Dodaj do ulubionych

Kupię strój tancerki FLAMENCO, 4-5 lat. Pilnie.

31.01.13, 00:29

Jak w temacie, może ktoś ma do sprzedania.
Obserwuj wątek
    • czarna.perla hop 31.01.13, 21:35

      • mola_84 Re: hop 01.02.13, 09:24
        Mam takie :
        http://i49.tinypic.com/23gz9dx.jpg
        Jakbys byla zaonteresowana to moge sprzedac, jeden 30 zl. Plus przesylka 8zl.
        Dziewczynki maja na tym zdjeciu 5 lat. Dokladne wymiary jak bedziesz chciala to podam pozniej. Pozdrawiam
        • czarna.perla mola 01.02.13, 10:45
          prosze podaj wymiary czerwonego. potrzebuję na cito. wysyłka musiałaby być dziś i to przed godziną 15- wchodzi to w rachubę?
          • mola_84 Re: mola 01.02.13, 11:55
            Dl. Calkowita 74
            Szer w pasie 22cm, znaczy dokladnie nad falbanka. Mierzone.
            Szer. Na dole 42 cm.
            Niewiem co jeszcze potrzebujesz.
            • mola_84 Re: mola 01.02.13, 12:21
              Napisalam wszystko w meilu. Pozdrawiam
              • mola_84 Re: mola 01.02.13, 13:15
                Odpisz, jesli ci sie serio spieszy. Pozdrawiam
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka