4dagome1
06.07.09, 08:25
i przypadkowo znajduje sie tam reporter TVN i p redaktor D S z GW , Po całym
zajsciu spotykają się w kawiarni i ustalają taktykę .To jest święte miejsce
dla Polaków i żadne śmieci nie mają tam prawa wstępu . Niech pojada sobie do
np Mekki podczas swięta muzułmanskiego i tam rozdają anty muzułmanskie hasła
.zobaczymy co sie będzie działo .My Polacy jestesmy terroryzowani przez małą
grupę homosiów przechrztów i innych wynarodowienców oraz przez użytecznych
idiotów .Dośc tego .Nawet na Jasnej Górze nie mamy spokoju .a na ewentualny
proces przyjedziemy całą radiową rodziną Bedzie to proces Polakow ze siłami
zła zakłamania i przemocy .Pewnie sedzią będzie bardzo młoda adeptka tego
zawodu . czeka ją albo sukces albo głęboka prowincja .Resztę możecie doczytac
sobie sami