heartpumper 21.01.09, 07:05 Viva la revolution siempre?! Scierwo powinno sie powiesic dla dobra swojego narodu! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
zigzaur Istotnie, Ameryka Łacińska wiąże wielkie nadzieje 21.01.09, 07:29 z nowym Prezydentem USA. Nadzieje, że uprzątnie komunistyczne reżimy. Odpowiedz Link Zgłoś
kot.puszek.okruszek Dokładnie tak, trzeba posprzątać ten bałagan 21.01.09, 10:07 Dokładnie tak, trzeba posprzątać ten relikt komuny. -- Haft reklamowy Zdjęcia z Egiptu Makiety kolejowe Odpowiedz Link Zgłoś
nieruchomy_spin Re: Dokładnie tak, trzeba posprzątać ten bałagan 21.01.09, 11:01 hmmm, on raczej jest narodowym socjalista niz komunita ale widac nie ma to znaczenia dla ekspertow. swoja droga trzeba przyznac ze wsrod onanizmu obamowego przynajmniej jeden slucha co tak naprawde obama mowi. Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 tak to sobie tłumasz buraku ... 21.01.09, 16:25 "on raczej jest narodowym socjalista niz komunita" rexcurry.net/socialism-red-flags-socialists1c.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
plorg Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie 21.01.09, 07:38 Chavez dobrze mmówi! Chociaż jednego stać na powiedzenie prawdy. Reszta matołków bedzie musiała poczekać, żeby naocznie przekonać się jak ich żałosne nadzieje kończą na śmietniku. Odpowiedz Link Zgłoś
caius1 Re: Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie 21.01.09, 09:25 plorg napisał: > Chavez dobrze mmówi! Chociaż jednego stać na powiedzenie prawdy. > Reszta matołków bedzie musiała poczekać, żeby naocznie przekonać się jak ich > żałosne nadzieje kończą na śmietniku. Każdy "dobrze mówi" dla określonych słuchaczy. Hugo Chavez akurat dobrze mówi dla bolszewofaszolskich fanatyków. Taki mały Hitlerek albo Stalinek na miarę średniego kraju Trzeciego Świata. NiePis Odpowiedz Link Zgłoś
mis22 Propaganda Chaveza, Busha jr i innych 21.01.09, 15:17 plorg napisał: > Chavez dobrze mmówi! Chociaż jednego stać na powiedzenie prawdy. Chavez ma nawyk do robienia propagandy. Bush jr gdy był prezydentem też robił tak samo. Nazwał siebie prezydentem wojny, który prowadzi krucjatę szerzącą demokrację w krajach osi zła. Lech Kaczyński widzi w Rosji odwiecznego wroga, z którym stara się wszystkich mobilizować do walki. Biało-czarny obraz świata cechuje wielu fanatyków. Gdyby wszyscy szefowie rządów tacy byli to mielibyśmy ciągłe wojny i wzajemne mordowanie się. Odpowiedz Link Zgłoś
bezportek Mamy ciagle wojny, z mordowaniem wlacznie 21.01.09, 16:07 Wojny trwaja, bez przerwy. Islamskie pieszczoszki eurolewicy, hamasiarze i hezbollahy, bez ustanku probuja wymordowac ludnosc Izraela. Czarne ludy Afryki wybijaja sie nawzajem, czerwone bandy Ameryki Poludniowej masowo porywaja i zabijaja kogo popadnie. Alkajdziarze i talibowie zamieniaja w pustynie ziemie Pasztunow, a pijane hordy ruskich kamaszy co pare miesiecy napadaja na sasiadow. Niemniej, w zboczonym rozumieniu menelewicy, wojnami i zbrodniami nazywa sie tylko dzialania Zachodu, zwlaszcza gdy skutecznie utrudniaja zycie podludziom i zaklocaja slodkie marzenia o malpiej egzystencji bez mysli, bez pracy i bez podcierania zadka. Odpowiedz Link Zgłoś
asmall4 Re: Mamy ciagle wojny, z mordowaniem wlacznie 21.01.09, 16:28 Jaką rolę odgrywają muzułmanie w komunistycznej strategii opanowania Europy i czy należy oczekiwać, że w przypadku europejskiego oporu muzułmańscy imigranci zostaną wykorzystani do akcji terrorystycznych? Rosja i świat islamu mają tego samego wroga - zachodnią cywilizację. To oczywiste, że antyzachodnia islamska ludność w Europie reprezentuje czynnik destabilizujący w odniesieniu do bezpieczeństwa europejskiego. Islamskie grupy zbrojne i zagrożenie jakie stwarzają stanowią łakomy kąsek dla GRU i KGB w kontekście operacji przeciwko europejskim interesom. Bardziej pokojowo nastawiona część islamskiej społeczności w Europie także stwarza pewne zagrożenie, nie tylko jako potencjalna baza rekrutacyjna dla pozostających w mniejszości grup zbrojnych, ale również w przypadku zbrojnej konfrontacji w Europie, ponieważ nie będzie można na tej społeczności w pełni polegać. Europa jest wmanipulowywana w wspieranie otwartej imigracji ze wszystkich zakątków świata, co będzie miało w przyszłości poważne konsekwencje dla europejskiej tożsamości jako cywilizowanego społeczeństwa. Europa ma przed sobą śmiertelne niebezpieczeństwo, nacierające z dwóch kierunków: 1. Problem globalnej biedy nie może zostać rozwiązany poprzez przesiedlenie milionów biednych ludzi z biednych rejonów do najbogatszych. Nie ma skuteczniejszej formuły na zniszczenie najlepiej prosperującego kraju na świecie. 2. Każda ludzka społeczność jest oparta na wyznawanych powszechnie wartościach moralnych. Społeczność taka próbuje chronić swoje wartości przeciwko każdemu kto stwarza potencjalne niebezpieczeństwo. Masowa imigracja z obszarów mniej rozwiniętych pod względem kulturowym, za to bardziej ekstremalnych pod względem religijnym zagraża każdemu lepiej rozwiniętemu społeczeństwu. W jaki sposób wartości mają być chronione skoro poszczególni członkowie społeczności wyznają przeciwstawne idee? Odpowiedz Link Zgłoś
henryad [...] 21.01.09, 09:56 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
kontik_71 Re: Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie 21.01.09, 12:50 Od kiedy to w szpitalach psychiatrycznych macie dostep do sieci? Odpowiedz Link Zgłoś
eti.gda Re: Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie 21.01.09, 13:24 kontik_71 napisał: > Od kiedy to w szpitalach psychiatrycznych macie dostep do sieci? Już to kiedyś pisałem, ale powtórzę: To nowa metoda terapii. Wydaje się jednak, po przeczytaniu niektórych postów, że skutki sa mierne, niemniej eksperyment trwa. Odpowiedz Link Zgłoś
ogul_bobra Chavez potrafi rozweselić z rana 21.01.09, 08:50 Chavez to pajac, jakich mało. Polityka międzynarodowa bez tego komedianta byłaby nudniejsza, tylko Wenezuelczykom trochę nie do śmiechu Odpowiedz Link Zgłoś
caius1 Re: Chavez potrafi rozweselić z rana 21.01.09, 09:26 ogul_bobra napisał: > Chavez to pajac, jakich mało. Polityka międzynarodowa bez tego komedianta > byłaby nudniejsza, tylko Wenezuelczykom trochę nie do śmiechu Rację może i masz ale mi się nasuwa bajka Krasickiego o chłopcach i żabkach: chłopcy, chłopcy, źle się bawicie; dla was jest to igraszką, nam idzie o życie. NiePis Odpowiedz Link Zgłoś
white.silesian Re: Chavez potrafi rozweselić z rana 21.01.09, 16:56 Moze Chavez i za madry nie jest. Natomiast co by nie powiedziec obecnie USA przoduje w wojnach i mordowaniu ludzi. Tzw "Terorysci" to przy nich grzeczni chlopcy. W samym Iraku pozbawili zycia okolo 1,5 miliona ludzi, w Gazie, w Afganistanie, w Afryce, w Serbi ktora okradli itd itp. A ten juz podpisal wyslanie dodatkowych 30 000 zolnierzy do Afganistanu. Odpowiedz Link Zgłoś
bmc3i Re: Chavez potrafi rozweselić z rana 21.01.09, 22:52 white.silesian napisał: > Moze Chavez i za madry nie jest. Natomiast co by nie powiedziec obecnie USA > przoduje w wojnach i mordowaniu ludzi. Tzw "Terorysci" to przy nich grzeczni > chlopcy. W samym Iraku pozbawili zycia okolo 1,5 miliona ludzi, jakies zrodla tej rewelacji? Odpowiedz Link Zgłoś
pablopic Chevez jak PIS? 21.01.09, 08:52 "Chavez jest wierny zasadzie, że nic tak nie mobilizuje jego fanatycznych zwolenników jak wskazywanie wroga zewnętrznego i wewnętrznego, który dybie na jego kraj i jego władzę." Czy to nie to samo co układ w kraju i Niemcy&Rosja jako wrogowie zewnętrzni? Odpowiedz Link Zgłoś
sandwich1 Re: Chevez jak PIS? 21.01.09, 10:40 Tak to jest, ale Chavez ani PiS tego nie wymyślili. To stare jak świat i dziwię się dlaczego tylu głupków jeszcze daje się na to nabrać. Odpowiedz Link Zgłoś
plorg Re: Chevez jak PIS? 21.01.09, 12:07 pablopic napisał: > Czy to nie to samo co układ w kraju i Niemcy&Rosja jako wrogowie > zewnętrzni? ----------------- To wciąż ta sama bajka, tylko ma różne wcielenia. Politycy na całym świecie lubią grać na tę nutę. Najlepsze jest wydanie tej bajki pod tytułem 'terroryzm', lub 'globalna wojna z terroryzmem'. Wróg idealny - nikt nie wiem kim on jest, a co najważniejsze można z nim walczyć w nieskończoność! Odpowiedz Link Zgłoś
white.silesian Re: Chevez jak PIS? 21.01.09, 16:58 I tu jest sedno. a najlepsze Ze Obama czy Busch jest takim samym idiota jak Chavez. Po prostu pracuja jak im korporacje i komisja trojstronna zagra. Odpowiedz Link Zgłoś
kijwoko Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie im... 21.01.09, 10:36 "W miarę jak spada cena ropy naftowej na rynkach światowych, Hugo Chavez, prezydent Wenezueli, która żyje z eksportu ropy, traci poczucie miary w politycznej agresji." "traci poczucie miary w politycznej agresji" - nie czarujmy sie - to znaczy, ze... wywalil na zbity pysk ambasadora izraela. (rzeczywiscie zle zrobil, moze powinien... uwiezic?!?) _______________________________________ Holokaust na zdjeciach - dawny i wspolczesny: [2009-01-16] www.uruknet.info/?p=m50995&hd=&size=1&l=e Odpowiedz Link Zgłoś
sandwich1 Re: Chevez jak PIS? 21.01.09, 10:42 Uderz w stół, a nożyce się odezwą. Paranoik na forum. Odpowiedz Link Zgłoś
blagam_nie_podwazajcie_sojuszy Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie im... 21.01.09, 11:41 "W miarę jak spada cena ropy naftowej na rynkach światowych, Hugo Chavez, prezydent Wenezueli, która żyje z eksportu ropy, traci poczucie miary w politycznej agresji." "W miarę jak dramatycznie spadają przychody Agora SA...bezczelność niektorych publicystów Gazety Wyborczej, utrzymujących się z zysków wypracowanych przez spółkę..." Widzicie Stasiński jakie to łatwe... i prymitywne? Ponoć w czasach kryzysu najlepiej sprzedają się właśnie bezczelność i prostactwo, a nie wnikliwe analizy. Nie winię za zupełnie naturalny odruch utrzymywania się na powierzchni kosztem słabszych kolegów z redakcji, ale w imię elementarnej sprawiedliwości wypadało by empatczniej spojrzeć na tych, których nie znosicie. W końcu i na was ktoś tam przychylniejszym okiem spojrzał podczas ostatniej weryfikcji. A nie jest nigdzie powiedziane że byla ona ostatnia:) Odpowiedz Link Zgłoś
caius1 Re: Chevez jak PIS? 21.01.09, 12:02 > Także na tym forum. To oni rządzą Polską > nieprzerwanie od 1945 roku. Henryad jesteś po prostu głupcem. Nawet kłamstwo i podjudzanie musi mieć pozory logiki a wciskanie ciemnoty, że rządzą ci, którzy akurat w Polsce w latach 1939-45 zostali praktycznie w 100% wystrzelani, wywieszani, wytłuczeni i zagazowani przez Niemców jest czystym absurdem. Chyba, że wierzysz w rządy duchów z zaświatów ale wtedy radziłbym ci rozpoczęcie leczenia psychiatrcznego. NiePis Odpowiedz Link Zgłoś
dosad Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie im.. 21.01.09, 12:03 Wątpliwą pociechą jest świadomość, że są jeszcze gorsi prezydenci niż nasz, choćby ten Chawez. Współczuję jego narodowi jeszcze bardziej niz naszemu. Odpowiedz Link Zgłoś
anathesis dotad Obama mowil slowami USA imperialistow, 21.01.09, 12:55 bo musial. dopiero jego przemowienie inauguracyjne bylo pozbawione tego tonu. jakim bedzie prezydentem, to sie dopiero okaze. Odpowiedz Link Zgłoś
yola13 odezwał sie najswietszy z najswietszych władców 21.01.09, 12:56 tfuuuuuuuu......... Odpowiedz Link Zgłoś
indris Maciej Stasiński to kolejne wcielenie... 21.01.09, 14:17 ...antylewicowej propagandy wreszcie minionej ekipy Busha. Jego teksty na temat lewicy latynoamerykańskiej, a zwłaszcza na temat Wenezueli Chaveza należy traktować z BARDZO ograniczonym zaufaniem. Jeszcze pamiętam tekst sugerujący Chavezowi faszyzm O Kubie pisał w stylu godnym Radia Maryja - niedawno widziałem niemiecki film o Fidelu Castro, więc miałem możliwość porównania publicystyki reportażowej i propagandowych bluzgów. Odpowiedz Link Zgłoś
charlie11 Jak on smie krytykowac mesjasza? 21.01.09, 15:06 W ten sposob wyeliminowal sie z grupy nadajacej rytm postepowi na swiecie. No i do tego jest rasista. ;-) Odpowiedz Link Zgłoś
rosolina Prezydent Chavez: Obama to kolejne wcielenie im... 21.01.09, 16:51 A Chavez to wcielenie totalnej głupoty! Odpowiedz Link Zgłoś
tbotox Chavez ma racje. 21.01.09, 21:18 Szanuje Chaveza za to ze nie boi sie mowic prawdy. A jakim jest prezydentem? Zapytajcie Wenezuelczykow, on jest tam popularny i cieszy sie poparciem. Odpowiedz Link Zgłoś
internet_wolna_europa Ameryka zawsze była dzikim imperialistą. 22.01.09, 13:20 Nie było ani jednej wojny, w której USA były ofiarą agresji - to oni zawsze odpowiadali za konflikty. Odpowiedz Link Zgłoś