Dodaj do ulubionych

Drogi Panie keechaczu

23.03.06, 18:34
Bardzo mnie ciekawi, jak to jest...
Zadałem sobie nie tak dawno odrobinę trudu. Trudu daremnego oczywiście, bo tylko po to aby zliczyć wątki na forum, oraz ilość postów. Bo w nagłówku pięknie wygląda 12xxx postów. Ale jednak po zliczeniu - okazuje się, ze tych wszystkich postów jest mniej niż 5000. Czyli jak mniemam - reszta została usunięta , za mniejsze lub większe rozbieżności z etykietą forum.
No fajowo - moderatorzy działają bardzo sprawnie...
Chyba, że w jakiś dziwny sposób mają jednak bardzo wybiórcze zasady. Przecież nie tak dawno nastąpił rozłam na "forum Legiononowo" oraz na "caffe Legionowo".
Właściwie i wielce prawdopodobne, że bym się nie oburzał , ponieważ kilka z moich postów - absolutnie się kwalifikowało na forum "Mazowieckie:oferty", ale...
Po wyżej wymienionym trudzie jaki sobie zadałem, oraz odpowiedzi na moje maile z zapytaniem, czemu moje watki są kasowane... to już nie wiem co się tu dzieje...
Ponieważ dostałem odpowiedź od Wielce Szanownego Moderatora :
"Szanowny Panie Michale!
do ogłoszeń jest specjalnie założony watek i tam proszę publikować
zapytania
z poważaniem
Pawel"
To mam tu pytanie.
Skoro mamy mniej niż połowę wątków oryginalnie założonych na forum (reszta skasowana), oraz moje pytanie pt. "Poszukuje" zostało usunięte - to może wreszcie ustalić JASNE zasady forum ?
Ponieważ z tych ok 5000 wątków - najmniej 100 postów to odpowiedzi na hasła : szukam, poszukuje, pomocy , jak ? itp. – i nadal wiszą na forum...

Może jednak od czasu do czasu, warto nieco pomieszać na forum, przecież jest dla nas - lokalnej społeczności Legionowa i okolic...
Pozdrawiam
Michał
Obserwuj wątek
    • keechaczu Re: Drogi Panie keechaczu 23.03.06, 18:51
      Gratuluje wytrwalosci w liczeniu-ale czy dotarl Pan do początków forum na
      stronie forum wskazywana jest data 24- naliczylem prawie 1000 watków i napewno
      nie zostala skasowana polowa marca 2005 czyli calkiem niedawno, mozliwe że
      starsze watki zostały po prostu zarchiwizowane. Moderatorem spolecznym jestem od
      bardzo niedawna i nie kasuje za wiele i podobnie zachowuje sie inny moderator
      e-legionowo.
      Zasady sa proste jesli cos sprzedajemy czyli chcemy zarobic, albo chcemy cos
      kupic to do tego sluzy forum z Ofertami, wyjatek robimy co zrozumiale dla ofert
      pracy.
      Po dyskusji na forum powstalo Cafe Legionowo, gdzie forumowicze moga pisac o
      wszystkim i nie koniecznie zwiazanym z Legionowem.
      Prosze pamietac, ze moderatorami nie jestesmy od poczatku istnienia forum i
      robimy to spolecznie, jak bardzo Pana kola w oczy nieskasowane watki sprzed roku
      to mozemy z E-legionowo poswiecic wieczor i pokasowac. Ale czy o to tu chodzi?
      Boje się, ze zbyt osobiscie Pan odebral skasowanie swojego watka.
      • miszaqs Re: Drogi Panie keechaczu 23.03.06, 19:07
        Cóż - być może faktycznie nie dotarłem do początków historii forum... Zliczyłem jedynie wszystkie 8 stron wątków jakie są wyświetlane... Nie ma się jednak co nad tym rozwodzić.
        Ten konkretny post - powstał wyłącznie z jednego powodu :
        Szukałem prawnika... i naprawdę liczyłem na pomoc, a nie na usunięcie mojego wątku.
        Pozdrawiam
        Michał
    • e-legionowo Re: Drogi Panie keechaczu 23.03.06, 20:47
      jako moderator dluzszy stazem pozwole sie wypowiedziec w w/w sprawie, watki i
      posty kasowane nie licza sie do ogolnej liczby 12xxx, zarzadzajacy tym forum
      firma Agora/GW przyjela ze bezposrednio dostepne sa tylko posty w ostatniego
      roku, a poprzednie sa archiwizowane np.
      forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=93&w=1&a=1 jest pierwszy z
      archiwizowany post

co do ogloszen to jesli nie ma w nazwie/tresci rejonu jakiego dotycza wtedy sa
      kasowane przynajmniej przezemnie bo moze to byc spam
      • e-legionowo Re: Drogi Panie keechaczu 23.03.06, 20:53
        > co do ogloszen to jesli nie ma w nazwie/tresci rejonu jakiego dotycza wtedy sa
        > kasowane przynajmniej przezemnie bo moze to byc spam
        oczywiscie chodzilo o ogloszenia w stylu szukam prawnika lub w tresci ktorych
        jest prosba o informacje, nie dotyczy to ogloszen kupie/sprzedam/zamienie ktore
        to beda bezwzglednie kasowane

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka