Dodaj do ulubionych

Izrael: Premier wzywa do użycia "większej siły"...

16.11.08, 20:46
Nie zgadzam sie z Ehudem, gdyz jedynym panstwem ktorego arsenal nuklearny
zagraza swiatu jest Israel.Stany Zjednoczone i ich marionetkowe rzady sa
jedynie narzedziem w rekach israelskich awanturnikow, ktorzy za pomoca
zydowskiego lobby w Kongresie USA,FED'u,i spekulantow z Wall Street chca
podpalic swiat.
Kulisy prezydentury J.W.Busha w poscie- "czy Bush jest idiota ?" na blogu-
magazynier.blogspot.com
Obserwuj wątek
    • kijwoko Izrael: Premier wzywa do użycia "większej siły"... 16.11.08, 21:17
      "Izraelski premier Ehud Olmert wezwał w niedzielę do nasilenia międzynarodowej
      kampanii przeciwko programowi nuklearnemu Iranu, do udaremnienia tego programu
      przy użyciu "większej siły". "

      Ot, cholerne panstwo... pokojowe. Z reaktorem nuklearnym w Dimonie. Tez
      pokojowym...

      _____________________________________-

      [2006-12-11]
      "Premier Izraela Ehud Olmert użył w poniedziałek w publicznej wypowiedzi
      sformułowań mogących oznaczać przyznanie, iż państwo żydowskie dysponuje
      bronią atomową.
      W wywiadzie dla niemieckiej telewizji SAT1, nadanym również przez izraelski
      telewizyjny Kanał 7, Olmert powiedział dosłownie, iż Iran dąży do tego, by
      mieć broń nuklearną "jak Ameryka, Francja, Izrael, Rosja"."

      serwisy.gazeta.pl/swiat/1,34219,3785864.html

      [2008-01-17]
      Jerozolima (PAP/AFP,Reuters) - Izrael przeprowadził w czwartek próbę rakiety -
      poinformowało izraelskie Ministerstwo Obrony.
      "Przeprowadzono udaną próbę rakiety w ramach testowania jej napędu" -
      poinformowało ministerstwo w krótkim komunikacie.

      Izraelskie radio podało, że pocisk wystrzelono w czwartek rano z bazy Palmahim
      na południe od Tel Awiwu i była to rakieta balistyczna zdolna do przenoszenia
      "ładunków niekonwencjonalnych".

      Powołując się na nieokreślone zagraniczne raporty poinformowało też, że Izrael
      pracuje nad rakietą długiego zasięgu ziemia-ziemia Jerycho III.

      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,4845401.html

      [2008-05-05]
      "Nie opracowuje się pocisków rakietowych dalekiego zasięgu, jeśli nie ma się
      głowic z bronią masowego rażenia" - powiedział [Peres].

      wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,5181804.html
      • kijwoko Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 16.11.08, 21:24
        Drugi link przestal dzialac, na gw takie numery robia, serwis rzetelny ja diabli...

        Znalazlem gdzie indziej:

        www.tvn24.pl/0,1535675,wiadomosc.html[17.01.2008]
        Do opinii publicznej, oprócz suchego oświadczenia rządu, dotarła jedynie
        wiadomość izraelskiego radia, że była to rakieta zdolna do przenoszenia
        "ładunków niekonwencjonalnych". Być może jest to więc budowana i testowana w
        tajemnicy rakieta typu Jericho III - nowej generacji pocisk ziemia-ziemia
        dalekiego zasięgu, zdolny do rażenia celów np. w Iranie.
        • kijwoko Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 16.11.08, 21:27
          A teraz skleilo linijki, co za cholerstwo, chyba jakis ichni jehowa sie na mnie
          uwzial...

          www.tvn24.pl/0,1535675,wiadomosc.html
    • kain_brat_abla Izrael: Premier wzywa do użycia "większej siły"... 16.11.08, 22:00
      Czas skończyć z nuklearnym Izraelem. Iran do boju !!
      • zigzaur Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 17.11.08, 08:06
        A skąd wiesz, czy mułłowie nie mają ochoty walnąć najpierw w Moskwę?
    • mokradlo5 Izrael: Premier wzywa do użycia "większej siły"... 16.11.08, 22:40
      najwiekszym zagrozeniem dla swiata sa zydzi, wystarczy wymienic
      komunizm...
      • zigzaur Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 17.11.08, 08:07
        Największym zagrożeniem dla świata jest Rosja, wystarczy wymienić komunizm.
        • plorg Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 17.11.08, 09:09
          zigzaur napisał:

          > Największym zagrożeniem dla świata jest Rosja, wystarczy wymienić
          > komunizm.
          ---------------------
          Masz manie przesladowcza na punkcie Rosji razem z asmall4. Komunizm
          nie zostal wynaleziony w Rosji. Komunizm stworzyl Zyd, niejaki Karol
          Marks. Wiesz co to kibuc? Poza tym artykul jest o Izraelu i jego
          premierze! Kazdy powod jest dobry aby napisac cos o Rosji. Prawda?
          • zigzaur Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 17.11.08, 09:20
            Wprawdzie Marx i Engels byli Niemcami, ale komunizm dał się zrealizować tylko w
            Rosji, pierożku.

            Artykuł istotnie jest o Izraelu i Iranie. Ale kto wie, gdzie irańska rakieta
            trafi? Zwłaszcza z chińską elektroniką...
            • plorg Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 17.11.08, 09:39
              zigzaur napisał:

              > Wprawdzie Marx i Engels byli Niemcami,
              -------------------
              Wikipedia: Marks"Pochodził z zeświecczonej rodziny żydowskiej, która
              wydała w przeszłości wielu wybitnych rabinów. Jego ojciec, prawnik,
              był zwolennikiem filozofii oświecenia. Aby uniknąć antysemickich
              ograniczeń ustawy uniemożliwiającej Żydom dostęp do stanowisk
              prawniczych i lekarskich przeszedł z całą rodziną na luteranizm."

              Czy naprawde tak trudno skorzystac z ogolnie dostepnych informacji,
              zeby nie pisac pozniej bzdur na forum? Zapewne Stalin byl tez wg
              ciebie Rosjaninem(?)

              > Artykuł istotnie jest o Izraelu i Iranie. Ale kto wie, gdzie
              > irańska rakieta trafi? Zwłaszcza z chińską elektroniką...
              ----------------------
              Rozumiem, ze zaraz napiszesz jeszcze cos o Chinach.
              • zigzaur Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 17.11.08, 14:41
                No to zgódźmy się, że Karl Marx był Niemcem o pewnych korzeniach żydowskich.
                Wyrósł w Niemczech, tak wykształcił się i przyjął niemiecki język.

                Stalin zaś był przywódcą państwa rosyjskiego i rozkazy wydawał po rosyjsku.
                Używał rosyjskiego języka wcale nie rzadziej i nie gorzej niż carowie.
                • kijwoko Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 17.11.08, 16:09
                  > Stalin zaś był przywódcą państwa rosyjskiego i rozkazy wydawał po rosyjsku.
                  > Używał rosyjskiego języka wcale nie rzadziej i nie gorzej niż carowie.

                  Czemu chcesz odebrac Gruzinom w ich mniemaniu ich najwiekszego bohatera
                  narodowego?!? Widziales jaka duma ich przepelnia i jaki wielgachny jego posag w
                  Gori maja?!?
                  • zigzaur Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 17.11.08, 21:05
                    A najsłynniejszym Rumunem był Dracula.

                    Na odbieranie komukolwiek Stalina jest już jakby za późno.
                    • plorg Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 17.11.08, 22:54
                      zigzaur napisał:

                      > A najsłynniejszym Rumunem był Dracula.
                      ------------------
                      Jezeli zalozymy, ze za czasow Drakuli, mozna bylo mowic o takim
                      panstwie jak Rumnunia, a raczej nie mozna, wiec znowu piszesz bzdury.
                      Nawet jezeli chcesz nawiazac do postaci filmowej, to ta tez nie byla
                      narodowosci rumunskiej, a raczej tansylwanskiej :-)
                      Co tekst to bzdura. Zigzaur opanuj sie.
                      • zigzaur Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 18.11.08, 08:09
                        Współczesna Rumunia powstała (1878) ze zjednoczenia Mołdawii i Wołoszczyzny.
                        Potem dołączono odebrany Węgrom Siedmiogród. Język rumuński istniał od bardzo
                        dawna.
                        • plorg Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 18.11.08, 10:11
                          zigzaur napisał:

                          > Współczesna Rumunia powstała (1878) ze zjednoczenia Mołdawii i
                          > Wołoszczyzny.
                          -------------------------
                          A w jaki sposob chcesz polaczyc wspolczesna Rumunie z postacia z XV
                          wieku? Rumunia jako panstwo o nazwie 'Rumunia' nie istniala za
                          czasow Drakuli.

                          > Język rumuński istniał od bardzo dawna.
                          -------------------------
                          No i co z tego? Inne jezyki tez istnialy bardzo dawno, a jutro
                          wzejdzie slonce. I CO z TEGO?
                        • kretowski Węgrom powinni byli zabrać wszystko 18.11.08, 12:48
                          Za ich butę, wyniosłość i chamstwo.
                • plorg Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 17.11.08, 22:08
                  zigzaur napisał:

                  > No to zgódźmy się, że Karl Marx był Niemcem o pewnych korzeniach
                  > żydowskich.
                  -------------------
                  Jak ma sie rodzicow tej samej narodowosci to korzenie ma sie raczej
                  pewne :-) W tym momencie miejsce urodzenia jest malo istotne.
                  Najwazniejsze jednak, ze doszlismy wreszcie do faktu, ze komunizm
                  nie byl stworzony przez Rosjan. Marks nie byl Rosjaninem i nie
                  urodzil sie w Rosji. Niestety nie da sie rowniez obronic twojej
                  tezy, ze komunizm dal sie zrealizowac tylko w Rosji. Chyba, ze
                  chcesz zaprzeczac istnienia komunizmu w Chinach, czy chociazby na
                  Kubie. Tak czy inaczej - napisales bzdury i koniecznie chcesz ich
                  bronic w zaparte.

                  > Stalin zaś był przywódcą państwa rosyjskiego i rozkazy wydawał po
                  > rosyjsku. Używał rosyjskiego języka wcale nie rzadziej i nie
                  > gorzej niż carowie.
                  ----------------------
                  Ach zatem wystarczy zostac przywodca i poslugiwac sie innym
                  jezykiem, aby skutecznie zaprzec sie swojego pochodzenia albo wyrzec
                  rodzicow(?) Poczytaj co na ten temat sugeruje Wikipedia:
                  "Jako ojczystym językiem posługiwał się gruzińskim, zaś po rosyjsku,
                  którym też władał, do końca życia mówił z wyraźnym, gruzińskim
                  akcentem"
                  A moze zainteresuje cie co na ten temat ma do powiedzenia wersja
                  angielska:
                  "Stalin's native tongue was Georgian; he did not start to learn
                  Russian until he was eight or nine years old, and he never lost his
                  strong Georgian accent."
                  Albo rosyjska:
                  "Его родным языком был грузинский, русский язык Сталин выучил позже,
                  но всегда говорил с заметным грузинским акцентом".

                  Coz znowu dochodzimy do konkluzji, ze napisales bzdury. Mowienie z
                  gruzinskim akcentem raczej nie bylo chyba raczej domena carow, wiec
                  Stalin mowil po rosyjsku troche gorzej od nich.
                  • jedyny-magazynier Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 18.11.08, 19:23
                    Nie dyskutuje sie z gowniarzami, sam widzisz ze zadne logiczne argumenty do
                    gowniarza nie trafiaja. Gowniarza poznaje sie po tym, ze kiedy juz nie wie co ma
                    odpowiedziec -obraza. Jego idolem jest niejaki Michnik, wiec nasladuje mistrza.
          • zigzaur Aha: 17.11.08, 09:26
            Mokradło poruszył temat największego zagrożenia dla świata. Ja jedynie
            skorygowałem wypowiedź.
            • plorg Tak tak... 'skorygowales' 17.11.08, 09:42
              A wiesz co znaczy slowo korygowac?
              • zigzaur Re: Tak tak... 'skorygowales' 17.11.08, 14:42
                Wiem, że ty nie wiesz.
            • mokradlo5 Re: Aha: 18.11.08, 21:28
              zigzaur napisał:

              > Mokradło poruszył temat największego zagrożenia dla świata. Ja
              jedynie
              > skorygowałem wypowiedź.


              nie masz czego korygowac, jestes na to za glupi,czytaj i ucz
              sie.Komunizm w Rosji powstal w wyniku zorganizowanego zydowskiego
              terroru, podobnie jak w Polsce i kazdym innym europejskim
              kraju,gdzie zaistnial/Wegry,Rumunia,Czechoslowacja,
              Niemcy,Bulgaria,NRD itd/
        • mokradlo5 Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 18.11.08, 21:23
          zigzaur napisał:

          > Największym zagrożeniem dla świata jest Rosja, wystarczy wymienić
          komunizm.

          komunizm Rosji narzucili zydzi,od Stalina, Dzierzynskiego,
          Trockiego, Lenina, Krupskiej itd zaczynajac
          • myckiewicz Re: Izrael: Premier wzywa do użycia "większej sił 18.11.08, 21:48
            mokradlo5 napisał:
            > komunizm Rosji narzucili zydzi,od Stalina, Dzierzynskiego,
            > Trockiego, Lenina, Krupskiej itd zaczynajac

            Czy ten Zyd Stalin to ow uwielbiany rodak faworyta naszego ProZydenta?
    • asmall4 ... ruskie ... łatwo was rozpoznać :) 17.11.08, 00:03
      "W XIX w. wraz z rodzeniem się nacjonalizmów i państw narodowych oraz
      sekularyzacją życia publicznego pojawił się etniczny wymiar antysemityzmu, a
      wraz z nim nowe oskarżenia o dążenie do przejęcia władzy nad światem. W 1905 w
      Rosji carska ochrana spreparowała broszurę Protokoły Mędrców Syjonu, opisującą
      rzekome korzyści dla narodu żydowskiego z inspirowania wojen, rewolucji i ruchów
      wywrotowych, propagowania takich idei jak darwinizm, marksizm, liberalizm,
      socjalizm, ateizm, prawa człowieka i powszechne prawa wyborcze, a także
      demoralizacji krzewionej przez kontrolowaną rzekomo przez Żydów prasę. Broszura
      ta, która początkowo miała na celu dyskredytowanie zagrażających caratowi
      ówczesnych ruchów politycznych i społecznych, stała się wkrótce biblią
      paranoicznej odmiany antysemityzmu, dopatrującej się we wszystkich działaniach
      wymierzonych w porządek społeczny wpływu Żydów, którzy posiadają rzekomo ukryte
      centrum polityczne, zmierzające do panowania nad światem za pomocą różnych
      makiawelicznych działań."
      • mokradlo5 Re: ... ruskie ... łatwo was rozpoznać :) 18.11.08, 21:31
        asmall4 napisał:

        > "W XIX w. wraz z rodzeniem się nacjonalizmów i państw narodowych
        oraz
        > sekularyzacją życia publicznego pojawił się etniczny wymiar
        antysemityzmu, a
        > wraz z nim nowe oskarżenia o dążenie do przejęcia władzy nad
        światem. W 1905 w
        > Rosji carska ochrana spreparowała broszurę Protokoły Mędrców
        Syjonu, opisującą
        > rzekome korzyści dla narodu żydowskiego z inspirowania wojen,
        rewolucji i ruchó
        > w
        > wywrotowych, propagowania takich idei jak darwinizm, marksizm,
        liberalizm,
        > socjalizm, ateizm, prawa człowieka i powszechne prawa wyborcze, a
        także
        > demoralizacji krzewionej przez kontrolowaną rzekomo przez Żydów
        prasę. Broszura
        > ta, która początkowo miała na celu dyskredytowanie zagrażających
        caratowi
        > ówczesnych ruchów politycznych i społecznych, stała się wkrótce
        biblią
        > paranoicznej odmiany antysemityzmu, dopatrującej się we wszystkich
        działaniach
        > wymierzonych w porządek społeczny wpływu Żydów, którzy posiadają
        rzekomo ukryte
        > centrum polityczne, zmierzające do panowania nad światem za pomocą
        różnych
        > makiawelicznych działań."


        bzdura i klamstwo,czyli rozpaczliwe zydowskie proby,uznania prawdy
        za falsyfikat.
    • asmall4 ruskie ... ruskie :) 17.11.08, 00:05
      "Nowym źródłem antysemityzmu po 1945 stało się powstanie Izraela i konflikt
      izraelsko-palestyński. Antysemityzm jest otwarcie popierany w wielu krajach
      arabskich i muzułmańskich. Nawet Protokoły Mędrców Syjonu, antysemicka
      fałszywka, zyskały ogromną popularność w wielu krajach na Bliskim Wschodzie,
      gdzie zrobiono na ich podstawie popularny serial telewizyjny pt. "Ash-Shatat"
      (Diaspora)[29]. Wiele organizacji muzułmańskich, także w Europie[, otwarcie
      nawołuje do mordowania Żydów.

      Szereg organizacji skrajnie lewicowych posuwało się do głoszenia haseł otwarcie
      antysemickich na fali antyamerykanizmu oraz postrzegania Izraela jako
      tradycyjnego sojusznika USA na Bliskim Wschodzie ("lewicowy antysemityzm").
      Antysemickie teksty ukazały się w szczegolności na łamach pism lewicowych
      "Rewolucja" i "Lewą Nogą" wydawanych przez warszawskie wydawnictwo Książka i Prasa.

      Większość organizacji radykalnie lewicowych głosząc poglądy antysyjonistyczne
      potępia jednak antysemityzm. Hasła antysemickie zaczęły się również pojawiać w
      Rosji podczas rozprawy rządu Putina z oligarchami. Prasa podkreślała wówczas
      żydowskie korzenie Borysa Bierezowskiego i Michaiła Chodorkowskiego.

      Hasła antysemickie zaczęły się również pojawiać w Rosji podczas rozprawy rządu
      Putina z oligarchami. Prasa podkreślała wówczas żydowskie korzenie Borysa
      Bierezowskiego i Michaiła Chodorkowskiego."
    • rasta.man Łapać żebraka - dla niepoznaki głośno krzyczały 17.11.08, 00:30
      inne żebraki…
    • sid_6.8 Neonaziści popierają Izrael ! 17.11.08, 00:41
      nasofi.blogspot.com
      • asmall4 Re: Neonaziści popierają Izrael ! 17.11.08, 10:51
        Rosjanie też pierwsi uznali państwo Izrael :)
        Co było później wszyscy wiemy ...

        :)
    • polld74 Prośba do Busha czy do Obamy? 17.11.08, 01:46
      Ja myślę, że Obama może powiedzieć Izraelowi bye i wtedy będzie taki bal, że Olmert będzie Putina o pomoc błagał.
      • zigzaur Re: Prośba do Busha czy do Obamy? 17.11.08, 08:08
        Myśl, myśl!
    • wet3 Re: jadyny-magazynier 17.11.08, 14:48
      jedyny-magazynier napisał:

      > Nie zgadzam sie z Ehudem, gdyz jedynym panstwem ktorego arsenal
      nuklearny
      > zagraza swiatu jest Israel.Stany Zjednoczone i ich marionetkowe
      rzady sa
      > jedynie narzedziem w rekach israelskich awanturnikow, ktorzy za
      pomoca
      > zydowskiego lobby w Kongresie USA,FED'u,i spekulantow z Wall
      Street chca
      > podpalic swiat.
      > Kulisy prezydentury J.W.Busha w poscie- "czy Bush jest idiota ?"
      na blogu-
      > magazynier.blogspot.com

      Napisales prawde. Jesli wybuchnie jakas nowa wojna na Bliskim
      Wschodzie, to wiadomo iz jej zrodlem bedzie awanturnicza polityka
      Izraela. Ofiarami tej polityki sa juz Irak i Afganistan.
      • asmall4 Re: jadyny-magazynier 17.11.08, 15:53
        Czekamy na porządne sprzątanie w Syrii i Iranie !!!
        Później ostra kontrola ruskich tranzytów broni i problem kacyków
        bliskowschodnich prawie rozwiązany ...

        :)
        • jedyny-magazynier Re: jadyny-magazynier 17.11.08, 18:23
          zanim zaczniesz sprzatac w Syrii i Iranie posprzataj zabawki w swoim pokoju bo
          przyjdzie mama i bedzie krzyk...
        • jedyny-magazynier Re: jedyny-magazynier 18.11.08, 19:58
          Pisz ,Dawidku, pisz co ci slina na jezyk przyniesie.Im wiecej ludzi obrazisz tym
          szybciej "inni ludzie" zrobia z wami porzadek.Nawet najbardziej naiwni
          plantatorzy orzeszkow ziemnych juz sie polapali komu zawdzieczaja fakt, ze
          "najwspanialszy" kraj swiata stal sie kolonia Israela.W Europie, nie tylko wsrod
          niemieckich nacjonalistow narasta wrogosc to zydostwa .Ty jestes te 2 % o
          ktorych mowil Isaac Basevius Singer. Pomiedzy nami jest ta roznica ze Ty jestes
          malym glupawym zydziakiem a ja jestem Zydem i Polakiem. Szalom !
          • asmall4 Re: jedyny-magazynier 19.11.08, 02:58
            jak zwykle pudło - nie jestem Żydem :)
            A jeśli naprawdę jesteś Żydem to powinieneś popierać swoich ,a nie komunistów i
            islamofaszystów .

            Najpewniej jesteś brygadzistą i wyrabiasz normę śmieciu :)
            • wet3 Re: asma114 19.11.08, 03:14
              asmall4 napisał:

              > jak zwykle pudło - nie jestem Żydem :)
              > A jeśli naprawdę jesteś Żydem to powinieneś popierać swoich ,a
              nie komunistów i
              > islamofaszystów .
              > Najpewniej jesteś brygadzistą i wyrabiasz normę śmieciu :)

              Cholera! Mowisz, ze Zydem nie jestes. Przeciez zalatuje od ciebie
              czosnkiem z kazdej strony!!!
            • jedyny-magazynier Re: jedyny-magazynier 19.11.08, 21:23
              Dawidku, mozesz krzyczec,tupac nogami trudno jest jak jest.Musialem uzyc malej prowokacji dla Twojego dobra.To ze jestem Polakiem i Zydem nie zmienia faktu ze jestem czlowiekiem i widze swiat z innej perspektywy niz pospolici israelscy szowinisci ktorym Ty tez chcialbys byc jak dorosniesz. Israel pod wodza takich ludzi jak Olmert zmierza ku nieszczesciu.Swiat muzulmanski jest wielokrotnie liczniejszy,bogatszy i zydzi nawet jesli jeszcze bardziej zwieksza przyrost naturalny nie zmienia tych dysproporcji.Trzeba nauczyc sie zyc z nimi lub zginac.Szalom. PS.jesli chcesz sie dowiedziec czegos ciekawego o swiecie zajrzyj do mego magazynu na blogu> magazynier.blogspot.com
    • czyngis_chan Olmert to terrorysta. 22.12.08, 12:12

    • abhaod Izrael powinien jak najszybciej zbombardować 22.12.08, 12:21
      irańskie instalacje atomowe, Rosja dozbraja Iran na potęgę , ceny ropy i gazu
      zabijają kacapską gospodarkę...
      www.root-1.co.il/Media%20files/ahmadinejad.jpg

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka