Dodaj do ulubionych

"Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z...

03.08.09, 13:51
To chyba jakieś kpiny???!?!?!?!?!?
Obserwuj wątek
    • wwredny "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 13:52
      Sam slyszalem jak niejednokrotnie do wasni nawolywali:
      - prezio kwak
      - ex-premier kwak
      - ojciec dyrektor radia z ryjem
      Niniejszym zglaszam podejrzenie popelnienia przestepstwa przez wyzej
      wymienionych osobnikow.
      Natyczmiast wsadzic ich na 48 do aresztu i postawic zarzuty po tyluż godzinach.
      • kaczynksi Nazwał Kartofla Pustakiem, zbrodzień jeden... 03.08.09, 14:29
        • laksmana Musieli go źle zrozumieć - on nawoływał do WIŚNI. 03.08.09, 16:10
          Chłop po prostu sprzedawał wiśnie na pobliskim straganie. Nawoływał ludzi do ich
          zakupu i tyle.
          • noducks ogloszenie platne 03.08.09, 17:11
            partia PiSuar pilnie poszukuje "swiadkow" zdazenia. doswiadczenie w
            klamstwach, oszczerstwach i dawaniu falszywego swiadectwa mile
            widziane. sukcesywni kandydaci moga liczyc na uscisk reki prezesa i
            modlitwe w swojej intencji na antenie radia maRYJA
    • frogman "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 13:54
      jak rydzykowo-pisowska gawiedź znieważa byłego prezydenta, premiera i marszałka Sejmu-to jest to ok.-nie ma waśni.
    • alexcomp "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:02
      No to chyba niedługo prawie cały PIS też będzie siedzieć. Tacy Panowie
      jak Bracia Kaczyńscy, A. Macierewicz, Pan Kurski i wielu innych z tej
      partii w "nawoływaniu do waśni narodowych" raczej przodują. A i O.
      Rydzyk ma w tym punktowaną pozycję. Brawo tak trzymać!!!!!
    • tadek-1 "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:03
      Gdy polaczona grupa PiS z sekta torunska w tym roku zniewaza Pania Prezydent
      Warszawy, Marszalka sejmu i innych, i to sie nie liczy, a glos jakiegos
      pijaczka wielkie halo. Polska sprawiedliwosc.
    • 2_mirabelka40 "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:04
      A konkretnie to co ten facet powiedział ????? Tajemnica państwowa?????
      • red.ken Re: Moze lepiej "Zamach na niepodleglosc panstwa" 03.08.09, 14:10

      • jwojnar Szkoda, że Ziobry tam nie było 03.08.09, 14:17
        Wszystko byłoby nagrane. A tak tylko możemy się domyślać, że facet krzyczał:
        "Nawołuję niniejszym do waśni i adresuję groźby karalne do prezydenta".
        • marian_porucha Re: Szkoda, że Ziobry tam nie było 03.08.09, 15:39
          No po prost padłem...XD Sorry, że mój komentarz nic nie wnosi, ale nie mogłem
          się powstrzymać.
          • chrabia_mentne_ciasto Re: Szkoda, że Ziobry tam nie było 03.08.09, 15:49
            marian_porucha napisał:

            > No po prost padłem...XD Sorry, że mój komentarz nic nie wnosi, ale
            nie mogłem
            > się powstrzymać.
            A co on takiego wykrzykiwał??? Wspominał PiSdętowskiego dziadka -
            rabina Kalksteina???
      • colonius Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 14:48
        Mirabelka.. powiedział to co wszyscy wiedzą. On powtórzył tylko.
      • koloratura1 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 15:53
        2_mirabelka40 napisała:

        > A konkretnie to co ten facet powiedział ????? Tajemnica państwowa?????

        Jaka tajemnica? Po prostu tego nie wiadomo.
        Świadków nie ma, nikt nic nie słyszał...

        "Lepiej" niż za komuny: tam chociaż zawsze byli jacyś świadkowie: prawdziwi lub fałszywi, ale byli.
    • gregor7502 "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:27
      A ostatnie "spoty" pisu to nie nawoływanie do waśni narodowych?
      Chyba jeszcze bardziej grozne niż pojedynczego człowieka bo sa pokazywane w mediach.
      • koloratura1 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 15:58
        gregor7502 napisał:

        > A ostatnie "spoty" pisu to nie nawoływanie do waśni narodowych?
        > Chyba jeszcze bardziej grozne niż pojedynczego człowieka bo sa pokazywane w mediach.

        Tyle że skutek ich jest żaden; oprócz niewielkiej grupy najbardziej bałwańskich moherów, nikt tego badziewia nie potraktuje serio...
    • fidelxxx "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:29
      Za coś go posadzić muszą, żeby BORowiki na debili nie wyszli.
    • munkela Taki zarzut powinien byc postawiony obu braciom 03.08.09, 14:32
      Kaczynskim!

      Nikt tak nie zwasnil i nie podzielil Polakow jak oni.
    • olias i bardzo dobrze jak wsadzą 03.08.09, 14:35
      • 2_mirabelka40 Re: i bardzo dobrze jak wsadzą 03.08.09, 14:40
        A wiesz za co????. Bo na razie wiemy, że cała machina państwowa została
        uruchomiona i informacja o zarzucie, który można postawić
        w każdej sytuacji.
      • koloratura1 Re: i bardzo dobrze jak wsadzą 03.08.09, 15:59
        Tylko za co, konkretnie?
    • dzakarta "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:42
      Czy przygłupy z BOR i policji zdecydują się wreszcie na coś
      konkretnego: miał być zamach na prezia, potem groźby karalne,potem
      jedno i drugie, a teraz waśnie narodowe.
      Może niedługo postawą mu zarzut posiadania pornografii, molestowania
      małych dziewczynek, czy noszenie podrabianych gaci znanej marki!
      Żałosne, że takie platfusy odpowiadają za bezpieczeństwo i porządek w
      kraju!
      • mikan11 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 15:15
        Niniejszym oświadczam, że uważam Pański tekst za nawoływanie do narodowej waśni
        z organami ścigania.
      • koloratura1 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 16:01
        dzakarta napisał:

        > Czy przygłupy z BOR i policji zdecydują się wreszcie na coś
        > konkretnego: miał być zamach na prezia, potem groźby karalne,potem
        > jedno i drugie, a teraz waśnie narodowe.
        > Może niedługo postawą mu zarzut posiadania pornografii, molestowania
        > małych dziewczynek, czy noszenie podrabianych gaci znanej marki!

        Stawiam na gacie!

        • wanda43 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 16:59
          Jesli chodzi o policje i prokurature zoliborską, to wszystkiego mozna sie
          spodzewac. Moze byc i oskarzenie o lewą metke na gaciach.
    • samozwaniec1 Czy po przesluchaniu zostal zwolniony z aresztu? 03.08.09, 14:45
      Bo jego zatrzymanie bylo niewatpliwie bezsadne.Nie ma swiadkow jego
      wypowiedzi.Nikt nie chcial zeznawac w jego sprawie.Czy najbardziej
      zalosna prokuratura w Europie dalej bedzie dowodzic,ze "nawolywal do
      wasni".Ja nawoluje wiec do zreformowania polskiej prokuratury,ludzi
      niekompetentnych,skorumpowanych,dzialajacych na telefon i do tego za
      dobrze oplacanych...
      A teraz zniewaze prezydenta.Uwazam pana,panie Kaczynski za dupka
      zolednego,ktory nie potrafilby poprowadzic sklepu z odzieza,a nawet
      kiosku Ruchu.Jest pan zalosnym przykladem,jak byle kto osiaga
      stopien swojej niekompetencji.Osmieszyles,zalosny doktorze prawa
      pracy,pisanej zreszta z powolywaniem sie na Lenina/a co ten
      ludobojca mial wspolnego z prawem pracy,dupku?/.I jeszcze
      jedno:Dlaczego Lechu Kaczynski za zone masz najbrzydsza Polke i
      najbrzydsza prezydentowa na swiecie,choc ponoc to mila i empatyczna
      osobka.Tylko jesli mila i em[patyczna,to dlaczego nie utrzymuje
      kontaktow z kolezankami ze swojego roku moej uczelni.Bo,zaluje
      bardzo,ale ja z Wami,kaczory razem studiowalem.Ale bylem lepszym
      studentem,jezdzilem ladniejszym samochodem,kierowalem klubem
      studenckim,a moja zona byla miss naszej uczelni...I nie jestem
      analfabeta,ja ty,zalosny prezydencie.Znam cztery jezyki obce
      biegle.A ty,ile znasz?
    • bobbie2 "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:49
      Co to ma znaczyc? jakis tam Miroslaw zostal zatrzymany i moze miec
      prokuratora a jak radyjko rydzyka nazywalo zone pana
      prezydenta"czarownica" to to bylo w porzadku. To jest czysty rozboj,
      prosty czlowiek za glupie gadanie dostanie paragraf a taki rydzyk
      moze wszystko, nawolywac do wasni religijnych i opluwac ludzi i jemu
      nic za to sie niestanie.On jest bezkarny i jest przez
      odpowiedzialnych hroniony a nawet pan prezydent uznal ze slowo
      czarownica, nie jest obraza.Moze ktos slyszal cos innego, ze pan
      prezydent uniosl sie honorem malzonki i poszedl do prokoratora????
      • wanda43 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 15:08
        a najazd na Walese i trafienie gruszką w Madonne w klapie Prezydenta? A palenie
        jego kukly przez watache pod wodza onych? To nie byl zamach? To nie byla obraza?
        Dlaczego wowczas nikt ich nie zamknął i nie osadzil?
      • koloratura1 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 16:08
        bobbie2 napisał:

        > prosty czlowiek za glupie gadanie dostanie paragraf

        Najbardziej w tym wszystkim komiczne jest to, że nie ma świadków, którzy by słyszeli, co powiedział.

        Śmiech, śmiechem, ale facet posiedział se w ciupie...
      • boykotka Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 17:19
        Wszystkim raczej wiadomo, że ojciec dyrektor jest niepoczytalny
        przynajmniej w słowach; o Mirosławie nic nam dotychczas nie
        wiadomo....
    • ar.co "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 15:14
      W czasach Galicji zdarzyło się, że pewien żołnierz narodowości
      polskiej wyraził się, że najjaśniejszego pana Franciszka Józefa to
      on ma w d...e. Został oskarżony o "rozsiewanie nieprawdziwych plotek
      o miejscu pobytu najjaśniejszego pana". Ciekawe, co naprawdę
      powiedział Mirosław B...
      • boykotka Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 17:12
        ar.co napisała:

        > Ciekawe, co naprawdę powiedział Mirosław B...

        Spi....aj dziadu ???
    • nessie-jp "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 15:15
      To jednak okropne. Politycy, zwłaszcza z PiS-u, mogą bezkarnie nawoływać do
      waśni narodowościowych (choćby dzisiaj idiota
      • rysiopysio Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 15:27
        "politycy" z PIS-u w wiekszości tak mają, że opluwają wszystko i wszystkich.
        Natomiast pochylanie sie na pp.Girzyńskim,Mułlarczykiem,Górskim i innymi
        genetycznymi patriotami uważam za marnowanie prądu i klawiatury. O tych zbukach
        nie powinno się ani pisać ani mówić.
    • maaac Re: "Nawoływanie do waśni" - to juz chyba wiadomo 03.08.09, 15:19
      co on takiego musiał krzyczeć. :) Wygląda na to że kto mieczem
      wojuje i od miecza czasem oberwie. Widać omawiany pan zbyt bardzo
      się przejał wiadomym "odkryciem" Polonica.net dotyczącym pochodzenia
      Prezydenta. Inaczej sobie formy tego oskarżenia nie mogę
      wytłumaczyć.
    • 33qq Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 15:52
      A jaka to narodowość Kaczyński?
    • tenare "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 15:53
      Skoro facet ponoć ""słownie znieważał Prezydenta RP, wykrzykując pod jego
      adresem groźby karalne" a potem usłyszał zarzut "nawoływania do waśni
      narodowościowych" to aż strach pomyśleć o pochodzeniu etnicznym Pana Prezydenta.
    • battosai Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 16:09
      Dziękujemy prokuraturze za tak jasne i jednoznaczne stwierdzenie, że Kaczyński
      nie jest Polakiem. Będzie argument jak znalazł na szczekające pisdzielstwo.
    • wolny_najmita Prokuratura nie zauaża Kaczynskich i Rydzola? 03.08.09, 16:28
      Tak trzymac i patrzeć końca!
    • swarozyc "Gloria victis" 03.08.09, 16:35
      to katolacki wymysl. W normalnym, nieskatoliczonym kraju mowi sie "Vae victis"..
    • rafnal "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 16:51
      Hmmmmm....... a czy pan Kamiński "szef" CBA odsiedział za rzucanie w
      byłego prezydenta jajkami??? jeżeli tak, to jakim prawem osoba
      skazana prawomocnym wyrokiem zajmuje to stanowisko a jeżeli nie......
    • dzakarta "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 17:16
      Durne wymysły BORowcow i prokuratorow!
      Kto za tym stoi komu to służy? Znów organa realizują polityczne
      zamówienia "pisiorów" i innych kaczystów!
      Hańba !
    • srebrnykamien nawolywal do prawdy -to Zydzi mieli powstanie 03.08.09, 17:20
      warszawskie -a to wasze swieto to tylko propaganda i klamstwo

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka