Dodaj do ulubionych

Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm...

26.01.09, 15:44
O prosze, moze tez inne tajemnicze zgony III RP zostana wyjasnione,
jak sprawa M. Falzmana czy W. Panki.
Obserwuj wątek
    • rudyxp Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm... 26.01.09, 16:00
      skoro grozi mu się śmiercią i ma przestać dociekać prawdy, to staje się
      oczywiste, że ta katastrofa to nie tylko "niezwykły zbieg okoliczności i
      czynników"
      • akkj Re: Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi 26.01.09, 18:16
        A skąd wiesz, ze mu grozono? A jeżeli nawet, to skąd wiesz kto mu
        groził???

        rudyxp napisał:

        > skoro grozi mu się śmiercią i ma przestać dociekać prawdy, to
        staje się
        > oczywiste, że ta katastrofa to nie tylko "niezwykły zbieg
        okoliczności i
        > czynników"
    • abrahadabra Robi sie ciekawie. Klich dawaj nagrania!!! 26.01.09, 16:04
      Klich skończ pierdy opowiadać i dawaj te taśmy. Nim ktoś zginie.

      Coś dużo do ukrycia jest w tej sprawie.
      • kazik.k Re: Robi sie ciekawie. Klich dawaj nagrania!!! 26.01.09, 17:19
        pleciesz endecki smieciu!czy ta afganska wioska juz wyjasniona? zawsze tzw armia
        ukrywala swoje wpadki!nie szukaj smieciu podniet i sensacji!pobozne kolejne
        rzady tego kraju nie wyjasnily kwestii np zlodziejstw tzw "ojca"
        rydzyka!zaniemowiles parchu?gdzie ta forsa sie podziala palancie?!
        • abrahadabra Re: Robi sie ciekawie. Klich dawaj nagrania!!! 26.01.09, 17:55
          rzuciło Ci się na mózg?
          Ja endekiem? Powinieneś się zbadać.
    • dsk48 Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm... 26.01.09, 16:37
      Diamondbitch(.)net
    • ambl Re: Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi 26.01.09, 16:49
      Głos p.Bendera jest głosem wołającego na puszczy.Jak Tusk może coś zrobić gdy
      sam siedzi w środku tego g...a i POciąga za sznurki?
      • miauman Re: Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi 26.01.09, 16:58
        Lepiej POciągać sznurki niż PISiorka, jak to robisz
      • areabis Dlaczego zwolennicy bendziera są bucami? 26.01.09, 17:05
        Oto jest pytanie !
    • vomitorium1 Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm... 26.01.09, 16:51
      a może winne jest
      vino tinto del la casa ?
      • posraldescu Re: Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi 26.01.09, 16:54
        Sądząc z klasy z jaką przyrąbali w ziemie to nie było "vino tinto", ale "cacalla" i to nie jedna.
    • e7th04sh Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm... 26.01.09, 16:54
      jeżeli ten człowiek długo jeszcze pożyje, to będzie cud :s

      ja bym takiego drania, który by mi groził, na miejscu postrzelił - w obronie
      własnej
    • carpaccio4 tak z ciekawości 26.01.09, 17:02
      kto jest przełożonym przełożonego wysoko postawionych panów w mundurach?
    • zyks Brednie. Kto, po co i dlaczego miałby grozić? 26.01.09, 17:03
      Ktoś z dowództwa? Bzdura. Ktoś z firmy CASA? Bzdura. Marsjanie? Ewentualnie...
      Po co on to wymysla? Nie wiem, może chory...
    • kazik.k Re: Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi 26.01.09, 17:15
      o co temu braciszkowi chodzi?zapewne o forse endecki przyglupie!!pewnie sprawdza
      twoje bilingi jelopie i wyjdziesz na durnia!!a moze gorzala wchodzila w gre?
    • rudder Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm... 26.01.09, 17:22
      Myślę, że ten pan chce zaistnieć medialnie, ale jak ma dowody to niech tym zajmie się prokuratura.
      • badziewiak66 Ta prokuratura od Olejnika ?? 26.01.09, 18:55
        Rzeczywiście mają polot, nie powiem. A potem sprawców do Połocka
        trzeba skierować. By jak grób milczeli.
    • przemyslaw47 Junkier 26.01.09, 17:53
      ty chyba jesteś antysemita.Kiedyś wymieniałeś..Stoltzmana,
      pozdrowień od Kalkstaina nie chciałeś przyjąć,
      a dzisiaj znowu jakiegoś obrzezańca M.Falzmana wymieniasz,
      kto to zacz?
      • 77qwerty Re: Junkier 26.01.09, 18:08
        nastepna mafia "zbrojeniowa "
        tez by mozna sie tym zająć
        generały kase trzepia na broni
        a w nagrode na wczesną emeryture ida
        pasorzyty
      • tatah Re: Junkier 26.01.09, 18:57
        Zobacz kto odkrył aferę FOZZ. Można znależć w sieci. Była nawet książka na ten temat. Długo po tym nie pożył...
    • sselrats Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm.. 26.01.09, 18:14
      Dlaczego samolot CASA pisze sie duzymi literami a samochod bmw
      malymi?
      • pafni Re: Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi 26.01.09, 19:47
        sselrats napisał:

        > Dlaczego samolot CASA pisze sie duzymi literami a samochod bmw
        > malymi?
        Bo BMW oznacza Bedziesz Miał Wypadek
    • nobull Brat pilota CASY dostał ochronę. "Grożono mi śm.. 26.01.09, 18:26
      Ludzie nie podniecajcie sie.
      To bylwypadek spowodowany niechlujstwem pilota!

      A ci dwaj lysi coprzyjechali czarnymmercem

      To handlarze samolotami ktorzy nie chcastracic rynku...innych panstw w
      Europie.

      CASA nigdy nie powinna byc zakupiona przez tych cw...i, to zlom, to nie
      jest Boeing!

      Kupowac TYLKO Amerykanskie samoloty!
    • pocalujta_wujta W sumie sprawa dla prokuratora... 26.01.09, 18:59
      ... oraz dochodzeniowych sluzb wewnetrznych. Niestety to smierdzi albo
      kontrwywiadem/wywiadem, albo silami specjalnymi na usulugach wojska. Natomiast
      smutni panowie w mercedesie chyba sie zapomnieli ze dzialaja na terenie
      wlasnego kraju i podlegaja prawu tego kraju tak jak gangsterzy za takie
      pogrozki. Za takie cos raczej nie powinno sie wychodzic z pierdla przez dosc
      dlugie lata... no ale w Polsce po umyslnym zabiciu czlowieka mozna wyjsci po
      6-12 latach wiec moze te kary nie sa takie straszne i "rozliczyc sie" mniej
      kosztownie mozna.
    • pafni Znakiem tego nie była to usterka 26.01.09, 19:44
      lecz coś co może dobic psychicznie rodziny. I chyba z tego względu nie będzie prawdy. Pomimo,że podobno prawda wyzwala.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka