Dodaj do ulubionych

znów problem z ciepłą wodą

04.10.14, 19:19
I znowu zamiast gorącej leci ciepła woda. Ktoś wie o co chodzi? Osiedle Jagiellońska
Obserwuj wątek
    • agapuw Re: znów problem z ciepłą wodą 27.10.14, 22:52
      Mieszkam na Osiedlu Kijowska i mam dokładnie to samo, zamiast ciepłej wody mam..... ledwo letnią. I tak non stop od 3-ch lat. Jutro wybieram sie do ADM i zaczynam walkę o CIEPŁĄ WODĘ W XXI WIEKU!!!!!!

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka