czemu_ja 07.11.08, 07:09 "przedsiębiorczość' po polsku Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
3cik <------------------------------- 07.11.08, 07:43 Naiwność cwaniaków nie zna granic. Gdyby nie pazerność i odrobina rozsądku pewnie by nie wpadli tak szybko - po jaką cholerę wykupywali kilka polis? No i dlaczego poskąpili paru stówek dla proboszcza żeby miec nagrobek i nie wzbudzać podejrzeń ? Odpowiedz Link Zgłoś
damianbsc Re: <------------------------------- 07.11.08, 08:52 Ta pani nie bardzo pochytana jednak. Jak kupywac kilk apolis to w roznych panstwach. Odpowiedz Link Zgłoś
old.european Mieszcza sie w ogolnokrajowym trendzie :-) 07.11.08, 09:09 Napatrzyli sie filmow z USA i mysla, ze w Polsce tez sie da. Odpowiedz Link Zgłoś
asiax Re: Już mieli odszkodowanie, ale zapomnieli o gro 07.11.08, 09:34 "Dorota przez lata była ubezpieczycielem." Bardzo ciekawe...chyba agentem????? Odpowiedz Link Zgłoś
antekguma1 Re: Już mieli odszkodowanie, ale zapomnieli o gro 07.11.08, 09:37 asiax napisała: > "Dorota przez lata była ubezpieczycielem." > > Bardzo ciekawe...chyba agentem????? Agent był tylko jeden... Zacharski ! Odpowiedz Link Zgłoś
turpin zapomniał ile mu jeszcze zostało do emerytury 07.11.08, 09:42 Najgłupszy w tej aferze okazał się ów doktor, ryzykujący karierę dla stosunkowo marnej kwoty. Co dziwne, to neurochirurg, czyli coś w rodzaju lekarskiej elity. No ale cóż, jaka reszta Polskiego Stanu Lekarskiego, takie i elity. Swoją drogą ciekawe, co zrobi (czy raczej, czego nie zrobi) Izba Lekarska i jej rzecznik odpowiedzialności zawodowej. O ile się nie mylę, ŻADEN lekarz z Polsce nie został jeszcze pozbawiony prawa wykonywania zawodu za łapówkarstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
c.bolek Lekarzowi nic sie nie stanie ... 11.11.08, 15:28 ... Swietych Krow nikt nie rusza. Odpowiedz Link Zgłoś
szaki-1979 Już mieli odszkodowanie, ale zapomnieli o grobie 07.11.08, 12:00 ja sie pytam, gdzie ?? no gdzie byli rodzice :P Odpowiedz Link Zgłoś
silije.amj A ów lekarz nie popełnił przestępstwa? 09.11.08, 00:32 Zapomnieli o postawieniu mu zarzutów? Odpowiedz Link Zgłoś
spokojny.zenek Re: A ów lekarz nie popełnił przestępstwa? 09.11.08, 08:58 silije.amj napisała: > Zapomnieli o postawieniu mu zarzutów? Komu? Odpowiedz Link Zgłoś