Dodaj do ulubionych

"Rząd zgody narodowej" na czele z Tuskiem?

27.09.06, 10:07
Nie nie nie i jeszcze raz nie!

To ten który korumpował Leppera kila dni temu? Ale tego nie nagrano
Obserwuj wątek
    • piwi77 Noc prawdy pogrzebała Prawo i Sprawiedliwość. 27.09.06, 10:08
      • kronopio77 Tzw. "IV RP" jest spalona, a kartofle ugotowane :) 27.09.06, 10:35
        I żadne płacze ani krzyki nie przekonają nas (społeczeństwo), że białe jest
        czarne, a czarne białe :))
        • czwrtk Rząd Zgody Narodowej bez PIS?! 27.09.06, 10:43
          Program:
          - Ręce precz od WSI
          - Likwidacja CBA w celu poszanowania polityków i ich majątków
          - ...
          • kronopio77 PiS idzie w zaparte - chcą drugich Węgier?? 27.09.06, 11:40
            Mogą je mieć...
            • fritz.fritz Tak, Wegier z 1956, kiedy wieszano kanalie 27.09.06, 13:16
              czerwone, komunistyczne.
              W Polsce tych kanli jest jeszcze duzo.

              Przy tym w Polsce wybor jest nieco wiekszy.

              herr Tusk i jego Pronniemiecka Organizacja PO sa rowniez tak samo
              niebezpieczenstwem dla Polski jak czerwoni faszysci zgromadzeni w SLD i tworza
              POLewicowy front.

              • trollskog Re: Tak, Wegier z 1956, kiedy wieszano kanalie 27.09.06, 14:13
                Tak, tak, ale zapomniales w swojej liscie o PiSie.
                Wszyscy politycy sa zli, tylko niektorzy dodatakowa sa chamscy
                i nieudolni, a takich nie chcemy.
                • hiob102 Tow. Jurek nie zwoła sejmu. Niech go naród... 27.09.06, 15:40
                  ...w tym wyręczy. Pod sejm! Precz z bandą pisowskich kłamców.
          • geralt9 Tusk z Lepperem bronia WSI 27.09.06, 11:46
            czwrtk napisał:

            > Program:
            > - Ręce precz od WSI
            > - Likwidacja CBA w celu poszanowania polityków i ich majątków
            > - ...

            Tak jest bo to rzad PO-SLD i Samoobrony w celu ratiowania sluzb! Juz wiemy po co
            spotkal sie Tusk z Lepperem - w celu ratowania WSI! Nocna zmiana 2
            • powiedz_to_koniowi propagandystom brakuje już zwykłych idiotyzmów 27.09.06, 12:02
              propagandystom brakuje już zwykłych idiotyzmów.
              sięgają już po idiotyzmy egzotyczne.
              • geralt9 Re: propagandystom brakuje już zwykłych idiotyzmó 27.09.06, 12:20
                powiedz_to_koniowi napisał:

                > propagandystom brakuje już zwykłych idiotyzmów.
                > sięgają już po idiotyzmy egzotyczne.

                O czym rozmwaial twoim zdaniem Tusk z Lepperem? Skad nagle poparcie SLD dla
                Tuska i tworzenie rzadu jednosci? I to wszytsko na 3 dni przed upadkiem WSI!
              • fritz.fritz Re: propagandystom brakuje już zwykłych idiotyzmó 27.09.06, 13:20
                powiedz_to_koniowi napisał:

                > propagandystom brakuje już zwykłych idiotyzmów.
                > sięgają już po idiotyzmy egzotyczne.

                Widze, ze po prostu jestes bardzo zle poinformowany.
                Przeciwko likwidacji struktur wojskowych byl herr Tusk w kampani prezydenckiej.

                W obronie tych struktur wystepowala rowniez partia herr Tusk, Proniemiecka
                Organizacja.
                Zarowno herr Tusk jak i PO sa olbrzymim niebezpieczenstwem, razem z SLD, dla
                bezpieczenstwa Polski.
                • k_r Re: propagandystom brakuje już zwykłych idiotyzmó 27.09.06, 13:24
                  cóz... dziwie sie że tak długo milczałes .. no ale rozumiem szok wywołany
                  zachowaniem twojej ukochanej formacji musiał być niezły ...

                  teraz próbujesz sie odgryżć na PO za ... no własnie za co?

                  Bo mi sie wydaje ze tylko leczysz swoją frustracje...
                  • rabl_srulek Zastanawiam sie czy w ogole widziales ten film? :) 27.09.06, 13:34
                    Przeciez to jest granda robiona po komuszemu, na chama przez TVN i Koszer Zeitung :) Beger wciska jaka
                    s ciemnote o stanowiskach a Lipinski odpowiada, ze nieda rady. I to tyle :))) Poza tem jak wg ciebie
                    dochodzilo do wszelkiego rodzaju koalicji wczesniej. Myslisz, ze nie bylo rozmow i handlu stolkami? Jak
                    wg ciebie powstala np PD, SDPL etc? Poczytaj troche zanim zaczniesz skandowac to co GW napisze.
                    • 3l337 Re: Zastanawiam sie czy w ogole widziales ten fil 27.09.06, 13:52
                      rabl_srulek napisał:

                      > Przeciez to jest granda robiona po komuszemu, na chama przez TVN i Koszer Zeitu
                      > ng :) Beger wciska jaka
                      > s ciemnote o stanowiskach a Lipinski odpowiada, ze nieda rady. I to tyle :))) P
                      > oza tem jak wg ciebie
                      > dochodzilo do wszelkiego rodzaju koalicji wczesniej. Myslisz, ze nie bylo rozmo
                      > w i handlu stolkami? Jak
                      > wg ciebie powstala np PD, SDPL etc? Poczytaj troche zanim zaczniesz skandowac t
                      > o co GW napisze.

                      chłopcze, poniżej fragmenty rozmowy:

                      AL: Czyli co? Sekretarz stanu w ministerstwie rolnictwa, tak?

                      RB: I to natychmiast.

                      AL: Wie pani, to żaden problem, bo my mamy mnóstwo wolnych stanowisk, znaczy
                      mnóstwo, to nie ma żadnego problemu z tym, a te pozostałe osoby?

                      kolejny:

                      AL: Jak ma to wyglądać?

                      RB: Dwa wysokie miejsca, z tego mogę dać jedno nazwisko Beger. To mówiłam, to
                      mówiłam...

                      AL: No dobra, to w takim razie...

                      RB: Z tym, że ja zaznaczyłam, chcę to od państwa na piśmie, i mówiłam i Wojtkowi
                      (Mojzesowiczowi - red.) i pozostałym osobom, które się ze mną kontaktowały, że
                      chcę podpis...

                      AL: No wie pani, nie wiem czy to jest możliwe, bo my możemy się umówić...

                      RB: ...że chcę podpis pana premiera, dla mnie to on jest autorytetem

                      AL: Ale możemy się umówić, bo wie pani to...

                      RB: Gramy o dużą stawkę.

                      AL: Ale wie pani, sądzę, że premier jako premier może pani zagwarantować to, że
                      pani dostanie nominację na sekretarza stanu, no to jest możemy się umówić, że
                      pani jest sekretarzem stanu, może mi pani wierzyć, nie wierzyć, ale załóżmy, ze
                      mi pani wierzy, sekretarz stanu to nie ma problemu.


                      to tylko fragment o stanowiskach (było jeszcze o sejmiku wojewódzkim - 2 wysokie
                      stanowiska), dodatkowo opłacenie weksli z publicznych pieniędzy, poza tym
                      obietnice "załatwienia" spraw sądopwych - CZY TY JESTEŚ ŚLEPY ?????!!!!
                      • geralt9 Re: Zastanawiam sie czy w ogole widziales ten fil 27.09.06, 14:24

                        > chłopcze, poniżej fragmenty rozmowy:

                        Nie podales pelnmej tresci, w kolejnej rozmowie powiedziano Beger ze nic nie
                        dostanie. Brales kiedys udzial w negocjacjach? Nie krzyczy sie na pierwszym
                        spotkaniu ze nic nie dostanie tylko sie wysluchuje i robi dobre wrzazenie.
                        Przytocz zapis stenogramu z drugiej rozmowy gdy okazuje sie ze NIC NIE DOSTAŁA
                        BEGER!!!
                        • 3l337 Re: Zastanawiam sie czy w ogole widziales ten fil 27.09.06, 14:44
                          geralt9 napisał:
                          >
                          > Nie podales pelnmej tresci, w kolejnej rozmowie powiedziano Beger ze nic nie
                          > dostanie. Brales kiedys udzial w negocjacjach? Nie krzyczy sie na pierwszym
                          > spotkaniu ze nic nie dostanie tylko sie wysluchuje i robi dobre wrzazenie.
                          > Przytocz zapis stenogramu z drugiej rozmowy gdy okazuje sie ze NIC NIE DOSTAŁA
                          > BEGER!!!

                          przytoczyłem fragmenty rozmowy, która się odbyła
                          rozmowy korupcyjnej, nazywasz korupcję negocjacją?
                          padły tam konkretne propozycje
                          powtórzę: opłacenie weksli z publicznych pieniędzy, "pomoc" w rozwiązaniu
                          problemów z wymiarem sprawiedliwości, stanowiska w rządzie i sejmikach wojewódzkich

                          szum dotyczy TEJ rozmowy, skup się troszkę
                          gdybym okradł staruszkę na ulicy, a później spotkał ją znowu i oddał jej
                          wszystko, to nie znaczy, że nie dopuściłem się przestępstwa, czyż nie?

                          ps. w negocjacjach nigdy nie uczestniczyłem, jestem skromnym programistą, nie
                          handlarzem
                          • geralt9 Re: Zastanawiam sie czy w ogole widziales ten fil 27.09.06, 15:03
                            3l337 napisał:

                            >
                            > przytoczyłem fragmenty rozmowy, która się odbyła
                            > rozmowy korupcyjnej, nazywasz korupcję negocjacją?

                            To byly negocjacje nie korupcja, potrafie je odroznic

                            > padły tam konkretne propozycje
                            > powtórzę: opłacenie weksli z publicznych pieniędzy,
                            Lipiński kombinował, by znaleźć pieniądze na czas rozwiązania procesowego, a nie
                            w ogóle.

                            "pomoc" w rozwiązaniu
                            > problemów z wymiarem sprawiedliwości,
                            O Ziobrze wspomniał jedynie w kontekście konsultowania się z nim (podkreślał
                            kilka razy, że na paragrafach się nie zna), zasięgnięcia porady i opinii,
                            natomiast nie było słowa, ani nawet cienia sugestii, że towarzysz minister
                            niesprawiedliwości "coś" z tym zrobi w ramach kompetencji służbowych

                            stanowiska w rządzie i sejmikach wojewódz
                            > kich
                            To sa normalne negocjacje, zwasze w chcwili gdy zawiazuje sie koalicja dzieli
                            sie stanowiska, chyba nie zaprzeczysz. Nikt ich nie sprzedawal za pieniadze.

                            > szum dotyczy TEJ rozmowy, skup się troszkę
                            > gdybym okradł staruszkę na ulicy, a później spotkał ją znowu i oddał jej
                            > wszystko, to nie znaczy, że nie dopuściłem się przestępstwa, czyż nie?

                            Nie, skonsultowal wszystko (bo pierwsza rozmowe prowadzil sam bez nikogo z PiSu)
                            i po konsultacjach powiedzila ze to niemozliwe i tyle.
                            >
                            > ps. w negocjacjach nigdy nie uczestniczyłem, jestem skromnym programistą, nie
                            > handlarzem

                            Ja nie jestem handlarzem ale uczestniczylem i polecam poczytac troche o
                            negocjacjach, czasami bywaja naprawde twarde.
      • momy do emenefixa. 27.09.06, 10:38
        Zgodnie z zasadą, że skoro dowodów na negocjacje Tusk-Lepper) nie ma, to znaczy,
        że zostały zniszczone. W przeciwieństwie do sytuacji, gdy dowody są - bo wtedy
        to onacza, że ich nie ma.
        • frant3 Re: do emenefixa. 27.09.06, 10:45
          Dowody są, a PiS nadal będzie wmawiał ludziom jaki to jest prawy i sprawiedliwy. Koń by się uśmiał z ich "prawości".

          --
          Frant - humor, satyra, krytyka
        • emenefix Jeśli Polacy ulegną tej prowokacji to są idiotami 27.09.06, 10:49
          No serio. NA całym świecie w kazdym rządzie zabiega sie o wiekszość. LUDZIE TO
          NIE JEST KORUPCJA! Mam nadzieje, że część ludzi myśli i zrozumie o co tu
          naprawdę chodzi. MIejmy nadzieje, że komisja śledcza wyjaśni szantaże wekslami,
          prowokacje sejome i kumoterstwo opozycji z WSI.
          • helmut.berlin Polacy juz raz ulegli prowokacji 27.09.06, 11:07
            teraz udowodnia, ze nie sa "idiotami"... nie trac czasu i energii czlowieku. PIS
            mial szanse, ktorej nie potrafil wykorzystac. Powodem byl po prostu brak
            inteligencji, nic wiecej nic mniej. Swiat jest taki jaki jest, mozna duzo
            zmienic, ale jak ktos "swiata nie zna" to nic nie osiagnie.
          • ziuta111 Re: Jeśli Polacy ulegną tej prowokacji to są idio 27.09.06, 11:08
            Emenefix poziomem intelektualnym dorównuje joli z dywit.
            I podobnie jak jego idol nie da się przekonać, że "białe jest białe a czerne
            czarne"!!!
          • k_r Re: Jeśli Polacy ulegną tej prowokacji to są idio 27.09.06, 13:21
            nie oczywiście że nie jest to korupcja ... proponowanie że pokryje sie wartość
            weksli z pieniedzy Sejmowych nie jest korupcją ... twierdzenie ze nie ma sie
            czym przejmować w zwiazku z wyrokami sądowymi ..że sie tym zajma też nie jest
            korupcją... i tu nie ma sie czym zajmowac...

            ale już twierdzenie że jak Tusk z Lepperem sie spotkali ..o tu trzeba sprawę
            naświetlić bo to na pewno korupcja ( wszkże nie ma dowodów ale te jak wiadomo
            można szybko zniszczyć)

            ... brak mi słów aby określić twój poziom intelektuyalny ...
            K_R
            • gamon0 Re: Jeśli Polacy ulegną tej prowokacji to są idio 27.09.06, 13:28
              A jeśli ktoś obieca gruszki na wierzbie - czy to też będzie
              propozycja korupcyjna? :)))
          • ted-47 Re: Jeśli Polacy ulegną tej prowokacji to są idiot 27.09.06, 14:06
            emenefix napisał:
            > No serio.NA całym świecie w kazdym rządzie zabiega sie o wiekszość. LUDZIE TO
            > NIE JEST KORUPCJA! Mam nadzieje, że część ludzi myśli i zrozumie o co tu
            > naprawdę chodzi.MIejmy nadzieje, że komisja śledcza wyjaśni szantaże wekslami,
            > prowokacje sejmowe i kumoterstwo opozycji z WSI.
            Oczywiście, że to nie jest korupcja. Jest to natomiast szantaż SO i PO
            powiązanych z WSI.
      • rabl_srulek Dziekuje - UW juz mielismy 27.09.06, 10:43
        Rzady "lewicy laickiej" (zwanej popularnie zydokomuna") juz przerabialismy. Nie przepadam za
        Kaczorami, ale wszystko lepsze od tego co mielismy przez 17 lat - a w szerszej perspektywie przez 60
        lat.
        • adas313 Re: Dziekuje - UW juz mielismy 27.09.06, 10:46
          Kaczorów też miałeś, tyle że nazywali się PC, a potem AWS.

          To właśnie AWS zamiast Leppera zamknąć z nim rozmawiała.
          A UW o to się bardzo burzyła.
          • rabl_srulek Re: Dziekuje - UW juz mielismy 27.09.06, 11:13
            Przede wszystkim mielismy komune w roznych odmianach przez prawie 60 lat, wlacznie z kuroniowa
            kamanda "lewicy laickiej" a Kaczorow mamy przez 10 miesiecy. Co zas dotyczy filmu z Miss Piggy w roli
            glownej to wynika z niego, ze Begerowa dopytuje sie o rozne rzeczy a nei to, ze Lipinski cokolwiek
            proponuje. GW poraz kolejny wykazuje sie tworczym stosunkiem do prawdy.

            wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/4,68466,,,,3646343.html
            • 3l337 Re: Dziekuje - UW juz mielismy 27.09.06, 13:46
              rabl_srulek napisał:
              (...)
              > glownej to wynika z niego, ze Begerowa dopytuje sie o rozne rzeczy a nei to, ze
              > Lipinski cokolwiek
              > proponuje. GW poraz kolejny wykazuje sie tworczym stosunkiem do prawdy.

              ciekawe, dlaczego inne media widzą w tym dokładnie to samo, co widzi GW?
              poczytaj trochę RZ, Dziennik, poczytaj portale (wiem wiem - zaraz podasz kilka
              tytułów związanych z obecnie panującymi [hehe - już niedługo], za granicą
              komentarze też są raczej jednoznaczne - wg. Ciebie wszystkim już odbiło i
              zaczynają tworzyć swoją wersję prawdy? Czy obiecywanie "załatwienia" spraw
              sądowych, opłacenia weksli z publicznych (sic!) pieniędzy, propozycje objęcia
              lukratywnych stanowisk nie jest korupcją? Czy to normalne zachowanie? A jeśli
              tak, to czy korupcja jest normą w demokracji?
    • util PiS - nie prowokujcie obywateli, czas na dymisję!! 27.09.06, 10:09
      Panie Kaczyński, Warszawiacy wiedzą gdzie jest kancelaria prezesa Rady
      Ministów, wiedzą, gdzie jest siedziba PiS - życzy Pan sobie posłuchać co mają
      do powiedzenia rządzącym twarzą w twarz?

      Dymisja rządu!!!
      • tadeusz_ja Re: PiS - nie prowokujcie obywateli, czas na dymi 27.09.06, 10:14
        Wybieramy sie tam
        • niestaly_czytelnik Też tam będę. 27.09.06, 10:53
          tadeusz_ja napisał:

          > Wybieramy sie tam

          Też się wybieram do Warszawy - a mam ponad 350 km. Jak się będziesz napraszał
          to dostaniesz małe bum-bum (mimo iż jestem duży, zawsze jestem gotów do słownej
          polemiki, jednak czasami lepiej dyskutować językiem przeciwnika).
          • util Re: Też tam będę. 27.09.06, 11:55
            niestaly_czytelnik napisał:

            > tadeusz_ja napisał:
            >
            > Też się wybieram do Warszawy - a mam ponad 350 km. Jak się będziesz napraszał
            > to dostaniesz małe bum-bum (mimo iż jestem duży, zawsze jestem gotów do
            > słownej polemiki, jednak czasami lepiej dyskutować językiem przeciwnika).

            A gdzie on wspominał o bum-bum?! Chcemy wykrzyczec PiS swoje argumenty, bum-
            bum, co znamienne, to twój pomysł

            A propos twojej gotowosci do polemiki: jak skomentujesz materiał TVN? Co twoje
            zdolnosci polemiczne każą odpowiedzieć? Zwyczajowe rozmowy prowadzone przez PiS
            czy może dzieło komunistów i byłych SBków?

            Zapraszamy do Warszawy.
            • rabl_srulek Zastanawiam sie czy w ogole widziales ten film? :) 27.09.06, 13:33
              Przeciez to jest granda robiona po komuszemu, na chama przez TVN i Koszer Zeitung :) Beger wciska jaka
              s ciemnote o stanowiskach a Lipinski odpowiada, ze nieda rady. I to tyle :))) Poza tem jak wg ciebie
              dochodzilo do wszelkiego rodzaju koalicji wczesniej. Myslisz, ze nie bylo rozmow i handlu stolkami? Jak
              wg ciebie powstala np PD, SDPL etc? Poczytaj troche zanim zaczniesz skandowac to co GW napisze.
    • ojciec_rereredaktor PO żebrało o stanowiska rok temu. Też korupcja? 27.09.06, 10:09
      hmm? Komorowski walczył o marszałka. W zamian za poparcie. Tez korupcja?
      • util Mieszasz porządki. 27.09.06, 10:12
        Alboś głupi, albo nieuczciwy.
        Tak trudno napisać kilka słów prawdy?
      • adas313 Re: PO żebrało o stanowiska rok temu. Też korupcj 27.09.06, 10:26
        Rozmowy o koalicji zawsze się wiążą z podziałem stanowisk, czyli kompetencji
        oraz odpowiedzialności. Do tego zawsze wiążą się z jakimiś dyskusjami
        merytorycznymi.

        Tu nie było programu. Dobro kraju? Kompetencje? Gdzie tam. Ważne jest 5
        mandatów, które da dryfującemu i nieudolnemu rządowi "imponującą" większość
        kilku głosów.

      • momy o ile pamiętam sęk w tym, że odmówiła żebrania 27.09.06, 10:43
        I dlatego podpadła jaśnie panującym
      • k_r Re: PO żebrało o stanowiska rok temu. Też korupcj 27.09.06, 13:25
        cóż można i tak ... podstwowoe fakty i wartości ci sie mieszają ...
        podporo moralna IVRP
    • to.tomek Rząd zgody narodowej ? padne ze smiechu 27.09.06, 10:10
      to bylby dopiero festiwal hipokryzji. PSL ktory za swoich rzadwo byl opetany
      chwytaniem stanowisk i apanazy, SLD ktore.. juz nie pamietacie sprawy Rywina..?
      PO, ktore po przegranych wyborach z rozbrajajaca szczeroscia chcialo dla siebie
      wiekszosc stanowisk w rzadzie..? to obled.

      swoja droga mozna bylo sie tego spodziewac. podobnie zalatwiono olszewskiego.
      • dona.a Re: Rząd zgody narodowej ? padne ze smiechu 27.09.06, 10:20
        dokładnie tak, nic dodać nic ująć
      • anvill Re: Rząd zgody narodowej ? padne ze smiechu 27.09.06, 10:36
        Podział stanowisk na etapie tworzenia koalicji nikogo nie dziwi bo to normalna
        praktyka z uwagi na to że każdy chce w jak największym stopniu realizować
        program. Inną sprawą jest załatwianie stanowisk dla rodziny pani Beger oraz
        spłacanie pieniędzmi podatników za weksle Leppera. Drogi to.tomku pamiętamy
        afere Rywina doskonale tyle że to co się stało to druga afera Rywina - do kogo
        polacy mają mieć teraz zaufanie? Kaczyńscy swoje frazesy o moralności i
        naprawie Rzeczpospolitej mogą sobie w kupry schować. Rządy SLD wiemy jak
        wyglądały. Boje się że polska polityka jest tak przeżarta korupcją że nie ma
        się co łudzić że przyjdą ci czy inni i coś zmienią. Więc co teraz? Ja myśle że
        należy się pogodzić z korupcją i przynajmniej głosować na tych którzy są
        skuteczni (niezależnie od tego czy kradną czy nie) PiS do tych skutecznych na
        pewno nie należy - pokazało to nam kilka miesięcy nieudolnych, skorumpowanych
        rządów Kaczyńskich.
        • to.tomek Re: Rząd zgody narodowej ? padne ze smiechu 27.09.06, 11:29
          niestety, moim zdaniem masz racje. w polityce czesto wiele brudu. zreszta nie
          tylko u nas - spojrz na uk (afera z finansowaniem labour), wlochy, czy (to juz
          pojscie na latwizne) wegry.. na ile to cecha polityki jako takiej a na ile
          wzmocniony obraz naszych spoleczenstw - sprawa dyskusji.

          podzial stanowisk - to sprawa jasna i oczywista. polityke mozna realizowac
          tylko przez posiadanie wladzy, a ta realizuje sie przez przerozne kompetencje
          zwiazane ze stanowiskami. nic w tym zlego.

          ale placenie z pieniedzy podatnikow czy stanowiska dla rodziny - to absolutnie
          niedopuszczalne. to powazny cios dla pisu. zobaczymy czy z tego wybrna.
      • japolak Rywin a Berger 27.09.06, 10:37
        Dobrze, że przypominasz Rywina. Prywatny producent idzie do redaktora i przy
        alkoholu targuje się, iż jeśli Agora kupi Polsat, to chciałby zostać prezesem
        tej tv. By podbic swoją cenę, po którejś "lufie" zaczyna się chwalić, iż może
        pomóc, by nowa ustawa nie blokowała koncentracji mediów (gdzie Agora obok GW ma
        ileś innych pism, kontroluje kilkadziesiąt stacji radiowych i ma ochote na
        największą tv prywatną). Nawiasem mówiąc tą ustawę przygotowywano w związku z
        faktem, iż zagraniczne koncerny miały uzyskać takie same prawa jak krajowe...
        Minister - szef gabitetu politycznego premiera i drugi minister, też "osobisty"
        minister Kaczyńskiego nawet nie moga tłumaczyć się jak Rywin - "uchlałem się..."
        I oni mówią, że prywatnie odwiedzali Beger? Bo ku..ki ma w oczach?
        Kaligula zrobił senatorem swojego konia. Ministrowie z partii żartobliwie
        zwanej "Prawo i Sprawiedliwość", by zachować swoje stołki i swego wielkiego
        małego szefa radośnie oswiadczają, iż wiceministrem może zostać pani tylko z
        maturą, ale lubiąca seks jak koń owies...
        Gwarantując etaty, funkcje krewnym i znajomym Beger. Żeby było śmieszniej, z
        list "niezależnego" polityka Giertycha
        No i Beger zrobiła z partii kaczek wałachy (wałach, to taki koń grzeczniejszy,
        bo mu jaja wycieli)
        Ja tylko żałuję, iż ostatniej nocy nie miałem ukrytej kamery u Kaczyńskiego i
        jego gwardzistów. To musiały być jaja ! Chińczycy uwielbiają "tysiącletnie
        jaja" - też kacze, też śmierdzące...
        Ale bez jaj - bo jeszcze kaczyści stan wyjatkowy wprowadzą !
        • to.tomek Re: Rywin a Berger 27.09.06, 11:39
          no.. to niezupelnie tak, ze rywin sam sobie wszytko w pijanym upojeniu
          wymyslil. pamiec widac masz wybiorcza. jak widac za tym wszystkim stala glebsza
          intryga i naprawde grupa trzymajaca wladze.

          dla pisu to powazny cios. zwroc uwage tylko, ze do nie dawano pani berger tego
          wszystkiego co chciala, ze byly granice. moze na uzytek kogos tak jak ona
          ograniczonego sformulowano ta odmowe kilkoma eufemizmami czy skrotami
          myslowymi. lipinski byl jednak przez kogos mitygowany. wiem, ze do moralnosci
          temu daleko, ale byc moze nie jest z tym naszym panstwem jeszcze tak zle.
    • makbrajd Tymczasowy Rząd Jedności Narodowej 27.09.06, 10:11
      ale to juz było...
    • dziadek_z_wermachtu Niemcy mieszają w Polsce: Beger, Lepper, Tusk 27.09.06, 10:13
      Polacy !!!! czy my damy Niemcom rządzić w naszym kraju ????
      • tadeusz_ja Re: Niemcy mieszają w Polsce: Beger, Lepper, Tusk 27.09.06, 10:15
        Poszol won!!!
        • uchachany Dopiero co te "Niemce" Beger i Lepper to były najl 27.09.06, 10:25
      • gazeciarz32 Re: Niemcy mieszają w Polsce: Beger, Lepper, Tusk 27.09.06, 10:18
        > Polacy !!!! czy my damy Niemcom rządzić w naszym kraju ????

        a poza tym u ciebie wszyscy zdrowi?
      • bartolomeo_prignano Re: Niemcy mieszają w Polsce: Beger, Lepper, Tusk 27.09.06, 10:20
        ...synek, powiem ci jedno ...s*p*i*e*p*r*z*a*j dziadu!!!!!!!!!!!!!!! ...czas
        twoich idoli, zwanych kaczymi PiSdami właśnie się skończył ...trzeba więc
        skrócić agonię IV Rzeszpostpolitej...
        • tadeusz_ja Koniec śmierdzącego pisuaru!!!!!!!!!!!!!!! 27.09.06, 10:22
          Nareszcie!
      • uchachany Dopiero co te "Niemcy" Begr i Lepper byli najlepsi 27.09.06, 10:30
        koalicjanci i przyjaciele i wspórządzili, a teraz już "Niemce" ?! Dziadek - ale
        ci się pierdzieli po kopułą! Alzheimer, skleroza i otępienie starcze
        jednocześnie...

        dziadek_z_wermachtu napisał:

        > Polacy !!!! czy my damy Niemcom rządzić w naszym kraju ????
      • adas313 Re: Niemcy mieszają w Polsce: Beger, Lepper, Tusk 27.09.06, 10:31
        > Polacy !!!! czy my damy Niemcom rządzić w naszym kraju ????

        Jakim Niemcom?

        Swoją drogą Lepper, Beger to takie trochę mało polskie nazwiska.
      • zgodnik1 dziadek_ z.. SB-cki prowokator na forum !!! 27.09.06, 10:36
        won do chlewu !
      • helmut.berlin Re: Niemcy mieszają w Polsce: Beger, Lepper, Tusk 27.09.06, 10:39
        Jedynym faktem jest to, ze antyniemiecka kampania Kaczynskich, nie "mieszanie"
        Niemcow, przyczynila sie do ich upadku. Mowienie o "mieszaniu" sie Niemcow to
        kompletna bzdura, mam nadzieje, ze kolejne rzady beda bardziej realistyczne w
        polityce dotyczacej naszych sasiadow.

        Zainteresowanym, polecam bardzo rzeczowy wywiad Newsweeka (17.9) z Alexandrem
        Rahrem, doradca kanclerzy niemieckich.

        Oskarzanie Polakow i patriotow takich jak Tusk, Begerowa (kto jeszcze) o
        niemieckosc dowodzi oderwania od rzeczywistosci.
        • adas313 Re: Niemcy mieszają w Polsce: Beger, Lepper, Tusk 27.09.06, 10:55
          Begerowa patriotką?

          No tutaj to trochę przeszarżowałeś ;o).
          • australopitecus Re: Niemcy mieszają w Polsce: Beger, Lepper, Tusk 27.09.06, 11:27
            adas313 napisał:

            > Begerowa patriotką?
            >
            > No tutaj to trochę przeszarżowałeś ;o).
            Trudno ocenic czym sie kierowala to co zrobila jest bardzo dobre dla Polski.
            • adas313 Re: Niemcy mieszają w Polsce: Beger, Lepper, Tusk 27.09.06, 11:33
              > to co zrobila jest bardzo dobre dla Polski.

              Niewąpliwię.

              Ale tu raczej wietrzę grę SamooBrony obliczoną na rozwalenie/osłabienie PiSu.
              Lepper zresztą to robi od paru tygodni.
        • matkajoanna Tusk - patriota niemiecko-kaszubski 27.09.06, 11:08
          ............
        • australopitecus Re: Niemcy mieszają w Polsce: Beger, Lepper, Tusk 27.09.06, 11:21
          Dokladnie tak. Nie istnieje genotyp Polaka, Niemca czy nawet Slowianina. W
          Polsce zyja ludzie majacy niemcko brzmiace nazwiska i bedacy Polakami, a w
          Niemczech zyja ludzie ktorych nazwiska sa bardzo swojskie dla nas, a oni
          uwazaja sie za 100% Niemcow. Czesc Polakow to dziwni ludzie wystarczy dla nich,
          ze ktos wyrasta ponad przecietnosc i od razu ma przypisany zydowski rodowod.
          Trudno tez uwierzyc, ze w kraju takim jak Polska, w kraju z takimi
          doswiadczeniami niejaki Kurski z taka latwoscia "sprzedal" ludziom historie
          dziadka Niemca. Przykro mi, ze bylo to mozliwe w Polsce, wszedzie poza nia,
          nieszczesny dziadek bylby bohaterem.
    • michalo8 szykuje się nocna zmiana bis. 27.09.06, 10:16
    • dziadek_z_wermachtu Herr Tuske liebst du Beger ? 27.09.06, 10:20
      Anreas Lepper argert sich !!!!
      • bartolomeo_prignano Re: Herr Tuske liebst du Beger ? 27.09.06, 10:21
        ...i pamiętaj, jak będziesz jakiejś roboty szukał to wpisz sobie w CV "jestem
        kompletnym idiotą"...
        • adas313 Re: Herr Tuske liebst du Beger ? 27.09.06, 10:27
          > ...i pamiętaj, jak będziesz jakiejś roboty szukał

          Sądzę, że mu to nie grozi,.
          • bartolomeo_prignano Re: Herr Tuske liebst du Beger ? 27.09.06, 10:30
            ...oj, grozi mu, grozi ...zaraz po wykopkach będzie sobie musiał roboty poszukać...
          • helmut.berlin Re: Herr Tuske liebst du Beger ? 27.09.06, 10:44
            sam sie przyznal, ze spod dworca ZOO wygonili go
    • adas313 No, no, no. 27.09.06, 10:20
      Żadnego "rządu zgody" z SamooBroną nie będzie.
    • yanuss "Rząd zgody narodowej" na czele z Tuskiem? 27.09.06, 10:25
      Czekali w Sejmie bo wiedzieli co sluzby nagraly. Swietoszki z SLD i PO dobrze
      wiedza, ze tak sie rozmawialo i rozmawia o koalicjach. Ci, ktorzy zmieniali
      partie jak wiatr powial udaja swiecie oburzonych. Niestety, sluzby nie chca
      pozwolic by je rozwiazywano. Utworzenie CBA tez boli. Sam Tusk wie jak przegral
      koalicje. chcial miec nadzor nad sluzbami. Taka to jest zabawa. Niech PiS walczy
      z ta hydra, ktora dalej rzadzi zza plecow tych, pozal sie Boze, "polytykow" z
      SLD i PO.
    • pw2221 rząd obrony aferałów i liberałów ! raczej he, he 27.09.06, 10:26
      ... chcielibyście kolejnej "nocnej zmiany" co ???
      • uriel.blog.pl Re: rząd obrony aferałów i liberałów ! raczej he, 27.09.06, 11:35
        Taki rząd już mamy, chroni aferałów od Telegrafu i SKOK-ów, tudzież mafii paliwowej.

        ---
        milion idiotów nie może się mylić
    • junkier Zgody na co? Na powrot kreatur z III RP i rozdawan 27.09.06, 10:28
      Zgody na co? Na powrot kreatur z III RP i rozdawanie kart przez czerwone i
      rozowe hieny? Na to zgody nie ma i nie bedzie!

      A Tusk niech nie slucha "rad" od Wyorczej takich jak dzis z drugiej strony tego
      szmatlawca jesli nie chce znalezc sie na politycznym aucie.

      Lansowany przez Wybiorcza sojusz PO z zielonymi, trockistami, homosiami,
      lesbami, anarchistami, kosmopolitami i innymi "postapowcami", no po prostu
      polityczny projekt dekady, haha!
      • adas313 Re: Zgody na co? Na powrot kreatur z III RP i roz 27.09.06, 10:33
        Hahaha, różowe hieny? Te z KOR?
        Typu Kaczyński i Borusewicz?

        Kreatury IIIRP? Spadkobiercy ZChN i AWS, które tę IIIRP skompromitowały nie
        mniej niż SL-DUP?

        Dobre junkier, napisz coś jeszcze!
        • junkier Re: Zgody na co? Na powrot kreatur z III RP i roz 27.09.06, 11:00
          Nie odkrecaj kota ogonem. AWS to nie byla zadna prawica tylko zwyczajna
          zwiazkowa zbieranina. Paru uczciwych ludzi po prostu tam nabrano. Natomiast nie
          zaprzeczam, ze gdy slysze Buzka jak wyglasza w Zetce peany na czesc
          dzialalnosci Kuronia to jestem przekonany na 100% ze dzialalnosc tego Pana w
          charakterze "prawicowca" byla jakas jedna, koszmarna pomylka.
      • zgodnik1 junkier.. ty bolszewicki debilu! 27.09.06, 10:34
        Kaczyńscy, to najgorsze zło dla Polski!..są gorsi niz komuch...
        • rabl_srulek Stary, marnujesz sie - zaloz kabaret :)))))))))))) 27.09.06, 11:29
      • tadeusz_ja Re: Zgody na co? Na powrot kreatur z III RP i roz 27.09.06, 10:34
        Jest już po was faszystowskie kreatury!
        • dziadek_z_wermachtu Re: Zgody na co? Na powrot kreatur z III RP i roz 27.09.06, 10:40
          Jest już po was pedalskie kreatury z PO !
          • adas313 Re: Zgody na co? Na powrot kreatur z III RP i roz 27.09.06, 10:45
            Hahaha...

            Zapluj się biedaku, zapluj.

          • momy Re: Zgody na co? Na powrot kreatur z III RP i roz 27.09.06, 10:46
            a z którym to posłem z PO miałeś dziadku aż tak intymne kontakty?
          • anvill Re: Zgody na co? Na powrot kreatur z III RP i roz 27.09.06, 10:47
            A ja słyszałem jak Lech Kaczyński mówił w że to w jego partii są pedały i
            dlatego nie dyskryminuje osób tej orientacji.... :)
          • helmut.berlin PIS pada i zaraz nowe nicki? 27.09.06, 10:55
            po co tak marnowac energie? przeciez PISiory zawsze mialy zasadnicze problemy z
            hightech i internetem
      • anvill Re: Zgody na co? Na powrot kreatur z III RP i roz 27.09.06, 10:42
        Junkrze opanuj się bo Twoje PiSowskie skurcze agonalne są wręcz niesmaczne...
        • junkier Re: Zgody na co? Na powrot kreatur z III RP i roz 27.09.06, 10:58
          Facet, rzad PiS bedzie trwal bo pomimo szczucia przez rozne Wybiorcze i TVNy ma
          spore poparcie spoleczne i mandat do przeprowadzania niezbednych zmian.
          • helmut.berlin nie tylko nie ma poparcia spolecznego 27.09.06, 11:13
            nie ma tez zadnej wiekszosci w sejmie
      • helmut.berlin a ty jeszcze nie zaskoczyles? 27.09.06, 10:50
        powinienes kontynuowac przerwana terapie, czas najwyzszy
    • krzysztof3 Jako prawdziwy liberał - moje 3XNIE. 27.09.06, 10:30
      i nigdy więcej na tego typa nie bedę głosował.
    • gazeta_klamie Nagonka ubecji i GW na Polskę trwa 27.09.06, 10:30
      a niech cimoszą, bdą nowe wybory i wygra PO 30% przed PiS 28% i Samoobroną 11%,
      ciekawe jaką stworzy większość?
      • tadeusz_ja Re: Nagonka ubecji i GW na Polskę trwa 27.09.06, 10:33
        Jest po was pisuary faszystowskie!
        • zgodnik1 bolszewicy z PISokomuny!!!.. won do chlewu! 27.09.06, 10:38
          to forum dla ludzi !
      • util PiS jak dostanie 15% to powinno być szczęśliwe. 27.09.06, 10:37
        Za 2 miesiące nie bedzie rządu PiS. Nigdy już nie będzie. Bajka się skończyła,
        face the truth. Looooooosers!!!

        Układ zwyciężył!!! :]
    • tadeusz_ja pawelm20 27.09.06, 10:32
      Zostały wam Pisuarze tylko obelgi?
      • pawelm20 Re: pawelm20 27.09.06, 10:47
        tadeusz_ja napisał:

        > Zostały wam Pisuarze tylko obelgi?

        Nie tadziu, to prawda ty nazistowska parówo.
        • tadeusz_ja Re: pawelm20 Zaplacisz za obelgi,wiem skąd klikasz 27.09.06, 10:50
          Zobaczysz!
          • pawelm20 Re: pawelm20 Zaplacisz za obelgi,wiem skąd klikas 27.09.06, 10:52
            tadeusz_ja napisał:

            > Zobaczysz!

            Buaaaaaaaaaaa debilu.
            • tadeusz_ja Re: pawelm20 Zaplacisz za obelgi,wiem skąd klikas 27.09.06, 10:55
              Skopiowalem już wszystkie Twoje posty .Do zobaczenia w sądzie!
              • helmut.berlin Re: pawelm20 Zaplacisz za obelgi,wiem skąd klikas 27.09.06, 11:09
                nie denerwuj sie takimi debilami malolatami, szkoda czasu
                • pawelm20 Re: pawelm20 Zaplacisz za obelgi,wiem skąd klikas 27.09.06, 11:22
                  helmut.berlin napisał:

                  > nie denerwuj sie takimi debilami malolatami, szkoda czasu

                  Masz rację. Dam sobie spokój z tym debilem.
              • pawelm20 Re: pawelm20 Zaplacisz za obelgi,wiem skąd klikas 27.09.06, 11:21
                tadeusz_ja napisał:

                > Skopiowalem już wszystkie Twoje posty .Do zobaczenia w sądzie!

                nie mogę się już doczekać tadziu, werterze.
          • platos Re: pawelm20 Zaplacisz za obelgi,wiem skąd klikas 27.09.06, 14:12
            tadeusz wajchę przełóż!!!
            strachy na lachy - śmieszny jesteś tadeuszku, ty zaślepiony nienawiścią kmiocie
    • marek_solon PSL - wszędzie, z każdym, zawsze 27.09.06, 10:40
      taka to partia... coż, obrotowa....

      --------------------------------------->

      politykazzaklawiatury.blox.pl
    • momy Nocna zmiana bis 27.09.06, 10:41
      Tak działa rykoszet. Tym razem na szczęscie Kurski nic nie wskóra i nie
      zmanipuluje, bo jego ociekające prawdą wiekuistą rączki nie dorwą się do
      oryginalnych zapisów.
    • helmut.berlin Re: Koniec śmierdzącego pisuaru!!!!!!!!!!!!!!! 27.09.06, 10:42
      widac, ze masz duze doswiadczenie w tych sprawach. Ty jak tam wystepujesz, jako
      "polski student"?
    • dziadek_z_wermachtu Warum der Tuske mochte mit Beger spass haben ? 27.09.06, 10:46
      Andreas Lepper wird argern sich !!!
      • tadeusz_ja Der Idiot aus denPis an den "dziadek_z_wermachtu" 27.09.06, 10:48
        Verstanden?
        • pawelm20 Re: Der Idiot aus denPis an den "dziadek_z_wermac 27.09.06, 10:50
          tadeusz_ja napisał:

          > Verstanden?

          Ty debilu - ani po ppolsku, ani po niemiecku. Tylko odbytem myślisz?
          • tadeusz_ja Re: Der Idiot aus denPis an den "dziadek_z_wermac 27.09.06, 10:52
            Powiedzialem,sprawa w sądzie Pisuarczyku!
          • helmut.berlin Re: Der Idiot aus denPis an den "dziadek_z_wermac 27.09.06, 10:58
            odbytem to ty, przeciez sam wspominales o milych czasach z okolic dworca ZOO.
            Chociaz nie jest to najlepsze miejsce do nauki niemieckiego...
        • 1zorro Re: Der Idiot aus denPis an den "dziadek_z_wermac 27.09.06, 10:58
          ty poliglota, przejdz lepiej na polski to cie moze ktos zrozumie!
      • 1zorro Re: Warum der Tuske mochte mit Beger spass haben 27.09.06, 10:56
        chlopie, naucz sie najpierw pisac po niemiecku a potem zabieraj glos! Pisz
        lepiej po polsku, moze ci cos madrzejszego wyjdzie...
      • helmut.berlin Re: Warum der Tuske mochte mit Beger spass haben 27.09.06, 10:56
        > Andreas Lepper wird argern sich !!!

        a jakim programem to przetlumaczyles nieuku?
      • signal Jesteś wypierdek mamuta 27.09.06, 12:17
        umiesz tylko obrażać ludzi
    • michalparadowski "Rząd zgody narodowej" na czele z Tuskiem? 27.09.06, 10:47
      Do czasu rychłych wyborów jest to niezły pomysł!
      • helmut.berlin najwazniejsze w tej chwili to usunac Kaczora 27.09.06, 11:02
        niestety prezydenta nie mozemy sie tak latwo pozbyc
    • janjas2 Koalicja PO-PiS 2? Nigdy! 27.09.06, 10:52
      Przed rokiem miałem OGROMNĄ nadzieję na poswtanie koalicji PO-PiS. Dzisiaj, po
      roku oglądania w szklanym zwierciadle tego całego teatrzyku, niczym echo
      dochodzą do mnie ostatnie słowa Tuska, iż "koalicja z PiS jest możliwa"...
      Dzisiaj mam OGROMNĄ nadzieję, że taka nigdy nie powstanie a panu Tuskowi ze
      szczerego serca życzę, aby wzniósł się na wyżyny polityczne tak wysoko, aby
      wszyscy zobaczyli, jaki on jest mały.
    • teles pokazmy dzis PIS pod sejmem o 20 27.09.06, 10:53
      pokazmy dzis PIS pod sejmem o 20, przyjdzmy i pokojowo pokazmy im co o nich
      myslimy!!!
    • matkajoanna Tylko koalicja: Samoobrona + PO + SLD !!!!!!!!! 27.09.06, 10:56
      Tusk, Lepper i Olejniczak naszymi wodzami !!!!!!!!!!!
      • helmut.berlin Re: Tylko koalicja: Samoobrona + PO + SLD !!!!!!! 27.09.06, 11:08
        smiejesz sie ale wszystko jest mozliwe;)
    • mcgoo Re: "Rząd zgody narodowej" na czele z Tuskiem? 27.09.06, 11:01
      30% wyborcow PiS bedzie poza zgoda narodowa ? jaki to rzad zgody - to ze nie
      daje sie mandatu na takie zalatwianie spraw jakie zaprezentowal PiS nie oznacza,
      automatycznej akceptacji dla Tuska i PO :)
      • xyz664 30% wybotrców pis to nieroby i lumpy.Pis to hańba 27.09.06, 13:01
        Ci co płaca podatki na utrzymanie bandy Pisiorów w sejnie są za PO.Kto utrzymuje
        państwo ten ma władze.Czas najwyższy aby zakłąmańców i kryminalistów z pis i lpr
        wsadzić do wora.Koniec z tym co się dzieje w Polsce.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka