ponury_drwiacy_szyderca 03.08.09, 13:51 To chyba jakieś kpiny???!?!?!?!?!? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
wwredny "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 13:52 Sam slyszalem jak niejednokrotnie do wasni nawolywali: - prezio kwak - ex-premier kwak - ojciec dyrektor radia z ryjem Niniejszym zglaszam podejrzenie popelnienia przestepstwa przez wyzej wymienionych osobnikow. Natyczmiast wsadzic ich na 48 do aresztu i postawic zarzuty po tyluż godzinach. Odpowiedz Link Zgłoś
laksmana Musieli go źle zrozumieć - on nawoływał do WIŚNI. 03.08.09, 16:10 Chłop po prostu sprzedawał wiśnie na pobliskim straganie. Nawoływał ludzi do ich zakupu i tyle. Odpowiedz Link Zgłoś
noducks ogloszenie platne 03.08.09, 17:11 partia PiSuar pilnie poszukuje "swiadkow" zdazenia. doswiadczenie w klamstwach, oszczerstwach i dawaniu falszywego swiadectwa mile widziane. sukcesywni kandydaci moga liczyc na uscisk reki prezesa i modlitwe w swojej intencji na antenie radia maRYJA Odpowiedz Link Zgłoś
frogman "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 13:54 jak rydzykowo-pisowska gawiedź znieważa byłego prezydenta, premiera i marszałka Sejmu-to jest to ok.-nie ma waśni. Odpowiedz Link Zgłoś
alexcomp "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:02 No to chyba niedługo prawie cały PIS też będzie siedzieć. Tacy Panowie jak Bracia Kaczyńscy, A. Macierewicz, Pan Kurski i wielu innych z tej partii w "nawoływaniu do waśni narodowych" raczej przodują. A i O. Rydzyk ma w tym punktowaną pozycję. Brawo tak trzymać!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
tadek-1 "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:03 Gdy polaczona grupa PiS z sekta torunska w tym roku zniewaza Pania Prezydent Warszawy, Marszalka sejmu i innych, i to sie nie liczy, a glos jakiegos pijaczka wielkie halo. Polska sprawiedliwosc. Odpowiedz Link Zgłoś
2_mirabelka40 "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:04 A konkretnie to co ten facet powiedział ????? Tajemnica państwowa????? Odpowiedz Link Zgłoś
jwojnar Szkoda, że Ziobry tam nie było 03.08.09, 14:17 Wszystko byłoby nagrane. A tak tylko możemy się domyślać, że facet krzyczał: "Nawołuję niniejszym do waśni i adresuję groźby karalne do prezydenta". Odpowiedz Link Zgłoś
marian_porucha Re: Szkoda, że Ziobry tam nie było 03.08.09, 15:39 No po prost padłem...XD Sorry, że mój komentarz nic nie wnosi, ale nie mogłem się powstrzymać. Odpowiedz Link Zgłoś
chrabia_mentne_ciasto Re: Szkoda, że Ziobry tam nie było 03.08.09, 15:49 marian_porucha napisał: > No po prost padłem...XD Sorry, że mój komentarz nic nie wnosi, ale nie mogłem > się powstrzymać. A co on takiego wykrzykiwał??? Wspominał PiSdętowskiego dziadka - rabina Kalksteina??? Odpowiedz Link Zgłoś
colonius Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 14:48 Mirabelka.. powiedział to co wszyscy wiedzą. On powtórzył tylko. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 15:53 2_mirabelka40 napisała: > A konkretnie to co ten facet powiedział ????? Tajemnica państwowa????? Jaka tajemnica? Po prostu tego nie wiadomo. Świadków nie ma, nikt nic nie słyszał... "Lepiej" niż za komuny: tam chociaż zawsze byli jacyś świadkowie: prawdziwi lub fałszywi, ale byli. Odpowiedz Link Zgłoś
gregor7502 "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:27 A ostatnie "spoty" pisu to nie nawoływanie do waśni narodowych? Chyba jeszcze bardziej grozne niż pojedynczego człowieka bo sa pokazywane w mediach. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 15:58 gregor7502 napisał: > A ostatnie "spoty" pisu to nie nawoływanie do waśni narodowych? > Chyba jeszcze bardziej grozne niż pojedynczego człowieka bo sa pokazywane w mediach. Tyle że skutek ich jest żaden; oprócz niewielkiej grupy najbardziej bałwańskich moherów, nikt tego badziewia nie potraktuje serio... Odpowiedz Link Zgłoś
fidelxxx "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:29 Za coś go posadzić muszą, żeby BORowiki na debili nie wyszli. Odpowiedz Link Zgłoś
munkela Taki zarzut powinien byc postawiony obu braciom 03.08.09, 14:32 Kaczynskim! Nikt tak nie zwasnil i nie podzielil Polakow jak oni. Odpowiedz Link Zgłoś
2_mirabelka40 Re: i bardzo dobrze jak wsadzą 03.08.09, 14:40 A wiesz za co????. Bo na razie wiemy, że cała machina państwowa została uruchomiona i informacja o zarzucie, który można postawić w każdej sytuacji. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: i bardzo dobrze jak wsadzą 03.08.09, 15:59 Tylko za co, konkretnie? Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:42 Czy przygłupy z BOR i policji zdecydują się wreszcie na coś konkretnego: miał być zamach na prezia, potem groźby karalne,potem jedno i drugie, a teraz waśnie narodowe. Może niedługo postawą mu zarzut posiadania pornografii, molestowania małych dziewczynek, czy noszenie podrabianych gaci znanej marki! Żałosne, że takie platfusy odpowiadają za bezpieczeństwo i porządek w kraju! Odpowiedz Link Zgłoś
mikan11 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 15:15 Niniejszym oświadczam, że uważam Pański tekst za nawoływanie do narodowej waśni z organami ścigania. Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 16:01 dzakarta napisał: > Czy przygłupy z BOR i policji zdecydują się wreszcie na coś > konkretnego: miał być zamach na prezia, potem groźby karalne,potem > jedno i drugie, a teraz waśnie narodowe. > Może niedługo postawą mu zarzut posiadania pornografii, molestowania > małych dziewczynek, czy noszenie podrabianych gaci znanej marki! Stawiam na gacie! Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 16:59 Jesli chodzi o policje i prokurature zoliborską, to wszystkiego mozna sie spodzewac. Moze byc i oskarzenie o lewą metke na gaciach. Odpowiedz Link Zgłoś
samozwaniec1 Czy po przesluchaniu zostal zwolniony z aresztu? 03.08.09, 14:45 Bo jego zatrzymanie bylo niewatpliwie bezsadne.Nie ma swiadkow jego wypowiedzi.Nikt nie chcial zeznawac w jego sprawie.Czy najbardziej zalosna prokuratura w Europie dalej bedzie dowodzic,ze "nawolywal do wasni".Ja nawoluje wiec do zreformowania polskiej prokuratury,ludzi niekompetentnych,skorumpowanych,dzialajacych na telefon i do tego za dobrze oplacanych... A teraz zniewaze prezydenta.Uwazam pana,panie Kaczynski za dupka zolednego,ktory nie potrafilby poprowadzic sklepu z odzieza,a nawet kiosku Ruchu.Jest pan zalosnym przykladem,jak byle kto osiaga stopien swojej niekompetencji.Osmieszyles,zalosny doktorze prawa pracy,pisanej zreszta z powolywaniem sie na Lenina/a co ten ludobojca mial wspolnego z prawem pracy,dupku?/.I jeszcze jedno:Dlaczego Lechu Kaczynski za zone masz najbrzydsza Polke i najbrzydsza prezydentowa na swiecie,choc ponoc to mila i empatyczna osobka.Tylko jesli mila i em[patyczna,to dlaczego nie utrzymuje kontaktow z kolezankami ze swojego roku moej uczelni.Bo,zaluje bardzo,ale ja z Wami,kaczory razem studiowalem.Ale bylem lepszym studentem,jezdzilem ladniejszym samochodem,kierowalem klubem studenckim,a moja zona byla miss naszej uczelni...I nie jestem analfabeta,ja ty,zalosny prezydencie.Znam cztery jezyki obce biegle.A ty,ile znasz? Odpowiedz Link Zgłoś
bobbie2 "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 14:49 Co to ma znaczyc? jakis tam Miroslaw zostal zatrzymany i moze miec prokuratora a jak radyjko rydzyka nazywalo zone pana prezydenta"czarownica" to to bylo w porzadku. To jest czysty rozboj, prosty czlowiek za glupie gadanie dostanie paragraf a taki rydzyk moze wszystko, nawolywac do wasni religijnych i opluwac ludzi i jemu nic za to sie niestanie.On jest bezkarny i jest przez odpowiedzialnych hroniony a nawet pan prezydent uznal ze slowo czarownica, nie jest obraza.Moze ktos slyszal cos innego, ze pan prezydent uniosl sie honorem malzonki i poszedl do prokoratora???? Odpowiedz Link Zgłoś
wanda43 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 15:08 a najazd na Walese i trafienie gruszką w Madonne w klapie Prezydenta? A palenie jego kukly przez watache pod wodza onych? To nie byl zamach? To nie byla obraza? Dlaczego wowczas nikt ich nie zamknął i nie osadzil? Odpowiedz Link Zgłoś
koloratura1 Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 16:08 bobbie2 napisał: > prosty czlowiek za glupie gadanie dostanie paragraf Najbardziej w tym wszystkim komiczne jest to, że nie ma świadków, którzy by słyszeli, co powiedział. Śmiech, śmiechem, ale facet posiedział se w ciupie... Odpowiedz Link Zgłoś
boykotka Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 17:19 Wszystkim raczej wiadomo, że ojciec dyrektor jest niepoczytalny przynajmniej w słowach; o Mirosławie nic nam dotychczas nie wiadomo.... Odpowiedz Link Zgłoś
ar.co "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 15:14 W czasach Galicji zdarzyło się, że pewien żołnierz narodowości polskiej wyraził się, że najjaśniejszego pana Franciszka Józefa to on ma w d...e. Został oskarżony o "rozsiewanie nieprawdziwych plotek o miejscu pobytu najjaśniejszego pana". Ciekawe, co naprawdę powiedział Mirosław B... Odpowiedz Link Zgłoś
boykotka Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 17:12 ar.co napisała: > Ciekawe, co naprawdę powiedział Mirosław B... Spi....aj dziadu ??? Odpowiedz Link Zgłoś
nessie-jp "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 15:15 To jednak okropne. Politycy, zwłaszcza z PiS-u, mogą bezkarnie nawoływać do waśni narodowościowych (choćby dzisiaj idiota Odpowiedz Link Zgłoś
rysiopysio Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 15:27 "politycy" z PIS-u w wiekszości tak mają, że opluwają wszystko i wszystkich. Natomiast pochylanie sie na pp.Girzyńskim,Mułlarczykiem,Górskim i innymi genetycznymi patriotami uważam za marnowanie prądu i klawiatury. O tych zbukach nie powinno się ani pisać ani mówić. Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Re: "Nawoływanie do waśni" - to juz chyba wiadomo 03.08.09, 15:19 co on takiego musiał krzyczeć. :) Wygląda na to że kto mieczem wojuje i od miecza czasem oberwie. Widać omawiany pan zbyt bardzo się przejał wiadomym "odkryciem" Polonica.net dotyczącym pochodzenia Prezydenta. Inaczej sobie formy tego oskarżenia nie mogę wytłumaczyć. Odpowiedz Link Zgłoś
33qq Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 15:52 A jaka to narodowość Kaczyński? Odpowiedz Link Zgłoś
tenare "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 15:53 Skoro facet ponoć ""słownie znieważał Prezydenta RP, wykrzykując pod jego adresem groźby karalne" a potem usłyszał zarzut "nawoływania do waśni narodowościowych" to aż strach pomyśleć o pochodzeniu etnicznym Pana Prezydenta. Odpowiedz Link Zgłoś
battosai Re: "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał 03.08.09, 16:09 Dziękujemy prokuraturze za tak jasne i jednoznaczne stwierdzenie, że Kaczyński nie jest Polakiem. Będzie argument jak znalazł na szczekające pisdzielstwo. Odpowiedz Link Zgłoś
wolny_najmita Prokuratura nie zauaża Kaczynskich i Rydzola? 03.08.09, 16:28 Tak trzymac i patrzeć końca! Odpowiedz Link Zgłoś
swarozyc "Gloria victis" 03.08.09, 16:35 to katolacki wymysl. W normalnym, nieskatoliczonym kraju mowi sie "Vae victis".. Odpowiedz Link Zgłoś
rafnal "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 16:51 Hmmmmm....... a czy pan Kamiński "szef" CBA odsiedział za rzucanie w byłego prezydenta jajkami??? jeżeli tak, to jakim prawem osoba skazana prawomocnym wyrokiem zajmuje to stanowisko a jeżeli nie...... Odpowiedz Link Zgłoś
dzakarta "Nawoływanie do waśni" - taki zarzut usłyszał z... 03.08.09, 17:16 Durne wymysły BORowcow i prokuratorow! Kto za tym stoi komu to służy? Znów organa realizują polityczne zamówienia "pisiorów" i innych kaczystów! Hańba ! Odpowiedz Link Zgłoś
srebrnykamien nawolywal do prawdy -to Zydzi mieli powstanie 03.08.09, 17:20 warszawskie -a to wasze swieto to tylko propaganda i klamstwo Odpowiedz Link Zgłoś