Gość: byrcyn IP: *.ssp.dialog.net.pl 05.11.09, 11:51 Wiek XXI to czas Azji, - przyjmijmy to z "białą europejsko-amerykańską godnością" jako oczywistą oczywistość ;-). Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj