aallicja 04.10.14, 19:19 I znowu zamiast gorącej leci ciepła woda. Ktoś wie o co chodzi? Osiedle Jagiellońska Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
agapuw Re: znów problem z ciepłą wodą 27.10.14, 22:52 Mieszkam na Osiedlu Kijowska i mam dokładnie to samo, zamiast ciepłej wody mam..... ledwo letnią. I tak non stop od 3-ch lat. Jutro wybieram sie do ADM i zaczynam walkę o CIEPŁĄ WODĘ W XXI WIEKU!!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś