Dodaj do ulubionych

Awaryjne lądowanie rumuńskiego samolotu

28.02.09, 17:02
Gratulacje dla pilota!
Obserwuj wątek
    • ssee Awaryjne lądowanie 28.02.09, 17:18
      1. "Bez podwozia"? Na zdjęciach widać wyraźnie, że nie wysunęło się tylko przednie podwozie.
      2. "Zmniejszyć tarcie"? Chodzi o zapobieżenie zapaleniu się samolotu, a nie zmniejszenie tarcia.

      Rety, kto pisze te teksty?
      • lwrobel Pomyśl, zanim coś napiszesz... 28.02.09, 17:25
        Oczywiście, że chodzi TAKŻE o zmniejszenie tarcia. Fizyka, kolego.
        To między innymi dlatego np. opony mają mniejszą przyczepność na
        mokrym asfalcie, prawda? Asfalt/beton mokry jest bardziej śliski od
        suchego. Łapiesz już?
        • ssee Pomyśl raz jeszcze 28.02.09, 18:08
          lwrobel napisał:
          > Oczywiście, że chodzi TAKŻE o zmniejszenie tarcia. Fizyka, kolego.

          Niesamowite... Naprawdę? ;)
          To pomyśl teraz, czemu ma służyć zmniejszenie tarcia. Tak dla jaj? Żeby się samolot dobrze ślizgał? Nie, chodzi o to, by nie wytwarzało się ciepło, mogące prowadzić do zapłonu. Zatem celem nadrzędnym pozostaje ochrona przed zapaleniem.

          A "kolegę" sobie daruj.
    • washington84 Saab YR SBI 28.02.09, 17:20
      Na podstawie rejestracji YR SBI latwo ustalic ze jest to SAAB model 2000
      wyprodukowany w 1997 roku. Samolot zostal kupiony przez Carpatair w 2005 od Med
      Airlines jako uzywany. Zdjecia samolotu sa zwykle cenzurowane aby utrudnic
      identyfikacje typu i modelu a szczegolnie wieku. Tym razem YB SBI jest widoczny
      na jednym ze zdjec.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka