suchyxxx2
20.04.08, 13:37
czuję się ... normalnie? jakbym był zdrowy? tak jakoś wróciło moje stanowcze ego i mam ochotę iśc pracować i dalej brnąć w ten świat...tegretol? karuleza już nie gna i z głośnikach muzyka wciąż już nie gra..zrobiłem wysiadkę z karulezi psychicznej