junkier 26.01.09, 15:44 O prosze, moze tez inne tajemnicze zgony III RP zostana wyjasnione, jak sprawa M. Falzmana czy W. Panki. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
rudyxp Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm... 26.01.09, 16:00 skoro grozi mu się śmiercią i ma przestać dociekać prawdy, to staje się oczywiste, że ta katastrofa to nie tylko "niezwykły zbieg okoliczności i czynników" Odpowiedz Link Zgłoś
akkj Re: Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi 26.01.09, 18:16 A skąd wiesz, ze mu grozono? A jeżeli nawet, to skąd wiesz kto mu groził??? rudyxp napisał: > skoro grozi mu się śmiercią i ma przestać dociekać prawdy, to staje się > oczywiste, że ta katastrofa to nie tylko "niezwykły zbieg okoliczności i > czynników" Odpowiedz Link Zgłoś
abrahadabra Robi sie ciekawie. Klich dawaj nagrania!!! 26.01.09, 16:04 Klich skończ pierdy opowiadać i dawaj te taśmy. Nim ktoś zginie. Coś dużo do ukrycia jest w tej sprawie. Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: Robi sie ciekawie. Klich dawaj nagrania!!! 26.01.09, 17:19 pleciesz endecki smieciu!czy ta afganska wioska juz wyjasniona? zawsze tzw armia ukrywala swoje wpadki!nie szukaj smieciu podniet i sensacji!pobozne kolejne rzady tego kraju nie wyjasnily kwestii np zlodziejstw tzw "ojca" rydzyka!zaniemowiles parchu?gdzie ta forsa sie podziala palancie?! Odpowiedz Link Zgłoś
abrahadabra Re: Robi sie ciekawie. Klich dawaj nagrania!!! 26.01.09, 17:55 rzuciło Ci się na mózg? Ja endekiem? Powinieneś się zbadać. Odpowiedz Link Zgłoś
dsk48 Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm... 26.01.09, 16:37 Diamondbitch(.)net Odpowiedz Link Zgłoś
ambl Re: Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi 26.01.09, 16:49 Głos p.Bendera jest głosem wołającego na puszczy.Jak Tusk może coś zrobić gdy sam siedzi w środku tego g...a i POciąga za sznurki? Odpowiedz Link Zgłoś
miauman Re: Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi 26.01.09, 16:58 Lepiej POciągać sznurki niż PISiorka, jak to robisz Odpowiedz Link Zgłoś
areabis Dlaczego zwolennicy bendziera są bucami? 26.01.09, 17:05 Oto jest pytanie ! Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm... 26.01.09, 16:51 a może winne jest vino tinto del la casa ? Odpowiedz Link Zgłoś
posraldescu Re: Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi 26.01.09, 16:54 Sądząc z klasy z jaką przyrąbali w ziemie to nie było "vino tinto", ale "cacalla" i to nie jedna. Odpowiedz Link Zgłoś
e7th04sh Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm... 26.01.09, 16:54 jeżeli ten człowiek długo jeszcze pożyje, to będzie cud :s ja bym takiego drania, który by mi groził, na miejscu postrzelił - w obronie własnej Odpowiedz Link Zgłoś
carpaccio4 tak z ciekawości 26.01.09, 17:02 kto jest przełożonym przełożonego wysoko postawionych panów w mundurach? Odpowiedz Link Zgłoś
zyks Brednie. Kto, po co i dlaczego miałby grozić? 26.01.09, 17:03 Ktoś z dowództwa? Bzdura. Ktoś z firmy CASA? Bzdura. Marsjanie? Ewentualnie... Po co on to wymysla? Nie wiem, może chory... Odpowiedz Link Zgłoś
kazik.k Re: Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi 26.01.09, 17:15 o co temu braciszkowi chodzi?zapewne o forse endecki przyglupie!!pewnie sprawdza twoje bilingi jelopie i wyjdziesz na durnia!!a moze gorzala wchodzila w gre? Odpowiedz Link Zgłoś
rudder Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm... 26.01.09, 17:22 Myślę, że ten pan chce zaistnieć medialnie, ale jak ma dowody to niech tym zajmie się prokuratura. Odpowiedz Link Zgłoś
badziewiak66 Ta prokuratura od Olejnika ?? 26.01.09, 18:55 Rzeczywiście mają polot, nie powiem. A potem sprawców do Połocka trzeba skierować. By jak grób milczeli. Odpowiedz Link Zgłoś
przemyslaw47 Junkier 26.01.09, 17:53 ty chyba jesteś antysemita.Kiedyś wymieniałeś..Stoltzmana, pozdrowień od Kalkstaina nie chciałeś przyjąć, a dzisiaj znowu jakiegoś obrzezańca M.Falzmana wymieniasz, kto to zacz? Odpowiedz Link Zgłoś
77qwerty Re: Junkier 26.01.09, 18:08 nastepna mafia "zbrojeniowa " tez by mozna sie tym zająć generały kase trzepia na broni a w nagrode na wczesną emeryture ida pasorzyty Odpowiedz Link Zgłoś
tatah Re: Junkier 26.01.09, 18:57 Zobacz kto odkrył aferę FOZZ. Można znależć w sieci. Była nawet książka na ten temat. Długo po tym nie pożył... Odpowiedz Link Zgłoś
sselrats Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm.. 26.01.09, 18:14 Dlaczego samolot CASA pisze sie duzymi literami a samochod bmw malymi? Odpowiedz Link Zgłoś
pafni Re: Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi 26.01.09, 19:47 sselrats napisał: > Dlaczego samolot CASA pisze sie duzymi literami a samochod bmw > malymi? Bo BMW oznacza Bedziesz Miał Wypadek Odpowiedz Link Zgłoś
nobull Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm.. 26.01.09, 18:26 Ludzie nie podniecajcie sie. To bylwypadek spowodowany niechlujstwem pilota! A ci dwaj lysi coprzyjechali czarnymmercem To handlarze samolotami ktorzy nie chcastracic rynku...innych panstw w Europie. CASA nigdy nie powinna byc zakupiona przez tych cw...i, to zlom, to nie jest Boeing! Kupowac TYLKO Amerykanskie samoloty! Odpowiedz Link Zgłoś
pocalujta_wujta W sumie sprawa dla prokuratora... 26.01.09, 18:59 ... oraz dochodzeniowych sluzb wewnetrznych. Niestety to smierdzi albo kontrwywiadem/wywiadem, albo silami specjalnymi na usulugach wojska. Natomiast smutni panowie w mercedesie chyba sie zapomnieli ze dzialaja na terenie wlasnego kraju i podlegaja prawu tego kraju tak jak gangsterzy za takie pogrozki. Za takie cos raczej nie powinno sie wychodzic z pierdla przez dosc dlugie lata... no ale w Polsce po umyslnym zabiciu czlowieka mozna wyjsci po 6-12 latach wiec moze te kary nie sa takie straszne i "rozliczyc sie" mniej kosztownie mozna. Odpowiedz Link Zgłoś
pafni Znakiem tego nie była to usterka 26.01.09, 19:44 lecz coś co może dobic psychicznie rodziny. I chyba z tego względu nie będzie prawdy. Pomimo,że podobno prawda wyzwala. Odpowiedz Link Zgłoś