Dodaj do ulubionych

duuuuużo butów rozmiar 25

06.08.10, 14:37
fotoforum.gazeta.pl/a/49348.html
Obserwuj wątek
    • georg_ina Re: duuuuużo butów rozmiar 25 06.08.10, 15:36
      Ryba, widzialam, ze podlinkowalas mi buty w moim watku. Dziekuje wink W
      poniedzialek przejrze Twoja oferte, bo do niedzieli jestem na urlopie,
      a tu internet beznadziejny, fotoforum slabo mi sie otwiera. A butow dla
      synka szukam na gwalt, bo mi wlasnie z ostatnich wyrasta. Do niebawem,
      pozdrawiam urlopowo!
      • miesiakk Re: duuuuużo butów rozmiar 25 06.08.10, 18:12
        a masz jakieś zimowe w rozmiarze 26?
        • majk-anet miesiakk 06.08.10, 19:55
          Mam rozmiar 26:
          fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2366949,5,16,49348,Wloskie-GANG-45-zl.html
          fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2366959,5,17,49348,wloskie-45-zl.html
    • aneta347 Re: duuuuużo butów rozmiar 25 06.08.10, 21:18
      smile
      proszę o dł. wkładki w zygzakach
      • majk-anet ZYGZAK 16 cm 06.08.10, 22:16
        • aneta347 Re: ZYGZAK 16 cm 06.08.10, 22:58
          napisałam na gazetowego wink
          • georg_ina Elephanten 09.08.10, 09:23
            napisalam na gazetowego smile
    • majk-anet ZACHĘCAM do oglądania 12.08.10, 11:54
      • majk-anet up 14.09.10, 13:31
        Dziewczyny proponujcie teraz swoje ceny za buty!!!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka