organmaster 26.09.08, 16:52 należy pamiętać,że w odniesieniu do tego typu sytuacji normatywny charakter ma działalność aadama miichniika w wiadomej sprawie Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
inv28 Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komorow... 26.09.08, 16:53 Czyli jest jak zwykle: PIS rzuca oskarżenie, składa zawiadomienie do prokuratury- jest zadyma. A po jakimś czasie okazuje się, że oskarżenia nie są warte funta kłaków. Ale smród powinien pozostać! Tylko, że ten schemat jest już zgrany. Po aferze bilbordowej, po oskarżeniach Doktora G o pozbawianie życia, po podsłuchach i filmowaniu własnych ministrów, żadne zarzuty się nie potwierdzają. To tylko szczekanie, coraz bardziej rozpaczliwe i ostatnio skierowane również do niedawnych sojuszników Odpowiedz Link Zgłoś
dornjuan Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 16:59 Wypowiedź Gosia Perona o decyzji prokuratury ws Marszałka Komorowskiego dyskwalifikuje go jako prawnika. Może jakieś korepetycje bo widać , że na wykładach z KPK nie bardzo się chciało Gosiowi uważać. Szczerze mówiąc inne dziedziny prawa też leżą. Ten dyplom to chyba z litości dali. Odpowiedz Link Zgłoś
bandycki.uklad.po.wrocil Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komorow... 26.09.08, 17:11 A jakże by miało być skoro prokuratura podlega mongołowi z PO czyli partii Komorowskiego?Przyjdzie jeszcze czas na rozliczenie tych POdległych prokuratorów. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 17:21 bandycki.uklad.po.wrocil napisał: > A jakże by miało być skoro prokuratura podlega mongołowi z PO czyli partii > Komorowskiego?Przyjdzie jeszcze czas na rozliczenie tych POdległych prokuratoró > w. Zabys nie wiem jak sia splul i zsapal, to nie zmienisz faktu, ze mongolami jest patria ktora reprezentuesz glupku...:DDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
keeslaff Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 17:26 Jakoś nie przypominam sobie żebyś Ty albo inny kaczysta bredził coś o dyspozycyjnej prokuraturze w/s "morderstwa laptopa" Ziobry. Jak to jest? Stawiacie tezę wyssaną z palca i widzicie tylko te sytuacje, które potwierdzają tę tezę, a te, które ją całkowicie obalają - olewacie? Wasze tezy o układzie i "netłorkach" są doskonale skonstruowane, jednak mają jedną maleńką wadę - zbudowane są na kompletnie bzdurnych założeniach o istnieniu takowych "spisków", a to, że nie zwracacie uwagi na argumenty przeciw waszym paranoicznym teoriom świadfczyć może albo o tępocie, złej woli albo o kompletnym oderwaniu od rzeczywistości. Naprawdę szczerze wam współczuje. Życie w takim wirtualnym świecie musi być uciążliwe. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 17:30 You stupid fuck. Nawet jakbyś się zasrał i zażygał z nienawiści to wy jestescie już dead i tylko kwestia czasu czy jutro czy razem z tym waszym preziem moczymordą za dwa lata. Odpowiedz Link Zgłoś
kralik111 Re: catch you later 26.09.08, 17:24 unamatita napisała: > Na POhybel nieudacznikom! > u. Nieudacznicy to chyba ci, ktorzy nie potrafia niczego osiagnac, czyli ci, ktorzy oddaa wladze nakolanach oraz ci ktorzy szczekaja i z tego szczekania zupelnie nic nie wynikia...:DDDDDDDDDDDD Na pohybal PiSim nieudacznikom...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Cóż osiągnęła PO oprócz słupków?? 26.09.08, 17:26 Tylko konkrety - proszę u. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Cóż osiągnęła PO oprócz słupków?? 26.09.08, 17:33 PiS is dead and their grave will be covered with piss and shit. Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: wspaniele - jakieś szczgóły? 26.09.08, 17:50 unamatita napisała: > u. szczegółami są wszystkie kłamstwa kaczego ryja. jest taka strona google.pl (bo moze nie znasz) zajrzyj to znajdziesz. Odpowiedz Link Zgłoś
unamatita Co powiesz POpaprańcu na to? 26.09.08, 19:38 1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy 2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty 3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic 4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ 5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną, zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych 6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012 7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku 8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce 9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet 10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją. u. Odpowiedz Link Zgłoś
dornjuan Re: Co powiesz POpaprańcu na to? 26.09.08, 23:09 Chętnie odpowiem 1. Niezły budżet na 2009r. tnący wydatki daje szanse na rozwój 2.Za PISu budżetówka była zamrożona , w tym roku dostaliśmy znaczące podwyżki 3.Po dwóch nieudolnych latach Polaczka wznowiono budowy autostrad A2 i A1 4.W toku ale Kaczaszwili i tak zawetuje 5.Kaczaszwili zawetuje 6.Rozpoczęto budowy 7.Niedługo koniec misji 8.Wracają nawet z USA 9.Robią to , nie rozumiem zarzutu 10.Co chwila słychać o zatrzymaniach a podobno przestępcy mieli czuć się bezkarni Macie "o" argumentów Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: Co powiesz POpaprańcu na to? 27.09.08, 02:27 nawet jakby unamatita miała racje to odpowiadanie klamstwami na klamstwa jest poprostu żenujące. typowe dla pisu. nic 2 lata nie zrobili i nie moga sie odnalezc nawet jako opozycja :D pieprzą ile wlezie. a autostrady faktycznie zaczęto budowac na calego. robiony jest teraz odcinek w okolicy ktorej mieszkam. problem w tym ze przebiega przez ziemie rzekomo nalezaca do jakiegos proboszcza a ten nie chce sie zgodzic. biedny kler :( Odpowiedz Link Zgłoś
bandycki.uklad.po.wrocil Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komorow... 26.09.08, 17:30 Wybiórcza jak zwykle przemilcza strajki sędziów i prokuratorów POkazując tematy zastępcze. Odpowiedz Link Zgłoś
shithead Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 17:34 You're the most stupid fuck ever existing. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komorow.. 26.09.08, 17:34 Oczywiscie tego tylko nalezalo sie spodziewac. Wiadomo, ze sluzby specjalne i komuchy maja bardzo, bardzo dlugie lapy. W normalnym kraju Komorowski juz dawno pozbawiony bylby swego urzedu i czekal na przewod sadowy! Odpowiedz Link Zgłoś
cillian1 Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 17:46 w normalnym kraju kolego to za wymyślone oskarżenia Twój przywódca siedziałby na politycznej emeryturze. Tak jak i ty, kiedy nazywasz kogoś komuchem itd. Nie wiem skąd bierzesz swoją wiedzę, mam nadzieję, że nie z sms'ów pisowskich. Obserwować też trzeba umić (celowo, żebyś zrozumiał) :D Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: cilian1 26.09.08, 21:00 cillian1 napisał: > w normalnym kraju kolego to za wymyślone oskarżenia Twój przywódca siedziałby n > a > politycznej emeryturze. Tak jak i ty, kiedy nazywasz kogoś komuchem itd. Nie > wiem skąd bierzesz swoją wiedzę, mam nadzieję, że nie z sms'ów pisowskich. > Obserwować też trzeba umić (celowo, żebyś zrozumiał) :D Pitol, pitol, komuchu - a ja poslucham! Widac, ze nie masz zielonego pojecia o tym co to jest normalny kraj. Ciagle myslisz w kolorze czerwonym. Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: cilian1 27.09.08, 02:28 wet3 gadasz w kolko to samo. jak presentation1 i reszta inspektorów SB jemu podobnych. Odpowiedz Link Zgłoś
uookasz Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 17:51 wet3 napisał: > Oczywiscie tego tylko nalezalo sie spodziewac. Wiadomo, ze sluzby > specjalne i komuchy maja bardzo, bardzo dlugie lapy. W normalnym > kraju Komorowski juz dawno pozbawiony bylby swego urzedu i czekal na > przewod sadowy! przewodem to cie stary okładał jak miałeś 18 lat i siedziales z nim w wannie Odpowiedz Link Zgłoś
jankbh Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 18:33 PiS to chyba rozdaje swoim pisarczykom po szklance wódki zanim rusza do boju, bo takie bzdety tu wypisuja, ze juz nie moge. Odpowiedz Link Zgłoś
papac Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komorow.. 27.09.08, 11:58 Premier Donald Tusk nie ma czasu na spotkanie z przedstawicielami środowiska sędziowskiego i w kryzysowej sytuacji wyjeżdża na urlop, minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski zaś obraża tych, którzy mają być "koroną zawodu prawniczego". Arogancja przedstawicieli rządu scaliła środowisko sędziowskie, które - w przypadku braku konkretnej propozycji reform wymiaru sprawiedliwości - może zaostrzyć protesty. Jednym ze sposobów jest rezygnacja z prac w komisjach wyborczych. A to oznaczałoby, że zaplanowane na 2009 r. wybory do Parlamentu Europejskiego w Polsce mogłyby się nie odbyć. calość: iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3056&Itemid=3 Odpowiedz Link Zgłoś