net_friend Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 22:56 Byli przeciw ustawie o niefinansowaniu partii z budżetu żeby na filmiki było. Za nasze pieniądze ta pisowa zabawa, proszę Państwa. Odpowiedz Link Zgłoś
maj47 też mi nowina 28.07.09, 22:57 Ja to pisałem na tym portalu jeszcze przed wyborami,tylko wyborcy PO widać go nie oglądają (?). Sam spot nic nie wyjaśnia. i przez to nie jest śmieszny. Powinny być pokazane konkretne nazwiska,organizacje, radia, telewizje i gazety,np.......Czy muszę je znów podawać? I wtedy byłaby tragifarsa, bo naprawdę nie ma z czego się śmiać. Raczej horror ,bo mnie się do dziś włos na łysinie jeży :( co wyśta wybrały.. Odpowiedz Link Zgłoś
konbar Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:05 No!! Zeby mi tym bochaterom s PIS-u nie przyszlo do glowy jakies wyglupy na temat Zydow!! My Wolacy tego nie kupimy!! Niemcy,Ruskie..itd - ok. Odpowiedz Link Zgłoś
jagus007 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:08 Jak brakuje racjonalnych argumentów - to zawsze można w adwersarza walnąć tekstem "jesteś głupi, masz wszy i nie rośniesz" (cytat z rozmowy nastolatków). I niechże się teraz ów adwersarz spróbuje się bronić. Jak ma to robić? Udowadniać, że nie jest wielbłądem? Czy zacząć się kopać z koniem? Wszak w kopaniu koń pokona doświadczeniem... Ale Ojciec Dyrektor stawia wszak na takie kopiące i toczące pianę z pyska konie, toteż obecnie trzeba sobie nabyć nie tylko radyjko, ale też telefon pod patronatem moherów... A tak serio - rozumiem, że tonący brzytwy się chwyta, ale to, co ostatnio wyprawia PiS - to już woła o pomstę do nieba. Totalna żenua, jak mawiają nastoletni... PiS-owcy, kończcie, wstydu sobie oszczędźcie! Odpowiedz Link Zgłoś
reniaczek1980 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:16 grafika - kiepska podklad dzwiekowy - kontrowersyjny dlugosc materialu - optymalna umiejetnosc zaangazowania w promocje filmiku "wrogich mediow";) na piatke z plusem. Gdyby to zrobil ktokolwiek inny niz PIS nikt by tego nie obejrzal. A tu prosze jaka liczba komentarzow ;) :-p Odpowiedz Link Zgłoś
savrin Re: Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyci 28.07.09, 23:51 durza :) Odpowiedz Link Zgłoś
kireta21 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:17 Czyżby PiS zrezygnował z walki o władzę żeby tylko nie spaść poniżej progu wyborczego? Bo fakt, ludzi dość prymitywnych, żeby na widok tego spotu zakrzyczeć "hahaha, aleśmy im dokopali!" pewnie się znajdzie na tyle, żeby nie utonąć. Z drugiej strony takie spoty "inteligentne inaczej" resztę raczej zniesmaczą. A już na pewno nikogo nie przyciągną. Niekompetencja spin-doktorów, nakaz "ojca partii" czy zwykła desperacja? A może sabotaż wewnątrzpartyjny? Czas pokaże. Odpowiedz Link Zgłoś
pashow.von PiS osiągnął poziom Taplar z "Konopielki" 28.07.09, 23:30 W książce "Konopielka" Edwarda Redlińskiego opowiadającej o bardzo zacofanej wsi na Podlasiu w latach 60-tych XX w. występuje m.in. osobnik który nosi przydomek Pierdun. To był taki wiejski głupek, który np. na zebraniach głośno puszczał bąki. Zebrani ludzie wtedy na tym zebraniu rechotali. Odnoszę wrażenia, że mamy do czynienia z podobną sytuacją. Pisowskie klimaty A.D. 2009 są podobne do tych które były w odciętej od świata wsi 50 lat temu. Według pisowskich spin-doktorów my mamy się zachowywać tak jak ludzie z Taplar i śmiać się do rozpuku jak ktoś piardnie. Odpowiedz Link Zgłoś
ichmordy Czyli PO osiągnęło poziom władzy z "Konopielki" :) 29.07.09, 01:23 www.youtube.com/watch?v=B5DcQgiarpg Odpowiedz Link Zgłoś
pashow.von Naprawdę utożsamiasz PiS z Pierdunem? 29.07.09, 09:00 To jedna z najgłupszych, najbardziej prymitywnych postaci w polskim kinie. Władza natomiast w "Konopielce" nie jest przedstawiona źle, jest nośnikiem postępu cywilizacyjnego. Odpowiedz Link Zgłoś
savrin Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:36 Nie wiem wiem jakie betony odpowiadają za pr pisu ale to chore, ze to przez co przegrali jest ciągle wykorzystywane jako ich atrybut. Jasne, ze specyficznych ludzi przyciągną ale oni i tak już ich popierają. wtf ? Odpowiedz Link Zgłoś
ryszardj2 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:55 prymitywne tak jak Kaczynskie !!!!!!!!!!!! Tak sie zastanawiam co oni chca w ten sposob osiagnac ??!! i kiedy zrobia kreskowke o przkretach PC ??!! Odpowiedz Link Zgłoś
s.pietrzko Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:55 nie wiem czy smiac sie czy płakać. o co tym 2 pastuchom chodzi. p.s. jarek go on dzieki tobie sondaże Donalda rosną Odpowiedz Link Zgłoś
jazzman1979 Re: "facwit" do nogi! 29.07.09, 00:41 W okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie "Must", wcześniej pseudonim Tener, nr ewidencyjny 9606. Odpowiedz Link Zgłoś
rooboy facwit to ktos inny, ale dzieki za info... 29.07.09, 00:47 jazzman1979 napisał: > W okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem > (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie "Must", > wcześniej pseudonim Tener, nr ewidencyjny 9606. > Odpowiedz Link Zgłoś
z_b2 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 29.07.09, 00:16 W końcu PiS zaczyna uczyć się języka miłości. Tak trzymać, choć daleko wam jeszcze do finezji chlewu. e.pardon.pl/pa842/6af90de10011bcb14a28e027 Odpowiedz Link Zgłoś
ichmordy Kto jest Ojcem (chrzestnym ? ) Platformy 29.07.09, 01:06 www.rp.pl/artykul/2,331954_Kto_jest_ojcem_Platformy.html Odpowiedz Link Zgłoś
olo-international Spot tragedia. 29.07.09, 01:06 jakie jest tu przesłanie, jaki insight? Że PO założyły szemrane postacie? Bardzo tanio zrobione i zbyt oczywiste. Chyba że jest jakieś drugie dno, drugie przesłane, a ja nie kumam Odpowiedz Link Zgłoś
kireta21 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 29.07.09, 02:01 Biorąc pod uwagę poziom dotychczasowych spotów, w następnym zobaczymy dziadka Tuska w mundurze SS (koniecznie w czapeczce z trupią czaszką!) pilnujący więźniów obozu w Auschwitz. Odpowiedz Link Zgłoś
weston4 spoty jak spoty 29.07.09, 04:20 oglada sie calkiem przyjemnie,takie wakacyjne.zupelnie nic nie daja a dodatkowo pis wchodzi na sliski teren.gras powinien zrobic np.spot jak jarek k.wraca do domu i mama mu wydaje polecenia,kaze zjesc kolacyjke,umyc zeby itd.platforma natomiast moglaby zrobic o zalozeniu pis-u,kandydaci maja test IQ i ponizej powiedzmy osiemdziesatki zostaja.chociaz ktos z jajem moglby zrobic taki spot o wszystkich politykach i podac sie do sadu.wowczas trzeba byloby sprawdzic kto zostal obrazony.moze paru by sie znalazlo... Odpowiedz Link Zgłoś
bogdan331 Jesienią muchy są kąśliwe-cienkie pierdzonko-pis;) 29.07.09, 04:41 Odejdziecie w niebyt razem z waszymi dwoma fiutami i kotem Alikiem.Ale napsuliście kraj jak bolszewia.Właściwie to nią jesteście. uwaga.files.wordpress.com/2006/07/kaczynski.jpg Odpowiedz Link Zgłoś
boryska1 Re: Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyci 29.07.09, 06:26 drodzy pisowcy kiedy wreszcie zaproponujecie coś rozsądnego, stale to co było ,ubecy i wszystko co złe gdyby przynajmniej wy bylibyście czyści też macie ubeków byłych partyjnych widzenie stale jakiś [prawdziwych i nie]układów odrzuca wiele ludzi od was Odpowiedz Link Zgłoś
jcc3 Może chodziło o Samoobronę? 29.07.09, 07:26 Może chodziło o Samoobronę, a nie o PO - wszak Jarosław Kaczyński swego czasu mówił, że Samoobronę założyły służby specjalne? Odpowiedz Link Zgłoś
wuem43 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 29.07.09, 07:35 Wszyscy zajmują się świńską grypą,a ciężkim przypadkiem szwankujących pisowskich głów nikt się nie przejmuje! Chyba ,że jest to przypadłość nieuleczalna, to zgoda. Odpowiedz Link Zgłoś
wyksztalciuch2 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 29.07.09, 08:27 Najgorsze, że nie ma na kogo głosować. Okopali się prawnie na swoich stanowiskach, zapewnili dopływ kasy, nikt obcy tu rewolucji nie zrobi. Bez względu na to co o sobie mówią, zauważcie co o robią np w budownictwie. Cicho, sza na ten temat. Ustawy budowlane z błędami merytorycznymi, poznoszone wszelkie ulgi, aby nikt nie domagał się rachunków.Nowe prawo budowlane dla szaraczka może ostrzejsze, jeśli chodzi o zaostrzenia norm, to lepiej co się dzieje określić rozpasaniem. Dla wtajemniczonych to dopiero raj na ziemi. Jak się patrzy w miarę świadomie, to dopiero nasuwa się wniosek, że mafia rządzi. Jakby kto był ciekaw- zawsze głos mój był na PO Teraz widzę nicość Odpowiedz Link Zgłoś
marych Zakończyc finansowanie partii z naszych pieniędzy! 29.07.09, 08:33 dość wydawania naszych podatków na propagandowe bzdury!!! Odpowiedz Link Zgłoś
woj-77 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 29.07.09, 22:52 Ta partia jest dziwna, im więcej krytyki pod jej adresem- uzasadnionej, tym się więcej cieszą. Są w centrum uwagi, krytykujących uważaja za układ, złe siły. Ten spot pokazuje niezbicie, że mają kompleks na tle konkurencji. Zamiast zajmować się krajem, wolą zajmować się partią. Może w końcu ktoś zajmie się zmianą konstytucji i ograniczy liczbę posłów,obierze im przywileje, aby zajmowali się w końcu tym, po co ich wybrano. Odpowiedz Link Zgłoś