spocony_murzyn Re: co podaja do kawy w Cafe???? 01.05.06, 19:03 wyboru jak widac droga koleżanko nima. agentka o stu twarzach niejaka zuziknatropie podaje ktorędy jezdzic po Legionowie żeby nie zgubic zawieszenia. znana literatka w.iwo podaje ostatnio tylko odswieżone dowcipy, a pozostali pewno chleją bo co robic w taką pogodę. Odpowiedz Link Zgłoś
aretah Re: co podaja do kawy w Cafe???? 01.05.06, 22:05 a spocony murzyn prawdopodobnie poszedł wreszcie pod prysznic Odpowiedz Link Zgłoś
w.iwo Re: co podaja do kawy w Cafe???? 02.05.06, 01:39 spoconego murzynka..... ;o)))) witaj ach witaj.... Spocony Murzynie.... nareszcie jakiś seksualny dodatek do kawy... :o) zamiast małej czarnej, Madziulec, mamy dużego hmmm czarnego ;o)))) pozdrowionka z ogródka, literatka hehe w.iwo wzięła teraz grabie do ręki zamiast pióra, co w sumie przy jest talencie na jedno wychodzi... a reszta... reszta gdzieś wyjechała balować, urlopować, balangować.... ech... - Odpowiedz Link Zgłoś
narewa Re: co podaja do kawy w Cafe???? 02.05.06, 11:49 nie wszyscy tak balują,nie wszyscy.niektórzy nawet ogródka nie mają,a balkon jeszcze nie obsadzony kwiatami...ale juz za parę dni..morze,spacery,totalny relax,..oj,dobrze mi tak!! Odpowiedz Link Zgłoś
spocony_murzyn Re: co podaja do kawy w Cafe???? 02.05.06, 17:39 w.iwo napisała: witaj ach witaj.... Spocony Murzynie.... nareszcie jakiś seksualny dodatek do kawy... :o) zamiast małej czarnej, Madziulec, mamy dużego hmmm czarnego ;o)))) ------------------------------------------------------------------------------ czasami fajnie jest byc murzynem. ale koleżanko literatko nie wyobrażajcie sobie zanadto. to że murzyn nie znaczy zaraz że seksualny dodatek jest duży :))) Odpowiedz Link Zgłoś
w.iwo Re: co podaja do kawy w Cafe???? 03.05.06, 10:44 duży intelekt oczywiście.... hahaa.... ani ze mnie rasistka... ani sexsoHoliczka.... więc spokojnie.... no może jedynie prowokatorka trochę... ale sympatyczna... jednum słowem witaj... męCZyzn nigdy za wiele ;o) a mój ogródek, ha, coraz lepiej wygląda... zazdroszczę spacerów nad morzem :o) odpocznij za nas Narewo... miłego spaceru nad brzegiem morza i wrzuć od nas pozdrowienie do słonej wody....pozdrawiam ciepło.... :o) - Odpowiedz Link Zgłoś
w.iwo Re: co podaja do kawy w Cafe???? 05.05.06, 14:33 spocony murzynnnie..... to jakaś część Twojej osobowości czy też .... niektórzy mówią żes znany acz zaginiony syropek.... sza... w każdym z nas jakaś część to spocony murzyn... u mnie ostatnio na ten przykład pojawia się spocony, ale murzyna nie ma... ;o) wiecie że nocą śni mi się kopanie i grabienie.... straszne... schizofrenia gotowa... zamiast jakiegoś erotycznego snu co bez grzechu by było... to proszę ... grabienie ogródka... źle ze mną... oj źle... jak ktoś wie w jaki sposób można wpłynąć na repertuar snów... to ja bym prosiła o poradę ... ;o))))) - Odpowiedz Link Zgłoś
spocony_murzyn Re: co podaja do kawy w Cafe???? 05.05.06, 16:45 a czy przed tym kopaniem ogródka o którym gdzieś indziej piszesz, nie śnilo Ci sie koleżanko literatko żeś jest murzynem? zrobilem remanent w senniku i wychodzi, że byc murzynem to zapowiedz cieżkiej fizycznej pracy. mnie sie snią tylko damskie majtki. a to oznaka, że mam nieprzyzwoite myśli. jak każden murzyn z resztą :)) Odpowiedz Link Zgłoś
ralphie Re: co podaja do kawy w Cafe???? 05.05.06, 16:53 spocony_murzyn napisał: > zrobilem remanent w senniku i wychodzi, że byc murzynem to zapowiedz cieżkiej fizycznej pracy. No to fajnie! A co jeśli śnią się araby, bynajmniej nie konie? :))))))) Odpowiedz Link Zgłoś
spocony_murzyn Re: co podaja do kawy w Cafe???? 05.05.06, 17:30 jak się śni mloda arabka to albo kontroler biletow się do Ciebie przyczepi albo przygotuj się na powiększenie rodziny. wychodzi na to, ze nie ma się co cieszyc ani z jednego ani z drugiego. nooo... poszalejesz becikowym :)) Odpowiedz Link Zgłoś
aganiok32 Re: co podaja do kawy w Cafe???? 05.05.06, 22:06 widzę, że murzyn, nawet spocony, ma iście mało murzyńskie podejście do życia, hehe Odpowiedz Link Zgłoś
ralphie Re: co podaja do kawy w Cafe???? 05.05.06, 22:50 Troche mnie uspokoiles. To byl mlody arab :)))))) Ale rysy mial iscie terrorystyczne ;) Odpowiedz Link Zgłoś
w.iwo Re: co podaja do kawy w Cafe???? 06.05.06, 09:34 Spocony Murzynie.... poruszona do głębi Twoją przenikliwością śpieszę donieść że dziś śniły mi się zęby szczurka... wielkie i żółte... prosze o radę i zaglądnięcie do sennika... ;o))) ps. jak się nie ma kasy na młodego seksownego półnagiego ogrodnika... trzeba niestety samemu murzynem być... :o) - Odpowiedz Link Zgłoś
w.iwo Re: co podaja do kawy w Cafe???? 07.05.06, 16:10 Ralphie ... tylko tyś wierny... - Odpowiedz Link Zgłoś
ralphie Re: co podaja do kawy w Cafe???? 07.05.06, 20:22 Iwo ale w jakim sensie? :) W kazdym razie lubie te kafeterie i te pogaduchy przy kawie i to co do kawy podają i to, ze nadal nie wiem co z tym arabem :] Odpowiedz Link Zgłoś
zuziknatropie Re: co podaja do kawy w Cafe???? 07.05.06, 20:33 Prosze bardzo:) Zęby Widzieć - zetkniesz się z chorobą Luźne - nieprzyjemne wiadomości Gdy dentysta wyciąga zęby - ciężka choroba, która może zakończyć się fatalnie Plombować - odnalezienie zgubionych rzeczy Zamówić sztuczne - Twoim udziałem będzie wiele nieszczęścia Mieć wybite - nieszczęśliwy wypadek Oglądaś swoje - ostrzeżenie przed nieprzyjaciółmi Wypluwać - Twoja choroba lub kogoś z najbliższych Wypadające - utrata siły, osłabienie fizyczne i psychiczne, niemożliwość obrony siebie, swoich spraw i bliskich osób Kruszące się - uważaj na swoje zdrowie Szczur Mimo woli oszukasz drugą osobę i będziesz się bał, by twoje oszukaństwo nie wyszło na jaw Widzieć - przykrości ze strony sąsiadów W domu - przykre pożycie z domownikami Zabijać - pozbycie się nieprzyjaciół Stado atakujących - zapowiedź wielkiego cierpienia i nieszczęścia Odpowiedz Link Zgłoś
zuziknatropie Re: co podaja do kawy w Cafe???? 07.05.06, 20:34 cholera mogłam najpierw przeczytać...sorki iwo:( Odpowiedz Link Zgłoś
ralphie Re: co podaja do kawy w Cafe???? 07.05.06, 20:44 Jak zinterpretowac zatem taki zbieg snow: Noc 1: Zęby własne wypadajace Noc 2: Arab szyderczo usmiechający sie w moim kierunku :) Odpowiedz Link Zgłoś
zuziknatropie Re: co podaja do kawy w Cafe???? 07.05.06, 20:47 może nie miałeś siły bronić się przed tym arabem...no wiesz nigdy nic nie wiadomo:)) Odpowiedz Link Zgłoś
zuziknatropie Re: co podaja do kawy w Cafe???? 07.05.06, 20:51 Arab : Drukuj definicje Wyślij tą definicje znajomemu Widzieć - przygotuj się psychicznie na długa chorobe Handlować z nim - będziesz oszukany a przez przyjaciół ośmiany Odpowiedz Link Zgłoś
ralphie Re: co podaja do kawy w Cafe???? 07.05.06, 22:52 No to pieknie :) Ząb = choroba, arab (widziec) = choroba :) Mam raka jak nic :))))))))))) Odpowiedz Link Zgłoś