Dodaj do ulubionych

"Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za...

30.08.07, 17:33
ocierac to sie bedzie wkrotce karski o sciany aresztu razem z kolegami-pisiorami
Obserwuj wątek
    • mangold Wypowiedż Karskiego ociera się o ...... 30.08.07, 17:33
      Wypowiedż Karskiego ociera się o nawoływanie do zamachu stanu.Żąda
      uczestnictwa w ponurych intrygach pisowskiego rządu.
      • mirmat1 Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 17:38
        ...przyszlo mu sie skladac zeznania pod przysiega
        mangold napisał:
        > Wypowiedż Karskiego ociera się o nawoływanie do zamachu stanu.Żąda
        > uczestnictwa w ponurych intrygach pisowskiego rządu.
        M: Nocna Zmiana Bis nie przejdzie !!!!!!! Wasz uspiony agent
        UBekistanu tow. Kaczmarek kiedys zacznie mowic.
        • dzikowy Re: Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 17:40
          Puknij się w oko, bo to chyba jedyny organ z tkanki nerwowej jaki Ci się ostał.
          Słusznie przestrzega urzędników przed nadużyciami, końcu parlament ma też
          kontrolować poczynania sądów i rządu.
          • tetlian Re: Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 18:05
            Zamach stanu to urządziło PiS.
            • konread Re: Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 18:15
              tetlian napisał:

              > Zamach stanu to urządziło PiS.

              Ależ to nie prawda, PIS wprowadza normalność jedynie, jak Jaruzelski to uczynił
              wprowadzając stan wojenny! I dzięki temu PIS zostanie znowu kolejną siłą
              przewodnią narodu;)
              • her_tuske_piesek_gejrlina W_e_r_m_a_h_t__W_z_y_w_a__D_o__P_ u_c_z_u__! ! ! ! 31.08.07, 01:09
                Karski.o wybrykach her Tuska:
                Jest to bardzo niepokojące i nie powinno mieć miejsca
                w państwie demokratycznym.....

                Her Tuske był widziany już w trakcie jednego
                zamachu stanu (upadek rządu Jana Olszewskiego).

                Her Tuske wzywał już raz do nieposłuszeństwa obywatelskiego,
                kiedy w zeszłym roku prezydent Lech Kaczyński
                rozważał rozwiązanie parlamentu ze względu na
                nieprzyjęcia ustawy budżetowej w konstytucyjnym terminie.
                ...........................................................................

                To jest działanością skandaliczną
                działająca na szkodę Państwa Polskiego !

                ABW powinna zająć się Wermahtem -
                agentem zagranicy, pałającym nienawiścią do Polski
                (Polska to mit - lepsza jest ucieczka od Polski -
                miesięcznik „ZNAK” 1987r. (nr 11/12, str.190))
                i planowo działającym na jej szkodę :(
                • typson Re: W_e_r_m_a_h_t__W_z_y_w_a__D_o__P_ u_c_z_u__! 31.08.07, 03:20
                  kto ci sie zdefekował do czaszki??
                • lukaszngw Re: W_e_r_m_a_h_t__W_z_y_w_a__D_o__P_ u_c_z_u__! 31.08.07, 09:10
                  nawet nie wiesz jak się prawidłowo pisze nazwę twojej ulubionej armii (bo skoro
                  tak często ją wymieniasz to widocznie masz do niej głęboki sentyment). Nacz się
                  pisać poprawnie - do szkoły! Na dodatek bronisz Karskiego nawołującego de facto
                  do łamania prawa przez urzędników! Dlaczego? Jesteś z układu PiSowskiego?
          • prapradziad Re: Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 21:37
            Był kiedyś ktoś kto ukrócił tzw. sejmokrację.
            Ciekawe czy wiesz kto to taki?
            Czczą go po dziś dzień wszystkie pokolenia Polaków!
          • prapradziad Re: Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 21:39
            Był kiedyś ktoś kto ukrócił tzw. sejmokrację.
            Ciekawe czy wiesz o kim mowa?
            Czczą Go po dziś dzień wszystkie pokolenia Polaków!
          • iurisconsult Obywatel RP ma prawo i obowiązek zwalczać faszyzm 30.08.07, 21:43
            gdyż Konstytucja statuuje Polskę, jako demokratyczne państwo prawa, a nie jako
            państwo policyjno-inkwizycyjne oraz ponieważ zgodnie z art. 13 Konstytucji RP
            totalitarne metody i praktyki działania są nielegalne
        • uzaz Re: Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 17:48
          Chwała wynalazcom internetu: wypróżniasz się... i nic... żadnego brzydkiego
          zapachu.
        • kolargolo najsmieszniejsze jest to ze wy tak na powaznie 30.08.07, 20:31
          Kaczynski chyba powaznie mowil o tym ze Kaczmarek to agent ukladu. I
          najwyraznie jest paru frajerow, co sie nabierze na wszystko byle
          uwzglednialo slowo "uklad". Ten sam uklad kazal Kaczynskim wspierac
          Walese, Kaczmarka, sedziego Kryze, Leppera, Giertycha i ksiedza
          Rydzyka. Ten uklad nazywa sie czasem glosami w glowie.
    • droch "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za... 30.08.07, 17:35
      Wypowiedź Karskiego zdecydowanie *przekracza* granice objawów
      kompletnego zamroczenia.
      • doris9914 Tusk jak zawsze niepoczytalny, jak na lidera PO, 30.08.07, 17:41
        ... tylko mu w glowie zamachy i zmiany nocne,...
        • wiedmak Usuniecie TW Kaczynskich to jest patriotyczny obow 30.08.07, 18:41
          a nie zaden zamach stanu.
      • iurisconsult nie jest zamachem stanu walka z puczem rządzących 30.08.07, 21:45
        !
    • abhaod Europa ma zabawe, wojna w polskiej 30.08.07, 17:48
      piaskownicy...
    • tychik1 Re: "Wypowiedźi Tuska ocieraja się o glupote i 30.08.07, 17:52
      wyraznie puszczane juz nerwy : )
    • gg1968 Karski chwali Tuska 30.08.07, 17:53
      Upadek najgorszego dotąd rządu Olszewskiego to zasługa Tuska. Teraz
      najgoszym w historii będzie rząd Kaczyńskiego - jeśli Tusk przyczyni
      się do jego upadku to będzie miał jeszcze większe zasługi. Oby mu
      się udało. Kaczyński, Ziobro i Lepper powinni siedzieć w jednej celi
      może się zagryzą:-)
      • paralela1 Re: Karski chwali Tuska 30.08.07, 19:24
        po pół roku nagorszy? Bo teczki chcieli ujawnić, to i najgorszy dla
        obrońców układu i ubeckich złodzeji.
        • colage Re: Karski chwali Tuska 30.08.07, 22:54
          Tak bardzo chcieli ujawnic teczki, ze nawet lechujarek tego nie zrobil, mimo ze
          obiecywal. Nie mowiac o gniocie zwanym przez kaczystow ustawa lustracyjna. Siki
          mojego psa sa bardziej merytoryczne niz prawo stanowione przez (podobno)
          doktorow prawa panow k., oby zyli dlugo i szczesliwie.
    • firmland Re: "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do 30.08.07, 17:54
      czy wogole to oni wiedza co to jest zamach stanu
    • macondowo PiS zbija sobie trumnę. 30.08.07, 17:55
      Nie jestem fanem Kaczmarka. Chociażby dlatego, że trwał w chorym układzie
      milcząc, dopóki nie został z niego wyrzucony. Dopiero wtedy zaczął mówić o złu,
      którego był świadkiem i współwykonawcą. Tak, tak - nie można o tym zapominać,
      słuchając jego rewelacji. Nie wiem, jak wiele z tego, co mówi jest prawdziwe.
      Nie wiem, na jakie dowody można liczyć. Nie wiem też, czy Kaczmarek to
      przebudzony z koszmaru człowiek, czy genialny konfabulant.

      Wiem za to, że mówi rzeczy strasznie niewygodne dla rządzącego układu
      politycznego. Mówi rzeczy, które znalazłszy swoje potwierdzenie choćby w części
      zatopią polityków PiS na wiele, wiele lat, jeśli nie na zawsze. Mówi o sprawach
      tak strasznych, że ze zgrozą łapię się na zgodzie z Giertychem: możliwe, że to
      polskie Watergate do potęgi.

      Będąc w takiej sytuacji politycy PiS powinni zachować daleko idącą ostrożność w
      działaniach wobec niego i innych krytykujących ich ludzi. Tymczasem PiS od wielu
      dni porusza się w nowej sytuacji z wdziękiem rozwścieczonego słonia. Dzisiaj zaś
      ABW aresztowała Kamczmarka i Kornatowskiego. Lepiej dla PiS i ABW, żeby istniały
      naprawdę mocne, niepodważalne powody dla zastosowania takich środków. Inaczej
      bowiem, aresztowanie polityka ostro krytykującego władzę, ujawniającego
      kompromitujące ją sekrety stanie się koronnym dowodem na antydemokratyczne
      zapędy Kaczyńskich i Spółki.
      • raf.99 Re: PiS zbija sobie trumnę. 30.08.07, 20:12
        Nikt nie twierdzi ze Kaczmarek jest postacia krysztalowa. Nie musi
        byc. Jego zeznania sa weryfikowalne. Nie mowimy tu o kolku
        pariafialnym tylko o spotkaniach rzadowych. Sa stenogramy, sa
        swiadkowie tych rozmow, sa wreszcie wszechobecne u tej wladzy
        dyktafony. To wszystko kiedys ujrzy swiatlo dziene. Te zalosne
        okazy, Kaczynski, Ziobro - juz sie szamoca. Sami gotuja swojwlasny
        upadek.

        Kaczynski, Ziobro i Kaczynski - staniecie przed Trybunalem Stanu.
        • dzikowy ...z nieheblowanych desek, 30.08.07, 23:13
          niech im się drzazgi w zadki wbijają do końca świata i jeszcze dzień dłużej:)
    • mark6 Jakaś PARAnOIA ogarnęła PiS? 30.08.07, 17:56
      • maaac Ogarnęła? A kiedy tam było normalnie? 30.08.07, 18:01
        Ja sobie nie przypominam... Zaczęło się od haseł na poziomie
        przedszkolaków że to nie ich wina że zawiązali koalicję z SO i LPR.
        Potem zaś już leciało z górki.
    • macondowo Karski, wstydź się... 30.08.07, 17:56
      Dostałeś się do izby tylko dzięki nazwisku, na którego renomę zapracował ktoś
      inny...
      • travel_wawa Karski to wyjątkowa gnida w PiSie. 30.08.07, 18:01

      • to777mash Re: Karski, wstydź się... 30.08.07, 20:48
        Skojarzenia: Kurski, Karski, Goebels
    • ivan49 "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 17:57
      Karski żle słyszał,na pośpiesznie zwołanej konferencji wyskoczył jak Filip z konopii ale dziennikarze nie dali mu wiary przytaczjąc mu jak naprawdę powiedział Tusk.KARSKI tylko ośmieszył się.
    • the.bill1 Tusk jestes politycznym łajdakiem! 30.08.07, 17:57
      Prawda zwycięży!
      • dzikowy Re: Tusk jestes politycznym łajdakiem! 30.08.07, 17:59
        the.bill1 napisał:
      • 1410_tenrok Donald Tusk i PO, może nie są najlepsi, ale nie 30.08.07, 19:08
        próbują udawać piłsudksigo w cyrkowym stylu. Maluch jest wariatem i
        po dwóch latach widać to bardziej niż kiedyć, że jego miejsce jest w
        domu wariatów.
    • wariant_b "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:00
      Lepiej byłoby, gdyby Tusk zamiast nawoływać urzędników do nieposłuszeństwa sam
      włączył się w działania opozycji zmierzające do odsunięcia Jarosława
      Kaczyńskiego od władzy. Nie wszystko da się zrobić cudzymi rękami, żeby sobie
      własnych broń Boże nie ubrudzić.

      Beznadziejnie żałosny kolaborant.
      • logo.vlad Re: "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do 30.08.07, 19:51
        Najwyraźniej "choroba prezydencka" jest zaraźliwa - i teraz to Donio dostaje sraczki nerwowej. Popisowy tłumok.

        Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało...
    • swierk14 "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:03

    • swierk14 "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:04
    • holewiusz "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:12
      "kundelki są po to, aby szczekały"
      Jeżeli pis-owczyk Karski tak mówi, to można przypuszczać żżżżżżżżżżzee się boi.
      Czy panika to jest sygnał strachu ?
    • swan_ganz a srał pies tego całego Tuska 30.08.07, 18:35
      półgłup z niego i tyle....
      • crichton1 Re: a srał pies tego całego Tuska 30.08.07, 21:31
        Kończą się argumenty i zostały już tylko inwektywy?
    • wikal "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:40
      Na razie zamach stanu rozpoczął nasz chory premier.
    • droch "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:41
      Tak, tak, PiS - Paranoja i Schizofrenia.
    • xs550 Labedzi spiew kaczych slugusow... :) 30.08.07, 18:52
      Popsuliscie w tym panstwie co sie dalo i jeszcze macie czelnosc krytykowac innych za ich uzasadnione wypowiedzi? Zenujaca partia zenujacych ludzi.
    • vomitorium1 "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:53
      oj karski karski
      jeszcze taki młody
      ps
      to przypomina okres późnego ceauşescu
    • ves3 wkur**a mnie ten pisuarowaty brodacz ! 30.08.07, 18:53
      zachowuje sie jak piesek co jak nie może ugryźć, to obsika
    • teler "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:55
      Ludzie co to będzie jak ten tusk znowu przerżnie wybory . A że
      przerżnie to rzecz pewna .
      • wet3 Re: "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do 30.08.07, 19:17
        Nie ma sie czemu dziwic Tusk ma w tym doskonala praktyke i
        doswiadczenie, ktore nabyl w czasie nocnej zmiany.
        • roosevelt5 Re: Wecik, wiesz o czym piszesz? 30.08.07, 19:45
          wet3 napisał:

          > Nie ma sie czemu dziwic Tusk ma w tym doskonala praktyke i
          > doswiadczenie, ktore nabyl w czasie nocnej zmiany.
          -----------------------------
          A kto chciał obalić prezydenta za czasów rządu Olszewskiego?
          • wet3 Re: woosevelt15 30.08.07, 21:44
            roosevelt5 napisał:

            > wet3 napisał:
            >
            > > Nie ma sie czemu dziwic Tusk ma w tym doskonala praktyke i
            > > doswiadczenie, ktore nabyl w czasie nocnej zmiany.
            > -----------------------------
            > A kto chciał obalić prezydenta za czasów rządu Olszewskiego?

            A czy mowie cos o prezydencie, komuszku? Nie rob skoku w bo i nie
            udawaj greka! Nie chcieli Olszewskiego czerwoni, wszyscy esbecy,
            zlodzieje kradncy w czasie prywatyzacji i donosiciele z Bolkiem
            Walesa na czele. Bali sie bowiem o wlasne tylki. Narod bardzo go
            chcial.
            • wet3 Re: woosevelt15 31.08.07, 00:00
              Nie wiem jak to sie stalo, ale rzczywiscie zamiast "premiera"
              napisalem "prezydenta" i na dodatel przeoczylem to. Przeciez dobrze
              wiemy, ze wtedy preziem byl Bulek, ktory z Tuskiem oraz innymi
              komuchami zorganizowal nocna zmiane.
              • 1410_tenrok dziadek, nie możesz tak późno łazić spać 31.08.07, 10:10
                nie wytrzymasz takiego tempa.
              • roosevelt5 Re: Oj wecik. Widzę, że nie wiesz o co chodzi. 31.08.07, 17:15
                Po pierwsze nawet nie wiesz jak bardzo jest mi odległe pojęcie
                komuszka i tego co jest związane z historią nowożytną komunizmu w
                świecie.
                Za to uważam, że nie rozumiesz pojęcia i czym jest ideologia
                komunizmu, skoro wypowiadasz się z taką pogardą.
                Inna sprawa, że jest to pojęcie utopijne.
                Zadam ci pytanie.
                Będąc prezydentem dowiadujesz się, że podległe tobie służby
                państwowe (czytaj rząd i służby specjalne) organizują sondaż w
                wojsku na temat "Po której stronie stanie wojsko w przypadku
                konfliktu rządu z prezydentem".
                Pamiętaj, że najwyższym organem władzy wykonawczej w naszym kraju
                jest prezydent, a rząd mu podlega.
        • colage Re: "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do 30.08.07, 23:02
          O ile pamietam, to do upadku Olszewskiego przyczynil sie Macierewicz i jego
          teczki. Poza tym, skoro Olszewski byl takim swietnym premierem, czemu nie zostal
          I premierem II PRL? No i wreszcie, kto jak nie kaczki palil kukle Walesy pod
          Belwederem w 'akcie obywatelskiego nieposluszenstwa'? Jesli masz wybiorcza
          pamiec, bierz lecytyne.
    • venus99 "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:58
      jak powszechnie wiadomo zamach stanu jest realizowany obecnie przez
      Kaczyńskich.kiedy pójdą siedzieć?
    • l005 Tusk chyba podzieli celę z Kaczmarkiem 30.08.07, 19:14
      Chyba jednak PiS ma dobry sposób na wygranie wyborów. Jeszcze trochę
      aresztowań i jedynymi kandydatami na listach wyborczych pozostaną ci
      z PiSu.
      • pies_na_lewiznie Karski...bolszewicki idiota!..podobno "prawnik" 30.08.07, 19:17
        Pieprzy bzdury, jak by ludzie nie słyszeli i nie rozumieli...
        • imie_jaszczomp Re: Karski...bolszewicki idiota!..podobno "prawni 30.08.07, 20:32
          Oni wszyscy sa "podobno prawnicy". Sądząc z ilosci bubli
          legislacyjnych, ktore wyprodukowali, to straszni z nich fachowcy
          hehehehe

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka