Dodaj do ulubionych

Jan Rokita musi zapłacić trzy tysiące euro za a...

07.08.09, 15:59
I bardzo dobrze
Obserwuj wątek
    • noducks luuuuuuuuuuudzzzzieeeeeee...!!!!! !! 07.08.09, 16:13
      niemcy mnie bija!!!!! pomocyyyyyyyyy!!!!!!!!
      • kazik.k [...] 07.08.09, 17:53
        Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
        • mlasskacz Rokita, wydaj singla pt. Ratunku!Niemcy mnie biją! 07.08.09, 21:22
          to ci się łysy bałwanie kara zwróci...
    • wojec CUD ,M IÓD -ultramaryna!! 07.08.09, 16:16
      brawo Niemcy!!!-niech fanfaron i pozer zapłaci !!!
    • wojec tylko chichot po fanfaronadzie... 07.08.09, 16:18
      No i jak ci tam Jasiu w tym sporze z ,,państwem niemieckim'' idzie?????
      • buka.buka.buka Jan Maryja oburzony wstąpi do PiS i już... 07.08.09, 16:20
        Emeryci Rydzyka zapłacą...
        • spokojny.zenek mentalnie od dawna tam jest 07.08.09, 16:30
          • buka.buka.buka Mentalnie jest w SWOIM PiS-ie :)) 07.08.09, 16:43
            I osoba wodza to jest ta największa różnica.
          • renifer_lopez Lufthansa czy Luftwaffe? 07.08.09, 21:43
            Kto nie był pobity przez stewardessy Lufthansy to w ogóle nie ma żadnego pojęcia
            co to znaczy być pobitym.
    • polacy_ratujcie_mnie Podłość ludzka nie zna granic. 07.08.09, 16:21
      Jak mogli w ten spoób skrzywdzić Jasia...? :(

      BOOOOOŻE, COŚ POLSKĘ, PRZEZ TAK LICZNE WIEEEEEEEKI...
    • mozart Jasiu bedzie sie chyba musial PO-zegnac z polityka 07.08.09, 16:21
      Jesli odmowi, bedzie miec proces karny. A wtedy jako skazany prawomocnym
      wyrokiem bedzie mogl jak Lepper jedynie marzyc o stolkach.
    • dzakarta Jan Rokita musi zapłacić trzy tysiące euro za a... 07.08.09, 16:22
      Jaś i Nelly - zakały i wstyd dla całej cywilizowanej Europy!

    • kichnij Za arszlocha powinien........ 07.08.09, 16:22
      Rokita dostać 10 tys Euro odszkodowania. Ja bym się odwoływał. Nie może fryc
      nas Polaków poniewierać.
      • claudiusz prawdziwy polityk.... 07.08.09, 16:25
        narozrabial a teraz ...klamie!!!!...a wiec material na polskiego polityka wymarzony
        • spokojny.zenek Re: prawdziwy polityk.... 07.08.09, 16:27
          claudiusz napisał:

          > narozrabial a teraz ...klamie!!!!...a wiec material na polskiego polityka wymar
          > zony

          Dlaczego jeszcze nie jest w PiS? Ideowo owszem, ale formalnie ciągle nie!
      • crame Re: Za arszlocha powinien........ 07.08.09, 18:06
        To mu wplac na konto. Pisze sie Arschloch!
        • fanpanajurka Re: Za arszlocha powinien........ 08.08.09, 00:05
          crame napisał:

          > To mu wplac na konto. Pisze sie Arschloch!

          Nieprawda!!! Polacy piszą: dziura w męskim odbycie!!!
      • feurig59 Re: Za arszlocha powinien........ 07.08.09, 18:27
        kichnij napisał:

        > Rokita dostać 10 tys Euro odszkodowania. Ja bym się odwoływał. Nie
        może fryc
        > nas Polaków poniewierać.

        jaki fryc, synku? to bajeroki mu każą płacić.
        • 1410_tenrok no właśnie, 10.08.09, 12:38
          a lud jest to katolicki i z nami spokrewniony, i to wielkokrotnie!


          Gott Beschuetze das Bayernland!
          Gott strafe den Rokita Teufel!
    • rogal30 Jan Rokita musi zapłacić trzy tysiące euro za a... 07.08.09, 16:24
      JANEK CO MA W TYŁKU DZBANEK
    • zwirekiwigura to i tak malo 07.08.09, 16:26
      Te 3000 tysiace to i tak malo. Ale nie zapominajmy, Jan "Niemcy mnie
      bija" Rokita sie przytym zblaznil jak malo kto. Robienie z siebie
      pajaca jest priceless!
    • spokojny.zenek Wystąpi w TV i powie... 07.08.09, 16:26
      Wystąpi w TV i powie, że te 3000 to koszty manipulacyjne odszkodowania, które
      wkrótce otrzyma od Państwa Niemieckiego :))
    • az555 Maria-ajszutz to prorok.krzycząc niemcy biją 07.08.09, 16:28
      przewidział że będzie bity(po kieszeni).no a co Piękna Niemka z Kazachstanu (nieznanego ojca,matki Ukrainki)?Inspirowała awanture,łaziła po samolocie jak k...,i nic?
    • az555 Maria-ajszutz to prorok.krzycząc niemcy biją 07.08.09, 16:28
      przewidział że będzie bity(po kieszeni).no a co Piękna Niemka z Kazachstanu
      (nieznanego ojca,matki Ukrainki)?Inspirowała awanture,łaziła po samolocie jak
      k...,i nic?
    • 3miastoorg za co? przecież to Niemcy zaczęli wojne 07.08.09, 16:29
      powinien ogłosić głodówkę i umrzeć jak bohater.
      • leonleonidas Re: za co? przecież to Niemcy zaczęli wojne 07.08.09, 18:17
        Troche mi go szkoda. Zyl jak Alicja w krainie Czarow i nagle mu sie do Monachium zachcialo. Staloby sie to u nas w domu w Polsce to by niezle nawkladal wszystkim jak leci. A w gazecie bysmy przeczytali ze stal sie ofiara bezprecedensowego, brutalalnego, zwierzecego ataku.
    • marfi Jan Rokita... zapłacić... 07.08.09, 16:36
      Prawda jest dla tego *wuja nicazym. Słowa 'honor' pewnie nie umie napisać
      nawet. Nie kapelusz zdobi człowieka, Jaśku. Parobek na wsi bez asfaltu
      kapelusz też nosi, K'rakowski wstydzie' Na początku lat 90 pkazano w TV
      pierwszą 'szopkę noworoczną' (kukiełki), Rokita był przedstawiony jak u
      Brzechwy (nie mylę się?) 20 lat temu Qrev do żłoba przyssany już był. Co to za
      człowiek jest? Co za rodzaj człowieka?
      Jakeś nie Czarodziej prawdziwy to nie próbuj czarować. Cham to cham.
    • rocco_invades_poland ratujcie mnie!!! 07.08.09, 16:37
      bija mnie niemcy, ratujcie mnie!!!
      • caesar_pl A w samolocie glownie Slazacy.. 07.08.09, 21:17
        chetniej by Niemcom pomogli...he,he..
      • zat4ra Masz swietny nick ;-> /bt 08.08.09, 00:22

      • fakt_fakt Re: ratujcie mnie!!! 08.08.09, 15:58
        yeah and I´m very curious how Kaczynski will react ;)
    • guru133 Dosyć drogi przelot jak za bilet w klasie 07.08.09, 16:43
      turystycznej;)
    • mark6 Mam nadzieję, że kariera tego przestępcy-idioty!!! 07.08.09, 16:43
      Jest skończona, zarówno polityczna jak i zawodowa!!
      .." ludzie ludzie Niemcy biją Polaka"...
      Co za polski "yntelektualny" S Y F !!!!
      • spokojny.zenek Płonna nadzieja 07.08.09, 16:45
        Płonna nadzieja. W Polsce kompromitacja polityka jest niemożliwa, o czym
        świadczą choćby przykłady Ziobry, Kurskiego, Karskiego i wielu innych, nie tylko
        z PiS. W każdym cywilizowanym kraju każdy z nich byłby nieodwołalnie
        skompromitowany.
        • mark6 Ta Polska to jakieś BAGNO!! 07.08.09, 16:54
          Im większy IDIOTA, ZŁODZIEJ, KOMBINATOR tym większa popularność
          w tym kabaretowym państwie!!
          Ostatni "news" P A N R Y D Z Y K / olewający prezydęnta i jego
          żonę- BEZKARNIE/ ma zamiar wybudować super konstrukcję prowadzącą
          prostą drogą wyznawców sekty "radio maryjna" do nieba!!
          Już nie mam siły śmiać się!! To jakiś GIGANTYCZNY BURDEL a nie
          państwo!!!
        • 3henryk Re: Płonna nadzieja 07.08.09, 21:29
          spokojny.zenek napisał:

          > Płonna nadzieja. W Polsce kompromitacja polityka jest niemożliwa, o czym
          > świadczą choćby przykłady Ziobry, Kurskiego, Karskiego i wielu innych, nie tylk
          > o
          > z PiS. W każdym cywilizowanym kraju każdy z nich byłby nieodwołalnie
          > skompromitowany.

          Pełna zgoda.Ale dla krakusa-sknerusa to dolegliwa,choć mała kara.
      • crame Re: Mam nadzieję, że kariera tego przestępcy-idio 07.08.09, 18:10
        Skonczony w takiej sytuacji byly stroz, gornik, stolarz, kierowca, ale polski
        polityk. Miernoty spoleczne ma zero honoru!
        • spokojny.zenek Re: Mam nadzieję, że kariera tego przestępcy-idio 07.08.09, 18:13
          crame napisał:

          > Skonczony w takiej sytuacji byly stroz, gornik, stolarz, kierowca, ale polski
          > polityk. Miernoty spoleczne ma zero honoru!

          Zauważ jedna, z czego to wynika. Wynika to z tego, że DLA WYBORCÓW nie ma czegoś
          takiego, co by kompromitowało ich ulubieńca. Np. Ziobro ma wciąż wierną armię
          bezkrytycznych wielbicieli. Mógłby zrobic w zasadzie cokolwiek, i nic.

    • stix Polacy odbiorą te pieniądze. 07.08.09, 16:45
      Niemieccy turyści będą karani w Polsce za każde wykroczenie. Straty zostaną
      wyrównane.
      • spokojny.zenek niedoczekanie twoje, prowokatorze 07.08.09, 16:46
        • moherowiec Re: niedoczekanie twoje, prowokatorze 07.08.09, 16:48
          Jakie niedoczekanie? Już 500 zł dziś jeden zapłacił za popisy na A4.
          • spokojny.zenek Re: niedoczekanie twoje, prowokatorze 07.08.09, 16:52
            Czyli tyle, ile wynika z taryfikatora. Miało to jakiś związek z Rokitą?
            Oczywiście żaden. Więc daruj sobie takie żarciki.
            • cozano Re: niedoczekanie twoje, prowokatorze 07.08.09, 23:35
              Bezposredniego zwiazku nie ma. Moze jedynie to, ze jeden i drugi slusznie
              zostali ukarani. Tyle ze pewnie moherowcowi nie o taki zwiazek chodzilo.
              • spokojny.zenek Re: niedoczekanie twoje, prowokatorze 07.08.09, 23:36
                cozano napisał:

                > Bezposredniego zwiazku nie ma. Moze jedynie to, ze jeden i drugi slusznie
                > zostali ukarani.

                No nie bardzo. Jeden został, drugi nie.

                • spokojny.zenek Re: niedoczekanie twoje, prowokatorze 07.08.09, 23:37
                  Przepraszam, pomyliłem gałązki. Obaj zostali. Obaj słusznie. Bez związku - to
                  oczywiste.
          • 3henryk Re: niedoczekanie twoje, prowokatorze 07.08.09, 21:35
            moherowiec napisał:

            > Jakie niedoczekanie? Już 500 zł dziś jeden zapłacił za popisy na A4.

            'Oj, głupiś ty,głupiś".
      • crame Re: Polacy odbiorą te pieniądze. 07.08.09, 18:11
        Nie pyskuj, bo nieprzyjada.
    • boykotka Kapelusze z głów :)) 07.08.09, 16:47
      Ordnung muss sein :))
    • fc-inter Jan Rokita musi zapłacić trzy tysiące euro za a... 07.08.09, 16:50
      No i tak powinno byc, jeszcze niech solidnie ukażą następnego platfusa Nitrasa
      za jazdę pod prąd na autostradzie
      • spokojny.zenek następny prowokator 07.08.09, 16:53
        fc-inter napisał:

        > No i tak powinno byc, jeszcze niech solidnie ukażą następnego platfusa Nitrasa
        > za jazdę pod prąd na autostradzie

        Sprawa Nitrasa jest zamknięta - został pouczony.
        • fc-inter Re: następny prowokator 07.08.09, 17:09
          A Ty co z tym prowokatorem? Sobiepaństwo i zasłanianie się immunitetami powinno
          być ukrócone i tyle w temacie.
        • hans-jurgen Re: następny prowokator 07.08.09, 17:57
          spokojny.zenek napisał:

          > fc-inter napisał:
          >
          > > No i tak powinno byc, jeszcze niech solidnie ukażą następnego platfusa Ni
          > trasa
          > > za jazdę pod prąd na autostradzie
          >
          > Sprawa Nitrasa jest zamknięta - został pouczony.
          ----------------------------------------------------------------------
          Bo sie zaslonil paszportem dyplomatycznym
          Wstyd tez nie mniejszy niz w przypadku p.Rokity.
          • spokojny.zenek Re: następny prowokator 07.08.09, 18:10
            hans-jurgen napisał:

            > Bo sie zaslonil paszportem dyplomatycznym

            Jako jasnowidz oczywiście wiesz, że gdyby się wylegitymował dowodem osobistym,
            byłby ukarany mandatem :))

            > Wstyd tez nie mniejszy niz w przypadku p.Rokity.

            Trzeba wstydu nie mieć, żeby wypisywać coś tak rażąco absurdalnego. Z jednej
            strony paranoiczne zachowanie w samolocie, odmowa opuszczenia pokładu,
            szarpanina, stawianie oporu policjantom, histeryczne wrzaski, opóźnienie startu
            o co najmniej 90 minut. Z drugiej strony zjechanie z korka na psa awaryjny i
            cofnięcie kilkanaście metrów. W pierwszym wypadku spore zainteresowanie ww
            mediach, w drugim - psa z kulawą noga nie interesowało. Oba zdarzenia nie dają
            się w jakikolwiek sposób porównać.
            • hans-jurgen Re: następny prowokator 07.08.09, 19:50
              spokojny.zenek napisał:

              > hans-jurgen napisał:
              >
              > > Bo sie zaslonil paszportem dyplomatycznym
              >
              > Jako jasnowidz oczywiście wiesz, że gdyby się wylegitymował dowodem osobistym,
              > byłby ukarany mandatem :))
              ----------------------------------------------------------------------
              Zapewne tak, aby tak twierdzic nie potrzeba byc jasnowidzem,
              wystarczy znac niemieckie realia.
              ----------------------------------------------------------------------
              ----------------------------------------------------------------------
              > > Wstyd tez nie mniejszy niz w przypadku p.Rokity.
              >
              > Trzeba wstydu nie mieć, żeby wypisywać coś tak rażąco absurdalnego. Z jednej
              > strony paranoiczne zachowanie w samolocie, odmowa opuszczenia pokładu,
              > szarpanina, stawianie oporu policjantom, histeryczne wrzaski, opóźnienie startu
              > o co najmniej 90 minut. Z drugiej strony zjechanie z korka na psa awaryjny i
              > cofnięcie kilkanaście metrów.
              ----------------------------------------------------------------------
              " cofniecie kilkanascie ??? metrow na autostradzie "
              Wybacz, ale dla mnie, jezdzacego na codzien niemieckimi autostradami
              z wszelkimi watpliwymi przyjemnosciami stania w korkach itp. postepek p. Nitrasa jest o wiele wiekszym przewinieniem niz awantura p. Rokity.
              Nitras zlamal jeden z KANONOW w ruchu drogowym czym mogl
              doprowadzic do katastrofy ladowej, Rokita opoznil jedynie odlot
              samolotu i obnazyl poziom swojej kultury osobistej, a konsekwencja
              oprocz w/w kary pienieznej, moze byc jeszcze dla niego powodctwo
              cywilne jakiegos wnerwionego pasazera, ktory spoznil sie na jakies
              spotkanie biznesowe i poniosl z tego tytulu strate.
              • spokojny.zenek masz skrzywione spojrzenie. 07.08.09, 20:24
                hans-jurgen napisał:


                > Zapewne tak, aby tak twierdzic nie potrzeba byc jasnowidzem,
                > wystarczy znac niemieckie realia.

                Taaa. Te realia są takie, że Verwarnung ohne Geld istnieje pewnie tylko na
                kartach OWiG...


                > Wybacz, ale dla mnie, jezdzacego na codzien niemieckimi autostradami
                > z wszelkimi watpliwymi przyjemnosciami stania w korkach itp. postepek p. Nitras
                > a jest o wiele wiekszym przewinieniem niz awantura p. Rokity.

                Tak. Sto razy :))

                > Nitras zlamal jeden z KANONOW w ruchu drogowym czym mogl
                > doprowadzic do katastrofy ladowej

                A nawet wybuchu trzeciej wojny światowej.

                , Rokita opoznil jedynie odlot
                > samolotu i obnazyl poziom swojej kultury osobistej

                Co Ty nie powiesz? Szarpał się ze stewardessą (którą wcześniej - co prawda
                niechcący - obraził, potem z policjantami, urządził histeryczny występ, opóźnił
                odlot samolotu, niektórzy może jakieś połączenia potracili - wszystko to jest
                "tylko"...

                Niezależnie od Twoich zaklęć, oba zdarzenia dzielą lata świetlne. Także z
                prawnego punktu widzenia (z jednej strony co najmniej jedno przestępstwo, za
                które teoretycznie mógł był nawet dostać karę pozbawienia wolności, a dostał
                warunkowe umorzenie na 3000 E, z drugiej strony średnio poważne wykroczenie,
                zagrożone pouczeniem lub Geldbusse 25-200 euro).

                Zarówno Nitras jak i Rokita mało mnie obchodzą, o Nitrasie zresztą niewiele wiem
                (poza tym, ze jest bliskim przyjacielem Rokity). Chodzi mi o to, żeby zachować
                jakąś elementarną proporcję.
                • everettdasherbreed Re: masz skrzywione spojrzenie. 07.08.09, 20:55
                  Cofanie na autostradzie (podobnie jak parkowanie na poboczu autostrady) jest
                  bardzo ciężkim wykroczeniem drogowym a niekiedy może być zakwalifikowane nawet
                  jako przestępstwo.
                  • k_r Re: masz skrzywione spojrzenie. 07.08.09, 21:02
                    tak jak jazda na rowerze
                  • spokojny.zenek Re: masz skrzywione spojrzenie. 07.08.09, 22:29
                    everettdasherbreed napisał:

                    > Cofanie na autostradzie (podobnie jak parkowanie na poboczu autostrady) jest
                    > bardzo ciężkim wykroczeniem drogowym

                    Kosztującym 25-200 euro. A to co zrobił Rokita, to dwa przestępstwa i to nie
                    takie drobne. Tak czy inaczej - nie ma porównania.

                    a niekiedy może być zakwalifikowane nawet
                    > jako przestępstwo.
                • hans-jurgen Re: masz skrzywione spojrzenie. 07.08.09, 21:25
                  spokojny.zenek napisał:
                  z drugiej strony średnio poważne wykroczenie,
                  > zagrożone pouczeniem lub Geldbusse 25-200 euro).
                  ------------------------------------------------------------------------
                  Wybacz ale nie ma sensu dyskutowac z kims, kto uwaza cofanie
                  na autostradzie ( niezaleznie w jakich okolicznosciach i na jakim pasie ), za " srednio powazne wykroczenie ", poza tym, za to
                  " wykroczenie ", groza znacznie wyzsze konsekwencje niz:
                  " pouczeniem lub Geldbusse 25-200 euro "
                  • spokojny.zenek Re: masz skrzywione spojrzenie. 07.08.09, 22:31
                    hans-jurgen napisał:

                    > Wybacz ale nie ma sensu dyskutowac z kims, kto uwaza cofanie
                    > na autostradzie ( niezaleznie w jakich okolicznosciach i na jakim pasie )
                    > ], za " srednio powazne wykroczenie "

                    A kto Ci każe "dyskutować" z autorami niemieckiego Bussgeldkatalogu, którzy tak
                    własnie taki czyn zakwalifikowali?
                    I na czym miałaby ta "dyskusja" polegać?



                  • cozano Re: masz skrzywione spojrzenie. 07.08.09, 23:53
                    Wedlug niemieckiego katalagu wyglada to nastepujaco:
                    www.bussgeldkatalog.ws/bussgeldkatalog/autobahn/
                    W danym przypadku rozchodzi sie o 100 euro i 4 punkty do Flensburga.

    • xavier123 Jakby sie w amerykanskim samolocie tak zacowywal 07.08.09, 16:53
      Jakby sie w amerykanskim samolocie tak zachowywal to by wyladowal w
      Guantanamo.
    • nikodem_73 Jan Rokita musi zapłacić trzy tysiące euro za a... 07.08.09, 16:53
      Raz miałem okazję (bo nie przyjemność) zaobserwować pana JMR lecącego
      samolotem. Nie wiem, ale jakoś wersja Lufthansy wydaje mi się prawdopodobna.
      • spokojny.zenek Re: Jan Rokita musi zapłacić trzy tysiące euro za 07.08.09, 16:54
        nikodem_73 napisał:

        > Raz miałem okazję (bo nie przyjemność) zaobserwować pana JMR lecącego
        > samolotem. Nie wiem, ale jakoś wersja Lufthansy wydaje mi się prawdopodobna.

        Biorąc pod uwagę, że zgodnie potwierdzają ją wszyscy, którzy wówczas byli w
        samolocie, trudno by było inaczej :))

        • 1410_tenrok szkoda, że nasi sąsiedzi z zachodu muszą pokazywać 07.08.09, 17:50
          nam, że Temida jest ślepa a Justitia jest wyważona.

          U nas pewnie powiadzianoby stewardesie, aby poszła sie walic, może by ją nawet
          skazano za obrazę urzędnika, to nic, że polityk......... ale nietykalny.

          Kiedy w Polsce będzie normalnie?
          • spokojny.zenek Re: szkoda, że nasi sąsiedzi z zachodu muszą poka 07.08.09, 17:54
            1410_tenrok napisał:

            > nam, że Temida jest ślepa a Justitia jest wyważona.

            Jeszcze pochwal, jak to błyskawicznie uporali się sprawą :))

            > U nas pewnie powiadzianoby stewardesie

            Tu w ogóle nie chodzi o żadną stewardessę, lecz o odmowę opuszczenia samolotu i
            stawianie oporu policjantowi.


            • 1410_tenrok Re: szkoda, że nasi sąsiedzi z zachodu muszą poka 07.08.09, 20:47
              najpierw była argoacnja wobec przewoźnika, później był opór stawiany władzy.........

              pomysl sobie o słynnej sprawie posła Tomczak, i dopiero wtedy pórównuj szybkość
              z A do B i C do D......... I porównaj jeszcze arogancję posła tomczaka, i
              stosunek do sprawy tzw. polskiego sądownctwa, gdy Temida ma oczy i uczy
              otwarte......., a Justitia trzyma telefon komórkowy w jednej ręce oraz książkę
              who i who in Poland, w ręce drugiej........
              • spokojny.zenek Re: szkoda, że nasi sąsiedzi z zachodu muszą poka 07.08.09, 20:51
                Warunkowe umorzenie postępowania w prostej jak drut sprawie zajęło coś około pół
                roku. W Polsce średni czas postępowania w sprawach trafiających do sądu karnego
                to ok. 4 miesiące.
                Porównanie ze sprawą Tomczaka nie ma sensu, bo tamta sprawa toczy się przed
                sądem, przy uporczywej, złośliwej obstrukcji ze strony oskarżonego i jego obrońców.

                • 1410_tenrok No, Zenus, nie rób sobie żartów, 07.08.09, 22:46
                  ja rozumiem, że bronisz - palestry (tzn. nie tylko adwokatury) jako takiej, ale
                  żarty sobie stroisz?
                  Sprawa Tomczka w Niemczech dawno już byłaby zakonczona.
                  6 miesiecy to pewnie z tego jakas połowa albo 3/4 tzw. pomoc prawna pom. DE a PL!
                  W Polsce sądownictwo to kpina.
                  • spokojny.zenek Re: No, Zenus, nie rób sobie żartów, 07.08.09, 22:56
                    1410_tenrok napisał:

                    > ja rozumiem, że bronisz - palestry (tzn. nie tylko adwokatury)

                    To jest jakaś palestra inna, niz adwokatura? Ciekawostka.

                    > Sprawa Tomczka w Niemczech dawno już byłaby zakonczona.

                    Jasnowidz?

                    > 6 miesiecy to pewnie z tego jakas połowa albo 3/4 tzw. pomoc prawna pom. DE a PL!

                    A w sprawie Toczaka nie było długotrwałego uchylania immunitetu w Strasburgu?
                    Ktoś twierdzi, że sąd nie robi wszystkiego, by wreszcie sprawę zakończyć? Jakis
                    link?

                    • 1410_tenrok czy jest inna palestra, a oczywiscie 10.08.09, 12:34
                      z łac. palestra to plac boju lub zmagań, szkoła.......... nic nie poradzę tak
                      mówi słownik, a słownik jak cyganka. Nie miałes lektoratu łaciny? Lingua latina
                      magna est! Bonus vir semper tiro.........

                      Mam niestety swój stosunek do polskiego wymiaru sprawiedliwości, zwłaszcza, że
                      widziałem obydwa wymiary w akcji. Niestety, większe zaufanie mam do WS naszych
                      zachodnich sąsiadów.
                      • spokojny.zenek Re: czy jest inna palestra, a oczywiscie 10.08.09, 14:56
                        1410_tenrok napisał:

                        > z łac. palestra to plac boju lub zmagań, szkoła

                        Aaaa... Tę miałeś na myśli ? :))



        • renifer_lopez Droga gazetowa jednomyślna tłuszczo 07.08.09, 21:58

          > > Raz miałem okazję (bo nie przyjemność) zaobserwować pana JMR lecącego
          > > samolotem. Nie wiem, ale jakoś wersja Lufthansy wydaje mi się >prawdopodobna.
          >
          > Biorąc pod uwagę, że zgodnie potwierdzają ją wszyscy, którzy >wówczas byli w
          > samolocie, trudno by było inaczej :))
          ...
          ...
          A ci którzy nie potwierdzali niemieckiej wersji nie byli w mediach wysłuchani,
          bo mówili niesłusznie. Słusznie było Rokicie przywalić. Fajne to jest nad wyraz
          dopóki was coś takiego nie spotka, droga gazetowa tłuszczo. A wystarczy, że
          zostaniecie przez obsługę lotniska lub samolotu błędnie sprofilowani. Czego wam
          życzę, bo nic tak działa na rozum jak własne doświadczenie.
          • spokojny.zenek ładnie to tak kłamać? :)) 07.08.09, 22:33
            renifer_lopez napisała:

            > A ci którzy nie potwierdzali niemieckiej wersji nie byli w mediach wysłuchani

            A był ktoś taki? Ano właśnie...
            Zwłaszcza, że część mediów z początku wzięła stronę Rokity, więc gdyby ktoś taki
            istniał, byłby przez kilka dni "eksploatowany" :))





          • nikodem_73 Re: Droga gazetowa jednomyślna tłuszczo 08.08.09, 00:29
            Powiem Ci tylko tyle, że pan JMR jest (a przynajmniej raz był) arogancki wobec
            obsługi i generalnie ma diabelnie silnie wyrobioną postawę roszczeniową. A
            wybacz, to, że jest znany niczego nie zmienia. A stewardesa z Lufthansy
            naprawdę nie musi wiedzieć kim jest ten "obcesowy łysol w brylach".

            Choć i tak moim idolem jest inny, bieżący parlamentarzysta (i to europejski!) z
            ramienia PiS, który domagał się usadzenia go w klasie biznes z racji tego, że
            jest posłem. W sumie nie byłoby w tym nic takiego dziwnego, gdyby nie fakt, że
            było to na trasie Warszawa-Wrocław, gdzie kursują ATR-72 i gdzie klasy biznes po
            prostu nie ma (przynajmniej nigdy nie udało mi się zamówić).
            • nie-tak Re: Droga gazetowa jednomyślna tłuszczo 08.08.09, 00:44
              nikodem_73 napisał:
              który domagał się usadzenia go w klasie biznes z racji tego, że
              > jest posłem. W sumie nie byłoby w tym nic takiego dziwnego, gdyby nie fakt,
              że> było to na trasie Warszawa-Wrocław, gdzie kursują ATR-72 i gdzie klasy
              biznes p> o
              ***************
              Jak może domagać się ktoś domagać w business class skoro ma ticket na economy class?

              -------------------------------
              • nie-tak Re: korrekta 08.08.09, 00:46
                nikodem_73 napisał:
                który domagał się usadzenia go w klasie biznes z racji tego, że
                > jest posłem. W sumie nie byłoby w tym nic takiego dziwnego, gdyby nie fakt,
                że> było to na trasie Warszawa-Wrocław, gdzie kursują ATR-72 i gdzie klasy
                biznes p> o
                ***************
                Jak może domagać się ktoś business class skoro ma ticket na economy class?
                ----------------------------------------------------------------
                • nikodem_73 Re: korrekta 08.08.09, 04:21
                  A to bardzo proste - podchodzisz przy czekinie do okienka i mówisz, że chcesz
                  miejsce przy oknie, w biznesie. Na stwierdzenie, że to niemożliwe mówisz, że
                  jesteś posłem i domagasz się właściwej obsługi. :)
              • caesar_pl Rokita to nazwa diabla 08.08.09, 01:31
                pl.wikipedia.org/wiki/Rokita_(diabe%C5%82)
                czego mozna sie po nim spodziewac?Kompromituje Polakow pracujacych ciezko
                przy zbiorze szparagow..
    • rafnal Jan Rokita musi zapłacić trzy tysiące euro za a... 07.08.09, 16:55
      Nareszcie ktoś się na nim poznał i nie dał zastraszyć przez tego
      dupka....
    • blackyoh Jan Rokita musi zapłacić trzy tysiące euro za a... 07.08.09, 17:04
      to była dobra zwała ten cały incydent ;))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka