Dodaj do ulubionych

kotka do adopcji

11.06.12, 00:44
mam do oddania bialo czarna kotkę, bardzo potrzebuję nowego domu a ja muszę ją oddać z powodów rodzinnych. Bardzo proszę o pomoc, nie chcę oddawać kotki do schroniska. Kotka jest już dorosła.
Obserwuj wątek
    • Gość: k Re: kotka do adopcji IP: *.net.stream.pl 11.06.12, 08:50
      Nie oddawaj jej :(
    • Gość: Misia Re: kotka do adopcji IP: 78.8.255.* 11.06.12, 09:37
      Poszukaj wśród rodziny, znajomych.Postaraj sie bardzo,bardzo (to w imieniu kotki).Pozdrawiam
    • Gość: draka Re: kotka do adopcji IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 11.06.12, 12:06
      Ludziom dobrze jest wypowiadać się w imieniu kotki. Nikogo nie interesuje że człowiek ma poważny powód żeby oddać zwierzaka. Mam wrażenie że ludzie są lepsi i obdarzają dużo większymi uczuciami zwierzęta niż ludzi. Litości. Pisze ktoś że nie chce oddać zwierzaka do schroniska (popieram w 100%) i nie dziwię się bo tam jest umieralnia dla kotów.
      Żałuję że nie mogę pomóc (sama mam psa i kota) ale trzymam kciuki żeby znalazł się ktoś kto przygarnie kotka.
    • Gość: e Re: kotka do adopcji IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 11.06.12, 15:51
      ile ma lat? jest kotem wychodzącym? jest zdrowa? zintegruje się z inną kotką? pozdrawiam
      • Gość: e Re: kotka do adopcji IP: *.sta.tvknaszapraca.pl 11.06.12, 15:55
        czy jest sterylizowana?
        • Gość: aga Re: kotka do adopcji IP: *.net.stream.pl 11.06.12, 17:05
          nie jest sterylizowana bo trzymamy ją w domu
      • Gość: aga Re: kotka do adopcji IP: *.net.stream.pl 11.06.12, 17:05
        ma 11 lat, i jest trzymana w domu, jest zdrowa, a czy sie zintegruje to pewnie tak.
        • Gość: xXx Re: kotka do adopcji IP: *.96.226.217.tvksmp.pl 11.06.12, 21:16
          Szkoda że nie sterylizowana...Skontaktuj się może z Fundacją Elpis ....
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka