asaj Michael Jackson w Polsce 14.07.09, 08:42 cygan37- pisz za siebie. Nie podpisuj swoich wypocin "Polacy". Ja się z Tobą nie identyfikuję! Przyjechał do Polski jako STALIN II ? (w ruskim mundurze) Żenada! Stąd te powitania ówczesnej władzy. Goryle śmiali się w kułak! Odpowiedz Link Zgłoś
irma223 Dla młodzieży: mundur MJ był dobrym żartem 14.07.09, 08:54 Michael Jackson miał wówczas od iluś lat taki styl chodzenia "paramilitarny" czyli w jakimś mundurze. Czy było to z czymś konkretnie związane - nie wiem. Cały świat wiedział, że obecnie Michael tak chodzi. Tak jak wcześniej wszyscy wiedzieli o tym, że MJ chadza w masce na twarzy lub - równie często - w chustce zasłaniającej twarz. Natomiast od czasu upadku komuny w Polsce Polacy - w celach prześmiewczych, dla żartu, a być może niektórzy "na pamiątkę" czy w celach kolekcjonerskich - kupowali bardzo chętnie od ludzi ze wschodu znaczki z Leninem i tym podobne relikty poprzedniej epoki. Naprawdę masowo takie rzeczy były na bazarach sprzedawane i szły jak woda. Gdy zobaczyłam w "Wiadomościach" MJ na oficjalnym powitaniu z Kwaśniewskim pomyślałam, że facet ma wyraźnie poczucie humoru i ktoś mu powiedział, co Polaków śmieszy. I myślę, że wszyscy wówczas tak to odebrali. Odpowiedz Link Zgłoś
jabberwocky1945 Michael Jackson w Polsce 15.07.09, 19:10 przerażenie i rumieniec na twarzy pana Kwaśniewskiego wybitnie kontrastuje ze śnieżnobiałą karnacją pana Jacksona. Jak na białą kobietę nieźle się prezentuje w mundurowej marynarce sił sprzymierzonych Odpowiedz Link Zgłoś
pal666 Michael Jackson w Polsce 17.07.09, 00:33 Proponuę tytuł tego zdjęcia: "Artysta i komunista" Odpowiedz Link Zgłoś
irma223 Re: Michael Jackson w Polsce 17.07.09, 10:10 rill070 napisał: > szkoda ze nie zainwestowal w Polsce Za to trzeba "podziękować" Jordanowi Chandlerowi i dziennikarzom - zwłaszcza polskim. Na pytanie Olejnik, dlaczego nie wyszły plany Michaela, Kwaśniewski odpowiedział oględnie, ale szczerze: "bo miał kłopoty z podejrzeniami o pedofilię". Któryż z polityków dopuściłby do tego, że facet podejrzewany o pedofilię założyłby park rozrywki dla dzieci w Polsce? Owszem - był prowadzany po szpitalach i domach dziecka, ale towarzyszyła mu Kwaśniewska, a i wychowawcy pewnie mieli stale oczy dookoła głowy... Nikt wtedy w Polsce nie wiedział, że oskarżenia były bezpodstawne. Odpowiedz Link Zgłoś
czaromir Dla niego to był tylko mundurek 18.07.09, 00:28 Dla nas ten mundur miał podwójne znaczenie. Niestety Kwas tego nie zauważył. Pewnie nawet mu się podobało. Takie swojskie... Zwyciężył konformizm i polska głupota. Jak zawsze. Odpowiedz Link Zgłoś
jan_sobczak1 Ciekawe czy kwachu pamięta to zdjęcie 28.07.09, 21:11 Czy był nawalony jak stodoła jak to miał w zwyczaju Odpowiedz Link Zgłoś
elkoguto11 Zdjęcie przy śmigłowcu 02.08.09, 20:53 Boshe, te typy które idą przy Michaelu wyglądały tak, jakby się zastanawialy "jak Go oskubać" i to nie jest smieszne, spujżcie sami jakie wredne, cwaniackie gęby Odpowiedz Link Zgłoś