1zorro 31.07.08, 13:29 jakby tak u nas u poslow 200 lat do tylu w historiach rodzinnych poszperac.....Az strach pomyslec! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
go_bsh Re: Premier Australii potomkiem złodziejki bieliz 31.07.08, 13:54 U nas to wygrzebano dziadka z Wermachtu. Może czas poszukać funkcjonariuszy komunistycznych służb albo "AKowców" co w okresie najciężej komuny dostawali stanowiska, aparatamenty od państwa, a ich dzieci grały w filmach? Odpowiedz Link Zgłoś
kaczka701 Re: Premier Australii potomkiem złodziejki bieliz 31.07.08, 13:57 najciekawie by bylo gdyby poszukac ktory z przodkow nie mial napletka..hehe Odpowiedz Link Zgłoś
aquetil42 Pewnie twój? 31.07.08, 16:52 kaczka701 napisał: > najciekawie by bylo gdyby poszukac ktory z przodkow nie mial > napletka..hehe Odpowiedz Link Zgłoś
innewidoki Re: Premier Australii potomkiem złodziejki bieliz 31.07.08, 13:55 ja też chcę co australii! co powinienem ukraść? sukienkę, czy torebkę cukru? a może zostać posłem, a potem to już jakoś pójdzie? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: Premier Australii potomkiem złodziejki bieliz 31.07.08, 14:06 Nad cudzym sie rozwodzicie? Najpierw POznajcie swoje POczawszy od PZPR a skonczywszy na POpaprancach. Nie zaPOmnijcie o okresie transformacji ustrojowej. Bedzie na prawde co POstudiowac!!! Odpowiedz Link Zgłoś
koham.mihnika.copyright Rudd to poltora ch..a, mniej wiecej jak pewien 31.07.08, 14:08 prezes. Odpowiedz Link Zgłoś
turbo_wesz Re: Premier Australii potomkiem złodziejki bieliz 31.07.08, 14:13 nawet gdyby moim ojcem był Hun Attyla, a matką Adolf Hitler, to co z tego? czyni mnie to automatycznie złym??? tylko w oczach debili Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: turbo_wesz 31.07.08, 14:16 turbo_wesz napisał: > nawet gdyby moim ojcem był Hun Attyla, a matką Adolf Hitler, to co z tego? > czyni mnie to automatycznie złym??? tylko w oczach debili Hmmm. A genetyke i jej prawa kiedykolwiek studiowales? Odpowiedz Link Zgłoś
doris.9914 wet3, wet zna..ojciec w UB,on w SB.... 31.07.08, 14:59 znak firmowy jego rodzinki.. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: doris.9914 31.07.08, 17:17 doris.9914 napisała: > wet3,wet zna..ojciec w UB, on w SB > znak firmowy jego rodzinki.. Z czerwonymi klonami nie mam przyjemnosci rozmawiac! PS - Mojego ojca szwaby zamordowaly w Stutthofie - czerwona idiotko!!! Odpowiedz Link Zgłoś
lichttrager Szanowny wecie3 - genetycznym to można być np 31.07.08, 17:21 idiotą ale już nie patriotą ani złodziejem. Te dwie cechy zależą od wychowania. No ale zapewne genetyka stoi na przeszkodzie w przyswajaniu sobie tej prawdy przez pewne osoby. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: lichttrager 01.08.08, 01:20 lichttrager napisał: > Szanowny wecie3 - genetycznym to mozna byc np > idiotą ale już nie patriotą ani złodziejem. Te dwie cechy zależą od wychowania. > No ale zapewne genetyka stoi na przeszkodzie w przyswajaniu sobie tej prawdy > przez pewne osoby. Chyba racji nie masz. Znam zlodziei i bandziorow, ktorym rodzice dali nalezyty przyklad i wychowywali bardzo starannie. I tak nie pomoglo. Wydaje mi sie, ze sa to braki w posiadaniu podstawowych odczuc ludzkich spowodowane byc moze dziedzicznoscia a przede wszystkim jakimis zaburzeniami chemicznymi plodu w czsie ciazy. Odpowiedz Link Zgłoś
kas.ia Re: turbo_wesz 31.07.08, 18:09 rozwiń proszę, skoroś taki mądry. i jeszcze rozwiń przy okazji, kwestię socjalizacji wtórnej i stałej, bo zapewne jesteś obeznany i w tych twierdzeniach. Odpowiedz Link Zgłoś
elena4 Re: Premier Australii potomkiem złodziejki bieliz 31.07.08, 14:38 a po co ci Australia? Posłem w Polsce możesz zostać, hehehe Odpowiedz Link Zgłoś
yulek_cezar Re: Premier Australii potomkiem złodziejki bieliz 31.07.08, 14:32 Czy to jest ten co dłubał w nosie przed kamerą jakiś czas temu? Odpowiedz Link Zgłoś
guru133 Też mi sensacja. Jeżeli ktoś liznął choć ciut 31.07.08, 14:41 historii świata, to wie że biali australijczycy są potomkami kryminalistów deportowanych tam po jej odkryciu z Europy, bo w tamtym czasie była on jednym wielkim więzieniem z którego nie było ucieczki. Odpowiedz Link Zgłoś
bagutek Re: Też mi sensacja. Jeżeli ktoś liznął choć ciut 31.07.08, 14:45 Dodać trzeba, że najwięcej więźniów do Australii wysłali Anglicy w czasach Wielkiego Głodu w Irlandii. A wtedy zdarzało się, że ludzie kradli cokolwiek, byle trafić do więzienia - bo w więzieniu chociaż dostawali raz dziennie jeść ... Odpowiedz Link Zgłoś
doris.9914 Ale Australia nie ma PIS-u..im to dobrze! 31.07.08, 14:57 no i nie mają Rydzyka i jego sekty RM... Nie znają prawdziwego piekła ! Odpowiedz Link Zgłoś
azamat_bagatov Re: Ale Australia nie ma PIS-u..im to dobrze! 31.07.08, 15:14 skazana na kare smierci za kradziez sukienki. Sprawiedliwe prawa wtedy Brytania miala. Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: Ale Australia nie ma PIS-u..im to dobrze! 31.07.08, 16:50 azamat_bagatov napisał: > skazana na kare smierci za kradziez sukienki. Sprawiedliwe prawa wtedy Brytania > miala. nie byla to taka zwykla kradziez, a napad na nieletnia polaczony z kradzieza jej odzienia: Mr Rudd's paternal fifth great-grandmother Mary Wade was a London street urchin, who made a pittance by sweeping streets and begging. In 1788, aged 12, she and an older girl named Jane Whiting coaxed an eight-year-old girl into a toilet where they stripped her of her dress and underwear. wiec kara jak na owczesne czasy pewnie adekwatna... Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: azamat_bagatov 31.07.08, 17:20 azamat_bagatov napisał: > skazana na kare smierci za kradziez sukienki. Sprawiedliwe prawa wtedy Brytania > miala. Gdyby u nas byly takie prawa, to po komuchach nie byloby juz sladu!!! Jaka szkoda! Odpowiedz Link Zgłoś
g1tzb1051 Re: Też mi sensacja. Jeżeli ktoś liznął choć ciut 31.07.08, 16:10 >A wtedy zdarzało się, że ludzie kradli cokolwiek, byle > trafić do więzienia - bo w więzieniu chociaż dostawali raz >dziennie jeść ... Żle kalkulowali. W owym czasie prawie za każde przestępstwo groziła kara śmierci. Po kilku dniach aresztu sędzia wydawał wyrok najcześciej kara śmierci przez powieszenie i następnego dnia wyrok wykonywano. Biedacy dużo sobie nie pojedli. Odpowiedz Link Zgłoś
mister_63 Re: Też mi sensacja. Jeżeli ktoś liznął choć ciut 31.07.08, 16:22 Widac ze guru133 liznales tej historii bardzo niewiele skoro wypisujesz takie bzdety. Czy kiedykolwiek slyszales o naturalnych osiedlencach z Europy (m.in. z Polski, Niemiec, Anglii) ktorzy przyjezdzali do Australii w tym samym czasie w poszukiwaniu lepszej przyszlosci i bylo ich znacznie wiecej niz zeslancow. Czy wiesz, ze liczba zeslancow byla regulowana w zaleznosci od potrzeb kolonii australijskiej i nierzadko dobierano ich w zaleznosci od zawodow ?? A ucieczki z kolonii karnych tez sie zdarzaly i niektore byly zakonczone sukcesem. Takze radze sie troche pouczyc i odsylam do ksiazek, zanim zaczniesz cos ponownie wypisywac. Odpowiedz Link Zgłoś
l005 Prawo w Angli było drakońskie 31.07.08, 15:14 Mówiąc o "przestępcach" zsyłanych do Australii musimy zdać sobie sprawę że Anglia miała wówczas niezwykle twarde prawo. Za praktycznie każde przestępstwo zdefiniowane wyrokiem w naszych czasach ludzi wieszano a nie zsyłano i to tyczyło się również kobiet. Odpowiedz Link Zgłoś
the_rapist Re: Prawo w Angli było drakońskie 31.07.08, 15:32 I z tym drakonskim prawem podbili pol swiata. Teraz nastala era poblazania wszelakim przestepcom (dyskusje np. czy wsadzenie do wiezienia mlodocianego nozownika nie wplynie negatywnie na jego psychike). Anglicy na wlasne zyczenie zostali teraz skolonizowani przez pol swiata i maja najmniej do powiedzenia w swoim kraju. Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy Re: Prawo w Angli było drakońskie 31.07.08, 15:42 the_rapist napisał: > I z tym drakonskim prawem podbili pol swiata. Teraz nastala era > poblazania wszelakim przestepcom (dyskusje np. czy wsadzenie do > wiezienia mlodocianego nozownika nie wplynie negatywnie na jego > psychike). Anglicy na wlasne zyczenie zostali teraz skolonizowani > przez pol swiata i maja najmniej do powiedzenia w swoim kraju. cos w tym jest... a to, ze sa obecnie skolonizowani przez pol swiata wynika oczywiscie z faktu, ze 100 lat temu sami byli wladcami prawie polowy swiata... zreszta pewien smart englishman, isaac newton, przewidzial to ponad 300 lat temu w swoim trzecim prawie = zasada akcji i reakcji... Odpowiedz Link Zgłoś
bebciul Premier Australii potomkiem złodziejki bielizny.. 31.07.08, 15:28 I tam się z tego cieszą. A ja, wzorem P-OSŁA PALIKOTA, chciałem zapytać, czy to prawda, że ćwiąkalski jest synem pani nie za ciężkich obyczajów i warana z Komodo. Bo to by tłumaczyło jego intelekt i wygląd takoż. Odpowiedz Link Zgłoś
wetex Premier Australii potomkiem złodziejki bielizny... 31.07.08, 15:43 po rodzinie nic nie ginie Odpowiedz Link Zgłoś
starywiarus Kevin zdążył się zresocjalizować przez 200 lat 31.07.08, 16:03 Niektórym synom ubeka i aktywistki ZMP w mediach krajowych i 200 lat nie wystarczy Odpowiedz Link Zgłoś
baba-jaga swiadczy to niezbyt dobrze o owczesnych prawodawca 31.07.08, 16:13 i ich 'szlachetnych' mocodawcach. smierc za kradziez sukienki zamieniona na wygnanie. Nic dziwnego ze Anglia stracila swoje mocarstwo, a oprawcy stali sie ofiarami. Sprawiedliwosc jest na swiecie, choc dziala dosyc mozolnie. Odpowiedz Link Zgłoś
123i321 a w naszym rzadzie sami kryminaliswci i zlodzieje 31.07.08, 16:24 kradziez cukru czy sunkienki i australijskich zeslancow wynikala z biedy i niej jest powodem do wstydu, nasi politycy kradna z qoorewskiej zlodzejskiej natury Odpowiedz Link Zgłoś
pierot6 123i321,podaj nazwiska ! 31.07.08, 17:05 chyba że chodziło ci o rząd PIS-u.. wyborcza.pl/1,75480,5222851,Fundacja_na_ciezkie_czasy.html Funfakty.interia.pl/fakty_dnia/news/news/swiadek-ws-lipca-mowili-ze-to-fundusz-bielana,1128382 Świadek ws. Lipca: Mówili, że to fundusz Bielana - Fakty w INTERIA.PLdacja na ciężkie czasy Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: pier(d)ot6 01.08.08, 01:24 pierot6 napisal: > 123i321, podaj nazwiska! Sposrod politykow Sawicka i Blida powinne ci wystarczyc z nawiazka. Odpowiedz Link Zgłoś
123i321 najwiecej zlodziei w PO i PSL 01.08.08, 04:06 ale znajdziesz ich we wszystrkich partiach Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: 123i321 01.08.08, 14:24 123i321 napisał: > najwiecej zlodziei w PO i PSL > ale znajdziesz ich we wszystrkich partiach A ja mayslalem, ze kolejnosc jest nastepujaca: 1 - SLD i PO 3 - male partie lewicowe razem wziete 4 - PSL 5 - pozostale partie Odpowiedz Link Zgłoś