Dodaj do ulubionych

Ślunski Windowsk :0

22.07.11, 19:56
Po długich szukaniach (tak, kiedyś zacznę nadawać nazwy plikom, które ściągam skądśtam), oto Windows.

Oryginalny ŚW jest w formie prezentacji, jeżeli ktoś chciałby ją kiedyś dostać, proszę o dopisanie się do listy mailingowej :)

Mam nadzieję, że będzie widać
Obserwuj wątek
    • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 19:56
      http://img33.imageshack.us/img33/4120/98948845.jpg
    • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 19:57
      http://img651.imageshack.us/img651/4474/75119835.jpg

    • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 19:58
      http://img43.imageshack.us/img43/1512/87601933.jpg
    • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 19:58
      I mój ulubiony

      http://img814.imageshack.us/img814/9808/70690733.jpg
    • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 20:00
      Jakby coś nie otwierało się w całości - prawy knefel i "otwórz łobrazek".
      • nuova Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 20:12
        jesteś boski!!! xD
        • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 20:15
          To, niestety, nie jest mojego autorstwa. Nie wiem, kto był autorem natchnionym, ale niech Jesion mu błogosławi :)
          • nuova Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 20:29
            Boski, że znalazłeś wreszcie :D
            • miau_weglowy Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 20:35
              ekstra. zwlaszcza w taki beznadziejny dzien, jak mam dzisiaj...
              • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 20:39
                Chciałybyście plik w formie prezentacji na maila? On się trochę różni od tych obrazków, przypomina taką klasyczną instrukcję obsługi.
                • nuova Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 20:57
                  ja [tzn "chcę" po ślunsku], tylko gópjo mi było się spytać jak zapisuje się na tę listę, o której mówiłeś...
                  • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 20:59
                    A masz konto z pocztą?

                    Zapisywanie się na listę mailingową jest prostsze niż trafienie na listę Wildsteina. Wystarczy powiedzieć 3,14, że chcesz na nią trafić :)
                    • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 21:02
                      Sprawdź pocztę :)
                      • nuova Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 21:11
                        "tyn knyfel nie działo, to tyż nie działo" :D
                        muczjos grasjas!!!
                    • nuova Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 21:04
                      > A masz konto z pocztą?

                      tak

                      > Wystarczy powiedzieć 3,14, że chcesz na nią trafić

                      chce się na nią* trafić
                      [* właściwie wolałbym na niego niz na nią, ze wzgl. na moją orientację :)) ]
                      • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 21:07
                        Dotarło? Działa?
                        • nuova Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 21:13
                          W przeciwieństwie do knyfli, działo :)
                • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 21:56
                  można poprosić zatem? na gazetową @
                  • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 22:14
                    Sprawdź pocztę :)
                    • pzkpfw-vi-b-konigstiger Re: Ślunski Windowsk :0 22.07.11, 22:16
                      dziękuję:*
                      cóóódne jest :D
                      • dzidzia_bojowa Re: Ślunski Windowsk :0 23.07.11, 08:22
                        Ten ślunski Windows jest cudny, ale ja nic nie rozumiem, albo raczej mało rozumiem. Jestem gwarową kaleką.
                        • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 23.07.11, 22:18
                          Powiedz, których fragmentów nie rozumiesz, to przetłumaczę :)
                    • miau_weglowy Re: Ślunski Windowsk :0 23.07.11, 20:29
                      no ale plik na poczte nie rozni sie od tego? chyba,ze sie rozni, bo jest ful wypas i ma extras?
                      • nuova Re: Ślunski Windowsk :0 23.07.11, 21:14
                        "chyba,ze sie rozni"

                        yess
                        • miau_weglowy Re: Ślunski Windowsk :0 23.07.11, 21:17
                          a to dzieks, to juz Romkowi napisalam,ze chce ;)
                    • miau_weglowy Re: Ślunski Windowsk :0 23.07.11, 21:17
                      Romek jak na poczte leci wypas, to ja tez chce :D
    • sootball Re: Ślunski Windowsk :0 23.07.11, 09:02
      Cudne!
      Ja też poproszę na gazetowego maila.
    • minnie_su Re: Ślunski Windowsk :0 23.07.11, 14:43
      roman, ja tez bardzo, bardzo, bardzo prosze na gazetowego! lzy mi ciekna po policzkach ze smiechu...
    • kaga9 Re: Ślunski Windowsk :0 23.07.11, 20:21
      Fajowe:D
    • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 23.07.11, 22:19
      Kolejna porcja wysłana - sprawdźcie, czy dotarło :)
      • kaga9 Re: Ślunski Windowsk :0 24.07.11, 17:44
        Dotarło, dzieny:D
    • 3.14-roman Słownik 23.07.11, 22:24
      Jak ktoś zna niemiecki, będzie mu łatwiej - gwara śląska zawiera w sobie wiele słów z tego języka, często w zapisie fonetycznym (brif zamiast Brief).

      Frele = dziołchy = dziewczęta
      brifkastle = skrzynka na listy
      wejrzij = zajrzyj
      heft = zeszyt
      łocygoń = oszukaj
      klamory = rzeczy
      sebleczone = rozebrane
      schlagry = przeboje
      zawiyranie = zamykanie


      • 3.14-roman Re: Słownik 23.07.11, 22:27
        haja = awantura
        hasiok = śmietnik
        knefel=guzik
        łostuda=kłótnia



        *z innej beczki - zagadka prosta - na jaki film mój znajomy "Kajjenemo?"
        • 3.14-roman Re: Słownik 25.07.11, 00:01
          Dodam, że jest to film animowany :)
          • miau_weglowy Re: Słownik 25.07.11, 00:04
            o rybie
        • nuova Re: Słownik 25.07.11, 00:07
          kaj? nikaj! chyba go nie znoleźli :))
    • brykanty Re: Ślunski Windowsk :0 25.07.11, 10:54
      A to nie powinno się nazywać Ślunskie Fynstery?
      • 3.14-roman Re: Ślunski Windowsk :0 25.07.11, 21:09
        A tyż chcesz maila?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka