Dodaj do ulubionych

FSB próbuje potajemnie kupić fabr. w Świdniku

30.07.09, 15:21
Naszą klasę już putleryści kupili przed podstawioną mini spółkę estońską. Czy
uda się im kupić fabrykę zbrojeniową? Mam nadzieję, że ABW okaże się skuteczne
i uderemni tę szemraną transakcję z udziałem FSBowskich agentów, ich szwagrów,
Łużkowów, Putlerów i reszty etoj chlewikowej socjety spod znaku sierpa i młota.

fakty.interia.pl/polska/news/rmf-pzl-swidnik-w-rekach-rosyjskich-sluzb,1346104,2943
Obserwuj wątek
    • przyjacielameryki Re: FSB próbuje potajemnie kupić fabr. w Świdniku 30.07.09, 16:11
      Co za banda łobuzów! Nie potrafią sami nic wymyślić, gospodarka im się wali to
      chcą tylnymi drzwiami dobrać się do naszych zakładów i technologii. A wynocha!!!
      • alexis_corner Re: FSB próbuje potajemnie kupić fabr. w Świdniku 30.07.09, 16:23
        Gabi, zostaw już tego silikonowego przyjaciela z ameryki.
        wszak duracell to nie elektrownia atomowa! :-D

        - wredna alexis
      • komarowo Re: FSB próbuje potajemnie kupić fabr. w Świdniku 30.07.09, 16:31
        Jak to nie potrafią sami niczego wymyślić?
        A bałałajki, stolićnaja i matrjoszki to gips?
    • przyjacielameryki Re: FSB próbuje potajemnie kupić fabr. w Świdniku 30.07.09, 16:25
      Jeżeli te informacje potwierdzą się to należy zastopować jakikolwiek inwestycje
      rosyjskie w UE. W Rosji wszystkie branże i duże ważne zakłady są w rękach FSB i
      kryminalistów. Działania przez nich prowadzone nie mają żadnego celu
      gospodarczego, są to cele polityczne!!!
      • komarowo Re: FSB próbuje potajemnie kupić fabr. w Świdniku 30.07.09, 16:30
        Piszą o tym też inni:
        www.dziennik.pl/wydarzenia/article423649/Rosyjskie_specsluzby_kupia_PZL_Swidnik_.html
        www.pb.pl/a/2009/07/30/Rosyjskie_specsluzby_chca_przejac_PZL_Swidnik?readcomment=1
        Sprawa się rypła - ten grubymi nićmi szyty przekręt putlerowcom nie wyjdzie"-).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka