Dodaj do ulubionych

Palin pomyliła fanów z demonstrantami

14.10.08, 08:32
Gdyby była brzydka i gruba jak Kempa to pomyślałbym, że Palin jest z PiS.
Obserwuj wątek
    • st1111 Dziki tłum zwolenników 14.10.08, 08:47
      I kto by się nie pomylił?
      • lol76 hate that bitch!!! 14.10.08, 10:06
        ...can't fucking stand the look of that fuckin cunt!
        • rooboy Re: hate that bitch!!! 14.10.08, 10:26
          get a life, lol...
          • blue911 Re: hate that bitch!!! 14.10.08, 10:47
            rooboy napisał:

            > get a life, lol...

            Ona jest niebrzydka,ale glupsza niz kolo zapasowe w moim samochodzie!
            Idealna na pania prezydent USA?
    • hno3 To są Stany . Tam takie usterki na wizji jak Kempa 14.10.08, 08:47
      się nie zdarzają .
    • klient102 Sarah Palin to amerykańska Nelly Rokita... 14.10.08, 08:49
      ...tyle o wiele głupsza. Nelly Rokita przynajmniej zna kilka
      języków. Mówimy o kandydatce na VP która przed kamerami
      zapytała "What exactly does the vice president do everyday?" (Czym
      takim codziennie zajmuje się wice-prezydent?" Oto Dan Quayle
      reinkarnowany w spódnicy.
    • mieetek Hustler zrobi film o Palin jeszcze przed wyborami! 14.10.08, 09:02
      hottiesinthenews.blogspot.com/2008/10/nailin-palin-meet-sarah-palin-sex.html
    • ogul_bobra Dać kobiecie mikrofon... 14.10.08, 09:17
      a Obama zaciera łapki
      • blue911 Re: Dać kobiecie mikrofon... 14.10.08, 10:50
        Mowiac o przekretach wyborczych wszyscy maja na mysli oba glosowania
        Busza,a ta dalej odkreca prawde i bredzi. Republikanie wygraja w tym
        roku tylko jak wojska wyjda na ulice i beda ludzi straszyc bagnetami.
        Zero szans.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka