Dodaj do ulubionych

Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel...

    • net_friend Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 22:56
      Byli przeciw ustawie o niefinansowaniu partii z budżetu żeby na filmiki było.
      Za nasze pieniądze ta pisowa zabawa, proszę Państwa.
    • maj47 też mi nowina 28.07.09, 22:57
      Ja to pisałem na tym portalu jeszcze przed wyborami,tylko wyborcy PO
      widać go nie oglądają (?). Sam spot nic nie wyjaśnia. i przez to nie
      jest śmieszny. Powinny być pokazane konkretne nazwiska,organizacje,
      radia, telewizje i gazety,np.......Czy muszę je znów podawać? I
      wtedy byłaby tragifarsa, bo naprawdę nie ma z czego się śmiać.
      Raczej horror ,bo mnie się do dziś włos na łysinie jeży :( co wyśta
      wybrały..
    • konbar Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:05
      No!!
      Zeby mi tym bochaterom s PIS-u
      nie przyszlo do glowy jakies
      wyglupy na temat Zydow!!
      My Wolacy tego nie kupimy!!
      Niemcy,Ruskie..itd - ok.
    • jagus007 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:08
      Jak brakuje racjonalnych argumentów - to zawsze można w adwersarza walnąć
      tekstem "jesteś głupi, masz wszy i nie rośniesz" (cytat z rozmowy nastolatków).
      I niechże się teraz ów adwersarz spróbuje się bronić.
      Jak ma to robić? Udowadniać, że nie jest wielbłądem? Czy zacząć się kopać z
      koniem? Wszak w kopaniu koń pokona doświadczeniem...
      Ale Ojciec Dyrektor stawia wszak na takie kopiące i toczące pianę z pyska
      konie, toteż obecnie trzeba sobie nabyć nie tylko radyjko, ale też telefon pod
      patronatem moherów...

      A tak serio - rozumiem, że tonący brzytwy się chwyta, ale to, co ostatnio
      wyprawia PiS - to już woła o pomstę do nieba.
      Totalna żenua, jak mawiają nastoletni...
      PiS-owcy, kończcie, wstydu sobie oszczędźcie!
    • konbar Swietny pomysl.Smiechem mozna zaj.bc na smierc 28.07.09, 23:08
    • reniaczek1980 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:16
      grafika - kiepska
      podklad dzwiekowy - kontrowersyjny
      dlugosc materialu - optymalna
      umiejetnosc zaangazowania w promocje filmiku "wrogich mediow";) na
      piatke z plusem.

      Gdyby to zrobil ktokolwiek inny niz PIS nikt by tego nie obejrzal. A tu
      prosze jaka liczba komentarzow ;) :-p
      • savrin Re: Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyci 28.07.09, 23:51
        durza :)
    • kireta21 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:17
      Czyżby PiS zrezygnował z walki o władzę żeby tylko nie spaść poniżej progu
      wyborczego? Bo fakt, ludzi dość prymitywnych, żeby na widok tego spotu
      zakrzyczeć "hahaha, aleśmy im dokopali!" pewnie się znajdzie na tyle, żeby nie
      utonąć. Z drugiej strony takie spoty "inteligentne inaczej" resztę raczej
      zniesmaczą. A już na pewno nikogo nie przyciągną.

      Niekompetencja spin-doktorów, nakaz "ojca partii" czy zwykła desperacja?

      A może sabotaż wewnątrzpartyjny? Czas pokaże.
    • pashow.von PiS osiągnął poziom Taplar z "Konopielki" 28.07.09, 23:30
      W książce "Konopielka" Edwarda Redlińskiego opowiadającej o bardzo
      zacofanej wsi na Podlasiu w latach 60-tych XX w. występuje m.in.
      osobnik który nosi przydomek Pierdun. To był taki wiejski głupek,
      który np. na zebraniach głośno puszczał bąki. Zebrani ludzie wtedy
      na tym zebraniu rechotali. Odnoszę wrażenia, że mamy do czynienia z
      podobną sytuacją. Pisowskie klimaty A.D. 2009 są podobne do tych
      które były w odciętej od świata wsi 50 lat temu. Według pisowskich
      spin-doktorów my mamy się zachowywać tak jak ludzie z Taplar i śmiać
      się do rozpuku jak ktoś piardnie.
      • ichmordy Czyli PO osiągnęło poziom władzy z "Konopielki" :) 29.07.09, 01:23
        www.youtube.com/watch?v=B5DcQgiarpg
        • pashow.von Naprawdę utożsamiasz PiS z Pierdunem? 29.07.09, 09:00
          To jedna z najgłupszych, najbardziej prymitywnych postaci w polskim
          kinie. Władza natomiast w "Konopielce" nie jest przedstawiona źle,
          jest nośnikiem postępu cywilizacyjnego.
    • savrin Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:36
      Nie wiem wiem jakie betony odpowiadają za pr pisu ale to chore, ze to przez co
      przegrali jest ciągle wykorzystywane jako ich atrybut. Jasne, ze specyficznych
      ludzi przyciągną ale oni i tak już ich popierają. wtf ?
    • ryszardj2 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:55
      prymitywne tak jak Kaczynskie !!!!!!!!!!!!
      Tak sie zastanawiam co oni chca w ten sposob osiagnac ??!!
      i kiedy zrobia kreskowke o przkretach PC ??!!
    • s.pietrzko Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 28.07.09, 23:55
      nie wiem czy smiac sie czy płakać. o co tym 2 pastuchom chodzi.
      p.s. jarek go on dzieki tobie sondaże Donalda rosną
    • rooboy "facwit" do nogi! 29.07.09, 00:05
      czy olechowski byl na uslugach sb???
      • jazzman1979 Re: "facwit" do nogi! 29.07.09, 00:41
        W okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z wywiadem
        (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o pseudonimie "Must",
        wcześniej pseudonim Tener, nr ewidencyjny 9606.
        • rooboy facwit to ktos inny, ale dzieki za info... 29.07.09, 00:47
          jazzman1979 napisał:

          > W okresie pracy w instytucjach międzynarodowych współpracował z
          wywiadem
          > (Departament I MSW). Był jego kontaktem operacyjnym o
          pseudonimie "Must",
          > wcześniej pseudonim Tener, nr ewidencyjny 9606.
          >
    • z_b2 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 29.07.09, 00:16
      W końcu PiS zaczyna uczyć się języka miłości. Tak trzymać, choć daleko wam jeszcze do finezji chlewu.

      e.pardon.pl/pa842/6af90de10011bcb14a28e027
    • stary_satyr Ale kretyni.... 29.07.09, 01:01
    • ichmordy Kto jest Ojcem (chrzestnym ? ) Platformy 29.07.09, 01:06
      www.rp.pl/artykul/2,331954_Kto_jest_ojcem_Platformy.html
    • olo-international Spot tragedia. 29.07.09, 01:06
      jakie jest tu przesłanie, jaki insight? Że PO założyły szemrane postacie? Bardzo tanio zrobione i zbyt oczywiste. Chyba że jest jakieś drugie dno, drugie przesłane, a ja nie kumam
    • kireta21 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 29.07.09, 02:01
      Biorąc pod uwagę poziom dotychczasowych spotów, w następnym zobaczymy dziadka
      Tuska w mundurze SS (koniecznie w czapeczce z trupią czaszką!) pilnujący
      więźniów obozu w Auschwitz.
      • prezesik_1 Re: Nowy spot PiS 29.07.09, 03:01
        każdy sukces ma wielu ojców
        • weston4 spoty jak spoty 29.07.09, 04:20
          oglada sie calkiem przyjemnie,takie wakacyjne.zupelnie nic nie daja
          a dodatkowo pis wchodzi na sliski teren.gras powinien zrobic np.spot
          jak jarek k.wraca do domu i mama mu wydaje polecenia,kaze zjesc
          kolacyjke,umyc zeby itd.platforma natomiast moglaby zrobic o
          zalozeniu pis-u,kandydaci maja test IQ i ponizej powiedzmy
          osiemdziesatki zostaja.chociaz ktos z jajem moglby zrobic taki spot
          o wszystkich politykach i podac sie do sadu.wowczas trzeba byloby
          sprawdzic kto zostal obrazony.moze paru by sie znalazlo...
    • bogdan331 Jesienią muchy są kąśliwe-cienkie pierdzonko-pis;) 29.07.09, 04:41
      Odejdziecie w niebyt razem z waszymi dwoma fiutami i kotem Alikiem.Ale napsuliście kraj jak bolszewia.Właściwie to nią jesteście.
      uwaga.files.wordpress.com/2006/07/kaczynski.jpg
    • boryska1 Re: Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyci 29.07.09, 06:26
      drodzy pisowcy kiedy wreszcie zaproponujecie coś rozsądnego, stale to co było
      ,ubecy i wszystko co złe gdyby przynajmniej wy bylibyście czyści też macie
      ubeków byłych partyjnych widzenie stale jakiś [prawdziwych i nie]układów odrzuca
      wiele ludzi od was
    • jcc3 Może chodziło o Samoobronę? 29.07.09, 07:26
      Może chodziło o Samoobronę, a nie o PO - wszak Jarosław Kaczyński swego czasu
      mówił, że Samoobronę założyły służby specjalne?
    • wuem43 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 29.07.09, 07:35
      Wszyscy zajmują się świńską grypą,a ciężkim przypadkiem szwankujących
      pisowskich głów nikt się nie przejmuje!
      Chyba ,że jest to przypadłość nieuleczalna, to zgoda.
    • wyksztalciuch2 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 29.07.09, 08:27
      Najgorsze, że nie ma na kogo głosować. Okopali się prawnie na swoich
      stanowiskach, zapewnili dopływ kasy, nikt obcy tu rewolucji nie zrobi.
      Bez względu na to co o sobie mówią, zauważcie co o robią np w budownictwie.
      Cicho, sza na ten temat. Ustawy budowlane z błędami merytorycznymi, poznoszone
      wszelkie ulgi, aby nikt nie domagał się rachunków.Nowe prawo budowlane dla
      szaraczka może ostrzejsze, jeśli chodzi o zaostrzenia norm, to lepiej co się
      dzieje określić rozpasaniem. Dla wtajemniczonych to dopiero raj na ziemi. Jak
      się patrzy w miarę świadomie, to dopiero nasuwa się wniosek, że mafia rządzi.
      Jakby kto był ciekaw- zawsze głos mój był na PO
      Teraz widzę nicość
    • marych Zakończyc finansowanie partii z naszych pieniędzy! 29.07.09, 08:33
      dość wydawania naszych podatków na propagandowe bzdury!!!
    • woj-77 Nowy spot: PiS wskazuje agentów jako założyciel... 29.07.09, 22:52
      Ta partia jest dziwna, im więcej krytyki pod jej adresem-
      uzasadnionej, tym się więcej cieszą. Są w centrum uwagi,
      krytykujących uważaja za układ, złe siły. Ten spot pokazuje
      niezbicie, że mają kompleks na tle konkurencji. Zamiast zajmować się
      krajem, wolą zajmować się partią. Może w końcu ktoś zajmie się
      zmianą konstytucji i ograniczy liczbę posłów,obierze im przywileje,
      aby zajmowali się w końcu tym, po co ich wybrano.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka