykowstwa", trochę nie wypada. Bo jeszcze dwa dni temu te same osoby po cichu
              liczyły, że nawet tam PO pokona PiS - co by oznaczało w zasadzie koniec PiS. Nie
              oznacza końca, niestety, z PiSem nadal trzeba będzie się użerać. A frekwencja,
              jak na wybory uzupełniające, była wysoka.
              • dyngos Gdy PiS był u władzy 23.06.08, 18:43
                "Jarosław Kaczyński. który wystąpił na wspólnej konferencji prasowej
                ze zwycięzcą wczorajszego głosowania, powiedział, że jest to sygnał
                odrzucenia dwóch cech polityki rządu Donalda Tuska: braku
                solidarności regionalnej oraz "nieróbstwa" tego rządu.
                "
                Gdy PiS był u władzy:
                Podczas obchodów pamięci Powstań Śląskich przygotowano spektakle,
                odczyty, zaproszono dostojników władzy centralnej... ich miejsca
                zostały puste - nikt nie przyjechał. W Województwie Śląskim wówczas
                PiS nie rządził to poco kaczory miały przyjeżdżać??? Żałosne.
                • indeed4 Kaczyński opowiada głupoty : 23.06.08, 18:52
                  wybory2007.pkw.gov.pl/SJM/PL/WYN/W/index.htm

                  miasta.gazeta.pl/rzeszow/1,34962,4600716.html
          • akkj Re: po zwrocie majatku Niemcom pewnie 100% 23.06.08, 14:48
            Ostatnio rwizjonistami zachodnioniemieckimi starszył Gomułka 40 lat
            temu. Ale te dwa gnomy to istna reinkarnacja Gomułki - to samo
            słownictwo, dzika, zoologiczna nienawiśc do wszystkich, którzy tych
            nikczemnych drani nie popierają. Jakimż trzeba byc kanalia, żeby
            mówic, że Niemcy odbiora nam tzw, ziemie zachodnie i jakim debilem,
            żeby w tow wierzyc.
            Po prostu pisowskie kanalie tylko to powtarzają, zeby straszyć
            debili. Ale sopołeczeństwo dało wam czerwoną kartke w październiku.
            Zaiste, przyszłosć Polski to 70-80 letnie babcie z Podkarpacie z
            wykształceniem niepełnym podstawowym, ogłupione przez sektę
            rydzyka.
            • aplus spytaj Schetyne, Dutkiewicza o fundacje Erste zami 23.06.08, 14:55
              ast pyszczec na staruszki na nikomu nie grozace staruszki
              • wuetend o. Rydzyk wskaze reka 23.06.08, 15:17
                .. to cie niejedna zadusi rozancem :)



                aplus napisał:

                > ast pyszczec na staruszki na nikomu nie grozace staruszki
              • cambrone Re: spytaj Schetyne, Dutkiewicza o fundacje Erste 23.06.08, 15:34
                Sznowny Panie!!!
                Zrób se Pan lewatywę z zimnej wody,bo wobec takiego schorzenia
                łba,konwencjonalna medycyna jest bezradna.
              • sleeper_in_the_grass Re: spytaj Schetyne, Dutkiewicza o fundacje Erste 23.06.08, 16:37
                Ok. Ja spytam. A Ty spytaj Kaczyńskich i Suskiego o Fundację Solidarność. I
                wyprowadzanie kasy z własnej partii. I dlaczego PC ma kilkuset tysięczne długi,
                a PiS nawet się o tym nie zająknie?

                A, jak już przy tym będziesz, to spytaj tych samych ludzi i Gosiewskiego jeszcze
                o powiązania ze SKOKami, o ciepłe posadki i pisanie ustaw pod konkretną firmę.
          • sleeper_in_the_grass Re: po zwrocie majatku Niemcom pewnie 100% 23.06.08, 16:34
            Bo 100% mieszkańców zachodniej Polski to Niemcy?
        • imhotep8 Re: Proponuję inną składnię: ile by PiS dostała. 23.06.08, 14:37
          aż się boisz o tym pomyśleć
          Przeproś i Spadaj
          :)))))
          • shithead Re: Proponuję inną składnię: ile by PiS dostała. 24.06.08, 00:24
            Zadupie, Przycipie i Podchuje bastionami PiSsu!!!
      • shithead Re: Jestem ciekaw ile PiS by dotała w zachodniej 24.06.08, 00:37
        Dostalaby gola dupa w smierdzacy pissi ryj.
    • buj_w_chutach Re: PiS: Mieszkańcy Podkarpacia dali żółtą kartkę 23.06.08, 14:32
      Głosowały głównie radiomaryjne babcie po mszy. ładna pogoda była, normalni
      ludzie pojechali na urlop, na działkę, nad jezioro, czy gdziekolwiek. Sekta RM
      głosowała karnie jak szeregi Wermachtu, albo krasnoarmiejcy.
    • zohen trzeba być kompletnym kretynem, 23.06.08, 14:33
      żeby z faktu zwycięstwa pisowskiego zakapiora na zapyziałym
      moherowym zadupiu wyciągać jakieś wnioski.


      • rooboy Re: trzeba być kompletnym kretynem, 23.06.08, 14:46
        zohen napisał:

        > żeby z faktu zwycięstwa pisowskiego zakapiora na zapyziałym
        > moherowym zadupiu wyciągać jakieś wnioski.
        >
        >


        tez uwazam, ze sondaze gw sa duzo wiarygodniejsze...
      • syn.tuhajbeja Rzeczywiscie zapyziala okolica 23.06.08, 14:47
        Ani tam Wojewodzkiego, ani Owsiaka, ani nawet "parad rownosci". Che
        Guevary tez sobie na koszulkach ponosic sie nie da, ani marychy
        popalic. Do luftu z taka okolica.
        • chilum Re: Rzeczywiscie zapyziala okolica 23.06.08, 15:43
          > Ani tam Wojewodzkiego, ani Owsiaka, ani nawet "parad rownosci". Che
          > Guevary tez sobie na koszulkach ponosic sie nie da, ani marychy
          > popalic. Do luftu z taka okolica.

          Za to słoma makową handlują aż miło ;p.

          Na wypadek odpowiedzi typu:"a co kupujesz" itd powiem, że wiedza wynika z charakteru mojej pracy, z osobami uzależnionymi ;p.
      • teneas Re: trzeba być kompletnym kretynem, 23.06.08, 14:50
        Dokładnie. Tym bardziej, że nie przybędzie im od tego głosów w
        Parlamencie. Człowiek PiS zastąpił człowieka PiS w wyborach ze
        znikomą frekwencją i z mniejszą przewagą niż poprzednik. SUKCES
        pełną gębą
    • placebo99 [...] 23.06.08, 14:35
      Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
      • imhotep8 Re: Libertyny już cuchną padliną 23.06.08, 14:39
        jeżeli kogoś cytujesz to podawaj autora
    • syn.tuhajbeja Jaka tam "zolta kartka" 23.06.08, 14:45
      czerwona !!!! po serii brutanlych fauli na Narodzie.

      Nie moge sie juz doczekac nastepnych wyborow i wylania bandy Tuska
      na zbity pysk!!!
      • wuetend to kaczynski ma tendencje do grania "reka" 23.06.08, 15:07
        :DDD



        syn.tuhajbeja napisał:

        > czerwona !!!! po serii brutanlych fauli na Narodzie.
        >
        > Nie moge sie juz doczekac nastepnych wyborow i wylania bandy Tuska
        > na zbity pysk!!!
      • 1410_tenrok 12% poszło do wyborów! i 48% głosowało na piss, a 23.06.08, 15:31
        43% na koalicje rządową. Jeżeli to jest czerwona kartka, to ja
        jestem transgalaktyczny cesarz.
        W bastionie pis winno pójsc do głosowania 60% i z tego 90% powinno
        zagłosowac na pis. Wtedy byłaby to rzeczywiscie czerwona kartka, a
        może nawet płachta..............TO NAWET CZERWONY KLEKS NIE JEST.
        • spiq Re: 12% poszło do wyborów! i 48% głosowało na pis 23.06.08, 15:59
          1410_tenrok napisał:

          > 43% na koalicje rządową. Jeżeli to jest czerwona kartka, to ja
          > jestem transgalaktyczny cesarz.
          > W bastionie pis winno pójsc do głosowania 60% i z tego 90% powinno
          > zagłosowac na pis. Wtedy byłaby to rzeczywiscie czerwona kartka, a
          > może nawet płachta..............TO NAWET CZERWONY KLEKS NIE JEST.

          Powinno, hahaha.

          Te wybory to taki sondaż w jednym regionie. Tyle, że próba wynosi nie 1000
          losowo wybranych, tylko kilkadziesiąt tysięcy zainteresowanych wyborami. Ten
          wynik w prosty sposób nie przenosi sie na cały kraj, ale pokazuje pewien kierunek!.
          • petrucchio A może Podkarpacie powinno ogłosić secesję... 23.06.08, 16:14
            ... i przemianować się na IV RP? PiS miałby się gdzie wyżyć, a reszta kraju
            miałaby spokój.
    • teneas Wygranie z przewagą mniejszą niż 23.06.08, 14:46
      w poprzednich wyborach to rzeczywiście "poważne ostrzeżenie" :)
      Przecież wiadomo nie od dziś, że Podkarpacie to twierdza PiS. Kto
      miał tam wygrać jak z ambony mieli powiedziane na kogo głosować?
      Czyli reasumując: człowiek PiSu zastąpił zmarłego człowieka PiSu.
      Niech zorganizują festyn z tego powodu. Głosów im od tego w
      Parlamencie nie przybędzie ale niech świętują
    • johann3 PiS: Mieszkańcy Podkarpacia dali żółtą kartkę r.. 23.06.08, 14:55
      moze niech sie odlacza od Polski, na stolice proponuje Wzdoz, albo
      Belzec, no i koniecznie niech stworza partnerstwo z bialorusia,
      trzymam kciuki.
      • spiq Re: PiS: Mieszkańcy Podkarpacia dali żółtą kartkę 23.06.08, 15:49
        1. Brak wspólnej granicy uniemożliwia partnerstwo z Białorusią. Możliwe jest
        tylko ze Słowacja lub Ukrainą.
        2. Na twoim miejscu byłbym ostrożny z tym odłączaniem różnych regionów od
        Polski, bo grozi nam jakieś kadłubowe księstwo warszawskie. Ja jestem
        zwolennikiem przyłączania: Lubusz, Łużyce.
    • halfliner Bredanie! Już za Franca Jozefa Galicja to pisuar. 23.06.08, 15:02
      pozdr
    • maaac Re: i sondaze GWna nie pomogly 23.06.08, 15:04
      Były sondaże dotyczące wyniku tych wyborów?
    • anakonda22 !!!! 23.06.08, 15:07
      ..PODKARPACIE JEDNO Z NAJBARDZIEJ ZACOFANYCH INTELEKTUALNIE REJONÓW POLSKI.
      SZTANDAROWY REGION BRACI MOHEROWEJ. GŁÓWNY ELEKTORAT PiS-BOLSZEWII STANOWIĄCY
      95% LUDZI Z PODSTAWOWYM WYKSZTAŁCENIEM...HeHeheee...ALE RADOCHA WŚRÓD PiSDZIELCÓW...
    • xyz876 tiny.pl/krv3 23.06.08, 15:16
      precz z pisem
    • stachu44 Wiadro zimnej wody moze sie przydac! 23.06.08, 15:42
      Ale jesli ktos cale zycie nic nie robil, to takiego nie obudzisz
      nawet zimna woda.
    • jedyny.resistance 12% procent czy barany z Piskomuny jarzą to? 23.06.08, 15:46
      czy powinni te puste łby wsadzić do kubła zimnej wody?
      • tw_kaczor barany z Piskomuny są kiepskie w liczeniu... 23.06.08, 16:18
    • krakus24a W Krakowie też wygrał PiS i co? 23.06.08, 15:58
      Ziobro z Gowinem. czyli to Polska B?

      Wg. różnych rankingów 2-3 region w Polsce najatrakcyjniejszy
      inwestycyjnie z jednym z najniższych wskaźników bezrobocia w Polsce.

      Ale POmatołom nie przegada.

      miasta.gazeta.pl/krakow/1,35821,5213388.html
    • 1410_tenrok jeden telefon do radia...... już mordercy stoją 23.06.08, 15:59
      w szeregu - nacisniete berety, w rękach kije, a w oczach wyznanie
      miłości? Ten, co ich wymyslił 2000 lat temu, nie to miał na mysli.
      • spiq Re: jeden telefon do radia...... już mordercy sto 23.06.08, 16:01
        1410_tenrok napisał:

        > w szeregu - nacisniete berety, w rękach kije, a w oczach wyznanie
        > miłości? Ten, co ich wymyslił 2000 lat temu, nie to miał na mysli.

        A iluż to Ci mordercy maja na sumieniu. Wedle moich obliczeń zero.
        • babaqba Re: jeden telefon do radia...... już mordercy sto 23.06.08, 18:26
          > A iluż to Ci mordercy maja na sumieniu. Wedle moich obliczeń zero.

          A co obliczałeś? IQ wiernych? Kościół jest winien dziesiątków
          tysięcy zabitych w Polskich powstaniach, bo rozbiory a potem
          knowania i szczucie Polaków przeciwko Rosji (a głównie prawosławiu)
          to wszystko polityka Watykanu. Wiem, odkrywcze i szokujące, choć
          znane od stuleci. Wszystkim innym, bo nie Polakom. Ci są ślepi.
          Dowód? Dali sobie wcisnąć na "patrona Polski" biskupa Stanisława -
          zdrajcę Polski. To koronny dowód na organiczną głupotę
          nadwiślańskiej nacji...
          • 1410_tenrok no własnie, 24.06.08, 00:08
            stas był zdrajcą. I tyle. Ile to razy książeta koscioła w historii
            tego kraju zachowywali sie jak zdrajcy. Iluż to książąt koscioła
            uczestniczyło w zdradzie Targowicy??? A kimże byli Hlond i nawet
            Wyszynski, którzy wygadywali duby smalone....
    • tom1003 PiS: Mieszkańcy Podkarpacia dali żółtą kartkę r... 23.06.08, 16:07
      Przeżylismy Ruska,
      przeżyjemy i Tuska.
    • anakonda22 !!!! 23.06.08, 16:13
      ..PISZTA CO CHCETA...ALE FAKTEM JEST, ŻE PiS-BOLSZEWIA, Z KACZYMI POCZWARAMI NA
      CZELE, PADA NA DYDY...NIEODWRACALNIE...
    • ukos PiS bierze w łeb jak bajdurzy o łże sondażach 23.06.08, 16:15
      Przed ostatnimi wyborami Jarek wykrył i ujawnił światowy spisek
      sondażowni, a potem okazało się, że zdecydowanie przeszacowano wynik
      PiS - wtedy pewnie w celu uśpienia jego czujności. Wynurzenia
      PiSuarów dotyczące sondaży porażają prostactwem. Jak złe dla PiS, to
      musi spisek.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka