bokassa 12.08.09, 16:29 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
nixodus PLL LOT stracił 733 mln zł 12.08.09, 16:31 W artykule nie ma słowa o głównej przyczynie strat. Najpierw "doradca inwestycyjny" sprzedał kontrakty na ropę po 140$/baryłka a teraz przejmie przewoznika za grosze. Mam nadzieję, że podatnicy nie będą musieli dopłacać. Odpowiedz Link Zgłoś
tomeu Re: PLL LOT stracił 733 mln zł 12.08.09, 16:47 Wygląda na to, że trzeba będzie zamknąć ten bajzel i sztandar wyprowadzić. Inne, sprawnie zarządzane linie lotnicze przejmą ten (niewielki) rynek latających Polaków i będą na tym dobrze zarabiać. Może jeszcze kiedyś ten sam lot spotka innego PRL-owskiego dinozaura (PKP) i w końcu doczekamy się w Polsce jakichś logicznych standardów obsługi podróżnych... Odpowiedz Link Zgłoś
nikodem_73 PLL LOT stracił 733 mln zł 12.08.09, 16:32 Hmmm... A nie miało wpływu na to fakt, że zarząd zażyczył sobie dostaw ropy po stoileśtam dolców za baryłkę? Odpowiedz Link Zgłoś
bratprezydenta ogłosić strajk 12.08.09, 20:41 Zarządać podwyżki, a co tam milion w tą czy w tamtą, związki wiedzą jak dobrze zarządać firmą. Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk W Locie to akurat jedni warci sa drugich 13.08.09, 11:41 Sa po prostu jak to sie mowi "po jednych pieniadzach". Kazda firma ma tworzy wlasna tradycje pracownicza i kierownicza wlasnymi osiagnieciami. Ta Lotu bedaca prl-owskim dziedzictwem polegala glownie na korzystaniu z uprzywilejowanego miejsca jedynego narodowego przewoznika lotniczego z przedwojenna jeszcze tradycja. Lot byl w PRL-u i pozostal do dzisiaj luksusowym (bo dajacym sporo przywilejow) torem bocznym, przechowalnia dla czasowo "odstawianych" na bok. Jeszcze dzisiaj pewnie niewielu "pracujacych" w Locie, zarowno w dyrekcji jak bezposredniej obsludze lotow i klientow wierzy, ze Lot-u moze po prostu nie byc. Doczekaja sie podobnej sytuacji co stocznie i zacznie sie wtedy jak zawsze spoznione narodowe pyskowanie polglowkow. Re: ogłosić strajk Odpowiedz Link Zgłoś
herr7 a miała Polską rządzić merytokracja... 12.08.09, 16:44 a tu okazuje się, że rządzą nami sprawdzeni "w walce towarzysze". Swoją drogą, w czasie ostatnich awarii samolotów LOT wypowiadał się rzecznik tej firmy. Po jego wyglądzie - przypominał bardziej gościa z pod budki z piwem - doszedłem do wniosku, że jego firma ledwo przędzie... Odpowiedz Link Zgłoś
gregsmile PLL LOT stracił 733 mln zł 12.08.09, 17:57 trochę za późno LOT wszedł z atrakcyjnymi cenami biletów wakacyjnych na rynek. jak większość kupuje bilety wakacyjne do końca kwietnia LOT obudził się pod koniec maja, że ma kiepską sprzedaż i dopiero od czerwca wszedł z dobrymi cenami biletów. zostały im w sumie chartery na okres wakacyjny. strata 733 mln zł budzi brak szacunku dla kierownictwa tej firmy. Odpowiedz Link Zgłoś
1stanczyk Tam w Locie po prostu sa same durnie juz od dawna 12.08.09, 18:51 Zaden inteligentny i znajacy swoja wartosc pracownik tam po prostu zostac nie mogl widzac jak od conajmniej 15 lat dyrekcja i glowny akcjonariusz swoim skrajnym debilizmem rujnuje przedsiebiorstwo na rynku (miedzynarodowego lotniczego transportu osobowego) ktory w naszym kraju na przelomie lat 90 i poczatku XXI wieku mial dynamike dwucyfrowa. Prywatyzacja jesli pomoze to tylko jako skuteczne narzedzie wyrzucenia na zbity pysk calego dotychczasowego odmozdzonego kierownictwa, ktore nie potrafilo skorzystac z szansy jaka stal sie przewoz "low coast" okolo miliona rodakow zmuszonych przez wspolna postsolidarnosciowych pomiotow z postkomunistycznym szambem polityke emigracji zarobkowej. PLL LOT stracił 733 mln zł Odpowiedz Link Zgłoś
eastsider Prezesi z lapanki 12.08.09, 19:47 Siala baba mak, nie wiedziala jak. A to bylo tak: Jan Litwinski, Marek Grabarek, Tomasz Kopoczynski, Krzysztof Kapis, Marek Mazur, Piotr Siennicki, Dariusz Nowak i Sebastian Mikosz. To lista prezesow PLL LOT od roku 2003 do dzis. I to wystarczy za komentarz. Odpowiedz Link Zgłoś
tata60 PLL LOT stracił 733 mln zł 12.08.09, 20:08 Proszę podać nazwiska prezesów tej spółki, członków zarządu, członków rady nadzorczej! Koniecznie proszę napisać, gdzie teraz pracują, co robią po odejściu z LOT-u! Czy ktokolwiek wie? Jeśli wiesz, napisz! Odpowiedz Link Zgłoś
ebiznes24eu PLL LOT stracił 733 mln zł 12.08.09, 20:28 a Zarząd i Rada Nadzorcza brała przez kilkanaście lat sowite wynagrodzenia. Podobnie związki zawodowe - nic nie zrobiły by pomóc w zarządzaniu firmą. Odpowiedz Link Zgłoś