Dodaj do ulubionych

Ranking polis OC AC

22.05.14, 02:45
Ranking cen polis OC w 7 firmach : Proama, Aviva, Axa Direct, Allianz Direct, Link4, Liberty Direct oraz PZU. Porównując ceny w tych 7 towarzystwach można zaoszczędzić na OC przeciętnie aż 250 zł: e-ubezpieczenie.com/ranking-polis-oc/
Obserwuj wątek
    • ka28m Re: Ranking polis OC AC 28.08.14, 10:42
      Warto tez przeliczyć sobie oferty na na kalkulatorze CUK - on porównuje oferty 30 -stu towarzystw. W tamtym roku pierwszy raz skorzystałem z tego narzędzia.Już niedługo kończy mi się polisa i z tego co widzę to bardziej dokładnej porównywarki to chyba nie ma.
    • tomsin72 Re: Ranking polis OC AC 08.01.15, 14:03
      Na własnej skórze sprawdziłem i te porównywarki mało wspólnego mają z rzeczywistością. W multiagencji oferowali inne stawki niż wyliczło za OC. Ponieważ zależało mi też na dobrym AC skorzystałem z oferty Warty. Na stronie www.krakow-ubezpieczenia.pl zaoferowali mi bardzo dobre warunki w cenie jeszcze niższej niż w multiagencji. Jak widać co agent to różne stawki więc takie kalkulatory online nie zawsze dobrze obliczą.
    • opalencja Re: Ranking polis OC AC 02.09.15, 09:46
      Podobnie jak tomsin72 nie jestem fanką porównywarek. Dla mnie to wiadomości z drugiej ręki, na dodatek nieautoryzowane. Lepsza jest już chyba multiagencja ubezpieczeniowa. Cała czołówka ubezpieczycieli w jednym miejscu, a jeszcze można coś utargować. We Wrocławiu np. taką agencją jest Optima - oferta na stronie www.multiagencja-wroclaw.pl/oferta/samochod/ .
      • mfind Re: Ranking polis OC AC 03.09.15, 19:56
        Zapewniamy, że są jak najbardziej "autoryzowane" :) Ba! Informacje mamy nawet bardziej z pierwszej ręki niż u multiagenta ponieważ wszystko co kupujesz widzisz naocznie, możesz porównać zakresy zamiast wierzyć tylko na słowo agentowi i zakupu dokonujesz bezpośrednio u ubezpieczyciela :)
        Zapraszamy do przetestowania naszej porównywarki!

PS: Na porównywarkach również można się targować ;)

Pozdrawiam,
        Łukasz

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka