eva15 23.08.08, 15:45 Ludzie płaczą ze strachu, błagają, by zostali - pokazała niemiecka tv Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
presentation1 ...A Polacy................ 23.08.08, 15:51 tyle lat w Iraku i Afganistanie.Polacy czuja sie wspolczesna forma kolonizatorow.O takich mowi sie ludobojcy. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: ...A Polacy................ 23.08.08, 21:47 Ludobójcy to Moskale. Moskale to ludobójcy. Odpowiedz Link Zgłoś
st1111 Re: Rosyjskie wojska wycofują się z Osetii Połudn 23.08.08, 15:55 Ja bym był za wprowadzeniem tam wojsk Amerykańsko-Polskich to dopiero będą mieli prawdziwy powód do płaczu jak im zaczniemy partyzantów likwidować. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ..Osetia i Papiez......... 23.08.08, 16:08 Papiez zobaczyl ze zachod zachowuje sie jak Hitlerowcy dla Zydow , wiec przeznaczyl specjalna pomoc dla tego narodu-125 tys. dolarow. Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: ..Osetia i Papiez......... 23.08.08, 16:45 przynajmniej jeden zachował się przyzwoicie. Odpowiedz Link Zgłoś
galan12 a copowiedział b16 o rachunkowości ?????????? 23.08.08, 17:12 a copowiedział b16 o rachunkowości ?????????? Odpowiedz Link Zgłoś
katolik_polski1 Saakaszwili powinien odpowiadac przed trybunalem . 23.08.08, 17:17 Jesli w Gruzji panuje demokracja, powinni postawic tego politycznego zonglera przed trybunalem stanu . Jest winny smierci tysiecy ludzi i czystek etnicznych . Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Putin powinien odpowiadac przed trybunałem 23.08.08, 21:49 Jest winien śmierci setek tysięcy ludzi i czystek etnicznych. Odpowiedz Link Zgłoś
jot34 Zachowania agentów FSB na forach internetowych : 23.08.08, 16:09 Kilka cech zachowania, o których pisała Anna Politkowska, zanim Putin ją zamordował: en.wikipedia.org/wiki/Internet_brigades cechy: Antyamerykanizm i żywo okazywana wrogość Zachodowi Oskarżenia o rusofobię tych, którzy się nie zgadzają z punktem widzenia dyskutującego na forum agenta FSB Oskarżenia oponentów o to, że jest szalony, nic nie rozumie, jest głupi,sprzedał się Amerykanom, Zachodowi itd. Ciągła obecność na forum, także pod różnymi nickami. Co najmniej jeden z ekipy agentów FSB jest obecny na forum, zawsze gotowy by zaatakować opinie liberalne i wolnościowe. Agenci w pewnych momentach krzyczą razem, że demokratyczni mordercy stosują krwawe represje itd. Stosują propagandę zgodnie z ideologią komunistyczną, przedstawiając historię Związku Sowieckiego i Rosji w pozytywnym świetle, minimalizując liczbę ludzi zabitych przez reżim Są lojalni wobec polityki Putina Wpierają oczywiste bzdury, wciągając w dyskusję, co po jakimś czasie zaczyna się wydawać prawdą Posługują się cytatami z różnych stron internetowych - mają przygotowanych dużo cytatów, które chętnie wklejają w czasie dyskusj Odpowiedz Link Zgłoś
st1111 Zachowania agentów CIA na forach internetowych 23.08.08, 16:15 Patrz post jot34 plus stałe podżeganie do wojny z Rosją. Odpowiedz Link Zgłoś
jot34 Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 16:22 oczywiście na tym forum też jesteście od ponad tygodnia, ciągle klepiecie w te klawiatury przecież Polacy o tym wiedzą - bo mamy wolne media ! to niesamowite, że macie przygotowanych tyle notatek i je wklejacie co chwilę, dyskutujecie itd. ale moim zdaniem to i tak jest kiepski pomysł - w Polsce mamy wolną telewizję - tam się dyskutuje, wolne szkoły - tam też się dyskutuje o Rosji itd. na forach internetowych jest mało ludzi - jeśli chodzi o sprawy rosyjskie, ta tuba propagandowa na Polaków nie zadziała :) na Zachodzie też nie - zapytaj przeciętnego Europejczyka, co sądzi o władzy sowieckiej. Każdy wie, ze Putin był w KGB czyli organizacji zbrodniczej, i że przez Putina nic dobrego nie będzie dla świata tylko władze Niemiec i Francji cicho siedzą, bo się boją wyborców-biznesmenów wejdź sobie lepiej na forum chińskie i tam propagande siej ! Odpowiedz Link Zgłoś
st1111 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 16:29 Agencie jot34 opłaca się jeszcze dla tych golców z USA pracować? Odpowiedz Link Zgłoś
jot34 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 16:40 nie jestem agentem tylko właśnie tropie agentów z FSB nie sądzę aby amerykanie stosowali tego typu propagandę, nikt o tym nie pisał jeszcze, a o FSB - Politkowska Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 16:43 Politkowska?To stary wycieruch na ktora lozylo CIA. Odpowiedz Link Zgłoś
st1111 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 16:43 Daj spokój przecież wiadomo że się nie zdekonspirujesz Guantanamo czeka. Odpowiedz Link Zgłoś
kotu88 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 17:38 @jot34: Mnie to też na początku wkurzało. Jak to ma być, że grupka ludzi o wątpliwych prosowieckich poglądach stara się kształtować opinię na niezależnym forum niezależnej gazety. Ale każdy, kto w miarę regularnie śledzi sytuację w Gruzji z WSZELKICH NIE-MOSKIEWSKICH źródeł wie, jaka jest prawda i każdy, kto śledzi sytuację na tym forum przez chociaż 2 tygodnie wie, który z tych mistrzów elokwencji usiłuje nam serwować g*wno na srebrnej tacy. Ludzie się na to nie łapią, to działa chyba tylko na obywateli Rosji, im biedniejszy naród tym łatwiej nim manipulować - mając zresztą tak bardzo rozwinięty wywiad. Swoją drogą... Gdybym był pracodawcą tych "pożal się Boże" agencików to bym ich z miejsca wywalił z roboty ;) Śmierdzi od nich komuną na kilometr, a i niektórym mylą się wirtualne osobowości i będąc mężczyznami z nicka piszą jako kobiety (i vice versa) :] Odpowiedz Link Zgłoś
jot34 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 17:42 szczera prawda ! cieszy mnie to, że to wszystko widzisz i pocieszyłeś mnie, że każdy normalny Polak też to zauważy, a już się bałem, że można nas ogłupić biedni ci zwykli Rosjanie, szkoda mi ich Odpowiedz Link Zgłoś
kotu88 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 18:05 > a już się bałem, że można nas ogłupić Ogłupić niekoniecznie, zastraszyć owszem. Trzeba sobie jeszcze uzmysłowić, że ruskie straszą bo się boją. Straci na tym na pewno gospodarka i ludzie, którzy mają gdzieś imperialistyczne zapędy swoich władców czy władców swoich partnerów handlowych. Jednak na zakręcenie kurków Rosji nie stać, bo nie mają infrastruktury na przesył ropy i gazu w inne rejony. Mogą co najwyżej zwiększać ceny, ale powoli zbliżamy się do takiej granicy, że taniej będzie kupić zasoby energetyczne na wolnym rynku z innego źródła. A groźba użycia bomby atomowej jest co najmniej śmieszna w wykonaniu Moskwy (chociaż jest to humor dość czarny). Do żadnej interwencji nuklearnej nie dojdzie, bo Rosję od razu NATO zmiotłoby z powierzchni ziemi. Ech, dużo jest jeszcze innych propagandowych haseł bez pokrycia wciskanych przez FSB, by nas zastraszyć. Inna sprawa, która agentom bardzo dobrze wychodzi, to wewnętrzne skłócenie. Na linii poparcia dla Prezydenta czy Premiera wychodzi im to idealnie. Jadą po każdym jak po zbitym psie, wciągając innych forumowiczy w kłótnie. Sami się dajemy zresztą, w końcu na arenie międzynarodowej słaby Prezydent i słaby Premier (słaby - czyli z niskim poparciem lub będący przedmiotem żartów w kraju) to słaby kraj, z którym nie ma się co liczyć. Wewnętrznie rozbity, skłócony. Idealna sytuacja, by w następnych wyborach podstawić "swojego" człowieka, który jawi się jako geniusz w porównaniu do poprzedników. P.S. Też nie mam nic do Rosjan, ale przyjaźń z nimi nigdy nie wyszła nam na dobre. Wszystko przez tą chorą władzę... Pozdrawiam! Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 21:52 Poza tym, internetowe kremlowskie gnidy obrażają Polaków i nawet grożą, że Rosja zrobi z Polakami to, co swego czasu Niemcy z Żydami. Do tych zapitych i zatrutych nienawiścią łbów nie dociera, że wolimy zrezygnować z dobrobytu, za to uzbroić się tak, że kacap będzie siedział jak mysz pod miotłą. Odpowiedz Link Zgłoś
kacap_z_moskwy Ewa 23.08.08, 16:25 Ale z Osetii nie wychodza. Bo Gruzia, to wedlug ustalen teren bez Abchazii i Osetii. Co juz jest zwyczestwem naszej dyplomacii. I jak slusznie zauwarzylas wczesniej, zobaczyw ta przegrana, teraz w ONZ chca nowa rezolucje przeciagnac :) Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: Ewa 23.08.08, 16:44 Wiem, ale część wojska wycogfująz Osetii, zostanie mniej niż było. I już samo to przeraża niektórych, zwłaszcza starszych i słabszych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Ewa 23.08.08, 21:53 Zwłaszcza starych bezpieczniaków i komuchów. Tym razem Gruzini (i Osetyńczycy) im nie darują zdrady. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow............. 23.08.08, 16:32 Stany Zjednoczone zainstalowaly swoja tarcze antyrakietowa na Alasce i pustyni.W sumie nie narazaja na niebezpieczenstwo skupisk ludzkich.W Polsce tarcza antyrakietowa ma powstac.....kilka kilometrow od stutysiecznego miasta.Czy az tak lekcewazymy wlasnych obywateli?........ Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 16:34 Sugerujesz, że od rakiet też dostaje się syfa? Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
st1111 Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 16:40 kapitan.kirk napisał: > Sugerujesz, że od rakiet też dostaje się syfa? "W Polsce święto: 10 rakiet obiecali im Amerykanie, a jedną - Rosjanie" - pisze w sobotę "Komsomolskaja Prawda". wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5621084,_Komsomolskaja_Prawda__z_humorem_o_tarczy_antyrakietowej.html Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 16:45 Ile są warte obietnice Rosjan na szczęście przekonaliśmy sie przez kilkadziesiąt lat PRL ;-) Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
eva15 Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 16:46 A w czym okłamali? Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 16:53 Pytanie winno brzmieć raczej: w czym NIE okłamali? Chociaż jeden jedyny raz? ;-) Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
st1111 Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 16:56 No cóż obiecywali bronić pokoju w europie i 50 lat się udawało. Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 17:32 Hiena obiecała, że nie ruszy lwa, jak się ten nie będzie za bardzo stawiał - no i dotrzymała, humanistka jedna... Pzdr ;-P Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz ZSRR przez 40 lat nie kazał Polakom ginąć 23.08.08, 17:05 w chakaterze zamorskich interwentów. Nawet w Afganistanie tłukli się sami. U nas był pokój. Ale teraz Jeszcze Większy Brat nie zamierza się opieprzać. Go on Poles, die for Uncle Sam! Jest gorzej niż było, teraz już używają nas jako tarczy strzelniczej by chronić swe paskowane d.py. Mamy być USługusami. Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Re: ZSRR przez 40 lat nie kazał Polakom ginąć 23.08.08, 17:13 wiadomosci.polska.pl/specdlapolski/article.htm?id=84922 Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Re: ZSRR przez 40 lat nie kazał Polakom ginąć 23.08.08, 17:38 wlodzimierz.ilicz napisał: > w chakaterze zamorskich interwentów. > Nawet w Afganistanie tłukli się sami. > U nas był pokój. Taaa... A jak ktoś za bardzo nie fikał, to dostawał nawet z kuchnią... Ludzki pan był ten komendant obozu - nie bił nahajem za bardzo i w sumie tylko jak go czymś zdrzaźniliśmy, a przed wolnym rynkiem i dziką zwierzyną z lasów pozawalał się bezpiecznie chronić za drutami kolczastymi. I jeszcze zupa była czasem nawet dwa razy na dzień! I komu to przeszkadzało...? Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz Tak. Jak nie fikał to dostawał nawet 2 pokoje 23.08.08, 19:19 A teraz może sobie kupić. Na 30-letni kredyt, którego nigdy nie spłaci i mieszkania też nie dostanie bo w większości przypadków bank odbierze mu zastaw hipoteczny po niewypłacalności. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Tak. Jak nie fikał to dostawał nawet 2 pokoje 23.08.08, 21:55 Bo trzeba się uczyć i pilnie pracować a nie pisać głupoty na forach. Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ja222 Re: ZSRR przez 40 lat nie kazał Polakom ginąć 23.08.08, 18:59 Nie jesteś sługą Warszawy tylko zbirów kremlowskich więc o co ci chodzi. Odpowiedz Link Zgłoś
haansa posrednio tak ....... 23.08.08, 17:07 > Sugerujesz, że od rakiet też dostaje się syfa Nie tylko ... Np. zony pracujace w bazie u Amikow mogo do domu przyniesc nie tylko dolary ale i ... SYFA. Na szczescie od Ruskich Polska dostanie z duza doza prawdopodobienstwa chorobe popromienna , co u wiekszosci zrelatywizuje zamartwianie sie poboznego narodu syfem. Odpowiedz Link Zgłoś
kapitan.kirk Bez obawy o nas... 23.08.08, 17:45 Jeśli istotnie w penym momencie część Polaków zacznie dostawać choroby popromiennej, wyśle się ich po prostu na kwarantannę w głąb wyludnionych do zera terenów dawnej Rosji. Pzdr Odpowiedz Link Zgłoś
haansa Re: Bez obawy o nas... 23.08.08, 19:25 > Jeśli istotnie w penym momencie część Polaków zacznie dostawać > choroby popromiennej, wyśle się ich po prostu na kwarantannę w głąb > wyludnionych do zera terenów dawnej Rosji. > Pzdr > Jestem podobnego zdania Rosjanie podstawia jak zawzse wagony i NKWD-zistow Odpowiedz Link Zgłoś
bezportek Ruskie wieja z Osetii, sobaczki wyja na forum 23.08.08, 16:49 Zapite bandy "armii" putinsynow odjezdzaja do rodzinnego chutoru leczyc kaca, za to pismaczki z podziemii ruskiego gestapo ujadaja az w uszach dzwoni. Ciekawe, na jaka nute beda wyly, kiedy caly ten bardak znowu splajtuje? Nie ma juz sladu po zdechlym sowieckim sojuzie, zaroslo pokrzywami carskie samodzierzawie, co tez wyrosnie na wyschnietym szambie naszystowskiej federastii? Historia sezonowych panstewek plemienia kacapow wyglada jak smietnik za chlewem. Odpowiedz Link Zgłoś
haansa Re: Ruskie wieja z Osetii, sobaczki wyja na forum 23.08.08, 17:19 bezportek napisał: > Zapite bandy "armii" putinsynow odjezdzaja do rodzinnego chutoru > leczyc kaca, za to pismaczki z podziemii ruskiego gestapo ujadaja az > w uszach dzwoni. Ciekawe, na jaka nute beda wyly, kiedy caly ten > bardak znowu splajtuje? Nie ma juz sladu po zdechlym sowieckim > sojuzie, zaroslo pokrzywami carskie samodzierzawie, co tez wyrosnie > na wyschnietym szambie naszystowskiej federastii? Historia > sezonowych panstewek plemienia kacapow wyglada jak smietnik za > chlewem. BIEDAKU .. na twom miejscu bym sprawdzil , czy krotko przed twoim urodzeniem mamusia nie sprzatala w komitecie powiatowym PZPR. Jezeli nie to zaraz powinienes sie upewnic czy nie masz ogona ? Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Najlepsze rozwiązanie wg ZSRR(Federacji) :) 23.08.08, 16:49 Lethal Politics:Soviet Genocide and Mass Murder Since 1917 Chapter 1. 61,911,000 Victims: Utopianism Empowered 1917 to 1987 Chapter 2. 3,284,000 Victims: The Civil War Period 1917 to 1922 Chapter 3. 2,200,000 Victims: The NEP Period 1923-1928 Chapter 4. 11,440,000 Victims: The Collectivization Period 1928-1935 Chapter 5. 4,345,000 Victims: The Great Terror Period 1935-1938 Chapter 6. 5,104,000 Victims: Pre-World War II Period 1939 to June, 1941 Chapter 7. 13,053,000 Victims: World War II Period June, 1941 to 1945 Chapter 8. 15,613,000 Victims: Post-War and Stalin's Twilight Period 1945-1953 Chapter 9. 6,872,000 Victims: Post-Stalin Period 1954-1987 daje do myślenia ... Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz Bez obaw, Gruzini już nie wrócą. 23.08.08, 16:53 Dostali solidnie po garach. Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ja222 Re: Bez obaw, Gruzini już nie wrócą. 23.08.08, 19:01 Wygrywa się wojny a nie bitwy. Chwała zwyciężonym na pohybel zbirom. Odpowiedz Link Zgłoś
haansa Re: Bez obaw, Gruzini już nie wrócą. 23.08.08, 19:38 ja.ja222 napisał: > Wygrywa się wojny a nie bitwy. Chwała zwyciężonym na pohybel zbirom. Nie ma to jak sluchac rady "Specjalistow" od wygrywania czegokolwiek. Najlepiej Wam ida wojny i pilka nozna :-) Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Bez obaw, Gruzini już nie wrócą. 23.08.08, 22:03 No, w wygrywaniu wojen światowych Polska ma wicemistrzostwo świata, po USA. Przed pierwszą wojną światową Polska w ogóle nie istniała, po wojnie się odrodziła. Przed drugą wojną światową Rosja i Niemcy zaplanowały zagładę Polski i Polaków. Wojna zakończyła się zniszczeniem Niemiec i likwidacją ich państwa oraz solidnym wykrwawieniem oraz zahamowaniem ekspansji Rosji. Porównaj pozycje Polski, Niemiec i Rosji dzisiaj i 100 lat temu. Odpowiedz Link Zgłoś
haansa Re: Bez obaw, Gruzini już nie wrócą. 24.08.08, 00:03 > Przed drugą wojną światową Rosja i Niemcy zaplanowały zagładę Polski i Polaków. > Wojna zakończyła się zniszczeniem Niemiec i likwidacją ich państwa oraz solidny > m > wykrwawieniem oraz zahamowaniem ekspansji Rosji. Gdybys powiedzial , ze Polska DOSTALA prezenty od Stalina bylbys blizszy prawdy , twierdzenie , ze armia polska miala oprocz paru klesk w podrzednych bitwach jakies w tym zwyciestwi zaslugi , to juz przesada ! Co do Rosji to myslalem , ze wygrana II WS pozwolila Rosji expadndowac na Europie Wschodnia , skoro jednak mowisz , ze Polska wygrala a Rosja przegrala to zapewne swiat znowu spiskowal aby wieki narod polski nie dowiedial sie tej nowej kaczej prawdy. > Porównaj pozycje Polski, Niemiec i Rosji dzisiaj i 100 lat temu. 70 lat temu Molotow stwierdzil , ze Polska jest bekartem Europy dzisiaj pozycja Polski jest taka ze widzi to nie tylko Molotow ! Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz Najwyżej zas..ne amerykańskie kalesony 23.08.08, 17:08 porzucone przez Gruzinów w czasie ucieczki... Odpowiedz Link Zgłoś
haansa Re: Najwyżej zas..ne amerykańskie kalesony 23.08.08, 17:21 > porzucone przez Gruzinów w czasie ucieczki... Racja - w sumie tez amerykanskie Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Najwyżej zas..ne amerykańskie kalesony 23.08.08, 22:06 Tego to akurat kacapy by nigdy nie oddały. Nie oddałyby zużytego papieru toaletowego (bo rosyjska akademia nauk badałaby, szto eto takoje). Odpowiedz Link Zgłoś
haansa Re: Najwyżej zas..ne amerykańskie kalesony 23.08.08, 23:37 Gruzinskie kalesony badane sa na urzywanie gazow bojowych w czasie ucieczki. We wszystkich exemplarzach stwierdzono slady tzw, "Gazu kaczynskiego" Odpowiedz Link Zgłoś
galan12 hamerykanskie sługusy skowyczą-biją naszych 23.08.08, 17:10 hamerykanskie sługusy skowyczą-biją naszych Odpowiedz Link Zgłoś
galan12 gruzińskie pijaczki nawet buty pogubili z us-demob 23.08.08, 17:08 gruzińskie pijaczki nawet buty pogubili z us-demobilu Odpowiedz Link Zgłoś
jot34 Oto zachowanie służb FSB na forach internetowych : 23.08.08, 17:37 Kilka cech zachowania, o których pisała Anna Politkowska, zanim Putin ją zamordował: en.wikipedia.org/wiki/Internet_brigades cechy: Antyamerykanizm i żywo okazywana wrogość Zachodowi Oskarżenia o rusofobię tych, którzy się nie zgadzają z punktem widzenia dyskutującego na forum agenta FSB Oskarżenia oponentów o to, że jest szalony, nic nie rozumie, jest głupi,sprzedał się Amerykanom, Zachodowi itd. Ciągła obecność na forum, także pod różnymi nickami. Co najmniej jeden z ekipy agentów FSB jest obecny na forum, zawsze gotowy by zaatakować opinie liberalne i wolnościowe. Agenci w pewnych momentach krzyczą razem, że demokratyczni mordercy stosują krwawe represje itd. Stosują propagandę zgodnie z ideologią komunistyczną, przedstawiając historię Związku Sowieckiego i Rosji w pozytywnym świetle, minimalizując liczbę ludzi zabitych przez reżim Są lojalni wobec polityki Putina Wpierają oczywiste bzdury, wciągając w dyskusję, co po jakimś czasie zaczyna się wydawać prawdą Posługują się cytatami z różnych stron internetowych - mają przygotowanych dużo cytatów, które chętnie wklejają w czasie dyskusj Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzmierz.ilicz Re: Oto zachowanie służb FSB na forach internetow 23.08.08, 17:39 fakt, moje zachowanie temu odpowiada - i o to chodzi jak mi płacą to pracuję, hehe :) polaczki... Odpowiedz Link Zgłoś
pete78 Re: Oto zachowanie służb FSB na forach internetow 23.08.08, 17:58 JEBCIE SIE KACAPY!! Wolna Polska zawsze wam przeszkadzala! Sowieckie bydlo rozumie tylko argument sily. Super ze dogadalismy sie z USA w sprawie tarczy - tarcza jest nam potrzebna, bo kacapy beda bombardowac i atakowac wszystko tylko nie nas - wlasnie dlatego, ze atak na Polske bylby rownoznaczny z atakiem na USA, a nawet sowieckie bydlo spod znaku tow. Putina z KGB posiada instynkt samozachowawczy. Jezeli ktos nie rozumie tej oczywistosci to jest albo idiota albo sierota po tatusiu-oficerze UB/SB... Nie zastanowilo nikogo dlaczego tak wielce prosowieccy (z powodow gospodarczych) i antyamerykanscy Niemcy ciagle maja u siebie amerykanska baze powietrzna w Rammstein? Bredza o przyjazni z Sowietami, ale z bazy jakos nie rezygnuja, nieprawdaz?? Bo baza chroni przed sowieckim bydlem i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
jot34 Re: Oto zachowanie służb FSB na forach internetow 23.08.08, 18:01 słusznie zauważyłeś racja walcie się homo sovieticusy z KGB ! Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 19:27 Myślicie, że Polacy będa robić z siebie tarczę strzelniczą i zasłaniać sobą wasze paskowane w star and stripes d.py? Odpowiedz Link Zgłoś
pete78 Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 19:35 Szczekaj dalej sowiecki psie - szczekaniem nikomu krzywdy nie zrobisz! Na szczescie pozostalo wam kacapy tylko szczekanie!! Odpowiedz Link Zgłoś
haansa Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 19:45 pete78 napisał: > Szczekaj dalej sowiecki psie - szczekaniem nikomu krzywdy nie > zrobisz! > > Na szczescie pozostalo wam kacapy tylko szczekanie!! Dziwne ?? chyba zyjemy w innych swiatach , bo obecna rzeczywistosc zdaje sie byc odwrotnoscia tego co piszesz. Odpowiedz Link Zgłoś
pete78 Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 19:59 Coz, mowie z punktu widzenia szeroko pojetego "Zachodu" - rowniez Polske zaliczam do tego grona jako czlonka NATO. W krajach bylego Zwiazku Sowieckiego kacapy moga nadal jeszcze robic to co chca - miejmy nadzieje ze juz niedlugo. Musimy wspierac takie panstwa jak Gruzja czy Ukraina! Odpowiedz Link Zgłoś
haansa Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 20:12 pete78 napisał: > Coz, mowie z punktu widzenia szeroko pojetego "Zachodu" - rowniez > Polske zaliczam do tego grona jako czlonka NATO. Dziwnym zbiegiem okolicznosci mieszkam nie w polskiej EuroAzji ktora chetnie byla by Zachodem ale na Zachodzie i tu akurat kacza-Polska jest postrzegana jako wierzgajacy racicami osiol majacy malo do meldowania > W krajach bylego > Zwiazku Sowieckiego kacapy moga nadal jeszcze robic to co chca - > miejmy nadzieje ze juz niedlugo. Musimy wspierac takie panstwa jak > Gruzja czy Ukraina! Ojj cos mi sie wydaje ze naprawde niedlugo :-) Odpowiedz Link Zgłoś
pete78 Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 20:26 Kolego haansa, tak sie sklada ze rowniez mieszkam w starej Europie Zachodniej. W odroznieniu od ciebie nie mam jednak kompleksow wynikajacych z tego jak nas inni postrzegaja. W dupie (z caly poszanowaniem) mam to co mowia o nas Niemcy (w moim wypadku) czy inne kraje "starej" Europy. Kazdy z nich broni swoich interesow i rowniez my powinnismy bronic swoich. Niemcy buduja sobie Gazociag Polnocny i nie przejmuja sie tym, co o tym sadzimy. Ja rowniez nie mam zamiaru przejmowac sie ich postrzeganiem Polski. Jezeli masz kompleksy narodowosciowe i nie masz odwagi bronic interesow wlasnego kraju to zmien obywatelstwo. Kropka. Odpowiedz Link Zgłoś
haansa Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 24.08.08, 00:38 No prosze taki patriota polski i tak dba o polskie interesy a sam zamiast w Kaczystanie woli przebywac w Niemczech ? Nie dostrzegasz sprzecznosci ? Niemcy tez powinny ( podobnie jak ty o polskie ) dbac o swoje interesy i nakopac wam do odbytu przed deportacja do waszego raju. Odpowiedz Link Zgłoś
kontakt33 Uwaga ! chory kundel putina szczeka 24.08.08, 01:49 szczekaj sobie szczekaj kundlu przecież na Zachodzie wszyscy wiedzą jaki syf i morderców macie w tym putinogrodzie a normalny Rosjanin tylko klepie biedę bo psychole sa u władzy Odpowiedz Link Zgłoś
pete78 Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 20:30 haansa napisała: "> Dziwnym zbiegiem okolicznosci mieszkam nie w polskiej EuroAzji > ktora chetnie byla by Zachodem ale na Zachodzie i tu akurat > kacza-Polska jest postrzegana jako wierzgajacy racicami osiol majacy > malo do meldowania" Gwoli poprawnosci - "bylaby". Polecam podstawy ortografii jezyka polskiego, jezeli juz probujesz wyslawiac sie w tym jezyku. W tym "zachodnim" pewnie rowniez srednio ci wychodzi... Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 21:36 Widoczne jest ,ze kacapy (nie mylic z Rosjanami) trzesa dupa ze strachu dlatego putinowskie kundle zasyfiaja wszystkie dostepne fora swoim propagandowym ujadaniem.Oni wlasciwie skomla ze strachu by nie wyslali ich do gulagu . Zalosne kanalie czasami jest was wiecej na forum niz Polakow bo wszyscy juz was rozpoznaja po tych kacapowskich bredniach i nikt nie chce tych bzdur ani czytac ani na nie odpowiadac. Wasz koniec jest juz bliski czerwone bydlaki. Odpowiedz Link Zgłoś
haansa Re: Oto zachowanie służb FSB na forach internetow 23.08.08, 19:43 pete78 napisał: > JEBCIE SIE KACAPY!! Wolna Polska zawsze wam przeszkadzala! > > Sowieckie bydlo rozumie tylko argument sily. Super ze dogadalismy > sie z USA w sprawie tarczy - tarcza jest nam potrzebna, bo kacapy > beda bombardowac i atakowac wszystko tylko nie nas - wlasnie > dlatego, ze atak na Polske bylby rownoznaczny z atakiem na USA, DOBRE :-) ... papierek lakmusowy ktory jest pewny , ze go nie umocza w kwasie bo nauczyciel by sobie poparzyl rece. Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ja222 Re: Oto zachowanie służb FSB na forach internetow 23.08.08, 19:03 I głupoto przeciagnałeś kogos na swoją stronę? Jakoś nie zauważyłem żeby ktoś dał tobie posłuch poza tymi, co tobie od początku przytakują. Jesteś bardzo marnym gebelsikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
vvvitek Który to raz już ruscy się wycofują? 23.08.08, 18:04 Nie piszcie takich głupot, bo wynika z tego, że ruscy wycofują się po raz dziesiąty, a same tylko Gori opuszczają dwudziesty czwarty raz. Pojutrze i za 3 tygodnie znowu przeczytamy, że rosjanie opuszczają Gruzję i że gruzińskie służby przejęły kontrolę nad Gori Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: Który to raz już ruscy się wycofują? 23.08.08, 21:49 Przyjacielu jest takie stare powiedzenie : "gdy kacapy mowia ,ze wejda to napewno wejda a gdy mowia ,ze wyjda to tylko mowia". Najbardzie zastanawiajace jest ,ze administrator tego polskiego forum pozwala agentom FSB bezkarnie obrazac Polske i Jej narod i przywodcow ,nawolywac do nienawisci i pogardy wobec narodow trzecich i najwyrazniej nie traktuje tego jako lamanie regulaminu. Nie wiem kim ty jestes administratorze ale nie wykonujesz tu dobrej roboty- moze powinienes zrewidowac swoje priorytety . Na Twoim miejscu nie pozwalalbym na obrazanie mojej ojczyzny i rodakow.Chyba ,ze Polska to nie jest Twoja ojczyzna. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Który to raz już ruscy się wycofują? 23.08.08, 22:08 Widocznie ów administrator jest "licencjatem" po "prywatnej wyższej szkole zawodowej" i za bardzo nie ma pojęcia o najnowszej historii świata. Odpowiedz Link Zgłoś
nik35 Armia (syf) Rosji :) 23.08.08, 18:54 W sierpniu ubiegłego roku Rosja wznowiła loty swoich bombowców strategicznych poza granicami kraju. Od tego czasu wielokrotnie myśliwce państw NATO podrywały się z lotnisk celem odeskortowania znajdujących się, oczywiście przypadkowo, zbyt blisko rosyjskich bombowców uzbrojonych w rakiety z głowicami atomowymi. Zwiększa się liczebność rosyjskiego kontyngentu „pokojowego” w Abchazji. Rosjanie wygrażają Polsce oraz Ameryce w odpowiedzi na plany zainstalowania na naszym terytorium zaledwie 10 antyrakiet. Niektórzy polscy politycy straszą, że w braku porozumienia z Amerykanami w sprawie tarczy, Polska niechybnie pada na kolana przed Moskwą. Tymczasem, nie ma się czego obawiać. Armia rosyjska, a wcześniej radziecka, to instytucja potężna – zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i o liczbę żołnierzy – ale ta potęga nijak przekłada się na zdolność bojową. Wznowienie lotów Tu-95 (Bear w nomenklaturze NATO) to nic innego tylko pic na wodę – klasyczna dla Rosji maskarada, którą można uznać za kontynuację tradycji sięgających księcia Potiomkina. Prezydent Putin zarządził, że 20 uzbrojonych w rakiety samolotów strategicznych będzie znajdowało się w permanentnym dyżurze bojowym. Niektórzy mogą zacząć się bać, ale sprawdźmy, ile samolotów Tu-95 posiadają Rosjanie? Pięćdziesiąt? Sto? Nic z tych rzeczy – jak pisze Robert Śmigielski w książce „Osierocona armia. Założenia polityki obronnej oraz Siły Zbrojne Federacji Rosyjskiej w latach 1992-2004”, w kwietniu 2005 r. Rosja posiadała zaledwie 34 sztuki bombowca Tu-95. Ile z tych samolotów jest w stanie wzbić się w powietrze? Pewnie ledwo rzeczone przez Putina 20 maszyn – sądzę, że i z tym są duże problemy. Niegdysiejsza potęga Związku Radzieckiego opierała się głównie na ogromnej liczbie okrętów podwodnych, zwłaszcza podwodnych nosicieli głowic atomowych. Rosjanie, świadomi amerykańskiej potęgi morskiej, opierającej się głównie na lotniskowcach i ich grupach bojowych, postawili na rozwój sił podwodnych. Swego czasu radzieckie okręty stale pływały wzdłuż wybrzeży amerykańskich, gotowe do zadania odwetowego ciosu w razie wybuchu konfliktu nuklearnego. Dziś liczba patroli okrętów podwodnych spadła w zasadzie do zera, a siły podwodne ucierpiały najbardziej ze wszystkich rodzajów sił zbrojnych w czasie rozpadu ZSRR oraz w latach 90. Setki okrętów rdzewieje w bazach, m.in. w Murmańsku. Wszyscy pamiętamy, że gdyby nie pieniądze z Kanady, Norwegii czy USA nie byłoby szans na usunięcie paliwa z wielu reaktorów okrętów niszczejących przy nabrzeżach. Flota Bałtycka w roku 2000 dysponowała zaledwie dwoma sprawnymi okrętami podwodnymi – według Military Balance przygotowywanego corocznie przez International Institute for Strategic Studies. Flota Czarnomorska natomiast „dysponuje dwukrotnie mniejszym potencjałem bojowym niż siły morskie Turcji” (R. Śmigielski, „Osierocona armia…”, s. 394). przygotowywanego corocznie przez Lepiej nie przedstawiają się ani wojska lądowe, ani wojska rakietowe – choć akurat te ostatnie mogły zawsze liczyć na więcej pieniędzy, nawet w najtrudniejszych dla armii czasach. Co z tego, że Rosja na papierze posiada dziesiątki tysięcy czołgów, dziesiątki tysięcy dział oraz tysiące myśliwców oraz bombowców, skoro zdecydowana większość tego sprzętu nie jest zdatna do użytku? Nowoczesnych czołgów T-90 jest jak na lekarstwo, a większość z dziesiątek tysięcy czołgów stanowią zakonserwowane czołgi T-72, T-6t, T-62 a nawet T-55, pamiętające czasy początków zimnej wojny. Lotnictwo to także w większości przestarzałe maszyny, z których większość nie byłaby w stanie nawet opuścić lotniska. Od lat zresztą najnowocześniejsze uzbrojenie, a trzeba przyznać, że Rosjanie produkują sprzęt wysokiej jakości, nowoczesny oraz o wiele tańszy od zachodnich odpowiedników, jest przeznaczane na eksport. Rosjanie sprzedają chociażby setki czołgów T-90 czy samolotów Su-30 (w wersji MKI – dla Indii), ale ich własne potrzeby modernizacyjne są zaspokajane w minimalnym stopniu. Jak pisze Śmigielski: „Rosja dysponująca znakomitą bazą do opracowywania i produkcji nowoczesnej broni z racji kryzysu finansowego zmuszona została do minimum ograniczyć wprowadzanie nowego uzbrojenia na wyposażenie swoich Sił Zbrojnych. Nowe typy uzbrojenia, jeśli trafiają do SZ, to w liczbach jednostkowych, Rosja stara się natomiast modernizować broń, którą posiada, by możliwie najpełniej odpowiadała potrzebom współczesnego pola walki.” W ten sposób przedłuża się resursy (okresy używania) okrętom nawodnym i podwodnym, samolotom oraz pojazdom. Niestety, lata niedofinansowania oraz przyczyny tkwiące wewnątrz armii sprawiają, że ponad milion żołnierzy oraz potężnie wyglądający na papierze sprzęt są niewiele warte. Większość jednostek posiada zaledwie połowę wymaganego stanu osobowego. Żołnierze są zdemoralizowani, zjawisko „fali” jest powszechne, a do wojska idą już praktycznie tylko nieudacznicy, biedacy oraz kryminaliści. Choć teoretycznie obowiązek poboru dotyczy wszystkich młodych mężczyzn, mniej niż 20 procent rzeczywiście trafia do wojska. Większość uchyla się od tego przykrego obowiązku symulując choroby lub płacąc kilka tysięcy dolarów łapówki. Pomijam tu kwestie warunków panujących w koszarach, brak mieszkań dla żołnierzy zawodowych etc. Korupcja w armii jest wręcz legendarna i sięga początków czasów sowieckich. Tzw. lewizny, czyli wykorzystywanie szeregowych do prac niezwiązanych z wojskiem (remonty, praca przy zbiorach, na budowie etc.) to chleb powszedni – niemalże oficjalna instytucja. Żołnierze dorobią sobie trochę do żenująco niskiego żołdu, a wyżsi oficerowie mają tanią siłę roboczą oraz pieniądze. To już nie czasy Czeczenii, gdzie na front trafiali fatalnie przeszkoleni poborowi, służący w armii od zaledwie kilku miesięcy. Czeczenia została brutalnie spacyfikowana – armia mogła powrócić do stanu spokojnego letargu. Najlepiej, jakby nikt nie wtrącał się w jej sprawy. Odpowiedz Link Zgłoś
ja.ja222 Re: Armia (syf) Rosji :) 23.08.08, 19:05 Dlatego są tylko bo(c)haterami w wojnie ze słabszymi. Zresztą dzicz zawsze doskonale dawała sobie radę ze słabszym ilościowo przeciwnikiem. Odpowiedz Link Zgłoś
nik35 Re: Armia (syf) Rosji :) 23.08.08, 19:23 Gdyby armia Gruzińska dysponowała chociażby czterema samolotami typu Northrop Grumman EA-6B Prowler. Armia Rosyjska przy tej technice jakiej wkroczyła do Gruzji była by głucha i ślepa :). I wtedy nawet niewielka armia Gruzińska spokojnie poradziłaby sobie z tymi dzikusami :). Chociaż wydaje się, ze reakcja kremla na niepowodzenia byłaby tragiczna w skutkach, obawiam się, że kreml nie mógł by pogodzić się z porażką, użył by zapewne w odwecie "brudnych bomb" na obiekty cywilne Odpowiedz Link Zgłoś
haansa Re: Armia (syf) Rosji :) 23.08.08, 19:55 nik35 napisał: > Gdyby armia Gruzińska dysponowała chociażby czterema samolotami typu Northrop G > rumman EA-6B Prowler. Armia Rosyjska przy tej technice jakiej wkroczyła do Gruz > ji była by głucha i ślepa :). I wtedy nawet niewielka armia Gruzińska spokojnie > poradziłaby sobie z tymi dzikusami :). Chociaż wydaje się, ze reakcja kremla n > a niepowodzenia byłaby tragiczna w skutkach, obawiam się, że kreml nie mógł by > pogodzić się z porażką, użył by zapewne w odwecie "brudnych bomb" na obiekty cy > wilne Co Panie WOLAK .. z frustracji dopisujesz sobie inna rzeczywistosc ? Znowu nowa chroba Prezydencka - tym razem psychiczna ? Odpowiedz Link Zgłoś
wlodzimierz.ilicz No i po przeczytaniu takich bzdur Saakaszwili 23.08.08, 19:34 poszedł na wojnę z uśmiechem na ustach Biedaczysko uwierzył w amerykański pic. Przebudzenie było bolesne. Nie zauważył, że od 8 lat Putina coś niecoś w Rosji się zmieniło a dodatni bilans handlowy Rosji, 580 mld dolarów pozwala na pewne inwestycje. Równiez w armii. Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: No i po przeczytaniu takich bzdur Saakaszwili 23.08.08, 20:32 Cytat: Amerika ist von Russland viel abhängiger als Moskau von Washington. Denn ohne Russlands Hilfe sind Amerikas Brandherde nicht zu löschen, zum Beispiel in Iran. Bereits jetzt rüstet Moskau die Mullahs in Teheran massiv mit Raketenabwehrsystemen auf - eine für Amerika und seinen engsten Verbündeten Israel brandgefährliche Situation. Link do cytatu www.tagesschau.de/kommentar/russland158.html Tłumaczenie: Ameryka jest od Moskwy bardziej zależna jak Moskwa od Washington. Bez ruskiej pomocy amerykańskie ogniska zapalne nie są do rozwiązania np. w Iranie. Akurat w obecnym czasie Moskwa zbroi Mullahs w Teheran w obronne rakiety jest to dla Ameryki i dla amerykańskiego sojusznika Izraela bardzo niebezpieczna sytuacja. Resztę poczytajcie sobie w linku. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: No i po przeczytaniu takich bzdur Saakaszwili 23.08.08, 21:59 Obrona przeciwlotnicza sdiełano w CCCP z atestem Matthiasa Rusta. Odpowiedz Link Zgłoś
st1111 Re: Armia (syf) Rosji :) 23.08.08, 20:31 Ciekawe o co chodzi amerykańskim agentom piszącym takie posty czy ma to Polaków zachęcić do samobójczej wojny z Rosją aby się przekonać jak daleko można się posunąć? I czy na Guzińskich forach też tak przekonywano ludzi do wojny? Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: Armia (syf) Rosji :) 23.08.08, 21:57 Samobójcza to jest bierność i obojętność wobec moskiewskich zbrodni. Odpowiedz Link Zgłoś
ptr0 Lista agentów FSB na forum 23.08.08, 20:56 st1111 katolik_polski1 presentation1 eva15 wlodzimierz.ilicz Odpowiedz Link Zgłoś
gilan69 Re: Lista agentów FSB na forum 23.08.08, 21:00 Dlaczego bo stoja za prawda, Odpowiedz Link Zgłoś
nie-tak Re: Lista agentów FSB na forum 23.08.08, 21:07 Bo ciemne zafanatycznione głowy nie chcą rzeczywistości dopuścić do główki, ot wolska wolaków Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: Lista agentów FSB na forum 23.08.08, 21:55 I kto to mowi? - Czerwona zafanatyczniona polglowka kundla putinowskiego.Nie ma nawet sensu podawac listy waszych nick-ow bo zmieniacie je znacznie czesciej niz tania kacapska qrwa klientow.Koniec koncow wy jestescie znacznie ponizej poziomu wspomnianej qu... Odpowiedz Link Zgłoś
sandwich1 Rosyjskie wojska wycofują się z Osetii Południowe 23.08.08, 21:51 No i tak sobie poczytalem te Wasze posty i jest mi smutno. Nigdy nie miałem o nic pretensji do Rosjan. Zresztą mój pradziadek pisal się cyrylicą, a dziadek był prawosławny(na szczęście pradziadek wyemigrowal do Polski jeszcze za cara). Zawsze uważałem, że to komuna jest winna, system, a nie zwykli Rosjanie. Niestety teraz ze smutkiem zmieniam zdanie i widzę, że winę ponosi ta służalcza mentalność i przyzwyczajenie feudalnej powinności wobec państwa. Zero własnego zdania. Brak jakiegokolwiek krytycznego spojrzenia wobec władzy. Wy niestety nigdy nie będziecie wolni. Jak Wam wolność na tacy podać, to zamkniecie się w klatce, by czuć się bezpieczniej. Zero odpowiedzialności za własne poglądy. Do to tych ruskich prowokatorów. Odpowiedz Link Zgłoś
kontakt33 Sowieccy agenci FSB na forach internetowych !!! : 24.08.08, 01:40 Kilka cech ich zachowania, o których pisała Anna Politkowska, zanim Putin ją zamordował: en.wikipedia.org/wiki/Internet_brigades cechy: Antyamerykanizm i żywo okazywana wrogość Zachodowi Oskarżenia o rusofobię tych, którzy się nie zgadzają z punktem widzenia dyskutującego na forum agenta FSB Oskarżenia oponentów o to, że jest szalony, nic nie rozumie, jest głupi,sprzedał się Amerykanom i Zachodowi itd. Ciągła obecność na forum, także pod różnymi nickami. Co najmniej jeden z ekipy agentów FSB jest obecny na forum, zawsze gotowy by zaatakować opinie liberalne i wolnościowe. Agenci w pewnych momentach krzyczą razem, że demokratyczni mordercy stosują krwawe represje itd. Stosują propagandę zgodnie z ideologią komunistyczną, przedstawiając historię Związku Sowieckiego i Rosji w pozytywnym świetle, minimalizując liczbę ludzi zabitych przez reżim Są lojalni wobec polityki Putina Wpierają oczywiste bzdury, wciągając w dyskusję, co po jakimś czasie zaczyna się wydawać prawdą Posługują się cytatami z różnych stron internetowych - mają przygotowanych dużo cytatów, które chętnie wklejają w czasie dyskusji Odpowiedz Link Zgłoś