Dodaj do ulubionych

Przełam lody kotem

26.07.09, 10:27
poproszę wykładzik o "pedobear" ;)
Obserwuj wątek
    • cassiel Przełam lody kotem 26.07.09, 10:30
      lolcaty rządzą!
      polecam stronę icanhascheezburger.com/
    • elpooho Przełam lody kotem 26.07.09, 11:33
      Bo Orliński bez Kaczyńskiego byłby Orlińskim straconym :)
    • furry Przełam lody kotem 26.07.09, 11:53
      Hm, to jednak niesamowite. Pan Orliński w artykule na KAŻDY temat potrafi
      dosr... Kaczyńskim. Respect.
    • swan_ganz artykulik o kotkach? I to jest wreszcie 26.07.09, 22:28
      włąściwy temat godny pana profesjonalizmu i wiedzy panie
      Orliński....
      W dyszkę pan żeś z nim trafił :-)
      Tylko się pan nie zniechęcaj małą ilością komentarzy - będąc
      konsekwentnym w swojej twórczości sięgniesz pan politzera za jakieś
      kolejne popełnione kotki..
      Już pan półkę szykuj na nagrodę.. :-)
    • ignatz Re: Przełam lody kotem 27.07.09, 07:08
      I SEE WUT U DID THAR
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka