Dodaj do ulubionych

Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komorow...

26.09.08, 16:52
należy pamiętać,że
w odniesieniu do tego typu sytuacji
normatywny charakter
ma działalność
aadama miichniika
w wiadomej sprawie
Obserwuj wątek
    • inv28 Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komorow... 26.09.08, 16:53
      Czyli jest jak zwykle:
      PIS rzuca oskarżenie, składa zawiadomienie do prokuratury- jest
      zadyma. A po jakimś czasie okazuje się, że oskarżenia nie są warte
      funta kłaków. Ale smród powinien pozostać!
      Tylko, że ten schemat jest już zgrany. Po aferze bilbordowej, po
      oskarżeniach Doktora G o pozbawianie życia, po podsłuchach i
      filmowaniu własnych ministrów, żadne zarzuty się nie potwierdzają.
      To tylko szczekanie, coraz bardziej rozpaczliwe i ostatnio
      skierowane również do niedawnych sojuszników
      • dornjuan Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 16:59
        Wypowiedź Gosia Perona o decyzji prokuratury ws Marszałka
        Komorowskiego dyskwalifikuje go jako prawnika. Może jakieś
        korepetycje bo widać , że na wykładach z KPK nie bardzo się chciało
        Gosiowi uważać. Szczerze mówiąc inne dziedziny prawa też leżą. Ten
        dyplom to chyba z litości dali.
    • bandycki.uklad.po.wrocil Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komorow... 26.09.08, 17:11
      A jakże by miało być skoro prokuratura podlega mongołowi z PO czyli partii
      Komorowskiego?Przyjdzie jeszcze czas na rozliczenie tych POdległych prokuratorów.
      • kralik111 Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 17:21
        bandycki.uklad.po.wrocil napisał:

        > A jakże by miało być skoro prokuratura podlega mongołowi z PO czyli partii
        > Komorowskiego?Przyjdzie jeszcze czas na rozliczenie tych POdległych prokuratoró
        > w.

        Zabys nie wiem jak sia splul i zsapal, to nie zmienisz faktu, ze mongolami jest
        patria ktora reprezentuesz glupku...:DDDDDDDDDDDDDDD
      • keeslaff Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 17:26
        Jakoś nie przypominam sobie żebyś Ty albo inny kaczysta bredził coś o
        dyspozycyjnej prokuraturze w/s "morderstwa laptopa" Ziobry.

        Jak to jest? Stawiacie tezę wyssaną z palca i widzicie tylko te sytuacje, które
        potwierdzają tę tezę, a te, które ją całkowicie obalają - olewacie?

        Wasze tezy o układzie i "netłorkach" są doskonale skonstruowane, jednak mają
        jedną maleńką wadę - zbudowane są na kompletnie bzdurnych założeniach o
        istnieniu takowych "spisków", a to, że nie zwracacie uwagi na argumenty przeciw
        waszym paranoicznym teoriom świadfczyć może albo o tępocie, złej woli albo o
        kompletnym oderwaniu od rzeczywistości.

        Naprawdę szczerze wam współczuje. Życie w takim wirtualnym świecie musi być
        uciążliwe.
      • shithead Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 17:30
        You stupid fuck.
        Nawet jakbyś się zasrał i zażygał z nienawiści to wy jestescie już dead i tylko
        kwestia czasu czy jutro czy razem z tym waszym preziem moczymordą za dwa lata.
    • unamatita catch you later 26.09.08, 17:15
      Na POhybel nieudacznikom!
      u.
      • kralik111 Re: catch you later 26.09.08, 17:24
        unamatita napisała:

        > Na POhybel nieudacznikom!
        > u.

        Nieudacznicy to chyba ci, ktorzy nie potrafia niczego osiagnac, czyli ci, ktorzy
        oddaa wladze nakolanach oraz ci ktorzy szczekaja i z tego szczekania zupelnie
        nic nie wynikia...:DDDDDDDDDDDD

        Na pohybal PiSim nieudacznikom...:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
        • unamatita Cóż osiągnęła PO oprócz słupków?? 26.09.08, 17:26
          Tylko konkrety - proszę
          u.
          • shithead Re: Cóż osiągnęła PO oprócz słupków?? 26.09.08, 17:33
            PiS is dead and their grave will be covered with piss and shit.
            • unamatita wspaniele - jakieś szczgóły? 26.09.08, 17:34
              u.
              • uookasz Re: wspaniele - jakieś szczgóły? 26.09.08, 17:50
                unamatita napisała:

                > u.

                szczegółami są wszystkie kłamstwa kaczego ryja. jest taka strona google.pl (bo
                moze nie znasz) zajrzyj to znajdziesz.
                • unamatita Co powiesz POpaprańcu na to? 26.09.08, 19:38
                  1. Przyspieszymy i wykorzystamy wzrost gospodarczy
                  2. Radykalnie podniesiemy płace dla budżetówki, zwiększymy emerytury i renty
                  3. Wybudujemy nowoczesną sieć autostrad, dróg ekspresowych, mostów i obwodnic
                  4. Zagwarantujemy bezpłatny dostęp do opieki medycznej i zlikwidujemy NFZ
                  5. Uprościmy podatki - wprowadzimy podatek liniowy z ulgą prorodzinną,
                  zlikwidujemy ponad 200 opłat urzędowych
                  6. Przyspieszymy budowę stadionów na Euro 2012
                  7. Szybko wypełnimy naszą misję w Iraku
                  8. Sprawimy, że Polacy z emigracji będą chcieli wracać do domu i inwestować w Polsce
                  9. Podniesiemy poziom edukacji i upowszechnimy Internet
                  10. Podejmiemy rzeczywistą walkę z korupcją.

                  u.
                  • dornjuan Re: Co powiesz POpaprańcu na to? 26.09.08, 23:09
                    Chętnie odpowiem
                    1. Niezły budżet na 2009r. tnący wydatki daje szanse na rozwój
                    2.Za PISu budżetówka była zamrożona , w tym roku dostaliśmy znaczące
                    podwyżki
                    3.Po dwóch nieudolnych latach Polaczka wznowiono budowy autostrad A2
                    i A1
                    4.W toku ale Kaczaszwili i tak zawetuje
                    5.Kaczaszwili zawetuje
                    6.Rozpoczęto budowy
                    7.Niedługo koniec misji
                    8.Wracają nawet z USA
                    9.Robią to , nie rozumiem zarzutu
                    10.Co chwila słychać o zatrzymaniach a podobno przestępcy mieli czuć
                    się bezkarni

                    Macie "o" argumentów
                    • uookasz Re: Co powiesz POpaprańcu na to? 27.09.08, 02:27
                      nawet jakby unamatita miała racje to odpowiadanie klamstwami na klamstwa jest
                      poprostu żenujące. typowe dla pisu. nic 2 lata nie zrobili i nie moga sie
                      odnalezc nawet jako opozycja :D pieprzą ile wlezie. a autostrady faktycznie
                      zaczęto budowac na calego. robiony jest teraz odcinek w okolicy ktorej mieszkam.
                      problem w tym ze przebiega przez ziemie rzekomo nalezaca do jakiegos proboszcza
                      a ten nie chce sie zgodzic. biedny kler :(
    • bandycki.uklad.po.wrocil Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komorow... 26.09.08, 17:30
      Wybiórcza jak zwykle przemilcza strajki sędziów i prokuratorów POkazując
      tematy zastępcze.
      • shithead Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 17:34
        You're the most stupid fuck ever existing.
    • wet3 Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komorow.. 26.09.08, 17:34
      Oczywiscie tego tylko nalezalo sie spodziewac. Wiadomo, ze sluzby
      specjalne i komuchy maja bardzo, bardzo dlugie lapy. W normalnym
      kraju Komorowski juz dawno pozbawiony bylby swego urzedu i czekal na
      przewod sadowy!
      • cillian1 Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 17:46
        w normalnym kraju kolego to za wymyślone oskarżenia Twój przywódca siedziałby na
        politycznej emeryturze. Tak jak i ty, kiedy nazywasz kogoś komuchem itd. Nie
        wiem skąd bierzesz swoją wiedzę, mam nadzieję, że nie z sms'ów pisowskich.
        Obserwować też trzeba umić (celowo, żebyś zrozumiał) :D
        • wet3 Re: cilian1 26.09.08, 21:00
          cillian1 napisał:

          > w normalnym kraju kolego to za wymyślone oskarżenia Twój przywódca
          siedziałby n
          > a
          > politycznej emeryturze. Tak jak i ty, kiedy nazywasz kogoś
          komuchem itd. Nie
          > wiem skąd bierzesz swoją wiedzę, mam nadzieję, że nie z sms'ów
          pisowskich.
          > Obserwować też trzeba umić (celowo, żebyś zrozumiał) :D

          Pitol, pitol, komuchu - a ja poslucham! Widac, ze nie masz zielonego
          pojecia o tym co to jest normalny kraj. Ciagle myslisz w kolorze
          czerwonym.
          • uookasz Re: cilian1 27.09.08, 02:28
            wet3 gadasz w kolko to samo. jak presentation1 i reszta inspektorów SB jemu
            podobnych.
      • uookasz Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 17:51
        wet3 napisał:

        > Oczywiscie tego tylko nalezalo sie spodziewac. Wiadomo, ze sluzby
        > specjalne i komuchy maja bardzo, bardzo dlugie lapy. W normalnym
        > kraju Komorowski juz dawno pozbawiony bylby swego urzedu i czekal na
        > przewod sadowy!

        przewodem to cie stary okładał jak miałeś 18 lat i siedziales z nim w wannie
    • jankbh Re: Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komor 26.09.08, 18:33
      PiS to chyba rozdaje swoim pisarczykom po szklance wódki zanim rusza
      do boju, bo takie bzdety tu wypisuja, ze juz nie moge.
    • papac Nie będzie śledztwa z wniosku PiS wobec Komorow.. 27.09.08, 11:58

      Premier Donald Tusk nie ma czasu na spotkanie z przedstawicielami środowiska
      sędziowskiego i w kryzysowej sytuacji wyjeżdża na urlop, minister
      sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski zaś obraża tych, którzy mają być "koroną
      zawodu prawniczego".

      Arogancja przedstawicieli rządu scaliła środowisko sędziowskie, które - w
      przypadku braku konkretnej propozycji reform wymiaru sprawiedliwości - może
      zaostrzyć protesty. Jednym ze sposobów jest rezygnacja z prac w komisjach
      wyborczych. A to oznaczałoby, że zaplanowane na 2009 r. wybory do Parlamentu
      Europejskiego w Polsce mogłyby się nie odbyć.

      calość:
      iskry.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=3056&Itemid=3

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka