Dodaj do ulubionych

Łóżko Mammut (niebieskie) i zabawki-sprzedam

10.08.10, 21:21
zapraszam do obejrzenia:
picasaweb.google.com/schulz.izabela/NaSprzedaz#
łóżko jest po moim synku. nosi normalne ślady użytkowania,
powleczenie materaca wyprane, prześcieradło również (dodaję je do
kompletu)
stelaż oryginalny do serii Mammut (jedna tasiemka zerwana, nie
wpływa to jednak na użytkowanie łóżka)

Zabawki po synku i córeczce. Używane, noszą normalne ślady
użytkowania.
Obserwuj wątek
    • houdiridi Re: Łóżko Mammut (niebieskie) i zabawki-sprzedam 10.08.10, 21:28
      jaka cena domku hello kitty??
      • alexsc Re: Łóżko Mammut (niebieskie) i zabawki-sprzedam 10.08.10, 21:29
        30 zl??
    • anjaand Re: Łóżko Mammut (niebieskie) i zabawki-sprzedam 10.08.10, 21:35
      Jaka jest cena toru z MAńkiem? smile
      • alexsc Re: Łóżko Mammut (niebieskie) i zabawki-sprzedam 10.08.10, 21:52
        nowy na all jest za 179 zł. ja chciałabym za niego 100 + wysyłka (19
        zł kurier opek)
        • tzka Re: Łóżko Mammut (niebieskie) i zabawki-sprzedam 10.08.10, 22:17
          Napisalam mail z zapytaniami.
          • alexsc Re: Łóżko Mammut (niebieskie) i zabawki-sprzedam 11.08.10, 10:18
            odpisałam
            • tzka Re: Łóżko Mammut (niebieskie) i zabawki-sprzedam 11.08.10, 12:38
              Odpisalam. Rezerwuje tor i prosze o dane do przelewu.
            • sylwia7611 alexsc 29.08.10, 07:08
              napisałam e-maila smile
    • alewisn Re: Łóżko Mammut (niebieskie) i zabawki-sprzedam 11.08.10, 08:45
      A mnie interesuje cena walizki na samochody, z samochodzikow - niebieskiego
      zlomka oraz ten czarny samochodzik ( u gory z lewej), oraz ceny torow HW?

      Moj adres: alewisn@gmail.com

      Jesli mozna wstepnie rezerwuje walizeczke do poznania ceny.
    • alexsc Walizka i Tor Carsów zarezerwowane! 11.08.10, 13:32
      Walizka i
      • viki.christina7 Re: Walizka i Tor Carsów zarezerwowane! 11.08.10, 14:24
        czy domek hello kitty jeszcze jest aktualny? I jaka cena za przesyłke.
        • alexsc viki. 11.08.10, 15:02
          tak, domek kitty aktualny. wysylka 15 zł
          • viki.christina7 Re: viki. 11.08.10, 15:15
            napisałam maila smile
    • alexsc tor Cars, walizka HW i domek hello Kitty sprzedane 13.08.10, 20:08

    • sylwia7611 Jaka cena domku krówny śnieżki?? 13.08.10, 20:38
      jak w temacie smile
      • alexsc Re: Jaka cena domku krówny śnieżki?? 13.08.10, 20:39
        20 zl?
        • sylwia7611 Re: Jaka cena domku krówny śnieżki?? 13.08.10, 22:25
          a koszty wysyłki???
    • klamag Re: Łóżko Mammut (niebieskie) i zabawki-sprzedam 13.08.10, 21:54
      Jaka jest cena
      TOY STORY TOR Z BUZZEM P4835 HOT WHEELS
      oraz
      Cars Auta Disney Maniek Warsztat Myjnia i Zygzak
    • blizniakimg Re: Łóżko Mammut (niebieskie) i zabawki-sprzedam 13.08.10, 23:12
      jaka jest cena domku z królewna i krasnalami
    • aga4774 Re: Łóżko Mammut (niebieskie) i zabawki-sprzedam 15.08.10, 01:08
      czy domek krasnoludków aktualny? proszę na maila aga4774@wp.pl jestem
      zainteresowanasmile

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka