kemot696 15.08.08, 11:08 A bohaterskie jednostki gruzińskie ze Srakaszwilim na czele będą? Ale czy F - 16 dolecą z Poznania? nasze "jaszczomby" wspaniałe! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nieruchomy_spin Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 11:09 dzien bez mszy to stracony dzien... Odpowiedz Link Zgłoś
kola Re: Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 12:27 siekiera, motyka, piłka, rusek sprzedał nas jankesom Tusek siekiera, motyka, piłka, prąd sprzedawczyków dać pod sąd! siekiera motyka, piłka, jajca ten Sikorski to jest zdrajca starego Angole zdjęli nam a przysłali jakiś chłam! Odpowiedz Link Zgłoś
trasat Re: Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 12:56 Ucieczka w militaryzację jest zawsze początkim autorytaryzmu. Dlaczego nie ma protestu dla tego sztucznego klimatu zagrożenia Plski. To przecież PIS-owski sposób na zanegowanie całej drogi po 1989 r. Dopiero teraz ma się zacząć neizależność znaczona wrogością do Rosji i wpisaniem się w wyścig na ostre hasła i deklaracje. To tylko szkodzi Polsce. I nie powinno się tego lekceważyć, ale trzeba się przeciwstawiać. Inaczej stworzy się wrażenia, że to jest sposób na dzierżenie przez Prezydenta ducha narodu. Niestety trudno liczyć tutaj na PO, bo ta boi się posądzenia, że jest mniej radykalna w poglądach, niz PIS. Odpowiedz Link Zgłoś
kola Re: Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 13:20 PO to tchórze i sprzedawczyki, wychodzi na to, że Polska po raz kolejny nierządem stoi i znikąd ratunku nie widać - lewica rozbita i uwikłana, prawica, to wymachujące szabelką durnie z kompleksami i zdrajcy Narodu a centrum to tchórze i sprzedawczyki. nadchodzą ciężkie czasy dla Polski.. Odpowiedz Link Zgłoś
sumienie.lk Święto Wojska Polskiego - namiastka wielkości 15.08.08, 14:23 Po co te defilady? Przecież wszyscy wiemy, że obecnie nasza armia to obraz nędzy i rozpaczy. Ledwie kilka pułków jako tako wyszkolonych i wyposażonych, aby można było brać udział w misjach poparcia Wielkiego Brata. Odpowiedz Link Zgłoś
plastelina2005 [...] 15.08.08, 14:46 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
mlasskacz [...] 15.08.08, 21:10 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
antoni99 Re: Święto Wojska Polskiego - relacja 16.08.08, 07:26 kola napisał: > PO to tchórze i sprzedawczyki, wychodzi na to, że Polska po raz kolejny > nierządem stoi i znikąd ratunku nie widać - lewica rozbita i uwikłana, prawica, > to wymachujące szabelką durnie z kompleksami i zdrajcy Narodu a centrum to > tchórze i sprzedawczyki. nadchodzą ciężkie czasy dla Polski.. Ogromnie popieram tą wypowiedź, ale czy nasi rządzący umieją czytać ? Nie wspomnę o wyciąganiu wniosków !!! Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 15:34 prymitywizm kurdupli i prostacka antyrosyjskosc niczego dobrego polsce nie przyniesie!do czego to doprowadzi -do obopolnej wrogosci i rewanzyzmu na ktorym bardzo zle wyjdziemu a zachod ponad naszymi glowami skuma sie z putinem i znow przez glupote i arogancje obudzimy sie z reka w nocniku!!!to pewne! Odpowiedz Link Zgłoś
0ffka Re: Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 18:55 kazik.k napisał: > prymitywizm kurdupli i prostacka antyrosyjskosc niczego dobrego polsce nie > przyniesie!do czego to doprowadzi -do obopolnej wrogosci i rewanzyzmu na ktorym > bardzo zle wyjdziemu a zachod ponad naszymi glowami skuma sie z putinem i znow > przez glupote i arogancje obudzimy sie z reka w nocniku!!!to pewne! W Polsce rządzą agenci Rosji i te działania są na jej korzyść. W końcu Rosja ma dobry pretekst, aby znowu wejść na ziemie polskie. Odpowiedz Link Zgłoś
0ffka <*> 15.08.08, 18:50 trasat napisał: > Ucieczka w militaryzację jest zawsze początkim autorytaryzmu. > Dlaczego nie ma protestu dla tego sztucznego klimatu zagrożenia > Plski. To przecież PIS-owski sposób na zanegowanie całej drogi po > 1989 r. Dopiero teraz ma się zacząć neizależność znaczona wrogością > do Rosji i wpisaniem się w wyścig na ostre hasła i deklaracje. To > tylko szkodzi Polsce. I nie powinno się tego lekceważyć, ale trzeba > się przeciwstawiać. Inaczej stworzy się wrażenia, że to jest sposób > na dzierżenie przez Prezydenta ducha narodu. Niestety trudno liczyć > tutaj na PO, bo ta boi się posądzenia, że jest mniej radykalna w > poglądach, niz PIS. dokładnie! Odpowiedz Link Zgłoś
antoni99 Re: Święto Wojska Polskiego - relacja 16.08.08, 07:25 trasat napisał: > Ucieczka w militaryzację jest zawsze początkim autorytaryzmu. > Dlaczego nie ma protestu dla tego sztucznego klimatu zagrożenia > Plski. To przecież PIS-owski sposób na zanegowanie całej drogi po > 1989 r. Dopiero teraz ma się zacząć neizależność znaczona wrogością > do Rosji i wpisaniem się w wyścig na ostre hasła i deklaracje. To > tylko szkodzi Polsce. I nie powinno się tego lekceważyć, ale trzeba > się przeciwstawiać. Inaczej stworzy się wrażenia, że to jest sposób > na dzierżenie przez Prezydenta ducha narodu. Niestety trudno liczyć > tutaj na PO, bo ta boi się posądzenia, że jest mniej radykalna w > poglądach, niz PIS. Mąsdra wypowieedź, może choć jakiś służący Pana Prezydenta PIS przeczyta, ale czy przekaże dalej ? czy wyciągnie wnioski - za tej kadencji nie !!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
plus_minus_zero a gdzie Lesio (z bratem, mamusia i kotem) utknal ? 15.08.08, 15:30 hmm? Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Tusk rządzi to i niebo płacze... 15.08.08, 11:17 Nic dziwnego. Wyobraźmy sobie tą niedojdę jako prezydenta w przypadku konfliktu podobnego do obecnego w Gruzji... Odpowiedz Link Zgłoś
manes3 Re: Tusk rządzi to i niebo płacze... 15.08.08, 11:24 Patrze , že TVP ( televizja papieska) juž nie nadaje igrzysk- no jakže !!! bo glupia holota nie bedzie siedzieć przed telewizorem ale do kościola - WALIĆ KATABASOM na tace i sluchać idiotycznych bredni kleru i do d..y im wlažocych "polityków" Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr tarcza nie uchroniła... krety Langley zmokną! 15.08.08, 12:07 Po deszczu krety cuchną szczególnie paskudnie, a ich mokra szczecina przybiera barwę brunatną, zgodną z ich ewolucyjnym pochodzeniem. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Tusk rządzi to i niebo płacze... 15.08.08, 15:38 adam_l27 napisał: > Nic dziwnego. > > Wyobraźmy sobie tą niedojdę jako prezydenta w przypadku konfliktu podobnego do > obecnego w Gruzji... ====================================== Robilby NAPEWNO to samo, tylko moze bez demonstacyjnych idiotyzmow, bo obaj sluza na tylnych lapkach temu samemu panu. Odpowiedz Link Zgłoś
az100 kolejny Cud nad Wisłą 15.08.08, 11:18 nasz super odważny prezydent tym razem nie przestraszył się deszczu. Odpowiedz Link Zgłoś
manes3 [...] 15.08.08, 11:26 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kemot696 Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 11:26 Jakie to szczęście ,że w 1981 r. na czele państwa stał gen. Jaruzelski a nie współczesne elity postsolidarnościowe , które zgotowałyby nam los jaki Gruzji zgotował Srakaszwili Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Fakt. JAruzelski sam zwalczał własny naród 15.08.08, 11:31 Chociaż są dowody że chciał się tym zadaniem podzielić w 1981 roku Ruskimi. Idioto dalej opieraj swą filozofię na strachu. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr CHAM-burger zaszkodził? 15.08.08, 12:13 > Chociaż są dowody że chciał się tym zadaniem podzielić w 1981 roku Ruskimi. Wooow a te "dowody" gdzie są aktualnie wytwarzane? Na kserokopiarach w ipeenie, czy kumple z Langley w ramach wynagrodzenia za hołd wasalny pomogli w "odnalezieniu"? Nie wyzywaj innych..idioto! Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 te dowody są w Moskwie 15.08.08, 12:37 wspomnienia osobistego sekretarza ówczesnego I Sekretarza. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 15:56 kemot696 napisał: > Jakie to szczęście ,że w 1981 r. na czele państwa stał gen. > Jaruzelski a nie współczesne elity postsolidarnościowe , które > zgotowałyby nam los jaki Gruzji zgotował Srakaszwili ====================================== Albo jeszcze gorzej, bo "doradcy" i niektorzy "radykalni dzialacze" solidarnosci (na przyklad Bujak) gotowi byli wyslac na ulice prowokujace do rozlewu krwi bojowki. A ze takie istnialy, wyposazone w bron, srodki lacznosci i roznej masci materialy wybuchowe, nikt przeciez nie zaprzeczy. To byla frakcja nazywajaca siebie "Solidarnosc Walczaca", o ktorej starannie i wstydliwie nie wspomina sie mowiac o "etosie podziemia". Jaruzel o tym doskonale wiedzial, dlatego w pore zapobiegl krwawej, bezsensownej rewolcie. Bo kto wie, czy wtedy naprawde nie skonczyloby sie obca interwencja i rzezia Bogu ducha winnych, oglupialych solidaruchowymi klamstwami Polakow. Prawde o solidarnosciowych planach poznalismy wkrotce po objeciu wladzy i "uzdrowieniu" gospodarki rabunkowa rywatyzacja. Reszte zamierzen "poprawy" poziomu zycia robotnikow, poznajemy nieustannie od 19 lat. Odpowiedz Link Zgłoś
attina3 Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 11:34 A do czego te parady wogule sa potrzebne, czy nie lepiej koszty tego jarmarku wykorzystac do lepszych celow? Odpowiedz Link Zgłoś
acc4 Bóg widzi i grzmi 15.08.08, 11:34 Nie możemy już narzekać, że Bóg widzi Kaczyńskiego i nie grzmi. Grzmi i to jak. Odpowiedz Link Zgłoś
adam_l27 Tak się składa że rok temu była piękna pogoda... 15.08.08, 11:48 A rządziło wtedy dwóch Kaczyńskich. Odpowiedz Link Zgłoś
kola Re: Tak się składa że rok temu była piękna pogoda 15.08.08, 12:50 ale wtedy jeszcze nie parafowano zdradzieckiego układu oddającego naszą suwerenność kolejnym podżegaczom wojennym, tym razem zza oceanu. to i się bozia w.qrwiua na sprzedawczyków.. Odpowiedz Link Zgłoś
karlos_1 [...] 15.08.08, 13:03 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_monte_hristo Re: Tak się składa że rok temu była piękna pogoda 15.08.08, 14:14 adam_l27 napisał: > A rządziło wtedy dwóch Kaczyńskich. > pieprzysz jak potłuczony Odpowiedz Link Zgłoś
kawalerdowziecia To Jarosław Kaczyński wymyślił defiladę na 15.VIII 15.08.08, 11:49 Dzięki Prezesowi PiS Polacy mogą poczuć się dumni w tym uroczystym Dniu. Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: a Tusk gorliwie wykonuje wolę wodzunia PiS 15.08.08, 17:20 ================================== A co w tym dziwnego? Tylko oglupieni ciemnogrodzianie stwarzaja kretynskie podzialy na PO i PiS. To przeciez jedna rodzina, zrodzona z lona pogrobowcow solidarnosci. Kwaczysci ze swoja banda i POThuske ze swoja sitwa graja w tej samej druzynie, pod dyktando tych samych waszyngtonskich mocodawcow i rodzimych oligarchow. Odpowiedz Link Zgłoś
kawalerdowziecia Polska jest dumna ze swojego Prezydenta 15.08.08, 11:53 Który doprowadził do pokoju w Gruzji. Odpowiedz Link Zgłoś
zz09 Re: Polska jest dumna ze swojego Prezydenta 15.08.08, 12:01 A z UFO-ludkami już dziś gadałeś? Odpowiedz Link Zgłoś
toberson Re: Nikt nie jest dumny z tchurza Tuska!! 15.08.08, 19:27 Zakopal sie Donal i nikt go niewidzial!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
kaczkawrydzykach W Tbilisi nie dostosowano mównicy do rozmiarów 15.08.08, 11:59 Prezydenta Polski. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Ojojoj, deszcz zmoczy wszystkie krety Langley? 15.08.08, 12:00 Tusk i Kaczyński nie ujrzą POPISu wielkiej militarnej potęgi z powodu mgły? Odpowiedz Link Zgłoś
mieszko27 Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 12:02 Prezydent jak zawsze konsekwentnie nieufny. "...musimy się bronić sami...". A czym i jak mamy się bronić sami? Patriotami??? patriotów się wychjowuje, a nie kupuje! I przed kim? Nasz prezydent to Rejtan, czy Chuck Norris??? Oh God, bless us. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczkawrydzykach Na żywo: Chodzi Kaczor a za nim ochroniarz 15.08.08, 12:07 Między żołnierzami co może złego spotkać Prezydenta ze strony naszej armii? Odpowiedz Link Zgłoś
matrek Boze blogoslaw Wojsko Polskie 15.08.08, 12:09 I daj rozum polskim wladzom, aby inwestowaly w najnowoczesniejsze technologie. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ...Ciekawe.............. 15.08.08, 12:14 Czy Tusk przed burza uciekl do schronu w Warszawie a moze uciekl do Sopotu? Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Zapił ?.......:))) 15.08.08, 12:17 presentation1 napisał: > Czy Tusk przed burza uciekl do schronu w Warszawie a moze uciekl do Sopotu? Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Czy Polska ma Premiera?......... 15.08.08, 12:21 Narazie te role spelnia Niesiolowski,Palikot i kroma czyli Chlebowski.I takie cos chcialo byc Prezydentem?Tchorz,len, nierob.Szkoda slow. Odpowiedz Link Zgłoś
matrek Mozecie dac sobie siana? 15.08.08, 12:31 Mamy wazne swieto panstwowe, swieto fundamentu bezpieczenstwa. Wiec dajcie sobie na wstrzymanie z politycznymi jazdami, choc na ten dzien. Odpowiedz Link Zgłoś
hrabia_monte_hristo Re: Mozecie dac sobie siana? 15.08.08, 14:15 matrek napisał: > Mamy wazne swieto panstwowe, swieto fundamentu bezpieczenstwa. Wiec dajcie sobi > e > na wstrzymanie z politycznymi jazdami, choc na ten dzien. > > oni sobie nie dadzą siana, są do tego przeszkoleni, ich program komputerowy nic innego nie przewiduje Odpowiedz Link Zgłoś
karlos_1 [...] 15.08.08, 13:12 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: ..Czy Polska ma Premiera?......... 15.08.08, 14:39 wolisz jaszczompa? Odpowiedz Link Zgłoś
1zorro Re: Zapił ?.......:))) 15.08.08, 14:37 nie mogl, bo Kaczynski wszystko wychlal.... Odpowiedz Link Zgłoś
amanasunta Niesioł na trybunie ...żenada !!!!!!!!!!!!!!!! 15.08.08, 12:16 Wyczytywano bohaterskich polskich żołnierzy w apelu poległych.Marszałek Niesiołowski ,stojący na trybunie....uśmiecha się ironicznie. 15 08 2008 Warszawa g. 12.10 relacja TVP na żywo. Odpowiedz Link Zgłoś
prezentation1 Re: Niesioł na trybunie ...żenada !!!!!!!!!!!!!!! 15.08.08, 12:53 on sie usmiechal ironicznie i z politowaniem na slowa Srakaszwilego, ok? Odpowiedz Link Zgłoś
oneflesh Re: Niesioł na trybunie ...żenada !!!!!!!!!!!!!!! 15.08.08, 12:57 bohaterski żołnierz to ten, który wykonał misję pomimo trudności a nie ten, który zginął. Nie chcę aby nasz kraj kiedykolwiek był bohaterski, chcę aby był bogaty, dzieciaki nie głodowały i miały dostęp do równe szanse w nauce jak i w życiowym starcie. Śmieszą mnie takie defilady... Odpowiedz Link Zgłoś
oneflesh Re: Niesioł na trybunie ...żenada !!!!!!!!!!!!!!! 15.08.08, 13:00 Bohaterski żołnierz to ten, który pomimo największych trudności wykonuje misję a nie ten, który jest martwy. Śmieszą mnie te defilady, co mają udowodnić? Że czołgi bez awarii są w stanie przejechać po równej drodze? Że nasze "jaszczembie" po miesiącu przeglądów są w stanie się utrzymać przez kilka minut w powietrzu? A może aby wyleczyć z kompleksów Prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
gregorxix Re: Niesioł na trybunie ...żenada !!!!!!!!!!!!!!! 15.08.08, 18:17 Żebyś mógł po wszystkim wejść na forum GW i wylewać swoje frustracje. Odpowiedz Link Zgłoś
honeyr Polska ma "trudne położnie geograficzne", hehehe! 15.08.08, 12:22 Oj bardzo trudne! Wszędzie woda: po pijaku można w Juracie wleźć do morza i się utopić, w Wiśle zwrotnikowe ulewy, strach wychodzić; nawet w czasie pokazu budzącej postrach świata militarnej potęgi w Warszawie też leje! Na szczęście, tarcza nas ochroni! Odpowiedz Link Zgłoś
prezentation1 Re: Polska ma "trudne położnie geograficzne", heh 15.08.08, 12:55 honeyr napisał: > Oj bardzo trudne! > Wszędzie woda: po pijaku można w Juracie wleźć do morza i się utopić, w Wiśle > zwrotnikowe ulewy, strach wychodzić; nawet w czasie pokazu budzącej postrach > świata militarnej potęgi w Warszawie też leje! Na szczęście, tarcza nas ochroni > ! ----------------- czy z powodu "trudnego polozenia geograficznego sprzedala Yankee swoja dusze za kilka guzikow?? nawet nawet Wietnamczyk z miską ryżu ma tę przewagę nad prymitywnym polaczkiem , że nie sprzedaje swojego kraju za tę miskę ryżu i w tym jego siła, ktorej wam obesrane polaczki niestety brakuje Odpowiedz Link Zgłoś
konikdrewniany07 Re: Polska ma "trudne położnie geograficzne", heh 15.08.08, 16:34 Tarcza nas ochroni jak parasol przed deszczem..... a poza tym co ta za samoloty, ktore nie latają , kiedy pada deszcz???? Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Polska ma "trudne położnie geograficzne", heh 15.08.08, 17:26 konikdrewniany07 napisała: > Tarcza nas ochroni jak parasol przed deszczem..... > a poza tym co ta za samoloty, ktore nie latają , kiedy pada deszcz???? ================================= No, a jak maja latac, skoro w tym zlomie nie dzialaja nawet wycieraczki? ;))) Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz wreszcie Lechkacz gada i zachowuje się jak na 15.08.08, 12:34 prezydenta przystało... Dopiero teraz cieszę się, że oddałem mu swój głos w II turze. Trochę musiałem na tą satysfakcję poczekać ale było warto Odpowiedz Link Zgłoś
protoplex Re: wreszcie Lechkacz gada i zachowuje się jak na 15.08.08, 20:54 O matko, ale co za głupotę on powiedział? "Także i dziś polityki nie powinni uprawiać ci, którzy interes RP stawiają ponad swoje ambicje i urazy." Niech pan prezydent lepiej jednak czyta z kartki, bo kiedyś wypowie wojnę Rosji, a potem powie że się pomylił. Odpowiedz Link Zgłoś
acc4 Jest dobrze, a będzie jeszcze lepiej - 15.08.08, 12:36 powiedział Lech Kaczyński. Lepiej już było, panie prezydencie, teraz będzie tylko gorzej. Za dwa lata zniknie pan w otchłani niepamięci. Odpowiedz Link Zgłoś
szambolan_prezydenta Ten grmot to przekroczenie bariery dzwięku miotły 15.08.08, 12:47 na której leciała czarownica z naszego szamba. Odpowiedz Link Zgłoś
bergerac Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 12:53 Kaczor bredzi: "Także i dziś polityki nie powinni uprawiać ci, którzy interes RP stawiają ponad swoje ambicje i urazy." Ja tam wolę, żeby właśnie tacy ludzie politykę uprawiali. Ale jak rozumiem, Kaczor zdecydowanie woli własny interes :) Odpowiedz Link Zgłoś
kola Re: Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 12:57 słuszna uwaga ;) jednak zdrada zawsze wyjdzie ze zdrajcy, bez względu na to jakich doradców medialnych sobie zatrudni Odpowiedz Link Zgłoś
qc Kacze Brednie 15.08.08, 13:33 Znow mu sie wszystko poprzestawialo. Kolejne elektryczne zwarcie w komunikacji. I znow aparat mowy polglowka stracil lacznosc z szara komorka. Odpowiedz Link Zgłoś
trasat Re: A Bush pozwolil sie tak nadymac? 15.08.08, 13:05 Kaczyński powinien uczyć się do swojego przyjaciela Klausa, który wie, że jest prezydentem Czech, a nie Gruzji. I trzeźwo ocenia sytuację, co pozwala mu widzieć wszytskie aspekty. Czechy będą robić interesy z Rosją, a Polska będzie toczyć walki na hasła i deklaracje. Ale zawsze byliśmy głupszym narodem to i polityków mamy głupszych. Odpowiedz Link Zgłoś
gregorxix Re: A Bush pozwolil sie tak nadymac? 15.08.08, 18:10 Może najpierw sprawdź jakie "interesy" robią z Rosją Czesi gamoniu (np porównaj wysokość wymiany handlowej). Odpowiedz Link Zgłoś
karlos_1 niesiolowski smial sie 15.08.08, 13:24 ten niesiol smial sie z tego ze gineli Polacy ty smieciu niesiolowski ku.. Odpowiedz Link Zgłoś
maximus999 Święto Wojska Polskiego 15.08.08, 13:00 Polska swietuje dzis dzien zwycieskiej bitwy warszawskiej w 1920, stoczonej w czasie wojny polsko-bolszewickiej. W kontekscie sytuacji w Gruzji jednak cos sie poprawilo i Europa ruszyla po dyplomatycznej odensywie Polski.Sytuacje w miare opanowano w ciagu kilku dni.Pamietajac co dzialo sie w Czeczeni i to przez lata,gdzie sowieckie wojska pokojowe wprowadzaly pokoj ogniem i olowiem co kosztowalo zycie 250.000 ludzi glownie ludnosci cywilnej bo Rosja uwazala ,ze moze robic co jej sie zywnie podoba a swiat dal jej na to ciche przyzwolenie. Kazdy kraj do ktorego dotarly sowieckie zagony,jego ludnosc, gospodarke,kulture,moralnosc i wiele innych aspektow zycia doprowadzano do upadku i marginalizacji.Tak bylo zawsze i wszedzie gdzie pojawily sie sowieckie "wojska pokojowe niosace wolonosc i oswobodzenie" czyli glownie oswobodzenie od zycia i mienia obywateli "oswobodzonych krajow" Odpowiedz Link Zgłoś
babaqba Re: Święto Wojska Polskiego 15.08.08, 16:11 maximus999 napisał: > Kazdy kraj do ktorego dotarly sowieckie zagony (...) Przecież piszesz bezrozumne kłamstwa. Polskę pogrążył katolicyzm i wymuszona na nas walka z innymi wyznaniami. Stąd potop, wojny religijne, nienawiść z prawosławiem (Rosją). Gdyby nie PRL najpewniej nadal byłbyś półniewolnym chłopem w dobrach biskupich, żarłbyś lebiodę na przednówku i o komputerach czy internecie, jako niepiśmienny, nie miałbyś pojęcia. Zdziwisz się, ZSRR przez wiele lat po wojnie nas utrzymywał, gdyby nie surowce i maszyny stamtąd nadal mieszkalibyśmy w lepiankach. Te fakty nie dotrą do głów teraz, bośmy wszyscy pod ciężkim atakiem propagandy kościelnej (niby "prawicowej"), ale Polska się nie wyzwoli zanim Polacy nie poznają prawdy o swojej historii. Odpowiedz Link Zgłoś
maximus999 Święto Wojska Polskiego 15.08.08, 16:51 Gdyby nie PRL najpewniej Polska dzisiaj byla by porownywana do Hiszpani Gdyby nie Niemiecka i Sowiecka napasc Polska bylaby przynajmniej 60 milionowym krajem (6 milionow obywateli Polski stracilo zycie a gdyby zyli i zakladali rodziny daloby to lekko dzisiaj 12-20 milionow Polakow ,Polakow wyksztalconych ,wybitnych gdyz w tych 6 milionach znajduje sie znaczna czesc eksterminowanej przez Rosje i Niemcy inteligencji polskiej) Jakos kraje naprawde wyzwolone przez Amerykanow do dzis dobrze prosperuja a kraje podbite przez rosje do dzis nie moga odrobic zapoznien.Jasny przyklad Niemcy zachodnie a byle DDR.Wiec nie plec o wyzszosci PRL.Tak nawiasem mowiac gdyby nie PRL to do wladzy nie doszli by rozni niepismienni,kryminalisci,bandyci czy tez tajni czy wrecz jawni agenci sowieccy jakich na forach cala masa (Ambasada i konsulaty sowieckie w Polsce pracuja na 3 zmiany.Ale ich nachalna propaganda sowiecka trafia tylko wlasnie do w/j wymienionych.) Przestan czlowieku plesc farmazony o tym ,ze to dzieki wielkiemu bratu Rosji slonce wschodzilo i kraj plynal mlekiem czy miodem.Przez te lata okupacji Polska oddalila sie od cywilizacji zachodniej o ten caly czas a teraz jeszcze co najmniej przez 10-15 lat musi odrabiac zapoznienia. Nie wiem czy klimatyzacja w konsulacie zle wam dziala ,napisz do putina moze wam ja wasz car wymieni bo brednie piszesz. Piszesz o sobie bo ja nie mieszkalem w lepiance a sowieci jak najbardziej a o uzywaniu klozetu to dowiedzieli sie bedac przez lata w Polsce bo jak przybyli do Polski to pierw myli sie w muszli a potem szczali stojac nogami na muszli. Ten dobrobyt sowiecki pamietam jak wracali wasi zoldacy to pozabierali sobie te sedesy,pisuary a nawet plytki chodnikowe ,bo u siebie tego nie mieli taka jest ta wasza cywilizacja zalepiana dolarami ze sprzedarzy ropy i gazu po spekulacyjnych cenach(notabene podbitych bandyckimi dzialaniami Rosji ) Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Święto Wojska Polskiego 15.08.08, 17:44 ============================= >maximus999<: szkoda serwera na cytowanie twojego belkotu, bo >babaqba< ma calkowita racje. Zacznij sie edukowac, a nie oglupiac kretynskimi ideologiami. To wcale nie bylo tak, jak ci klecha na religii naopowiadal, a posolidaruchowa banda zlodzieji wyolbrzymila, zeby usprawiedliwic swoj rabunek majatku narodowego. Otworz oczy, porozmawiaj szczerze ze starszymi, ale nie tymi "przesladowanymi dzialaczami" o wolnosc, ktora bardziej przypomina panszczyzniana zaleznosc. Ta niby wolnosc, sprowadzajaca sie wlasciwie do prawa do paszportow, to nie byl dar dla Polakow. To byla odpowiedz zachodnich konsorcjow na zapotrzebowanie swiezej, wyksztalconej sily roboczej zatrudnianej na znacznie nizszych stawkach. Odpowiedz Link Zgłoś
maximus999 Święto Wojska Polskiego 15.08.08, 18:29 do dakrraj i innych sowieckich agentow. Co tobie klecha robil to ja nie wiem ale musialo byc to cos bardzo zlego ...ze masz tyle nienawisci... Gdybym mogl to bym porozmawial ze "starszymi" tylko po jednego sowieci z NKWD przyszli kiedys raniem i tyle go widzieli,inny "zawieruszyl sie w takiej miescinie jak Ostaszkow ,a ten co mialby najwiecej do powiedzenia to nie wrocil z wojny z bolszewikami.Za to babki wiele mowily jak to na kresach w 1940 wpadlo sowieckie zoldactwo i wypilo wszystkie perfumy bo zawieraly alkohol a kazdy czerwony od wody sowiecki zoldak mial na kazdej rece po 2 zegarki a jeden mial tylko 3 ale zobaczyl budzik na komodzie i kazal sobie przytroczyc rzemieniem do reki go a ze dyl to duzy budzik to robil wrazenie na jego towarzyszach... to tak z opowiadan rodzinnych ... Odpowiedz Link Zgłoś
karlos_1 [...] 15.08.08, 13:01 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
rewident.salon24 Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 13:23 Widzę dużą liczbę konfidentów SB i ruskich szpicli na tym forum. Kiedy Wy, Rosjanie, wyjdziecie wreszcie z Polski? Odpowiedz Link Zgłoś
darkraj Re: Święto Wojska Polskiego - relacja 15.08.08, 16:24 rewident.salon24 napisał: > Widzę dużą liczbę konfidentów SB i ruskich szpicli na tym forum. > Kiedy Wy, Rosjanie, wyjdziecie wreszcie z Polski? ======================================== Moze, z przyczyn kurtuazyjnych, chca dac pierwszenstwo kolegom z Langley, z ktorymi wiecej ich laczy, niz dzieli? Odpowiedz Link Zgłoś