majk-anet 06.08.10, 14:37 fotoforum.gazeta.pl/a/49348.html Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
georg_ina Re: duuuuużo butów rozmiar 25 06.08.10, 15:36 Ryba, widzialam, ze podlinkowalas mi buty w moim watku. Dziekuje W poniedzialek przejrze Twoja oferte, bo do niedzieli jestem na urlopie, a tu internet beznadziejny, fotoforum slabo mi sie otwiera. A butow dla synka szukam na gwalt, bo mi wlasnie z ostatnich wyrasta. Do niebawem, pozdrawiam urlopowo! Odpowiedz Link
miesiakk Re: duuuuużo butów rozmiar 25 06.08.10, 18:12 a masz jakieś zimowe w rozmiarze 26? Odpowiedz Link
majk-anet miesiakk 06.08.10, 19:55 Mam rozmiar 26: fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2366949,5,16,49348,Wloskie-GANG-45-zl.html fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/2366959,5,17,49348,wloskie-45-zl.html Odpowiedz Link
aneta347 Re: duuuuużo butów rozmiar 25 06.08.10, 21:18 proszę o dł. wkładki w zygzakach Odpowiedz Link