xjerzy1 Społeczeństwo: żądamy rozliczenia tych bydlaków! 30.04.09, 16:22 Za to że zakłócili ład i porządek w Warszawie. Odpowiedz Link Zgłoś
jonwol A co tam robili ludzie na kulach? 30.04.09, 16:24 - Ja wyciągałem ludzi o kulach, nie patrzono na kogo się leje ten gaz - mówi wzburzony Guzikiewicz. Rencistami się zasłaniali? Odpowiedz Link Zgłoś
sirandreas Bydlaki z PO... 30.04.09, 16:25 napuścili policję do bicia ludzi. Ryży Łeb "Belfast" robi zamiast Irlandii. Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: Bydlaki z PO... 30.04.09, 17:18 Przeciez to zero ,"premier" Tusk obiecywal ,ze zrobi z Polski druga Irlandie ,tyle tylko ,ze nie powiedzial ktora to Irlandia - pewnie przez ostroznosc. Odpowiedz Link Zgłoś
milena-kurzepa Re: Bydlaki z PO... 30.04.09, 17:53 sirandreas napisał: > napuścili policję do bicia ludzi. > Ryży Łeb "Belfast" robi zamiast Irlandii. jaaasne...dostali wp....l za cichy chód po ulicy?? twoj post jako żywo przypomina mi stare porzekadło: "sama swinia worek drze i jeszcze kwiczy " Odpowiedz Link Zgłoś
j-50 Bydlaki stoczniowcy! 30.04.09, 16:30 Zrobiliście nas w blade jajo z solidaruchami. Rozpieprzyliście gospodarkę POlski. Rozkradliście wszystko, dorobek kilku pokoleń Polaków! I jeszcze macie czelność czegokolwiek żądać? A w łeb i do dziury w piachu! Idźcie teraz do swego skocznego bolka i kwiczcie mu pod jego pałacem wniebogłosy! A nas pocałujta w wujta! Odpowiedz Link Zgłoś
j-50 Re: No i oczywizda - módlcie się! 30.04.09, 16:40 Pod swymi pomnikami JP2. A garb wam sam wyrośnie - to macie gwarantowane wskutek waszych "modłów". Odpowiedz Link Zgłoś
tymon99 Re: Bydlaki stoczniowcy! 01.05.09, 01:31 j-50 napisał: > Rozpieprzyliście gospodarkę POlski. Rozkradliście wszystko, > dorobek kilku pokoleń Polaków! stałeś przy maszynie w fabryce kałasznikowów za 10$/miesiąc i myślisz, że całe to qówno było coś warte? Odpowiedz Link Zgłoś
thegreatmongo Stoczniowcy: żądamy rozliczenia tych bydlaków 30.04.09, 16:31 brawo policja!!!! Widac ewidentnie, ze goscie chca uderzyc policjantow, ktorzy spokojnie stoja. Szkoda, ze ich nie wypalowali porzadnie. Odpowiedz Link Zgłoś
oksza17 Stoczniowcy: żądamy rozliczenia tych bydlaków 30.04.09, 16:32 Stoczniowe chuligany i bydlaki od robienia burd nie zasługują na nic innego jak pały i aresz a potem proces za niszczenie mienia publicznego i bezpieczeństwa warszawiaków. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 ....ZOMO w Akcji........ 30.04.09, 16:33 Wsrod najbardziej zadowolonych Towarzysz Kiszczak....przepraszam Schetyna.Pomylilem sie .Akcja podobna tylko dzis ekipa ZoMBI u wladzy. Odpowiedz Link Zgłoś
morlokh Re: ....ZOMO w Akcji........ 30.04.09, 16:38 presentation1 napisał: > Wsrod najbardziej zadowolonych Towarzysz Kiszczak....przepraszam Schetyna.Pomylilem sie .Akcja podobna tylko dzis ekipa ZoMBI u wladzy. Nadal wszystko ci sie myli, pisdomatole. Idź, sprobuj wytrzeźwieć, choć i to nie pomoże, bo masz chroniczny syf zamiast mózgu. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ....ZOMO w Akcji........ 30.04.09, 16:39 ZOMO to PO. Tak mowil Kaczynski.I mowil prawde.Wiec PO skonczy jak PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś
okulele99 Re: ....ZOMO w Akcji........ 30.04.09, 16:57 zastanawia mnie czy jak PIS przegra wybory dalej bedziesz taki wktywny na forum. nawet jesli PIS pojdzie totalnie w niepamiec i kilka marnych procent ? zadeklaruj sie zeby potem nie bylo. -- kaczyzm: -dokonałem zwrotu o 360 stopni; -myślenie źle o mnie jest zbrodnią; Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: ....ZOMO w Akcji........ 30.04.09, 17:01 przeciez PiS nie rzadzi.Rzadzi PZPR(PO)Synalkowie i pociotkowie. Odpowiedz Link Zgłoś
freeelance Re: ....ZOMO w Akcji........ 30.04.09, 17:43 Nie wydajesz mi się być beneficjentem przemian po 1989. Odpowiedz Link Zgłoś
sirandreas Byłem w ZOMO, byłem w ORMO... 30.04.09, 16:36 ...teraz jestem za Platformom. Odpowiedz Link Zgłoś
jantar15 Stoczniowcy: żądamy rozliczenia tych bydlaków 30.04.09, 16:38 Przecież już od dawna stoczniowcy mają to, o co "walczyli" najmocniej, swoje trzy S....Samorządność, Samostanowienie, Samofinansowanie. Czego teraz chcą? Znów komuny, opieki państwa? Niech korzystają w pełni z tych trzech S. A gdzie oni byli, jak likwidowano tysiące innych zakładów pracy? Odpowiedz Link Zgłoś
kzielinski9 To wy jesteście bydlakami ! 30.04.09, 16:38 PiSOWSKA HOŁOTA !!! I POWINNO SIĘ DO WAS STRZELAĆ OSTRYMI NABOJAMI A NIE GAZEM PIEPRZOWYM !!! STOCZNIOWE CHAMY, KŁAMCY I BYDLAKI !!! Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: To wy jesteście bydlakami ! 30.04.09, 16:40 A na Wyborczej-same Kiszczaki.Dobrze ze macie swoja przechowalke.Wiadmo gdzie was namierzyc. Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: To wy jesteście bydlakami ! 01.05.09, 10:30 Odezwał się stary ubek, specjalista od namierzania i grożenia. Odpowiedz Link Zgłoś
asia_25 A kto rozliczy stoczniowców to bydło demoluje... 30.04.09, 16:49 miasto nie ponosząc za to żadnych konsekwencji... uważam że Miasto powinno wystawiać rachunki związkom i stoczniowym i górniczym za taką demolkę.... jak by tak hołota raz drugi i trzeci zapłaciła za wszelkie straty byłby spokój... Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: A kto rozliczy stoczniowców to bydło demoluje 30.04.09, 17:15 Brawo,twoj tatus bolszewik jest z ciebie pewnie naprawde dumny. Odpowiedz Link Zgłoś
tenare To był bandycki napad na polskich robotników 30.04.09, 16:50 Rząd podniósł rękę na Polaków. Teraz bili, a kiedy zaczną strzelać i mordować na ulicy ? Odpowiedz Link Zgłoś
niutt Re: To był bandycki napad na polskich policjantów 30.04.09, 17:00 Stoczniowcy rzucali w policjantów kamieniami i petardami. Ci, którzy udają, że ci bandyci są niczemu niewinni, bezczelnie kłamią. tenare napisał: > Rząd podniósł rękę na Polaków. Teraz bili, a kiedy zaczną strzelać i mordować > na ulicy ? Odpowiedz Link Zgłoś
milena-kurzepa Re: To był bandycki napad na polskich robotników 30.04.09, 17:23 tenare napisał: > Rząd podniósł rękę na Polaków. Teraz bili, a kiedy zaczną strzelać i mordować > na ulicy ? jezeli o mnie osobiscie chodzi to chetnie wezme 2 kompanie w szyku zwartym i zrobie porzadek z pisowskim bydłem....x DDDD Odpowiedz Link Zgłoś
sirseb kurski 30.04.09, 16:50 takich bredni i takiego populizmu w wykonaniu kurskiego (o zgrozo - posla rp!) dawno nie slyszalem: www.radiomaryja.pl/dzwieki/2009/04/2009.04.30.akt01.mp3 uchowaj od takich ludzi i od takich euro-poslow! nie! dla kierownika grillowego i jego bandy! Odpowiedz Link Zgłoś
marek-1951 Re: kurski 30.04.09, 17:36 No fajny tekst, a jakie demokratyczne radio, każdą głupotę puści żeby tylko temu krajowi zaszkodzić. Odpowiedz Link Zgłoś
mfmarylka Skandal i hańba! krwawe stłumienie strajkujących. 30.04.09, 16:55 To prawdziwy skandal, wysyłać policję do stłumienia protestujących ludzi pracy. Bezrobotnych dopominających pracy zapewnienia godziwej egzystencji, a nie wegetacji. Ci ludzie żądają ukarania winnych likwidacji stoczni i utraty miejsc pracy. To jest przekręć stulecia, a poszkodowanymi są całe rodziny. Dziwię się nasze policji, że wystąpiła przeciwko swoim - pokrzywdzonym biednym, którym bieda zajrzała w oczy. Drodzy policjanci, a może tak pomóc sprawiedliwości, a nie hańbić mundur policjanta. Najwyższy czas wyłapać największych złodziei tego kraju i skorumpowanych krętaczy w naszej ojczyźnie i dać sobą manipulować!!! Żeby wasze rodziny i Wy sami nie musieli się wstydzić tak potrzebnego i pięknego zawodu, jakim jest zawód policjanta, który ma stać na straży uczciwości i prawa. Odpowiedz Link Zgłoś
niutt Skandal i hańba! Takie obrzydliwe przekłamanie 30.04.09, 16:58 Jak widzę, brak kontaktu z rzeczywistością. mfmarylka napisała: > To prawdziwy skandal, wysyłać policję do stłumienia protestujących ludzi > pracy. Bezrobotnych dopominających pracy zapewnienia godziwej egzystencji, a > nie wegetacji. Czasy komunizmu mamy już za sobą, szanowna starsza pani. Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: Skandal i hańba! Takie obrzydliwe przekłama 30.04.09, 17:05 No popatrz rozpoznales u innych symptomy swojej choroby. Nic nie pomoze wasza bolszewicka propaganda ,koniec PO jest bliski. Odpowiedz Link Zgłoś
okulele99 Re: Skandal i hańba! krwawe stłumienie strajkują 30.04.09, 18:24 a widzialas splepa kuro co robili ci twoi stoczniowcy ? kto pierwszy chwycil za kije ? to stoczniowcy pierwi rzucali petardy i okladaki kijami policjantow, ale nie, ty pewnie nie ogladasz tych materialow i pie...sz jak potluczona co ci slina na jezyk przyniesie, kopiujesz to jakichs propagandowych PISowskich materialow, ty hipokrytko od siedmiu bolesci. ze jeszcze w polsce tacy ludzie jak ty zyja, ot problem. -- kaczyzm: -dokonałem zwrotu o 360 stopni; -myślenie źle o mnie jest zbrodnią; Odpowiedz Link Zgłoś
niutt Warszawiacy: żądamy rozliczenia tych bandytów 30.04.09, 16:55 Stoczniowcy zachowywali się jak bydło, a teraz używają języka adekwatnego do swojego zachowania. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Warszawiacy: żądamy rozliczenia tych bandytów 30.04.09, 17:00 Stoczniowcy zachowywali się jak bydło, a teraz ...Czyli Walesa tez zachowywal sie jak Bydlo?...W sumie masz racje .Mamy inny PRL.Taki w ktorym podzielili sie Sami Swoi majatkiem a teraz biora sie za robotnikow.Oby PO sie nie pomylilo.Ta droga moze byc kosztowna jak kiedys dla PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś
niutt Słaba manipulacja. 30.04.09, 17:02 Nie wkładaj w moje usta czegoś, czego nie napisałam! presentation1 napisał: > Stoczniowcy zachowywali się jak bydło, a teraz ...Czyli Walesa tez zachowywal > sie jak Bydlo?...W sumie masz racje .Mamy inny PRL.Taki w ktorym podzielili sie > Sami Swoi majatkiem a teraz biora sie za robotnikow.Oby PO sie nie pomylilo.Ta > droga moze byc kosztowna jak kiedys dla PZPR. Odpowiedz Link Zgłoś
presentation1 Re: Słaba manipulacja. 30.04.09, 17:03 Jedni robotnicy zli, inni dobrzy.Nie.To sa ci sami robotnicy.Tak samo jak te same ZOMO.Tylko pod innymi szyldami. Odpowiedz Link Zgłoś
somatico Re: Słaba manipulacja. 30.04.09, 18:01 Racja presentation1. Zachowania te same tylko opakowanie się zmieniło a historia lubi zataczać koło. Kiedyś obecni źli stoczniowcy przed 89' byli wybawieniem ojczyzny lecz teraz znów naród inspirowany przez dawnych ZOMO-wców oraz ich potomków (nota bene obecnych na tym forum) widzi w nich tylko "wrzód na zdrowym ciele społeczeństwa". Taki PRL-bis Odpowiedz Link Zgłoś
freeelance Re: Słaba manipulacja. 30.04.09, 18:03 Wyobrażasz sobie Gierka dopłacającego do nierentownej stoczni przez dziesięciolecia? Wyobrażasz sobie w 1980 społeczeństwo dopłacające do stoczniowców i mające tego świadomość? Gdyby sytuację stoczni przenieść w lata 70-te, od dawna rosłaby na niej trawa. Pociąg z manifestantami nawet nie ruszyłby ze stacji. Rencista o kulach bałby się puścić bąka i siedział w domu. Tusk ma sznsę pójść w ślady Thatcher, która kiedyś uratowała gospodarkę angielską. No, ale ty wolisz Francuzów. Jak mówił jeden Francuz "mój tata był fonctionnaire, moja mama też nic nie robiła". Wiesz chociaż, kto? Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: Słaba manipulacja. 30.04.09, 17:09 Zanim cos napiszesz to sie troche doksztalc dziecko i nie wystarczy czytanie pzpr-owskich biuletynow tatusia. Odpowiedz Link Zgłoś
mfmarylka Uspokuj się obłudny cyniku, klakierze bezprawia. 30.04.09, 17:22 niutt napisała: > Stoczniowcy zachowywali się jak bydło, a teraz używają języka adekwatnego do > swojego zachowania. Fiutt przca klakiera ci nie przeszkadza? Zachowali się adekwatnie do sytuacji. To dopiero preludium przed przed obroną miejsc pracy i godnych warunków życia w tym kraju. Wreszcie ludzie robią porządek z hochsztaplerami rabującymi nasz kraj. Gratulacje dla Stoczniowców i wszystkich protestujących - mówiącym dość oszustom i grabieży. W 80 roku Stoczniowcy, jak protestowali przeciwko bezprawiu, korupcji to byli bohaterami, jak byś nie wiedział/a, to protestują w tej samej sprawie. Alzheimer wyraźnie daje o sobie znać. Odpowiedz Link Zgłoś
okulele99 Re: Uspokuj się obłudny cyniku, klakierze bezpraw 30.04.09, 18:29 wszcyanie burd to znaczy dla ciebie adekwatnie ? czyli jak mi zle mam palic opony, rzucac petardy, palic kulky, dymic, gwizdac, wyzywac i lac kijami policje ? bo mi zle ? hańba ! to co zrobila policja to dopiero preludium do tego jak obywatele kraju pogonią PIS ! Hańba dla stoczni za bojówki PISu !! dośc kaczyńskiego i jego grabieży ! dośc Ziobry i jego pomówień ! Hańba ! -- kaczyzm: -dokonałem zwrotu o 360 stopni; -myślenie źle o mnie jest zbrodnią; Odpowiedz Link Zgłoś
danka2007 Stoczniowcy to zatroskani i prawdziwi Polacy 30.04.09, 17:01 Trzeba walczyć o Stocznie,cytat: jeszce Polska nie zginęła póki stocznie nasze, libertynów i wasali za frak i w kamasze " Odpowiedz Link Zgłoś
paczka111 Re: Stoczniowcy to zatroskani i prawdziwi Polacy 30.04.09, 17:09 Co jest, coś przegapiłam? Z powrotem mamy państwo robotników, siłę przewodnią narodu polskiego? To może i chłopów za jednym zamachem i ich sojusz. Jak już, to już. Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: Stoczniowcy to zatroskani i prawdziwi Polacy 30.04.09, 17:12 Zgadza sie przegapilas- z powrotem mamy panstwo totalitarne w ktorym tylko wladza ma racje ,a spoleczenstwo po prostu nie doroslo do poziomu myslenia jego oddanych przywodcow. Odpowiedz Link Zgłoś
milena-kurzepa Re: Stoczniowcy to zatroskani i prawdziwi Polacy 30.04.09, 17:10 danka2007 napisała: > Trzeba walczyć o Stocznie,cytat: jeszce Polska nie zginęła póki > stocznie nasze, libertynów i wasali za frak i w kamasze " buhahahahahahahaha ...boskie:)))) biedni libertyni...megarotflllllllll Odpowiedz Link Zgłoś
michuwroclaw Bydlaki związkowcy - zwykły, bezmyślny ściek. 30.04.09, 17:07 Tych debili ze stoczni powinni lać pałami przez cały okrągły rok, może to spowodowałoby, że wreszcie do tych ćwoków dotarłoby, że czasy władzy ludu robotniczego się skończyły. Precz z komuną. Odpowiedz Link Zgłoś
milena-kurzepa warszawiacy :Też żądamy rozliczenia tych bydlaków. 30.04.09, 17:07 Też żądamy rozliczenia tych bydlaków....którzy przyjezdzaja do nas robić zadymy i niszczyc nam miasto !!!! Rozliczyc organizatorów tej demonstracji ,niech zapłaca co do grosza za straty które spowodowali + koszta sprzatania+ za nasz stracony czas w korkach. Won bydlaki ze stolicy!!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: warszawiacy :Też żądamy rozliczenia tych bydl 30.04.09, 17:38 Cóż, takie są uroki mieszkania w stolicy totalnie scentralizowanego państwa. Oczywiście, władze miejskie Warszawy powinny wytoczyć powództwo "związkowi zawodowemu" o wynagrodzenie wszelkich szkód, jakie Warszawa doznała. Odpowiedz Link Zgłoś
arahat1 niech sie modla ze nie byla to angielska policja.. 30.04.09, 17:11 dostali by wtedy wpie...za niszczenie mienia.... Odpowiedz Link Zgłoś
sirseb Re: niech sie modla ze nie byla to angielska poli 30.04.09, 17:15 albo niemiecka Odpowiedz Link Zgłoś
zigzaur Re: niech sie modla ze nie byla to angielska poli 30.04.09, 17:39 Czy francuska. O, ci to potrafią przywalić! Armia francuska jest (oprócz Legion Etrangere) marna. Ale policja jest dobra. Odpowiedz Link Zgłoś
gurru bydlaki masakrowaly robotnikow na rozkaz furera PO 30.04.09, 17:15 nie ludzcie sie Rodacy, faszyzm tylko nabierze na sile pod wodza PO. Odpowiedz Link Zgłoś
zz26 Re: bydlaki masakrowaly robotnikow na rozkaz fure 30.04.09, 17:26 gurru napisał: > nie ludzcie sie Rodacy, faszyzm tylko nabierze na sile pod wodza PO. a co by zrobił twój kochany pis? by wspaniałomyślnie dał pieniądze na ratowanie stoczni 5 baniek 10 100 miliard dla stoczniowej hołoty wyszarpiemy po 2000 z kieszeni każdego podatnika (również z twojego) a co nam szkodzi tylko podatnikom szkodzi ale kto by tych frajerów słuchał niech sie cieszą ze stoczniowcy więcej nie chcą Odpowiedz Link Zgłoś
mfmarylka Hańba! 30.04.09, 17:30 Hańba! Rząd,nie stanął w obronie poszkodowanych stoczniowców i nie podjął działań prawnych wobec winnych zamknięcia stoczni i nadużyć wynikłych z jej zamknięciem. Panie Wałęsa, gdzie Pan był jak bito pana "kolegów"? Przecież dzięki "stoczni" Pan się wybił, jak Pana samopoczucie?. Odpowiedz Link Zgłoś
milena-kurzepa Re: Hańba! 30.04.09, 17:35 mfmarylka napisała: > Panie Wałęsa, gdzie Pan był jak bito pana "kolegów"? Przecież dzięki "stoczni" > Pan się wybił, jak Pana samopoczucie?. skoncz z ta tania demagogia dla lumpenproli pindo!!!!!jakby to towarzycho nie przyjezdzało do wawki i nie dymiło to nikt by im nie spuscił oklepu..a tak to im sie nalezało jak kozie za obiery i nie wkrecaj w to Wałęsy!!!,kazdy rzad wysle policje jak mu bedzie ktos na ulicach bydło robił bo tego wymaga porzadek i ład społeczny i tgo sie domagam jako podatnik i mieszkaniec stolicy. Obojetne mi kjest kto robi zadyme-czy kibole czy stoczniowcy czy górnicy etc...dymisz? = wpierdziel .EOT Odpowiedz Link Zgłoś
mfmarylka Milenko popisz sobie z równymi sobie:) 30.04.09, 17:51 milena-kurzepa napisała: Słownictwo masz niewyszukane, jesteś zwykła prostaczką z dziada pradziada i nic i nikt tego nie zmieni. Z chama pana się nie zrobi droga milenko tak więc musisz się z tą swoją dziedziczną przypadłością męczyć aż do śmierci. Toteż nie sil się na pisanie swoich chamskich tekścików pełnych inwektyw, bo nie będę z tobą polemizowała. Milenko popisz sobie lepiej z krewnymi z wiochy dla mnie nie jesteś odpowiednią partnerką do dyskusji pod żadnym względem. Odpowiedz Link Zgłoś
milena-kurzepa Re: Milenko popisz sobie z równymi sobie:) 30.04.09, 17:54 mfmarylka napisała: Milenko popisz sobie lepiej z krewnymi z wiochy dla mnie nie > jesteś odpowiednią partnerką do dyskusji pod żadnym względem. to po ch.. mi odpisujesz trollu pisiorski? zamknij ryj i sp...j a nie dzryj mi tu piz..y wywłoko. Odpowiedz Link Zgłoś
czterdziestyiczwarty Re: Milenko popisz sobie z równymi sobie:) 30.04.09, 18:27 Uderz w stol a kryminalista (wyborca Tuska) sie odezwie. A jezyka toto uzywa rynsztokowego jak przystalo na uliczna dziwke -typowe dla zwolennika Partii Oszustow. Odpowiedz Link Zgłoś
okulele99 Re: Milenko popisz sobie z równymi sobie:) 30.04.09, 18:30 czy jestes na tyle inteligentny żeby zdac sobie sprawe ze to ze w zakladach karnych glosowali na tuska o niczym nei swiadczy ? czy jednak uwazasz ze wiekszosc polakow to kryminalisci ? czy w takim razie, poniewaz w zakladach opieky psychiatrycznej wiekszosc byla za PISem, moge mowic ze na PIS glosowali wariaci i nienormalce ? wytlumacz mi to prosze cie. -- kaczyzm: -dokonałem zwrotu o 360 stopni; -myślenie źle o mnie jest zbrodnią; Odpowiedz Link Zgłoś
okulele99 Re: Hańba! 30.04.09, 18:26 Hańba !!! pseudo stoczniowcy to opłacone bojówki PISu !!! Hańba !!! gdzie pan wtedy był panie Kaczyński żeby swoich klakierów uspokoić zanim wszczęli burdę ! Hańba dla stoczni ! Hańba !!! -- kaczyzm: -dokonałem zwrotu o 360 stopni; -myślenie źle o mnie jest zbrodnią; Odpowiedz Link Zgłoś
marek-1951 Re: bydlaki masakrowaly robotnikow na rozkaz fure 30.04.09, 17:43 Ale się poprawiło, na psychiatrii dostęp do neta mają. Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: bydlaki masakrowaly robotnikow na rozkaz fure 30.04.09, 17:59 gurru napisał: > nie ludzcie sie Rodacy, faszyzm tylko nabierze na sile pod wodza PO. guru , psychiatra ma dzis ostry dyzur jeszcze zdazysz Odpowiedz Link Zgłoś
jamjumetley Stoczniowcy: żądamy rozliczenia tych bydlaków 30.04.09, 17:25 To jakieś nieporozumienie. Policja wykonała swoje zadanie. Gaz bojowy!? WTF!? Oni wiedzą co to jest? Odpowiedz Link Zgłoś
cor-tex podaz Tuska i jego rezim dio Sztrasburga i Helsine 30.04.09, 17:34 nie mozna tolerowac takich zbrodni. Odpowiedz Link Zgłoś
kaczopisakus Stoczniowcy: żądamy rozliczenia tych bydlaków 30.04.09, 17:47 Właśnie. Kto tu jest bydlakiem. Widać jakie PiS ma zbrojne ramię. Jakie stosuje metody. A potem płaczą, że ich biją. Niech dziękują Bogu, że na tym tylko sie skończyło. Przecież to nie policja paliła opony, rozrabiała i chciała dostać się do Pałacu Kultury, gdzie obradowały najważniejsze osobistości. Policja pilnowała porządku. A jeśli zaczyna się ten porządek zakłócać, nie stosuje się do uprzed- nio ustalonego miejsca demonstracji to nic dziwnego, że należy inter- weniować i zrobiono by to w każdym praworządnym państwie. Jednak powinno się przede wszystko karać prowodyrów i tych napuszczaczy, podjudzaczy itd. itp. A wystarczy posłuchać Radia Maryja, ktore jest tubątakich ludzi, ktorzy rozrabiają, a potem płaczą. A całe to za- mieszanie to sprawka PiS-u, bo przecież nikt jak oni juz od dawna mowili różne rzeczy i napuszczali swoich solidarnościowych rozrabia- kow. Każdy kto myśli wie o co chodzi. Chodzi o to, żeby dołożyć PO, rządowi, zdobyć punkty itd. itp. Mnie sie wydaje, że jeśli Radio Ma- ryja bedzie sie zajmowało takimi sprawami zamiast religijnymi to należałoby pomyśleć albo o zmianie szefostwa, albo o zakazie poli- tycznych audycji oraz popieranie jednej opcji. Odpowiedz Link Zgłoś
mfmarylka Re: Stoczniowcy: żądamy rozliczenia tych bydlaków 30.04.09, 17:56 Najwyższy czas dać po lepkich łapach i odebrać wszystko co zagrabione Polskiemu Obywatelowi. Odpowiedz Link Zgłoś
okulele99 Re: Stoczniowcy: żądamy rozliczenia tych bydlaków 30.04.09, 18:17 a tobie co zagrabili ? gó... wiesz o grabieżach, masz cieplutka posade i dostep do netu wiec zamilcz i nie rob z siebie idiotki piszac o jakiejkolwiek grabiezy. masz prace ? masz dom ? to milcz ! -- kaczyzm: -dokonałem zwrotu o 360 stopni; -myślenie źle o mnie jest zbrodnią; Odpowiedz Link Zgłoś
mfmarylka Re: Stoczniowcy: żądamy rozliczenia tych bydlaków 30.04.09, 23:51 okulele99 napisał: > a tobie co zagrabili ? gó... wiesz o grabieżach, masz cieplutka posade i dostep > do netu wiec zamilcz i nie rob z siebie idiotki piszac o jakiejkolwiek grabiezy > . > masz prace ? masz dom ? to milcz ! O grabieżach, prześladowaniach to wie moja rodzina i to lepiej niż ci się wydaje. To po pierwsze. Po drugie nie będę milczała, jak ludzie są krzywdzeni i w kraju dzieją się cuda nie widy. O czym wszyscy doskonale wiedzą tylko ty tego nie widzisz. Ciekawe, dlaczego? Po trzecie idioty poszukaj w swoim otoczeniu. I tak na przyszłość nie tym tonem! Tryb rozkazujący proszę skierować do żony, kochanki, ale ode mnie wara! Odpowiedz Link Zgłoś
yanfhowah Re: Stoczniowcy: żądamy rozliczenia tych bydlaków 30.04.09, 17:55 tekameka napisał: > "stoicie tam, gdzie kiedyś stało ZOMO" Kaczyński KACZYNSKI TO WIE SAM UCIEKL ZE STOCZNI(w czasie strajku) POD PRETEKSTEM PISANIA DOKTORATU WIE GDZIE STAL...... Odpowiedz Link Zgłoś