Dodaj do ulubionych

Villa Szamocin

13.02.13, 14:51
Znacie? Ktoś organizował tam wesele? Jakie są Wasze opinie?
Obserwuj wątek
    • niewidzialny.jimdo.com Kamerzysta Śluby. 13.02.13, 18:49
      Filmowanie,Fotografia
      Śluby,Komunie,Studniówki,Chrzciny

Zapraszam do kontaktu

-poprzez niewidzialny@rocketmail.com
      -tel 502063921

O mnie

Nazywam się Robert Gostkowski (szkoła,operator kamery/montażysta) do tej pory współpracowałem przy takich produkcjach filmowych jak:

-OBŁAWA Reż.M.Krzyształowicz
      (Marcin Dorociński,Weronika Rosati,Sonia Bohosiewicz)

-KI Reż.L.Dawid
      (Roma Gąsiorowska,Adam Woronowicz,Krzysztof Ogłoza)

-BYĆ JAK KAZIMIERZ DEYNA Reż: Anna Wieczur-Bluszcz
      (Przemysław Bluszcz,Jerzy Trela ,Małgorzata Socha)

-KSIĘSTWO Reż:A.Barański
      (Rafał Zawierucha ,Mateusz Zając,Michał Anioł )

-Z MIŁOŚCI Reż: A.Jadowska
      (Daniel Olbrychski,Leszek Lichota,Ewa Szykulska )
    • dirtyblack Re: Villa Szamocin 27.03.13, 13:02
      Nie polecam! Już kontakt z właścicielami sprawia, że nie mam ochoty mieć z nimi nic wspólnego. Miałam zarezerwowany termin na ślub, właściciel zgodził się, aby w ciągu 2 tygodni umówić się na podpisanie umowy (zależało nam, aby jeszcze jedna osoba obejrzała wcześniej sale), po czym po 4 dniach zadzwoniono do nas, że jest to już nieaktualne, ponieważ inna para dwa dni temu podpisała umowę na nasz termin. Właściciel bynajmniej nie dzwonił z przeprosinami, tylko niegrzecznie przekazaną informacją, twierdząc że zmieniły się warunki. Na pytanie jakie warunki odpowiedział, że pogodowe! Nie chciał się z nami spotkać, gdy zaproponowałam, aby omówić to osobiście. Kompletny brak profesjonalizmu! Właściciel dodał jeszcze, że przewija się u nich tyle osób, że jedna para mniej nie robi mu różnicy, co świadczy o taśmowym podejściu do klienta. Pomyślcie o tym, aby nie mieć później przykrej niespodzianki.
      Dodatkowo dodam, że w kilku miejscach w pokojach są popękane ściany.
      • warszawiakzllu Re: Villa Szamocin 27.05.13, 11:08
        nam się udało zorganizować tam weselesmile i było super! polecam. Sala jest naprawdę komfortowa, dobra akustyka- nasz DJ chwalił. Jedzenie smaczne- wszyscy goście byli zadowolenie a to dla nas było najważniejsze.
      • laboratoriumczasu Re: Villa Szamocin 27.05.13, 15:46
        Niestety zdarza się, że właściciel sal i usługodawcy nie traktują potencjalnych klientów należycie. Rzeczywiście nie robi im różnicy, bo na Wasze miejsce przyjdzie kto inny, a w tej branży nie trzeba dbać aby klient wrócił do Ciebie (choć oczywiście opinia takie jak te są równie ważne, więc powinno mu chociaż zależeć aby zadzwonić i powiedzieć albo się decydujecie teraz albo sprzedaję komu innemu).

Osobiście byłem w tym miejscu. To było 3 wesele w historii obiektu. Uczucia mieszane - z jednej strony ładny wystrój, fajne niesztampowe potrawy, dobrze działająca klima, z drugiej strony wszystko było tylko poprawne. Ale potencjał w lokacji jest.

Wracając do tematu właściciela nie zabiegającego o klienta - inaczej jest kiedy klientem jest agencja ślubna - tak dobrze potraktowana wróci z kolejną parą. Korzystając z usług konsultanta ślubnego można mieć pewność, że podpowie najlepszych oferentów ale także zadba o to aby taki właściciel zagrał tip-top. Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej zapraszam na
        www.laboratoriumczasu.pl
        oraz
        laboratoriumczasu.wordpress.com
      • paudarko79 Re: Villa Szamocin 29.05.13, 17:23
        POPIERAM : NIE POLECAM !
        Jesli ktos nie ma zielonego pojecia o gastronomii, a tylko mu sie wydaje ze to łatwy kawalek chleba - taka sala bankietowa - to sie myli. Inwestowac pieniadze nalezy rowniez z glowa. Lokalizacja beznadziejna. Mały parking, brak zieleni, altanki, sadziedzi leb w łeb. Szkoda czasu i pieniedzy. Zbyt duze ryzyko, mimo ze sala jest bardzo ladna. Wystroj to nie wszystko. Tam musi byc klimat i serce....Trzeba umiec wybrac lokalizacje na tego typu biznes. Mieli kawalek ziemi kolo domu i troche kasy i ot co - moze villa szamocin ? Kuchnia nawet, ale nie powala.
      • asylek Re: Villa Szamocin 20.08.13, 18:14
        Mieliśmy,,okazję''być na weselu na tej sali.
        No niestety baardzo się rozczarowaliśmy. Obsługa szybciej sprzątała dania niż je podawała. Zdażało się,że na chwilę wyszłam do łazienki, wracam a dania już nie ma
        Jedzenie takie sobie, żadna rewelacja. Właściciele też tacy trochę jakby z kosmosu.
        Sala nowa więc to na pewno kusi nowe pary, ale ja osobiście nie wyprawiłabym tam wesela, za Chiny...
        Także NIE polecam
        • toruniak717 Re: Villa Szamocin 20.08.13, 19:04
          asylek napisała:

> Mieliśmy,,okazję''być na weselu na tej sali.

Ja również miałem okazję gościć się na tym samym weselu.

> No niestety baardzo się rozczarowaliśmy. Obsługa szybciej sprzątała dania niż j
          > e podawała. Zdażało się,że na chwilę wyszłam do łazienki, wracam a dania już ni
          > e ma

Odnośnie obsługi nie mam żadnych zastrzeżeń. Wynoszenie czy też sprzątanie nieskończonych dań głównych jest standardowym zachowaniem, które spotykamy w barach i restauracjach. Należy zrozumieć zaangażowanie obsługi w wygląd i utrzymanie stołów. Obsługa zachowywała się bardzo profesjonalnie. Myślę, że gdyby ktokolwiek poprosił kelnera Villi Szamocin o przytrzymanie posiłku z pewnością prośbę by spełniono.

> Jedzenie takie sobie, żadna rewelacja.

Zależy kto co lubi. Młodzi postawili na nieco eksperymentów (szczególnie z zakąskami). Dla mnie bez zarzutu. Na pewno wszystko było świeże i starannie przygotowane.

Właściciele też tacy trochę jakby z kosm
          > osu.

Właściciele nowej sali nie są może doświadczeni, ale zapewnili wszystko co potrzeba na imprezie weselnej. Widać, że pomagali młodym.

> Sala nowa więc to na pewno kusi nowe pary, ale ja osobiście nie wyprawiłabym ta
          > m wesela, za Chiny...
          > Także NIE polecam

Szanuję zdanie przedmówczyni. Uważam jednak, że krytyka jest na wyrost. Sala ma swój potencjał i duże możliwości. Łączy w sobie klimat restauracji (wysokiej jakości wykonane wnętrze), jak również sali bankietowej (duży otwarty parkiet). Organizacja samej imprezy bez zarzutu (przypominam wcześniejsze moje opinie na temat obsługi i właścicieli). Poza tym będąc na weselu, na którym była przedmówczyni, nie usłyszałem żadnej nagannej opinii, wręcz przeciwnie miejsce było przez gości szczególnie zachwalane.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka