agnieszka_marki 16.02.13, 10:08 Witam. Pościel w rozmiarze 190x140 (o ile coś mi się nie pomieszało), chętnie z Ikei lub inną kolorową w fajne wzorki, chętnie różowe, księżniczki, myszka miki, peppa. pozdrawiam Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sylwia7611 Re: Kupię pościel dla córki 16.02.13, 10:53 Mam w koniki pony tylko muszę zmierzyć stan BDB córę już koniki nie interesują czy wzór by odpowiadał jak tak to pomierzę Odpowiedz Link
agnieszka_marki Re: Kupię pościel dla córki 16.02.13, 11:01 Koniki jak najbardziej są u nas na topie czekam na zdjęcia. Odpowiedz Link
alcea3 Re: Kupię pościel dla córki 16.02.13, 15:24 Mam 140x200 Nową upraną, nie uzywaną. Hello Kitty, nie jest bawełniana. Raczej z tych "śliskich" Odpowiedz Link
sylwia7611 Re: Kupię pościel dla córki 16.02.13, 16:36 moja pościel wymiary mierzone przeze mnie poszwa na kołdrę ok 190x130 poszwa na poduszkę ok 83x 66 pościel zapinana na guziki stan BDB cena 30 zł plus wysyłka trzeba tylko wyprasować Odpowiedz Link
agnieszka_marki sylwia 16.02.13, 17:50 pościel jest z bawełny? Nie ma żadnych plam, dziur i innych uszkodzeń? Cena jest ostateczna? Odpowiedz Link
sylwia7611 Re: sylwia 16.02.13, 18:02 100 % cotton nie ma plam ani dziur cena ostateczna ale jak masz Inpost to możemy taniej wysłać a jak nie to dołożę troszkę do wysyłki Odpowiedz Link
sylwia7611 Re: sylwia 16.02.13, 18:04 dodam jeszcze że obrazek jest z dwóch stron taki sam Odpowiedz Link
agnieszka_marki Re: sylwia 16.02.13, 18:13 ok, wstępnie ją rezerwuje. Dam znać w poniedziałek czy biorę czy nie. pozdrawiam Odpowiedz Link
alcea3 Re: sylwia 16.02.13, 19:39 Jeśli Agnieszka marki jej nie wezmie, jestem chętna. Odpowiedz Link
sylwia7611 alcea3 17.02.13, 18:55 Agnieszka zrezygnowała więc jak nadal jesteś chętna to napisz na gazetowy Odpowiedz Link