Dodaj do ulubionych

Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie im...

21.01.09, 07:05
Viva la revolution siempre?! Scierwo powinno sie powiesic dla dobra swojego
narodu!
Obserwuj wątek
    • zigzaur Istotnie, Ameryka Łacińska wiąże wielkie nadzieje 21.01.09, 07:29
      z nowym Prezydentem USA.
      Nadzieje, że uprzątnie komunistyczne reżimy.
      • kot.puszek.okruszek Dokładnie tak, trzeba posprzątać ten bałagan 21.01.09, 10:07
        Dokładnie tak, trzeba posprzątać ten relikt komuny.

        --
        Haft reklamowy
        Zdjęcia z Egiptu
        Makiety kolejowe
        • nieruchomy_spin Re: Dokładnie tak, trzeba posprzątać ten bałagan 21.01.09, 11:01
          hmmm, on raczej jest narodowym socjalista niz komunita ale widac nie ma to
          znaczenia dla ekspertow. swoja droga trzeba przyznac ze wsrod onanizmu obamowego
          przynajmniej jeden slucha co tak naprawde obama mowi.
          • asmall4 tak to sobie tłumasz buraku ... 21.01.09, 16:25
            "on raczej jest narodowym socjalista niz komunita"
            rexcurry.net/socialism-red-flags-socialists1c.jpg
    • plorg Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie 21.01.09, 07:38
      Chavez dobrze mmówi! Chociaż jednego stać na powiedzenie prawdy.
      Reszta matołków bedzie musiała poczekać, żeby naocznie przekonać się jak ich
      żałosne nadzieje kończą na śmietniku.
      • caius1 Re: Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie 21.01.09, 09:25
        plorg napisał:

        > Chavez dobrze mmówi! Chociaż jednego stać na powiedzenie prawdy.
        > Reszta matołków bedzie musiała poczekać, żeby naocznie przekonać się jak ich
        > żałosne nadzieje kończą na śmietniku.

        Każdy "dobrze mówi" dla określonych słuchaczy. Hugo Chavez akurat dobrze mówi
        dla bolszewofaszolskich fanatyków. Taki mały Hitlerek albo Stalinek na miarę
        średniego kraju Trzeciego Świata.

        NiePis
        • mis22 Propaganda Chaveza, Busha jr i innych 21.01.09, 15:17
          plorg napisał:
          > Chavez dobrze mmówi! Chociaż jednego stać na powiedzenie prawdy.

          Chavez ma nawyk do robienia propagandy. Bush jr gdy był prezydentem też robił
          tak samo. Nazwał siebie prezydentem wojny, który prowadzi krucjatę szerzącą
          demokrację w krajach osi zła. Lech Kaczyński widzi w Rosji odwiecznego wroga, z
          którym stara się wszystkich mobilizować do walki. Biało-czarny obraz świata
          cechuje wielu fanatyków. Gdyby wszyscy szefowie rządów tacy byli to mielibyśmy
          ciągłe wojny i wzajemne mordowanie się.
          • bezportek Mamy ciagle wojny, z mordowaniem wlacznie 21.01.09, 16:07
            Wojny trwaja, bez przerwy. Islamskie pieszczoszki eurolewicy,
            hamasiarze i hezbollahy, bez ustanku probuja wymordowac ludnosc
            Izraela. Czarne ludy Afryki wybijaja sie nawzajem, czerwone bandy
            Ameryki Poludniowej masowo porywaja i zabijaja kogo popadnie.
            Alkajdziarze i talibowie zamieniaja w pustynie ziemie Pasztunow, a
            pijane hordy ruskich kamaszy co pare miesiecy napadaja na sasiadow.
            Niemniej, w zboczonym rozumieniu menelewicy, wojnami i zbrodniami
            nazywa sie tylko dzialania Zachodu, zwlaszcza gdy skutecznie
            utrudniaja zycie podludziom i zaklocaja slodkie marzenia o malpiej
            egzystencji bez mysli, bez pracy i bez podcierania zadka.
            • asmall4 Re: Mamy ciagle wojny, z mordowaniem wlacznie 21.01.09, 16:28
              Jaką rolę odgrywają muzułmanie w komunistycznej strategii opanowania Europy i
              czy należy oczekiwać, że w przypadku europejskiego oporu muzułmańscy imigranci
              zostaną wykorzystani do akcji terrorystycznych?

              Rosja i świat islamu mają tego samego wroga - zachodnią cywilizację. To
              oczywiste, że antyzachodnia islamska ludność w Europie reprezentuje czynnik
              destabilizujący w odniesieniu do bezpieczeństwa europejskiego. Islamskie grupy
              zbrojne i zagrożenie jakie stwarzają stanowią łakomy kąsek dla GRU i KGB w
              kontekście operacji przeciwko europejskim interesom. Bardziej pokojowo
              nastawiona część islamskiej społeczności w Europie także stwarza pewne
              zagrożenie, nie tylko jako potencjalna baza rekrutacyjna dla pozostających w
              mniejszości grup zbrojnych, ale również w przypadku zbrojnej konfrontacji w
              Europie, ponieważ nie będzie można na tej społeczności w pełni polegać. Europa
              jest wmanipulowywana w wspieranie otwartej imigracji ze wszystkich zakątków
              świata, co będzie miało w przyszłości poważne konsekwencje dla europejskiej
              tożsamości jako cywilizowanego społeczeństwa. Europa ma przed sobą śmiertelne
              niebezpieczeństwo, nacierające z dwóch kierunków:

              1. Problem globalnej biedy nie może zostać rozwiązany poprzez przesiedlenie
              milionów biednych ludzi z biednych rejonów do najbogatszych. Nie ma
              skuteczniejszej formuły na zniszczenie najlepiej prosperującego kraju na świecie.
              2. Każda ludzka społeczność jest oparta na wyznawanych powszechnie wartościach
              moralnych. Społeczność taka próbuje chronić swoje wartości przeciwko każdemu kto
              stwarza potencjalne niebezpieczeństwo. Masowa imigracja z obszarów mniej
              rozwiniętych pod względem kulturowym, za to bardziej ekstremalnych pod względem
              religijnym zagraża każdemu lepiej rozwiniętemu społeczeństwu. W jaki sposób
              wartości mają być chronione skoro poszczególni członkowie społeczności wyznają
              przeciwstawne idee?
      • henryad [...] 21.01.09, 09:56
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • kontik_71 Re: Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie 21.01.09, 12:50
          Od kiedy to w szpitalach psychiatrycznych macie dostep do sieci?
          • eti.gda Re: Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie 21.01.09, 13:24
            kontik_71 napisał:

            > Od kiedy to w szpitalach psychiatrycznych macie dostep do sieci?

            Już to kiedyś pisałem, ale powtórzę: To nowa metoda terapii. Wydaje
            się jednak, po przeczytaniu niektórych postów, że skutki sa mierne,
            niemniej eksperyment trwa.
    • ogul_bobra Chavez potrafi rozweselić z rana 21.01.09, 08:50
      Chavez to pajac, jakich mało. Polityka międzynarodowa bez tego komedianta
      byłaby nudniejsza, tylko Wenezuelczykom trochę nie do śmiechu
      • caius1 Re: Chavez potrafi rozweselić z rana 21.01.09, 09:26
        ogul_bobra napisał:

        > Chavez to pajac, jakich mało. Polityka międzynarodowa bez tego komedianta
        > byłaby nudniejsza, tylko Wenezuelczykom trochę nie do śmiechu

        Rację może i masz ale mi się nasuwa bajka Krasickiego o chłopcach i żabkach:
        chłopcy, chłopcy, źle się bawicie; dla was jest to igraszką, nam idzie o życie.

        NiePis
        • white.silesian Re: Chavez potrafi rozweselić z rana 21.01.09, 16:56
          Moze Chavez i za madry nie jest. Natomiast co by nie powiedziec obecnie USA
          przoduje w wojnach i mordowaniu ludzi. Tzw "Terorysci" to przy nich grzeczni
          chlopcy. W samym Iraku pozbawili zycia okolo 1,5 miliona ludzi, w Gazie, w
          Afganistanie, w Afryce, w Serbi ktora okradli itd itp. A ten juz podpisal
          wyslanie dodatkowych 30 000 zolnierzy do Afganistanu.
          • asmall4 dobrze prawisz :) 21.01.09, 17:54
            z.hubpages.com/u/145666_f520.jpg
          • bmc3i Re: Chavez potrafi rozweselić z rana 21.01.09, 22:52
            white.silesian napisał:

            > Moze Chavez i za madry nie jest. Natomiast co by nie powiedziec obecnie USA
            > przoduje w wojnach i mordowaniu ludzi. Tzw "Terorysci" to przy nich grzeczni
            > chlopcy. W samym Iraku pozbawili zycia okolo 1,5 miliona ludzi,


            jakies zrodla tej rewelacji?
    • pablopic Chevez jak PIS? 21.01.09, 08:52
      "Chavez jest wierny zasadzie, że nic tak nie mobilizuje jego
      fanatycznych zwolenników jak wskazywanie wroga zewnętrznego i
      wewnętrznego, który dybie na jego kraj i jego władzę."
      Czy to nie to samo co układ w kraju i Niemcy&Rosja jako wrogowie
      zewnętrzni?
      • sandwich1 Re: Chevez jak PIS? 21.01.09, 10:40
        Tak to jest, ale Chavez ani PiS tego nie wymyślili.
        To stare jak świat i dziwię się dlaczego tylu głupków jeszcze daje się na to nabrać.
      • plorg Re: Chevez jak PIS? 21.01.09, 12:07
        pablopic napisał:

        > Czy to nie to samo co układ w kraju i Niemcy&Rosja jako wrogowie
        > zewnętrzni?
        -----------------
        To wciąż ta sama bajka, tylko ma różne wcielenia. Politycy na całym
        świecie lubią grać na tę nutę. Najlepsze jest wydanie tej bajki pod
        tytułem 'terroryzm', lub 'globalna wojna z terroryzmem'.
        Wróg idealny - nikt nie wiem kim on jest, a co najważniejsze można z
        nim walczyć w nieskończoność!
        • white.silesian Re: Chevez jak PIS? 21.01.09, 16:58
          I tu jest sedno. a najlepsze Ze Obama czy Busch jest takim samym idiota jak
          Chavez. Po prostu pracuja jak im korporacje i komisja trojstronna zagra.
    • kijwoko Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie im... 21.01.09, 10:36
      "W miarę jak spada cena ropy naftowej na rynkach światowych, Hugo Chavez,
      prezydent Wenezueli, która żyje z eksportu ropy, traci poczucie miary w
      politycznej agresji."


      "traci poczucie miary w politycznej agresji" - nie czarujmy sie - to znaczy,
      ze... wywalil na zbity pysk ambasadora izraela.
      (rzeczywiscie zle zrobil, moze powinien... uwiezic?!?)

      _______________________________________

      Holokaust na zdjeciach - dawny i wspolczesny:
      [2009-01-16]
      www.uruknet.info/?p=m50995&hd=&size=1&l=e
    • sandwich1 Re: Chevez jak PIS? 21.01.09, 10:42
      Uderz w stół, a nożyce się odezwą.

      Paranoik na forum.
    • blagam_nie_podwazajcie_sojuszy Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie im... 21.01.09, 11:41
      "W miarę jak spada cena ropy naftowej na rynkach światowych, Hugo
      Chavez, prezydent Wenezueli, która żyje z eksportu ropy, traci
      poczucie miary w politycznej agresji."

      "W miarę jak dramatycznie spadają przychody Agora SA...bezczelność
      niektorych publicystów Gazety Wyborczej, utrzymujących się z zysków
      wypracowanych przez spółkę..."

      Widzicie Stasiński jakie to łatwe... i prymitywne? Ponoć w czasach
      kryzysu najlepiej sprzedają się właśnie bezczelność i prostactwo, a
      nie wnikliwe analizy. Nie winię za zupełnie naturalny odruch
      utrzymywania się na powierzchni kosztem słabszych kolegów z
      redakcji, ale w imię elementarnej sprawiedliwości wypadało by
      empatczniej spojrzeć na tych, których nie znosicie. W końcu i na was
      ktoś tam przychylniejszym okiem spojrzał podczas ostatniej
      weryfikcji. A nie jest nigdzie powiedziane że byla ona ostatnia:)
    • caius1 Re: Chevez jak PIS? 21.01.09, 12:02
      > Także na tym forum. To oni rządzą Polską
      > nieprzerwanie od 1945 roku.

      Henryad jesteś po prostu głupcem. Nawet kłamstwo i podjudzanie musi mieć pozory
      logiki a wciskanie ciemnoty, że rządzą ci, którzy akurat w Polsce w latach
      1939-45 zostali praktycznie w 100% wystrzelani, wywieszani, wytłuczeni i
      zagazowani przez Niemców jest czystym absurdem. Chyba, że wierzysz w rządy
      duchów z zaświatów ale wtedy radziłbym ci rozpoczęcie leczenia psychiatrcznego.

      NiePis
    • dosad Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie im.. 21.01.09, 12:03
      Wątpliwą pociechą jest świadomość, że są jeszcze gorsi prezydenci
      niż nasz, choćby ten Chawez. Współczuję jego narodowi jeszcze
      bardziej niz naszemu.
    • anathesis dotad Obama mowil slowami USA imperialistow, 21.01.09, 12:55
      bo musial. dopiero jego przemowienie inauguracyjne bylo pozbawione
      tego tonu. jakim bedzie prezydentem, to sie dopiero okaze.
    • yola13 odezwał sie najswietszy z najswietszych władców 21.01.09, 12:56
      tfuuuuuuuu.........
    • internet_wolna_europa To chyba oczywiste. 21.01.09, 14:09
    • indris Maciej Stasiński to kolejne wcielenie... 21.01.09, 14:17
      ...antylewicowej propagandy wreszcie minionej ekipy Busha. Jego teksty na temat
      lewicy latynoamerykańskiej, a zwłaszcza na temat Wenezueli Chaveza należy
      traktować z BARDZO ograniczonym zaufaniem. Jeszcze pamiętam tekst sugerujący
      Chavezowi faszyzm O Kubie pisał w stylu godnym Radia Maryja - niedawno widziałem
      niemiecki film o Fidelu Castro, więc miałem możliwość porównania publicystyki
      reportażowej i propagandowych bluzgów.
    • charlie11 Jak on smie krytykowac mesjasza? 21.01.09, 15:06
      W ten sposob wyeliminowal sie z grupy nadajacej rytm postepowi na
      swiecie. No i do tego jest rasista. ;-)
    • rosolina Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie im... 21.01.09, 16:51
      A Chavez to wcielenie totalnej głupoty!
    • tbotox Chavez ma racje. 21.01.09, 21:18
      Szanuje Chaveza za to ze nie boi sie mowic prawdy. A jakim jest prezydentem?
      Zapytajcie Wenezuelczykow, on jest tam popularny i cieszy sie poparciem.
    • kangur_01 Prezydent Chavez: Obama to kolejna marionetka 21.01.09, 23:51
    • internet_wolna_europa Ameryka zawsze była dzikim imperialistą. 22.01.09, 13:20
      Nie było ani jednej wojny, w której USA były ofiarą agresji - to
      oni zawsze odpowiadali za konflikty.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka