jedyny-magazynier
16.11.08, 20:46
Nie zgadzam sie z Ehudem, gdyz jedynym panstwem ktorego arsenal nuklearny
zagraza swiatu jest Israel.Stany Zjednoczone i ich marionetkowe rzady sa
jedynie narzedziem w rekach israelskich awanturnikow, ktorzy za pomoca
zydowskiego lobby w Kongresie USA,FED'u,i spekulantow z Wall Street chca
podpalic swiat.
Kulisy prezydentury J.W.Busha w poscie- "czy Bush jest idiota ?" na blogu-
magazynier.blogspot.com