Dodaj do ulubionych

Karnawał w Notting Hill

03.08.13, 16:10
Witam,

Czy ktoś może przekazać mi kilka informacji nt. karnawału w Notting Hill (w tym roku wiem, że odbędzie się 25 i 26 sierpnia)? Wybieram się po raz pierwszy z Polski, aby zobaczyć karnawał, z dwójką dzieci (16 i 10 lat) - czy lepsza jest niedziela czy poniedziałek? O której zaczyna się parada? O której najlepiej pojechać do Notting Hill, aby jak najwięcej zobaczyć, a było przyjemnie i odpowiednio dla dzieci? Może macie jakieś przydatne rady?

Pozdrawiam,
Kasia
Obserwuj wątek
      • kasiagnieszka Re: Karnawał w Notting Hill 05.08.13, 22:11
        Cześć, dzięki, właśnie tam szukałam, ale nie widzę programu imprezy. Wyobrażam sobie, że od rana są występy w różnych miejscach na tym terenie, potem parada - przejście wszystkich zespołów, trasą, której mapę znalazłam na tej stronce. Czy tak jest? Ile czasu (godzin) przeznaczyć na pobyt w Notting Hill (będziemy raczej oglądać występy i paradę, niż bawić się)? Jaka jest najlepsza pora dnia, aby było najciekawiej? Sorry, trochę męczę, ale pewnie bywalcy wiedzą takie rzeczy:)
        Pozdrawiam wybierających się do Notting Hill,
        K.
        • grekan Re: Karnawał w Notting Hill 06.08.13, 11:34
          Raczej nie ma jakiegos konkretnego programu w postaci broszury; po prostu zaczyna sie o 9 rano i w zaleznosci od tempa przemarszu moze trwac dluzej lub krocej. Nalezy przyjechac troche wczesniej, zajac dobre miejsce. Bylem na innych karnawalach, paradach i te trwaly pare godzin/ 3-4/, w kazdym roku jest inaczej, inna liczba uczestnikow; na tej imprezie w Notting bede pierwszy raz i wiadomosci mam z internetu, o tyle mam wygodniej ,ze mieszkam w Londynie.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka