komarowo
30.07.09, 15:21
Naszą klasę już putleryści kupili przed podstawioną mini spółkę estońską. Czy
uda się im kupić fabrykę zbrojeniową? Mam nadzieję, że ABW okaże się skuteczne
i uderemni tę szemraną transakcję z udziałem FSBowskich agentów, ich szwagrów,
Łużkowów, Putlerów i reszty etoj chlewikowej socjety spod znaku sierpa i młota.
fakty.interia.pl/polska/news/rmf-pzl-swidnik-w-rekach-rosyjskich-sluzb,1346104,2943