Dodaj do ulubionych

Kupię pościel dla córki

16.02.13, 10:08
Witam.
Pościel w rozmiarze 190x140 (o ile coś mi się nie pomieszało), chętnie z Ikei lub inną kolorową w fajne wzorki, chętnie różowe, księżniczki, myszka miki, peppa.
pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • sylwia7611 Re: Kupię pościel dla córki 16.02.13, 10:53
      Mam w koniki pony tylko muszę zmierzyć stan BDB córę już koniki nie interesują uncertain
      czy wzór by odpowiadał jak tak to pomierzę smile
      • agnieszka_marki Re: Kupię pościel dla córki 16.02.13, 11:01
        Koniki jak najbardziej są u nas na topiesmile czekam na zdjęcia.
    • alcea3 Re: Kupię pościel dla córki 16.02.13, 15:24
      Mam 140x200 Nową upraną, nie uzywaną. Hello Kitty, nie jest bawełniana. Raczej z tych "śliskich"
    • sylwia7611 Re: Kupię pościel dla córki 16.02.13, 16:36
      moja pościel wymiary mierzone przeze mnie
      poszwa na kołdrę ok 190x130
      poszwa na poduszkę ok 83x 66
      pościel zapinana na guziki
      stan BDB
      cena 30 zł plus wysyłka
      http://images36.fotosik.pl/381/79da59d8df6b7d38med.jpg
      http://images38.fotosik.pl/1948/c21fc9cb0bb9af67med.jpg
      http://images48.fotosik.pl/597/cc3502ac552a5d91med.jpg
      http://images44.fotosik.pl/597/2eefc302291eed34med.jpg
      trzeba tylko wyprasować smile
      • agnieszka_marki sylwia 16.02.13, 17:50
        pościel jest z bawełny?
        Nie ma żadnych plam, dziur i innych uszkodzeń?
        Cena jest ostateczna?smile
        • sylwia7611 Re: sylwia 16.02.13, 18:02
          100 % cotton
          nie ma plam ani dziur
          cena ostateczna ale jak masz Inpost to możemy taniej wysłać a jak nie to dołożę troszkę do wysyłki smile
          • sylwia7611 Re: sylwia 16.02.13, 18:04
            dodam jeszcze że obrazek jest z dwóch stron smile taki sam
            • agnieszka_marki Re: sylwia 16.02.13, 18:13
              ok, wstępnie ją rezerwuje.
              Dam znać w poniedziałek czy biorę czy nie.
              pozdrawiam
              • sylwia7611 Re: sylwia 16.02.13, 18:40
                ok
                napisałam na gazetowy
                • alcea3 Re: sylwia 16.02.13, 19:39
                  Jeśli Agnieszka marki jej nie wezmie, jestem chętna.
                  • sylwia7611 alcea3 17.02.13, 18:55
                    Agnieszka zrezygnowała więc jak nadal jesteś chętna to napisz na gazetowy smile
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka