Dodaj do ulubionych

Michael Jackson w Polsce

    • phantomasa1 Michael Jackson w Polsce 12.07.09, 22:05
      Czy to Zorro?!
    • asaj Michael Jackson w Polsce 14.07.09, 08:42
      cygan37- pisz za siebie. Nie podpisuj swoich wypocin "Polacy". Ja
      się z Tobą nie identyfikuję! Przyjechał do Polski jako STALIN II ?
      (w ruskim mundurze) Żenada! Stąd te powitania ówczesnej władzy.
      Goryle śmiali się w kułak!
    • irma223 Dla młodzieży: mundur MJ był dobrym żartem 14.07.09, 08:54
      Michael Jackson miał wówczas od iluś lat taki styl chodzenia "paramilitarny"
      czyli w jakimś mundurze. Czy było to z czymś konkretnie związane - nie wiem.

      Cały świat wiedział, że obecnie Michael tak chodzi. Tak jak wcześniej wszyscy
      wiedzieli o tym, że MJ chadza w masce na twarzy lub - równie często - w chustce
      zasłaniającej twarz.

      Natomiast od czasu upadku komuny w Polsce Polacy - w celach prześmiewczych, dla
      żartu, a być może niektórzy "na pamiątkę" czy w celach kolekcjonerskich -
      kupowali bardzo chętnie od ludzi ze wschodu znaczki z Leninem i tym podobne
      relikty poprzedniej epoki.

      Naprawdę masowo takie rzeczy były na bazarach sprzedawane i szły jak woda.

      Gdy zobaczyłam w "Wiadomościach" MJ na oficjalnym powitaniu z Kwaśniewskim
      pomyślałam, że facet ma wyraźnie poczucie humoru i ktoś mu powiedział, co
      Polaków śmieszy.

      I myślę, że wszyscy wówczas tak to odebrali.
    • jabberwocky1945 Michael Jackson w Polsce 15.07.09, 19:10
      przerażenie i rumieniec na twarzy pana Kwaśniewskiego wybitnie kontrastuje ze
      śnieżnobiałą karnacją pana Jacksona. Jak na białą kobietę nieźle się
      prezentuje w mundurowej marynarce sił sprzymierzonych
    • pal666 Michael Jackson w Polsce 17.07.09, 00:33
      Proponuę tytuł tego zdjęcia:
      "Artysta i komunista"
    • irma223 Re: Michael Jackson w Polsce 17.07.09, 10:10
      rill070 napisał:

      > szkoda ze nie zainwestowal w Polsce

      Za to trzeba "podziękować" Jordanowi Chandlerowi i dziennikarzom - zwłaszcza
      polskim.

      Na pytanie Olejnik, dlaczego nie wyszły plany Michaela, Kwaśniewski odpowiedział
      oględnie, ale szczerze: "bo miał kłopoty z podejrzeniami o pedofilię". Któryż z
      polityków dopuściłby do tego, że facet podejrzewany o pedofilię założyłby park
      rozrywki dla dzieci w Polsce?

      Owszem - był prowadzany po szpitalach i domach dziecka, ale towarzyszyła mu
      Kwaśniewska, a i wychowawcy pewnie mieli stale oczy dookoła głowy...

      Nikt wtedy w Polsce nie wiedział, że oskarżenia były bezpodstawne.
    • czaromir Dla niego to był tylko mundurek 18.07.09, 00:28
      Dla nas ten mundur miał podwójne znaczenie. Niestety Kwas tego nie
      zauważył. Pewnie nawet mu się podobało. Takie swojskie... Zwyciężył
      konformizm i polska głupota. Jak zawsze.
    • jan_sobczak1 Ciekawe czy kwachu pamięta to zdjęcie 28.07.09, 21:11
      Czy był nawalony jak stodoła jak to miał w zwyczaju
    • elkoguto11 Zdjęcie przy śmigłowcu 02.08.09, 20:53
      Boshe, te typy które idą przy Michaelu wyglądały tak, jakby się
      zastanawialy "jak Go oskubać" i to nie jest smieszne, spujżcie sami
      jakie wredne, cwaniackie gęby

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka