Dodaj do ulubionych

samopoczucie

20.04.08, 13:37
czuję się ... normalnie? jakbym był zdrowy? tak jakoś wróciło moje stanowcze ego i mam ochotę iśc pracować i dalej brnąć w ten świat...tegretol? karuleza już nie gna i z głośnikach muzyka wciąż już nie gra..zrobiłem wysiadkę z karulezi psychicznej
Obserwuj wątek
    • suchyxxx2 Re: samopoczucie 20.04.08, 13:54
      dobrego początki oby tak dalej:) a ja już sobie jakoś radę dam:)
      • stanislaw1954 Re: samopoczucie 20.04.08, 13:58
        suchyxxx2 napisał:

        > dobrego początki oby tak dalej:) a ja już sobie jakoś radę dam

        No świetnie; oby tak dalej ....zdrowiej nam chłopie:)))powodzenia.
    • bertrada Re: samopoczucie 20.04.08, 14:04
      > czuję się ... normalnie? jakbym był zdrowy? tak jakoś wróciło moje
      stanowcze eg
      > o i mam ochotę iśc pracować i dalej brnąć w ten świat...tegretol?

      Pewnie tergetol. To jakiś nowy lek? Pierwszy dobrze dobrany?
      Bo jak ta poprawa nie jest wynikiem leków, to można by pomyśleć, że
      zastosowałes się do porad pewnych forumowiczów i zacząłeś się modlić
      a przestałeś masturbować. ;P
      • suchyxxx2 Re: samopoczucie 20.04.08, 14:05
        to lek-w moim przypadku tylko to może mi pomóc;d z chadem nie ma żartów;p
      • funstein Re: samopoczucie 20.04.08, 14:14
        hehehehehehe

        modlitwa jest tylko dla tych szczegolnie ortodosyjnych,
        reszta moze spokojnie isc na piwo.
        • suchyxxx2 Re: samopoczucie 20.04.08, 14:14
          ale onanizuję się non stop a poprawa jest;)
          • funstein Re: samopoczucie 20.04.08, 14:33
            znaczy lek skutecznie znieczula Ci katowany mozg ;)
    • epifania_belzebuba Re: samopoczucie 20.04.08, 14:22
      jeszcze nie bylo leku po ktorym byc nie ozdrowial
      • suchyxxx2 Re: samopoczucie 20.04.08, 14:23
        jeszcze nie bylo leku po ktorym byc nie ozdrowial

        nooo matole...co jeszcze ciekawego dodasz?
        • suchyxxx2 Re: samopoczucie 20.04.08, 14:24
          jeszcze nie bylo leku po ktorym byc nie ozdrowial

          odp się odemnie-dla ciebie nie ma żadnych leków bo już masz zdupcony mózg
        • epifania_belzebuba Re: samopoczucie 20.04.08, 14:25
          wyjsc z depresji? to nic trudnego robilem to tysiace razy
          • suchyxxx2 Re: samopoczucie 20.04.08, 14:25
            epifania_belzebuba napisał:

            > wyjsc z depresji? to nic trudnego robilem to tysiace razy

            aż w końcu dostałeś borderlajna i schizy na amen
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka