jazzman1979 26.07.09, 10:27 poproszę wykładzik o "pedobear" ;) Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
cassiel Przełam lody kotem 26.07.09, 10:30 lolcaty rządzą! polecam stronę icanhascheezburger.com/ Odpowiedz Link Zgłoś
elpooho Przełam lody kotem 26.07.09, 11:33 Bo Orliński bez Kaczyńskiego byłby Orlińskim straconym :) Odpowiedz Link Zgłoś
furry Przełam lody kotem 26.07.09, 11:53 Hm, to jednak niesamowite. Pan Orliński w artykule na KAŻDY temat potrafi dosr... Kaczyńskim. Respect. Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz artykulik o kotkach? I to jest wreszcie 26.07.09, 22:28 włąściwy temat godny pana profesjonalizmu i wiedzy panie Orliński.... W dyszkę pan żeś z nim trafił :-) Tylko się pan nie zniechęcaj małą ilością komentarzy - będąc konsekwentnym w swojej twórczości sięgniesz pan politzera za jakieś kolejne popełnione kotki.. Już pan półkę szykuj na nagrodę.. :-) Odpowiedz Link Zgłoś