Dodaj do ulubionych

Rosyjskie wojska wycofują się z Osetii Południowej

23.08.08, 15:45

Ludzie płaczą ze strachu, błagają, by zostali - pokazała niemiecka tv
Obserwuj wątek
    • presentation1 ...A Polacy................ 23.08.08, 15:51
      tyle lat w Iraku i Afganistanie.Polacy czuja sie wspolczesna forma kolonizatorow.O takich mowi sie ludobojcy.
      • zigzaur Re: ...A Polacy................ 23.08.08, 21:47
        Ludobójcy to Moskale.
        Moskale to ludobójcy.
    • st1111 Re: Rosyjskie wojska wycofują się z Osetii Połudn 23.08.08, 15:55
      Ja bym był za wprowadzeniem tam wojsk Amerykańsko-Polskich to dopiero będą mieli
      prawdziwy powód do płaczu jak im zaczniemy partyzantów likwidować.
    • presentation1 ..Osetia i Papiez......... 23.08.08, 16:08
      Papiez zobaczyl ze zachod zachowuje sie jak Hitlerowcy dla Zydow , wiec przeznaczyl specjalna pomoc dla tego narodu-125 tys. dolarow.
      • eva15 Re: ..Osetia i Papiez......... 23.08.08, 16:45

        przynajmniej jeden zachował się przyzwoicie.
        • galan12 a copowiedział b16 o rachunkowości ?????????? 23.08.08, 17:12
          a copowiedział b16 o rachunkowości ??????????
          • katolik_polski1 Saakaszwili powinien odpowiadac przed trybunalem . 23.08.08, 17:17
            Jesli w Gruzji panuje demokracja, powinni postawic
            tego politycznego zonglera przed trybunalem stanu .
            Jest winny smierci tysiecy ludzi i czystek etnicznych .
            • zigzaur Putin powinien odpowiadac przed trybunałem 23.08.08, 21:49
              Jest winien śmierci setek tysięcy ludzi i czystek etnicznych.
    • jot34 Zachowania agentów FSB na forach internetowych : 23.08.08, 16:09
      Kilka cech zachowania, o których pisała Anna Politkowska, zanim Putin ją zamordował:

      en.wikipedia.org/wiki/Internet_brigades

      cechy:

      Antyamerykanizm i żywo okazywana wrogość Zachodowi

      Oskarżenia o rusofobię tych, którzy się nie zgadzają z punktem widzenia
      dyskutującego na forum agenta FSB

      Oskarżenia oponentów o to, że jest szalony, nic nie rozumie, jest głupi,sprzedał
      się Amerykanom, Zachodowi itd.

      Ciągła obecność na forum, także pod różnymi nickami. Co najmniej jeden z ekipy
      agentów FSB jest obecny na forum, zawsze gotowy by zaatakować opinie liberalne i
      wolnościowe.

      Agenci w pewnych momentach krzyczą razem, że demokratyczni mordercy stosują
      krwawe represje itd.

      Stosują propagandę zgodnie z ideologią komunistyczną, przedstawiając historię
      Związku Sowieckiego i Rosji w pozytywnym świetle, minimalizując liczbę ludzi
      zabitych przez reżim

      Są lojalni wobec polityki Putina

      Wpierają oczywiste bzdury, wciągając w dyskusję, co po jakimś czasie zaczyna się
      wydawać prawdą

      Posługują się cytatami z różnych stron internetowych - mają przygotowanych dużo
      cytatów, które chętnie wklejają w czasie dyskusj
      • st1111 Zachowania agentów CIA na forach internetowych 23.08.08, 16:15
        Patrz post jot34 plus stałe podżeganie do wojny z Rosją.
        • jot34 Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 16:22
          oczywiście na tym forum też jesteście
          od ponad tygodnia, ciągle klepiecie w te klawiatury

          przecież Polacy o tym wiedzą - bo mamy wolne media !

          to niesamowite, że macie przygotowanych tyle notatek i je wklejacie co chwilę,
          dyskutujecie itd.

          ale moim zdaniem to i tak jest kiepski pomysł - w Polsce mamy wolną telewizję -
          tam się dyskutuje, wolne szkoły - tam też się dyskutuje o Rosji itd.

          na forach internetowych jest mało ludzi - jeśli chodzi o sprawy rosyjskie, ta
          tuba propagandowa na Polaków nie zadziała :)

          na Zachodzie też nie - zapytaj przeciętnego Europejczyka, co sądzi o władzy
          sowieckiej.
          Każdy wie, ze Putin był w KGB czyli organizacji zbrodniczej, i że przez Putina
          nic dobrego nie będzie dla świata

          tylko władze Niemiec i Francji cicho siedzą, bo się boją wyborców-biznesmenów

          wejdź sobie lepiej na forum chińskie i tam propagande siej !
          • st1111 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 16:29
            Agencie jot34 opłaca się jeszcze dla tych golców z USA pracować?
            • jot34 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 16:40
              nie jestem agentem tylko właśnie tropie agentów z FSB

              nie sądzę aby amerykanie stosowali tego typu propagandę, nikt o tym nie pisał
              jeszcze, a o FSB - Politkowska
              • presentation1 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 16:43
                Politkowska?To stary wycieruch na ktora lozylo CIA.
              • st1111 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 16:43
                Daj spokój przecież wiadomo że się nie zdekonspirujesz Guantanamo czeka.
              • kotu88 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 17:38
                @jot34: Mnie to też na początku wkurzało. Jak to ma być, że grupka ludzi o wątpliwych prosowieckich poglądach stara się kształtować opinię na niezależnym forum niezależnej gazety. Ale każdy, kto w miarę regularnie śledzi sytuację w Gruzji z WSZELKICH NIE-MOSKIEWSKICH źródeł wie, jaka jest prawda i każdy, kto śledzi sytuację na tym forum przez chociaż 2 tygodnie wie, który z tych mistrzów elokwencji usiłuje nam serwować g*wno na srebrnej tacy. Ludzie się na to nie łapią, to działa chyba tylko na obywateli Rosji, im biedniejszy naród tym łatwiej nim manipulować - mając zresztą tak bardzo rozwinięty wywiad. Swoją drogą... Gdybym był pracodawcą tych "pożal się Boże" agencików to bym ich z miejsca wywalił z roboty ;) Śmierdzi od nich komuną na kilometr, a i niektórym mylą się wirtualne osobowości i będąc mężczyznami z nicka piszą jako kobiety (i vice versa) :]
                • jot34 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 17:42
                  szczera prawda !

                  cieszy mnie to, że to wszystko widzisz

                  i pocieszyłeś mnie, że każdy normalny Polak też to zauważy, a już się bałem, że
                  można nas ogłupić

                  biedni ci zwykli Rosjanie, szkoda mi ich
                  • kotu88 Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 18:05
                    > a już się bałem, że można nas ogłupić
                    Ogłupić niekoniecznie, zastraszyć owszem. Trzeba sobie jeszcze uzmysłowić, że ruskie straszą bo się boją. Straci na tym na pewno gospodarka i ludzie, którzy mają gdzieś imperialistyczne zapędy swoich władców czy władców swoich partnerów handlowych. Jednak na zakręcenie kurków Rosji nie stać, bo nie mają infrastruktury na przesył ropy i gazu w inne rejony. Mogą co najwyżej zwiększać ceny, ale powoli zbliżamy się do takiej granicy, że taniej będzie kupić zasoby energetyczne na wolnym rynku z innego źródła. A groźba użycia bomby atomowej jest co najmniej śmieszna w wykonaniu Moskwy (chociaż jest to humor dość czarny). Do żadnej interwencji nuklearnej nie dojdzie, bo Rosję od razu NATO zmiotłoby z powierzchni ziemi.
                    Ech, dużo jest jeszcze innych propagandowych haseł bez pokrycia wciskanych przez FSB, by nas zastraszyć. Inna sprawa, która agentom bardzo dobrze wychodzi, to wewnętrzne skłócenie. Na linii poparcia dla Prezydenta czy Premiera wychodzi im to idealnie. Jadą po każdym jak po zbitym psie, wciągając innych forumowiczy w kłótnie. Sami się dajemy zresztą, w końcu na arenie międzynarodowej słaby Prezydent i słaby Premier (słaby - czyli z niskim poparciem lub będący przedmiotem żartów w kraju) to słaby kraj, z którym nie ma się co liczyć. Wewnętrznie rozbity, skłócony. Idealna sytuacja, by w następnych wyborach podstawić "swojego" człowieka, który jawi się jako geniusz w porównaniu do poprzedników.
                    P.S. Też nie mam nic do Rosjan, ale przyjaźń z nimi nigdy nie wyszła nam na dobre. Wszystko przez tą chorą władzę...
                    Pozdrawiam!
                    • zigzaur Re: Zachowania agentów KGB na forach internetowy 23.08.08, 21:52
                      Poza tym, internetowe kremlowskie gnidy obrażają Polaków i nawet grożą, że Rosja
                      zrobi z Polakami to, co swego czasu Niemcy z Żydami.
                      Do tych zapitych i zatrutych nienawiścią łbów nie dociera, że wolimy zrezygnować
                      z dobrobytu, za to uzbroić się tak, że kacap będzie siedział jak mysz pod miotłą.
    • kacap_z_moskwy Ewa 23.08.08, 16:25
      Ale z Osetii nie wychodza. Bo Gruzia, to wedlug ustalen teren bez Abchazii i Osetii. Co juz jest zwyczestwem naszej dyplomacii. I jak slusznie zauwarzylas wczesniej, zobaczyw ta przegrana, teraz w ONZ chca nowa rezolucje przeciagnac :)
      • eva15 Re: Ewa 23.08.08, 16:44
        Wiem, ale część wojska wycogfująz Osetii, zostanie mniej niż było. I
        już samo to przeraża niektórych, zwłaszcza starszych i słabszych
        ludzi.
        • zigzaur Re: Ewa 23.08.08, 21:53
          Zwłaszcza starych bezpieczniaków i komuchów. Tym razem Gruzini (i Osetyńczycy)
          im nie darują zdrady.
    • presentation1 ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow............. 23.08.08, 16:32
      Stany Zjednoczone zainstalowaly swoja tarcze antyrakietowa na Alasce i pustyni.W sumie nie narazaja na niebezpieczenstwo skupisk ludzkich.W Polsce tarcza antyrakietowa ma powstac.....kilka kilometrow od stutysiecznego miasta.Czy az tak lekcewazymy wlasnych obywateli?........
      • kapitan.kirk Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 16:34
        Sugerujesz, że od rakiet też dostaje się syfa?
        Pzdr
        • st1111 Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 16:40
          kapitan.kirk napisał:

          > Sugerujesz, że od rakiet też dostaje się syfa?

          "W Polsce święto: 10 rakiet obiecali im Amerykanie, a jedną - Rosjanie" - pisze
          w sobotę "Komsomolskaja Prawda".
          wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5621084,_Komsomolskaja_Prawda__z_humorem_o_tarczy_antyrakietowej.html
          • kapitan.kirk Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 16:45
            Ile są warte obietnice Rosjan na szczęście przekonaliśmy sie przez
            kilkadziesiąt lat PRL ;-)
            Pzdr
            • eva15 Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 16:46

              A w czym okłamali?
              • kapitan.kirk Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 16:53
                Pytanie winno brzmieć raczej: w czym NIE okłamali? Chociaż jeden
                jedyny raz? ;-)
                Pzdr
                • st1111 Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 16:56
                  No cóż obiecywali bronić pokoju w europie i 50 lat się udawało.
                  • kapitan.kirk Re: ...Jak rzad i Prezydent dba o Polakow........ 23.08.08, 17:32
                    Hiena obiecała, że nie ruszy lwa, jak się ten nie będzie za bardzo
                    stawiał - no i dotrzymała, humanistka jedna...
                    Pzdr ;-P
            • wlodzimierz.ilicz ZSRR przez 40 lat nie kazał Polakom ginąć 23.08.08, 17:05
              w chakaterze zamorskich interwentów.
              Nawet w Afganistanie tłukli się sami.
              U nas był pokój.
              Ale teraz Jeszcze Większy Brat nie zamierza się opieprzać.
              Go on Poles, die for Uncle Sam!
              Jest gorzej niż było, teraz już używają nas jako tarczy strzelniczej
              by chronić swe paskowane d.py.
              Mamy być USługusami.
              • asmall4 Re: ZSRR przez 40 lat nie kazał Polakom ginąć 23.08.08, 17:13
                wiadomosci.polska.pl/specdlapolski/article.htm?id=84922
              • kapitan.kirk Re: ZSRR przez 40 lat nie kazał Polakom ginąć 23.08.08, 17:38
                wlodzimierz.ilicz napisał:

                > w chakaterze zamorskich interwentów.
                > Nawet w Afganistanie tłukli się sami.
                > U nas był pokój.

                Taaa... A jak ktoś za bardzo nie fikał, to dostawał nawet z
                kuchnią...
                Ludzki pan był ten komendant obozu - nie bił nahajem za bardzo i w
                sumie tylko jak go czymś zdrzaźniliśmy, a przed wolnym rynkiem i
                dziką zwierzyną z lasów pozawalał się bezpiecznie chronić za drutami
                kolczastymi. I jeszcze zupa była czasem nawet dwa razy na dzień!
                I komu to przeszkadzało...?
                Pzdr
                • wlodzimierz.ilicz Tak. Jak nie fikał to dostawał nawet 2 pokoje 23.08.08, 19:19
                  A teraz może sobie kupić.
                  Na 30-letni kredyt, którego nigdy nie spłaci i mieszkania też nie
                  dostanie bo w większości przypadków bank odbierze mu zastaw
                  hipoteczny po niewypłacalności.
                  • zigzaur Re: Tak. Jak nie fikał to dostawał nawet 2 pokoje 23.08.08, 21:55
                    Bo trzeba się uczyć i pilnie pracować a nie pisać głupoty na forach.
              • ja.ja222 Re: ZSRR przez 40 lat nie kazał Polakom ginąć 23.08.08, 18:59
                Nie jesteś sługą Warszawy tylko zbirów kremlowskich więc o co ci
                chodzi.
        • haansa posrednio tak ....... 23.08.08, 17:07
          > Sugerujesz, że od rakiet też dostaje się syfa

          Nie tylko ...
          Np. zony pracujace w bazie u Amikow mogo do domu przyniesc
          nie tylko dolary ale i ... SYFA.

          Na szczescie od Ruskich Polska dostanie
          z duza doza prawdopodobienstwa
          chorobe popromienna , co u wiekszosci zrelatywizuje
          zamartwianie sie poboznego narodu syfem.

          • kapitan.kirk Bez obawy o nas... 23.08.08, 17:45
            Jeśli istotnie w penym momencie część Polaków zacznie dostawać
            choroby popromiennej, wyśle się ich po prostu na kwarantannę w głąb
            wyludnionych do zera terenów dawnej Rosji.
            Pzdr
            • haansa Re: Bez obawy o nas... 23.08.08, 19:25
              > Jeśli istotnie w penym momencie część Polaków zacznie dostawać
              > choroby popromiennej, wyśle się ich po prostu na kwarantannę w
              głąb
              > wyludnionych do zera terenów dawnej Rosji.
              > Pzdr
              >

              Jestem podobnego zdania
              Rosjanie podstawia jak zawzse wagony i NKWD-zistow
    • bezportek Ruskie wieja z Osetii, sobaczki wyja na forum 23.08.08, 16:49
      Zapite bandy "armii" putinsynow odjezdzaja do rodzinnego chutoru
      leczyc kaca, za to pismaczki z podziemii ruskiego gestapo ujadaja az
      w uszach dzwoni. Ciekawe, na jaka nute beda wyly, kiedy caly ten
      bardak znowu splajtuje? Nie ma juz sladu po zdechlym sowieckim
      sojuzie, zaroslo pokrzywami carskie samodzierzawie, co tez wyrosnie
      na wyschnietym szambie naszystowskiej federastii? Historia
      sezonowych panstewek plemienia kacapow wyglada jak smietnik za
      chlewem.
      • haansa Re: Ruskie wieja z Osetii, sobaczki wyja na forum 23.08.08, 17:19
        bezportek napisał:

        > Zapite bandy "armii" putinsynow odjezdzaja do rodzinnego chutoru
        > leczyc kaca, za to pismaczki z podziemii ruskiego gestapo ujadaja
        az
        > w uszach dzwoni. Ciekawe, na jaka nute beda wyly, kiedy caly ten
        > bardak znowu splajtuje? Nie ma juz sladu po zdechlym sowieckim
        > sojuzie, zaroslo pokrzywami carskie samodzierzawie, co tez
        wyrosnie
        > na wyschnietym szambie naszystowskiej federastii? Historia
        > sezonowych panstewek plemienia kacapow wyglada jak smietnik za
        > chlewem.


        BIEDAKU .. na twom miejscu bym sprawdzil , czy krotko przed twoim
        urodzeniem mamusia nie sprzatala w komitecie powiatowym PZPR.
        Jezeli nie to zaraz powinienes sie upewnic czy nie masz ogona ?
    • asmall4 Najlepsze rozwiązanie wg ZSRR(Federacji) :) 23.08.08, 16:49
      Lethal Politics:Soviet Genocide and Mass Murder Since 1917

      Chapter 1. 61,911,000 Victims: Utopianism Empowered 1917 to 1987
      Chapter 2. 3,284,000 Victims: The Civil War Period 1917 to 1922
      Chapter 3. 2,200,000 Victims: The NEP Period 1923-1928
      Chapter 4. 11,440,000 Victims: The Collectivization Period 1928-1935
      Chapter 5. 4,345,000 Victims: The Great Terror Period 1935-1938
      Chapter 6. 5,104,000 Victims: Pre-World War II Period 1939 to June, 1941
      Chapter 7. 13,053,000 Victims: World War II Period June, 1941 to 1945
      Chapter 8. 15,613,000 Victims: Post-War and Stalin's Twilight Period 1945-1953
      Chapter 9. 6,872,000 Victims: Post-Stalin Period 1954-1987

      daje do myślenia ...
    • wlodzimierz.ilicz Bez obaw, Gruzini już nie wrócą. 23.08.08, 16:53
      Dostali solidnie po garach.
      • ja.ja222 Re: Bez obaw, Gruzini już nie wrócą. 23.08.08, 19:01
        Wygrywa się wojny a nie bitwy. Chwała zwyciężonym na pohybel zbirom.
        • haansa Re: Bez obaw, Gruzini już nie wrócą. 23.08.08, 19:38
          ja.ja222 napisał:

          > Wygrywa się wojny a nie bitwy. Chwała zwyciężonym na pohybel
          zbirom.

          Nie ma to jak sluchac rady "Specjalistow"
          od wygrywania czegokolwiek.
          Najlepiej Wam ida wojny i pilka nozna :-)
          • zigzaur Re: Bez obaw, Gruzini już nie wrócą. 23.08.08, 22:03
            No, w wygrywaniu wojen światowych Polska ma wicemistrzostwo świata, po USA.

            Przed pierwszą wojną światową Polska w ogóle nie istniała, po wojnie się odrodziła.

            Przed drugą wojną światową Rosja i Niemcy zaplanowały zagładę Polski i Polaków.
            Wojna zakończyła się zniszczeniem Niemiec i likwidacją ich państwa oraz solidnym
            wykrwawieniem oraz zahamowaniem ekspansji Rosji.

            Porównaj pozycje Polski, Niemiec i Rosji dzisiaj i 100 lat temu.
            • haansa Re: Bez obaw, Gruzini już nie wrócą. 24.08.08, 00:03

              > Przed drugą wojną światową Rosja i Niemcy zaplanowały zagładę
              Polski i Polaków.
              > Wojna zakończyła się zniszczeniem Niemiec i likwidacją ich państwa
              oraz solidny
              > m
              > wykrwawieniem oraz zahamowaniem ekspansji Rosji.

              Gdybys powiedzial , ze Polska DOSTALA prezenty od Stalina bylbys
              blizszy prawdy , twierdzenie , ze armia polska miala oprocz paru
              klesk w podrzednych bitwach jakies w tym zwyciestwi zaslugi , to juz
              przesada !

              Co do Rosji to myslalem , ze wygrana II WS pozwolila Rosji
              expadndowac na Europie Wschodnia , skoro jednak mowisz , ze Polska
              wygrala a Rosja przegrala to zapewne swiat znowu spiskowal aby wieki
              narod polski nie dowiedial sie tej nowej kaczej prawdy.


              > Porównaj pozycje Polski, Niemiec i Rosji dzisiaj i 100 lat temu.

              70 lat temu Molotow stwierdzil , ze Polska jest bekartem Europy
              dzisiaj pozycja Polski jest taka ze widzi to nie tylko Molotow !
    • asmall4 niewiecie czy kacapstwo oddało Hummery ?? :)) 23.08.08, 17:05

      • wlodzimierz.ilicz Najwyżej zas..ne amerykańskie kalesony 23.08.08, 17:08
        porzucone przez Gruzinów w czasie ucieczki...
        • haansa Re: Najwyżej zas..ne amerykańskie kalesony 23.08.08, 17:21
          > porzucone przez Gruzinów w czasie ucieczki...

          Racja - w sumie tez amerykanskie
          • zigzaur Re: Najwyżej zas..ne amerykańskie kalesony 23.08.08, 22:06
            Tego to akurat kacapy by nigdy nie oddały. Nie oddałyby zużytego papieru
            toaletowego (bo rosyjska akademia nauk badałaby, szto eto takoje).
            • haansa Re: Najwyżej zas..ne amerykańskie kalesony 23.08.08, 23:37
              Gruzinskie kalesony badane sa na urzywanie gazow bojowych w czasie
              ucieczki.
              We wszystkich exemplarzach stwierdzono
              slady tzw, "Gazu kaczynskiego"
      • galan12 hamerykanskie sługusy skowyczą-biją naszych 23.08.08, 17:10
        hamerykanskie sługusy skowyczą-biją naszych
    • galan12 gruzińskie pijaczki nawet buty pogubili z us-demob 23.08.08, 17:08
      gruzińskie pijaczki nawet buty pogubili z us-demobilu
    • jot34 Oto zachowanie służb FSB na forach internetowych : 23.08.08, 17:37
      Kilka cech zachowania, o których pisała Anna Politkowska, zanim Putin ją zamordował:

      en.wikipedia.org/wiki/Internet_brigades
      cechy:

      Antyamerykanizm i żywo okazywana wrogość Zachodowi

      Oskarżenia o rusofobię tych, którzy się nie zgadzają z punktem widzenia
      dyskutującego na forum agenta FSB

      Oskarżenia oponentów o to, że jest szalony, nic nie rozumie, jest głupi,sprzedał
      się Amerykanom, Zachodowi itd.

      Ciągła obecność na forum, także pod różnymi nickami. Co najmniej jeden z ekipy
      agentów FSB jest obecny na forum, zawsze gotowy by zaatakować opinie liberalne i
      wolnościowe.

      Agenci w pewnych momentach krzyczą razem, że demokratyczni mordercy stosują
      krwawe represje itd.

      Stosują propagandę zgodnie z ideologią komunistyczną, przedstawiając historię
      Związku Sowieckiego i Rosji w pozytywnym świetle, minimalizując liczbę ludzi
      zabitych przez reżim

      Są lojalni wobec polityki Putina

      Wpierają oczywiste bzdury, wciągając w dyskusję, co po jakimś czasie zaczyna się
      wydawać prawdą

      Posługują się cytatami z różnych stron internetowych - mają przygotowanych dużo
      cytatów, które chętnie wklejają w czasie dyskusj
      • wlodzmierz.ilicz Re: Oto zachowanie służb FSB na forach internetow 23.08.08, 17:39
        fakt, moje zachowanie temu odpowiada - i o to chodzi

        jak mi płacą to pracuję, hehe :)

        polaczki...
        • pete78 Re: Oto zachowanie służb FSB na forach internetow 23.08.08, 17:58
          JEBCIE SIE KACAPY!! Wolna Polska zawsze wam przeszkadzala!

          Sowieckie bydlo rozumie tylko argument sily. Super ze dogadalismy
          sie z USA w sprawie tarczy - tarcza jest nam potrzebna, bo kacapy
          beda bombardowac i atakowac wszystko tylko nie nas - wlasnie
          dlatego, ze atak na Polske bylby rownoznaczny z atakiem na USA, a
          nawet sowieckie bydlo spod znaku tow. Putina z KGB posiada instynkt
          samozachowawczy. Jezeli ktos nie rozumie tej oczywistosci to jest
          albo idiota albo sierota po tatusiu-oficerze UB/SB...

          Nie zastanowilo nikogo dlaczego tak wielce prosowieccy (z powodow
          gospodarczych) i antyamerykanscy Niemcy ciagle maja u siebie
          amerykanska baze powietrzna w Rammstein? Bredza o przyjazni z
          Sowietami, ale z bazy jakos nie rezygnuja, nieprawdaz?? Bo baza
          chroni przed sowieckim bydlem i tyle.

          • jot34 Re: Oto zachowanie służb FSB na forach internetow 23.08.08, 18:01
            słusznie zauważyłeś
            racja

            walcie się homo sovieticusy z KGB !
          • wlodzimierz.ilicz A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 19:27
            Myślicie, że Polacy będa robić z siebie tarczę strzelniczą i
            zasłaniać sobą wasze paskowane w star and stripes d.py?
            • pete78 Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 19:35
              Szczekaj dalej sowiecki psie - szczekaniem nikomu krzywdy nie
              zrobisz!

              Na szczescie pozostalo wam kacapy tylko szczekanie!!
              • haansa Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 19:45
                pete78 napisał:

                > Szczekaj dalej sowiecki psie - szczekaniem nikomu krzywdy nie
                > zrobisz!
                >
                > Na szczescie pozostalo wam kacapy tylko szczekanie!!

                Dziwne ?? chyba zyjemy w innych swiatach , bo obecna rzeczywistosc
                zdaje sie byc odwrotnoscia tego co piszesz.
                • pete78 Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 19:59
                  Coz, mowie z punktu widzenia szeroko pojetego "Zachodu" - rowniez
                  Polske zaliczam do tego grona jako czlonka NATO. W krajach bylego
                  Zwiazku Sowieckiego kacapy moga nadal jeszcze robic to co chca -
                  miejmy nadzieje ze juz niedlugo. Musimy wspierac takie panstwa jak
                  Gruzja czy Ukraina!
                  • haansa Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 20:12
                    pete78 napisał:

                    > Coz, mowie z punktu widzenia szeroko pojetego "Zachodu" - rowniez
                    > Polske zaliczam do tego grona jako czlonka NATO.

                    Dziwnym zbiegiem okolicznosci mieszkam nie w polskiej EuroAzji
                    ktora chetnie byla by Zachodem ale na Zachodzie i tu akurat
                    kacza-Polska jest postrzegana jako wierzgajacy racicami osiol majacy
                    malo do meldowania

                    > W krajach bylego
                    > Zwiazku Sowieckiego kacapy moga nadal jeszcze robic to co chca -
                    > miejmy nadzieje ze juz niedlugo. Musimy wspierac takie panstwa jak
                    > Gruzja czy Ukraina!

                    Ojj cos mi sie wydaje ze naprawde niedlugo :-)
                    • pete78 Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 20:26
                      Kolego haansa,

                      tak sie sklada ze rowniez mieszkam w starej Europie Zachodniej. W
                      odroznieniu od ciebie nie mam jednak kompleksow wynikajacych z tego
                      jak nas inni postrzegaja.

                      W dupie (z caly poszanowaniem) mam to co mowia o nas Niemcy (w moim
                      wypadku) czy inne kraje "starej" Europy. Kazdy z nich broni swoich
                      interesow i rowniez my powinnismy bronic swoich. Niemcy buduja sobie
                      Gazociag Polnocny i nie przejmuja sie tym, co o tym sadzimy. Ja
                      rowniez nie mam zamiaru przejmowac sie ich postrzeganiem Polski.

                      Jezeli masz kompleksy narodowosciowe i nie masz odwagi bronic
                      interesow wlasnego kraju to zmien obywatelstwo. Kropka.
                      • haansa Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 24.08.08, 00:38
                        No prosze taki patriota polski i tak dba o polskie interesy a sam
                        zamiast w Kaczystanie woli przebywac w Niemczech ?
                        Nie dostrzegasz sprzecznosci ?
                        Niemcy tez powinny ( podobnie jak ty o polskie ) dbac o swoje
                        interesy i nakopac wam do odbytu przed deportacja do waszego raju.
                        • kontakt33 Uwaga ! chory kundel putina szczeka 24.08.08, 01:49
                          szczekaj sobie szczekaj kundlu
                          przecież na Zachodzie wszyscy wiedzą jaki syf i morderców macie w tym putinogrodzie

                          a normalny Rosjanin tylko klepie biedę

                          bo psychole sa u władzy
                    • pete78 Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 20:30
                      haansa napisała:

                      "> Dziwnym zbiegiem okolicznosci mieszkam nie w polskiej EuroAzji
                      > ktora chetnie byla by Zachodem ale na Zachodzie i tu akurat
                      > kacza-Polska jest postrzegana jako wierzgajacy racicami osiol
                      majacy
                      > malo do meldowania"

                      Gwoli poprawnosci - "bylaby". Polecam podstawy ortografii jezyka
                      polskiego, jezeli juz probujesz wyslawiac sie w tym jezyku. W
                      tym "zachodnim" pewnie rowniez srednio ci wychodzi...
              • czterdziestyiczwarty Re: A wy USługusy - do budy, do Teksasu. 23.08.08, 21:36
                Widoczne jest ,ze kacapy (nie mylic z Rosjanami) trzesa dupa ze
                strachu dlatego putinowskie kundle zasyfiaja wszystkie dostepne fora
                swoim propagandowym ujadaniem.Oni wlasciwie skomla ze strachu by nie
                wyslali ich do gulagu . Zalosne kanalie czasami jest was wiecej na
                forum niz Polakow bo wszyscy juz was rozpoznaja po tych kacapowskich
                bredniach i nikt nie chce tych bzdur ani czytac ani na nie
                odpowiadac. Wasz koniec jest juz bliski czerwone bydlaki.
          • haansa Re: Oto zachowanie służb FSB na forach internetow 23.08.08, 19:43
            pete78 napisał:

            > JEBCIE SIE KACAPY!! Wolna Polska zawsze wam przeszkadzala!
            >
            > Sowieckie bydlo rozumie tylko argument sily. Super ze dogadalismy
            > sie z USA w sprawie tarczy - tarcza jest nam potrzebna, bo kacapy
            > beda bombardowac i atakowac wszystko tylko nie nas - wlasnie
            > dlatego, ze atak na Polske bylby rownoznaczny z atakiem na USA,

            DOBRE :-) ... papierek lakmusowy ktory jest pewny ,
            ze go nie umocza w kwasie bo nauczyciel by sobie poparzyl rece.
        • ja.ja222 Re: Oto zachowanie służb FSB na forach internetow 23.08.08, 19:03
          I głupoto przeciagnałeś kogos na swoją stronę? Jakoś nie zauważyłem
          żeby ktoś dał tobie posłuch poza tymi, co tobie od początku
          przytakują. Jesteś bardzo marnym gebelsikiem.
        • wlodzimierz.ilicz Uwaga! Oszust. Fałszywka 23.08.08, 19:14
    • vvvitek Który to raz już ruscy się wycofują? 23.08.08, 18:04
      Nie piszcie takich głupot, bo wynika z tego, że ruscy wycofują się po raz
      dziesiąty, a same tylko Gori opuszczają dwudziesty czwarty raz. Pojutrze i za
      3 tygodnie znowu przeczytamy, że rosjanie opuszczają Gruzję i że gruzińskie
      służby przejęły kontrolę nad Gori
      • czterdziestyiczwarty Re: Który to raz już ruscy się wycofują? 23.08.08, 21:49
        Przyjacielu jest takie stare powiedzenie : "gdy kacapy mowia ,ze
        wejda to napewno wejda a gdy mowia ,ze wyjda to tylko mowia".
        Najbardzie zastanawiajace jest ,ze administrator tego polskiego
        forum pozwala agentom FSB bezkarnie obrazac Polske i Jej narod i
        przywodcow ,nawolywac do nienawisci i pogardy wobec narodow trzecich
        i najwyrazniej nie traktuje tego jako lamanie regulaminu.
        Nie wiem kim ty jestes administratorze ale nie wykonujesz tu dobrej
        roboty- moze powinienes zrewidowac swoje priorytety . Na Twoim
        miejscu nie pozwalalbym na obrazanie mojej ojczyzny i
        rodakow.Chyba ,ze Polska to nie jest Twoja ojczyzna.
        • zigzaur Re: Który to raz już ruscy się wycofują? 23.08.08, 22:08
          Widocznie ów administrator jest "licencjatem" po "prywatnej wyższej szkole
          zawodowej" i za bardzo nie ma pojęcia o najnowszej historii świata.
    • nik35 Armia (syf) Rosji :) 23.08.08, 18:54
      W sierpniu ubiegłego roku Rosja wznowiła loty swoich bombowców strategicznych
      poza granicami kraju. Od tego czasu wielokrotnie myśliwce państw NATO podrywały
      się z lotnisk celem odeskortowania znajdujących się, oczywiście przypadkowo,
      zbyt blisko rosyjskich bombowców uzbrojonych w rakiety z głowicami atomowymi.
      Zwiększa się liczebność rosyjskiego kontyngentu „pokojowego” w Abchazji.
      Rosjanie wygrażają Polsce oraz Ameryce w odpowiedzi na plany zainstalowania na
      naszym terytorium zaledwie 10 antyrakiet. Niektórzy polscy politycy straszą, że
      w braku porozumienia z Amerykanami w sprawie tarczy, Polska niechybnie pada na
      kolana przed Moskwą.

      Tymczasem, nie ma się czego obawiać. Armia rosyjska, a wcześniej radziecka, to
      instytucja potężna – zarówno jeśli chodzi o sprzęt, jak i o liczbę żołnierzy –
      ale ta potęga nijak przekłada się na zdolność bojową. Wznowienie lotów Tu-95
      (Bear w nomenklaturze NATO) to nic innego tylko pic na wodę – klasyczna dla
      Rosji maskarada, którą można uznać za kontynuację tradycji sięgających księcia
      Potiomkina. Prezydent Putin zarządził, że 20 uzbrojonych w rakiety samolotów
      strategicznych będzie znajdowało się w permanentnym dyżurze bojowym. Niektórzy
      mogą zacząć się bać, ale sprawdźmy, ile samolotów Tu-95 posiadają Rosjanie?
      Pięćdziesiąt? Sto? Nic z tych rzeczy – jak pisze Robert Śmigielski w książce
      „Osierocona armia. Założenia polityki obronnej oraz Siły Zbrojne Federacji
      Rosyjskiej w latach 1992-2004”, w kwietniu 2005 r. Rosja posiadała zaledwie 34
      sztuki bombowca Tu-95. Ile z tych samolotów jest w stanie wzbić się w powietrze?
      Pewnie ledwo rzeczone przez Putina 20 maszyn – sądzę, że i z tym są duże problemy.

      Niegdysiejsza potęga Związku Radzieckiego opierała się głównie na ogromnej
      liczbie okrętów podwodnych, zwłaszcza podwodnych nosicieli głowic atomowych.
      Rosjanie, świadomi amerykańskiej potęgi morskiej, opierającej się głównie na
      lotniskowcach i ich grupach bojowych, postawili na rozwój sił podwodnych. Swego
      czasu radzieckie okręty stale pływały wzdłuż wybrzeży amerykańskich, gotowe do
      zadania odwetowego ciosu w razie wybuchu konfliktu nuklearnego. Dziś liczba
      patroli okrętów podwodnych spadła w zasadzie do zera, a siły podwodne ucierpiały
      najbardziej ze wszystkich rodzajów sił zbrojnych w czasie rozpadu ZSRR oraz w
      latach 90. Setki okrętów rdzewieje w bazach, m.in. w Murmańsku. Wszyscy
      pamiętamy, że gdyby nie pieniądze z Kanady, Norwegii czy USA nie byłoby szans na
      usunięcie paliwa z wielu reaktorów okrętów niszczejących przy nabrzeżach.

      Flota Bałtycka w roku 2000 dysponowała zaledwie dwoma sprawnymi okrętami
      podwodnymi – według Military Balance przygotowywanego corocznie przez
      International Institute for Strategic Studies. Flota Czarnomorska natomiast
      „dysponuje dwukrotnie mniejszym potencjałem bojowym niż siły morskie Turcji” (R.
      Śmigielski, „Osierocona armia…”, s. 394). przygotowywanego corocznie przez

      Lepiej nie przedstawiają się ani wojska lądowe, ani wojska rakietowe – choć
      akurat te ostatnie mogły zawsze liczyć na więcej pieniędzy, nawet w
      najtrudniejszych dla armii czasach. Co z tego, że Rosja na papierze posiada
      dziesiątki tysięcy czołgów, dziesiątki tysięcy dział oraz tysiące myśliwców oraz
      bombowców, skoro zdecydowana większość tego sprzętu nie jest zdatna do użytku?
      Nowoczesnych czołgów T-90 jest jak na lekarstwo, a większość z dziesiątek
      tysięcy czołgów stanowią zakonserwowane czołgi T-72, T-6t, T-62 a nawet T-55,
      pamiętające czasy początków zimnej wojny.

      Lotnictwo to także w większości przestarzałe maszyny, z których większość nie
      byłaby w stanie nawet opuścić lotniska. Od lat zresztą najnowocześniejsze
      uzbrojenie, a trzeba przyznać, że Rosjanie produkują sprzęt wysokiej jakości,
      nowoczesny oraz o wiele tańszy od zachodnich odpowiedników, jest przeznaczane na
      eksport. Rosjanie sprzedają chociażby setki czołgów T-90 czy samolotów Su-30 (w
      wersji MKI – dla Indii), ale ich własne potrzeby modernizacyjne są zaspokajane w
      minimalnym stopniu. Jak pisze Śmigielski: „Rosja dysponująca znakomitą bazą do
      opracowywania i produkcji nowoczesnej broni z racji kryzysu finansowego zmuszona
      została do minimum ograniczyć wprowadzanie nowego uzbrojenia na wyposażenie
      swoich Sił Zbrojnych. Nowe typy uzbrojenia, jeśli trafiają do SZ, to w liczbach
      jednostkowych, Rosja stara się natomiast modernizować broń, którą posiada, by
      możliwie najpełniej odpowiadała potrzebom współczesnego pola walki.” W ten
      sposób przedłuża się resursy (okresy używania) okrętom nawodnym i podwodnym,
      samolotom oraz pojazdom.

      Niestety, lata niedofinansowania oraz przyczyny tkwiące wewnątrz armii
      sprawiają, że ponad milion żołnierzy oraz potężnie wyglądający na papierze
      sprzęt są niewiele warte. Większość jednostek posiada zaledwie połowę wymaganego
      stanu osobowego. Żołnierze są zdemoralizowani, zjawisko „fali” jest powszechne,
      a do wojska idą już praktycznie tylko nieudacznicy, biedacy oraz kryminaliści.
      Choć teoretycznie obowiązek poboru dotyczy wszystkich młodych mężczyzn, mniej
      niż 20 procent rzeczywiście trafia do wojska. Większość uchyla się od tego
      przykrego obowiązku symulując choroby lub płacąc kilka tysięcy dolarów łapówki.
      Pomijam tu kwestie warunków panujących w koszarach, brak mieszkań dla żołnierzy
      zawodowych etc.

      Korupcja w armii jest wręcz legendarna i sięga początków czasów sowieckich. Tzw.
      lewizny, czyli wykorzystywanie szeregowych do prac niezwiązanych z wojskiem
      (remonty, praca przy zbiorach, na budowie etc.) to chleb powszedni – niemalże
      oficjalna instytucja. Żołnierze dorobią sobie trochę do żenująco niskiego żołdu,
      a wyżsi oficerowie mają tanią siłę roboczą oraz pieniądze. To już nie czasy
      Czeczenii, gdzie na front trafiali fatalnie przeszkoleni poborowi, służący w
      armii od zaledwie kilku miesięcy. Czeczenia została brutalnie spacyfikowana –
      armia mogła powrócić do stanu spokojnego letargu. Najlepiej, jakby nikt nie
      wtrącał się w jej sprawy.
      • ja.ja222 Re: Armia (syf) Rosji :) 23.08.08, 19:05
        Dlatego są tylko bo(c)haterami w wojnie ze słabszymi. Zresztą dzicz
        zawsze doskonale dawała sobie radę ze słabszym ilościowo
        przeciwnikiem.
        • nik35 Re: Armia (syf) Rosji :) 23.08.08, 19:23
          Gdyby armia Gruzińska dysponowała chociażby czterema samolotami typu Northrop Grumman EA-6B Prowler. Armia Rosyjska przy tej technice jakiej wkroczyła do Gruzji była by głucha i ślepa :). I wtedy nawet niewielka armia Gruzińska spokojnie poradziłaby sobie z tymi dzikusami :). Chociaż wydaje się, ze reakcja kremla na niepowodzenia byłaby tragiczna w skutkach, obawiam się, że kreml nie mógł by pogodzić się z porażką, użył by zapewne w odwecie "brudnych bomb" na obiekty cywilne
          • haansa Re: Armia (syf) Rosji :) 23.08.08, 19:55
            nik35 napisał:

            > Gdyby armia Gruzińska dysponowała chociażby czterema samolotami
            typu Northrop G
            > rumman EA-6B Prowler. Armia Rosyjska przy tej technice jakiej
            wkroczyła do Gruz
            > ji była by głucha i ślepa :). I wtedy nawet niewielka armia
            Gruzińska spokojnie

            > poradziłaby sobie z tymi dzikusami :). Chociaż wydaje się, ze
            reakcja kremla n
            > a niepowodzenia byłaby tragiczna w skutkach, obawiam się, że kreml
            nie mógł by
            > pogodzić się z porażką, użył by zapewne w odwecie "brudnych bomb"
            na obiekty cy
            > wilne

            Co Panie WOLAK .. z frustracji dopisujesz sobie inna rzeczywistosc ?
            Znowu nowa chroba Prezydencka - tym razem psychiczna ?
      • wlodzimierz.ilicz No i po przeczytaniu takich bzdur Saakaszwili 23.08.08, 19:34
        poszedł na wojnę z uśmiechem na ustach
        Biedaczysko uwierzył w amerykański pic.
        Przebudzenie było bolesne.
        Nie zauważył, że od 8 lat Putina coś niecoś w Rosji się zmieniło a
        dodatni bilans handlowy Rosji, 580 mld dolarów pozwala na pewne
        inwestycje.
        Równiez w armii.
        • nie-tak Re: No i po przeczytaniu takich bzdur Saakaszwili 23.08.08, 20:32
          Cytat:
          Amerika ist von Russland viel abhängiger als Moskau von Washington. Denn ohne
          Russlands Hilfe sind Amerikas Brandherde nicht zu löschen, zum Beispiel in Iran.
          Bereits jetzt rüstet Moskau die Mullahs in Teheran massiv mit
          Raketenabwehrsystemen auf - eine für Amerika und seinen engsten Verbündeten
          Israel brandgefährliche Situation.
          Link do cytatu
          www.tagesschau.de/kommentar/russland158.html
          Tłumaczenie:
          Ameryka jest od Moskwy bardziej zależna jak Moskwa od Washington.
          Bez ruskiej pomocy amerykańskie ogniska zapalne nie są do rozwiązania np. w
          Iranie. Akurat w obecnym czasie Moskwa zbroi Mullahs w Teheran w obronne rakiety
          jest to dla Ameryki i dla amerykańskiego sojusznika Izraela bardzo niebezpieczna
          sytuacja.

          Resztę poczytajcie sobie w linku.
          • zigzaur Re: No i po przeczytaniu takich bzdur Saakaszwili 23.08.08, 21:59
            Obrona przeciwlotnicza sdiełano w CCCP z atestem Matthiasa Rusta.
      • st1111 Re: Armia (syf) Rosji :) 23.08.08, 20:31
        Ciekawe o co chodzi amerykańskim agentom piszącym takie posty czy ma to Polaków
        zachęcić do samobójczej wojny z Rosją aby się przekonać jak daleko można się
        posunąć? I czy na Guzińskich forach też tak przekonywano ludzi do wojny?
        • zigzaur Re: Armia (syf) Rosji :) 23.08.08, 21:57
          Samobójcza to jest bierność i obojętność wobec moskiewskich zbrodni.
    • ptr0 Lista agentów FSB na forum 23.08.08, 20:56
      st1111
      katolik_polski1
      presentation1
      eva15
      wlodzimierz.ilicz
      • gilan69 Re: Lista agentów FSB na forum 23.08.08, 21:00
        Dlaczego bo stoja za prawda,
        • nie-tak Re: Lista agentów FSB na forum 23.08.08, 21:07
          Bo ciemne zafanatycznione głowy nie chcą rzeczywistości dopuścić do główki, ot
          wolska wolaków
          • czterdziestyiczwarty Re: Lista agentów FSB na forum 23.08.08, 21:55
            I kto to mowi? - Czerwona zafanatyczniona polglowka kundla
            putinowskiego.Nie ma nawet sensu podawac listy waszych nick-ow bo
            zmieniacie je znacznie czesciej niz tania kacapska qrwa
            klientow.Koniec koncow wy jestescie znacznie ponizej poziomu
            wspomnianej qu...
    • sandwich1 Rosyjskie wojska wycofują się z Osetii Południowe 23.08.08, 21:51
      No i tak sobie poczytalem te Wasze posty i jest mi smutno.
      Nigdy nie miałem o nic pretensji do Rosjan. Zresztą mój pradziadek
      pisal się cyrylicą, a dziadek był prawosławny(na szczęście
      pradziadek wyemigrowal do Polski jeszcze za cara).
      Zawsze uważałem, że to komuna jest winna, system, a nie zwykli
      Rosjanie.
      Niestety teraz ze smutkiem zmieniam zdanie i widzę, że winę ponosi
      ta służalcza mentalność i przyzwyczajenie feudalnej powinności wobec
      państwa. Zero własnego zdania. Brak jakiegokolwiek krytycznego
      spojrzenia wobec władzy. Wy niestety nigdy nie będziecie wolni.
      Jak Wam wolność na tacy podać, to zamkniecie się w klatce, by czuć
      się bezpieczniej. Zero odpowiedzialności za własne poglądy.

      Do to tych ruskich prowokatorów.
    • kontakt33 Sowieccy agenci FSB na forach internetowych !!! : 24.08.08, 01:40
      Kilka cech ich zachowania, o których pisała Anna Politkowska, zanim Putin ją
      zamordował:

      en.wikipedia.org/wiki/Internet_brigades

      cechy:

      Antyamerykanizm i żywo okazywana wrogość Zachodowi

      Oskarżenia o rusofobię tych, którzy się nie zgadzają z punktem widzenia
      dyskutującego na forum agenta FSB

      Oskarżenia oponentów o to, że jest szalony, nic nie rozumie, jest głupi,sprzedał
      się Amerykanom i Zachodowi itd.

      Ciągła obecność na forum, także pod różnymi nickami. Co najmniej jeden z ekipy
      agentów FSB jest obecny na forum, zawsze gotowy by zaatakować opinie liberalne i
      wolnościowe.

      Agenci w pewnych momentach krzyczą razem, że demokratyczni mordercy stosują
      krwawe represje itd.

      Stosują propagandę zgodnie z ideologią komunistyczną, przedstawiając historię
      Związku Sowieckiego i Rosji w pozytywnym świetle, minimalizując liczbę ludzi
      zabitych przez reżim

      Są lojalni wobec polityki Putina

      Wpierają oczywiste bzdury, wciągając w dyskusję, co po jakimś czasie zaczyna się
      wydawać prawdą

      Posługują się cytatami z różnych stron internetowych - mają przygotowanych dużo
      cytatów, które chętnie wklejają w czasie dyskusji

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka