Dodaj do ulubionych

Już mieli odszkodowanie, ale zapomnieli o grobie

07.11.08, 07:09
"przedsiębiorczość' po polsku
Obserwuj wątek
    • 3cik <------------------------------- 07.11.08, 07:43
      Naiwność cwaniaków nie zna granic. Gdyby nie pazerność i odrobina rozsądku
      pewnie by nie wpadli tak szybko - po jaką cholerę wykupywali kilka polis? No i
      dlaczego poskąpili paru stówek dla proboszcza żeby miec nagrobek i nie
      wzbudzać podejrzeń ?
      • damianbsc Re: <------------------------------- 07.11.08, 08:52
        Ta pani nie bardzo pochytana jednak. Jak kupywac kilk apolis to w roznych panstwach.
    • old.european Mieszcza sie w ogolnokrajowym trendzie :-) 07.11.08, 09:09
      Napatrzyli sie filmow z USA i mysla, ze w Polsce tez sie da.
    • asiax Re: Już mieli odszkodowanie, ale zapomnieli o gro 07.11.08, 09:34
      "Dorota przez lata była ubezpieczycielem."

      Bardzo ciekawe...chyba agentem?????
      • antekguma1 Re: Już mieli odszkodowanie, ale zapomnieli o gro 07.11.08, 09:37
        asiax napisała:

        > "Dorota przez lata była ubezpieczycielem."
        >
        > Bardzo ciekawe...chyba agentem?????

        Agent był tylko jeden... Zacharski !
    • turpin zapomniał ile mu jeszcze zostało do emerytury 07.11.08, 09:42
      Najgłupszy w tej aferze okazał się ów doktor, ryzykujący karierę dla
      stosunkowo marnej kwoty. Co dziwne, to neurochirurg, czyli coś w
      rodzaju lekarskiej elity. No ale cóż, jaka reszta Polskiego Stanu
      Lekarskiego, takie i elity.

      Swoją drogą ciekawe, co zrobi (czy raczej, czego nie zrobi) Izba
      Lekarska i jej rzecznik odpowiedzialności zawodowej. O ile się nie
      mylę, ŻADEN lekarz z Polsce nie został jeszcze pozbawiony prawa
      wykonywania zawodu za łapówkarstwo.
      • c.bolek Lekarzowi nic sie nie stanie ... 11.11.08, 15:28
        ... Swietych Krow nikt nie rusza.
    • szaki-1979 Już mieli odszkodowanie, ale zapomnieli o grobie 07.11.08, 12:00
      ja sie pytam, gdzie ?? no gdzie byli rodzice :P
    • silije.amj A ów lekarz nie popełnił przestępstwa? 09.11.08, 00:32
      Zapomnieli o postawieniu mu zarzutów?
      • spokojny.zenek Re: A ów lekarz nie popełnił przestępstwa? 09.11.08, 08:58
        silije.amj napisała:

        > Zapomnieli o postawieniu mu zarzutów?

        Komu?
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka