cubasz 30.08.07, 17:33 ocierac to sie bedzie wkrotce karski o sciany aresztu razem z kolegami-pisiorami Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mangold Wypowiedż Karskiego ociera się o ...... 30.08.07, 17:33 Wypowiedż Karskiego ociera się o nawoływanie do zamachu stanu.Żąda uczestnictwa w ponurych intrygach pisowskiego rządu. Odpowiedz Link Zgłoś
mirmat1 Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 17:38 ...przyszlo mu sie skladac zeznania pod przysiega mangold napisał: > Wypowiedż Karskiego ociera się o nawoływanie do zamachu stanu.Żąda > uczestnictwa w ponurych intrygach pisowskiego rządu. M: Nocna Zmiana Bis nie przejdzie !!!!!!! Wasz uspiony agent UBekistanu tow. Kaczmarek kiedys zacznie mowic. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikowy Re: Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 17:40 Puknij się w oko, bo to chyba jedyny organ z tkanki nerwowej jaki Ci się ostał. Słusznie przestrzega urzędników przed nadużyciami, końcu parlament ma też kontrolować poczynania sądów i rządu. Odpowiedz Link Zgłoś
tetlian Re: Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 18:05 Zamach stanu to urządziło PiS. Odpowiedz Link Zgłoś
konread Re: Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 18:15 tetlian napisał: > Zamach stanu to urządziło PiS. Ależ to nie prawda, PIS wprowadza normalność jedynie, jak Jaruzelski to uczynił wprowadzając stan wojenny! I dzięki temu PIS zostanie znowu kolejną siłą przewodnią narodu;) Odpowiedz Link Zgłoś
her_tuske_piesek_gejrlina W_e_r_m_a_h_t__W_z_y_w_a__D_o__P_ u_c_z_u__! ! ! ! 31.08.07, 01:09 Karski.o wybrykach her Tuska: Jest to bardzo niepokojące i nie powinno mieć miejsca w państwie demokratycznym..... Her Tuske był widziany już w trakcie jednego zamachu stanu (upadek rządu Jana Olszewskiego). Her Tuske wzywał już raz do nieposłuszeństwa obywatelskiego, kiedy w zeszłym roku prezydent Lech Kaczyński rozważał rozwiązanie parlamentu ze względu na nieprzyjęcia ustawy budżetowej w konstytucyjnym terminie. ........................................................................... To jest działanością skandaliczną działająca na szkodę Państwa Polskiego ! ABW powinna zająć się Wermahtem - agentem zagranicy, pałającym nienawiścią do Polski (Polska to mit - lepsza jest ucieczka od Polski - miesięcznik „ZNAK” 1987r. (nr 11/12, str.190)) i planowo działającym na jej szkodę :( Odpowiedz Link Zgłoś
typson Re: W_e_r_m_a_h_t__W_z_y_w_a__D_o__P_ u_c_z_u__! 31.08.07, 03:20 kto ci sie zdefekował do czaszki?? Odpowiedz Link Zgłoś
lukaszngw Re: W_e_r_m_a_h_t__W_z_y_w_a__D_o__P_ u_c_z_u__! 31.08.07, 09:10 nawet nie wiesz jak się prawidłowo pisze nazwę twojej ulubionej armii (bo skoro tak często ją wymieniasz to widocznie masz do niej głęboki sentyment). Nacz się pisać poprawnie - do szkoły! Na dodatek bronisz Karskiego nawołującego de facto do łamania prawa przez urzędników! Dlaczego? Jesteś z układu PiSowskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
prapradziad Re: Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 21:37 Był kiedyś ktoś kto ukrócił tzw. sejmokrację. Ciekawe czy wiesz kto to taki? Czczą go po dziś dzień wszystkie pokolenia Polaków! Odpowiedz Link Zgłoś
prapradziad Re: Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 21:39 Był kiedyś ktoś kto ukrócił tzw. sejmokrację. Ciekawe czy wiesz o kim mowa? Czczą Go po dziś dzień wszystkie pokolenia Polaków! Odpowiedz Link Zgłoś
iurisconsult Obywatel RP ma prawo i obowiązek zwalczać faszyzm 30.08.07, 21:43 gdyż Konstytucja statuuje Polskę, jako demokratyczne państwo prawa, a nie jako państwo policyjno-inkwizycyjne oraz ponieważ zgodnie z art. 13 Konstytucji RP totalitarne metody i praktyki działania są nielegalne Odpowiedz Link Zgłoś
uzaz Re: Politruk PZPR tow Kaczmarek zniemowil kiedy 30.08.07, 17:48 Chwała wynalazcom internetu: wypróżniasz się... i nic... żadnego brzydkiego zapachu. Odpowiedz Link Zgłoś
kolargolo najsmieszniejsze jest to ze wy tak na powaznie 30.08.07, 20:31 Kaczynski chyba powaznie mowil o tym ze Kaczmarek to agent ukladu. I najwyraznie jest paru frajerow, co sie nabierze na wszystko byle uwzglednialo slowo "uklad". Ten sam uklad kazal Kaczynskim wspierac Walese, Kaczmarka, sedziego Kryze, Leppera, Giertycha i ksiedza Rydzyka. Ten uklad nazywa sie czasem glosami w glowie. Odpowiedz Link Zgłoś
droch "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za... 30.08.07, 17:35 Wypowiedź Karskiego zdecydowanie *przekracza* granice objawów kompletnego zamroczenia. Odpowiedz Link Zgłoś
doris9914 Tusk jak zawsze niepoczytalny, jak na lidera PO, 30.08.07, 17:41 ... tylko mu w glowie zamachy i zmiany nocne,... Odpowiedz Link Zgłoś
wiedmak Usuniecie TW Kaczynskich to jest patriotyczny obow 30.08.07, 18:41 a nie zaden zamach stanu. Odpowiedz Link Zgłoś
iurisconsult nie jest zamachem stanu walka z puczem rządzących 30.08.07, 21:45 ! Odpowiedz Link Zgłoś
tychik1 Re: "Wypowiedźi Tuska ocieraja się o glupote i 30.08.07, 17:52 wyraznie puszczane juz nerwy : ) Odpowiedz Link Zgłoś
gg1968 Karski chwali Tuska 30.08.07, 17:53 Upadek najgorszego dotąd rządu Olszewskiego to zasługa Tuska. Teraz najgoszym w historii będzie rząd Kaczyńskiego - jeśli Tusk przyczyni się do jego upadku to będzie miał jeszcze większe zasługi. Oby mu się udało. Kaczyński, Ziobro i Lepper powinni siedzieć w jednej celi może się zagryzą:-) Odpowiedz Link Zgłoś
paralela1 Re: Karski chwali Tuska 30.08.07, 19:24 po pół roku nagorszy? Bo teczki chcieli ujawnić, to i najgorszy dla obrońców układu i ubeckich złodzeji. Odpowiedz Link Zgłoś
colage Re: Karski chwali Tuska 30.08.07, 22:54 Tak bardzo chcieli ujawnic teczki, ze nawet lechujarek tego nie zrobil, mimo ze obiecywal. Nie mowiac o gniocie zwanym przez kaczystow ustawa lustracyjna. Siki mojego psa sa bardziej merytoryczne niz prawo stanowione przez (podobno) doktorow prawa panow k., oby zyli dlugo i szczesliwie. Odpowiedz Link Zgłoś
firmland Re: "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do 30.08.07, 17:54 czy wogole to oni wiedza co to jest zamach stanu Odpowiedz Link Zgłoś
macondowo PiS zbija sobie trumnę. 30.08.07, 17:55 Nie jestem fanem Kaczmarka. Chociażby dlatego, że trwał w chorym układzie milcząc, dopóki nie został z niego wyrzucony. Dopiero wtedy zaczął mówić o złu, którego był świadkiem i współwykonawcą. Tak, tak - nie można o tym zapominać, słuchając jego rewelacji. Nie wiem, jak wiele z tego, co mówi jest prawdziwe. Nie wiem, na jakie dowody można liczyć. Nie wiem też, czy Kaczmarek to przebudzony z koszmaru człowiek, czy genialny konfabulant. Wiem za to, że mówi rzeczy strasznie niewygodne dla rządzącego układu politycznego. Mówi rzeczy, które znalazłszy swoje potwierdzenie choćby w części zatopią polityków PiS na wiele, wiele lat, jeśli nie na zawsze. Mówi o sprawach tak strasznych, że ze zgrozą łapię się na zgodzie z Giertychem: możliwe, że to polskie Watergate do potęgi. Będąc w takiej sytuacji politycy PiS powinni zachować daleko idącą ostrożność w działaniach wobec niego i innych krytykujących ich ludzi. Tymczasem PiS od wielu dni porusza się w nowej sytuacji z wdziękiem rozwścieczonego słonia. Dzisiaj zaś ABW aresztowała Kamczmarka i Kornatowskiego. Lepiej dla PiS i ABW, żeby istniały naprawdę mocne, niepodważalne powody dla zastosowania takich środków. Inaczej bowiem, aresztowanie polityka ostro krytykującego władzę, ujawniającego kompromitujące ją sekrety stanie się koronnym dowodem na antydemokratyczne zapędy Kaczyńskich i Spółki. Odpowiedz Link Zgłoś
raf.99 Re: PiS zbija sobie trumnę. 30.08.07, 20:12 Nikt nie twierdzi ze Kaczmarek jest postacia krysztalowa. Nie musi byc. Jego zeznania sa weryfikowalne. Nie mowimy tu o kolku pariafialnym tylko o spotkaniach rzadowych. Sa stenogramy, sa swiadkowie tych rozmow, sa wreszcie wszechobecne u tej wladzy dyktafony. To wszystko kiedys ujrzy swiatlo dziene. Te zalosne okazy, Kaczynski, Ziobro - juz sie szamoca. Sami gotuja swojwlasny upadek. Kaczynski, Ziobro i Kaczynski - staniecie przed Trybunalem Stanu. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikowy ...z nieheblowanych desek, 30.08.07, 23:13 niech im się drzazgi w zadki wbijają do końca świata i jeszcze dzień dłużej:) Odpowiedz Link Zgłoś
maaac Ogarnęła? A kiedy tam było normalnie? 30.08.07, 18:01 Ja sobie nie przypominam... Zaczęło się od haseł na poziomie przedszkolaków że to nie ich wina że zawiązali koalicję z SO i LPR. Potem zaś już leciało z górki. Odpowiedz Link Zgłoś
macondowo Karski, wstydź się... 30.08.07, 17:56 Dostałeś się do izby tylko dzięki nazwisku, na którego renomę zapracował ktoś inny... Odpowiedz Link Zgłoś
to777mash Re: Karski, wstydź się... 30.08.07, 20:48 Skojarzenia: Kurski, Karski, Goebels Odpowiedz Link Zgłoś
ivan49 "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 17:57 Karski żle słyszał,na pośpiesznie zwołanej konferencji wyskoczył jak Filip z konopii ale dziennikarze nie dali mu wiary przytaczjąc mu jak naprawdę powiedział Tusk.KARSKI tylko ośmieszył się. Odpowiedz Link Zgłoś
dzikowy Re: Tusk jestes politycznym łajdakiem! 30.08.07, 17:59 the.bill1 napisał: Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok Donald Tusk i PO, może nie są najlepsi, ale nie 30.08.07, 19:08 próbują udawać piłsudksigo w cyrkowym stylu. Maluch jest wariatem i po dwóch latach widać to bardziej niż kiedyć, że jego miejsce jest w domu wariatów. Odpowiedz Link Zgłoś
wariant_b "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:00 Lepiej byłoby, gdyby Tusk zamiast nawoływać urzędników do nieposłuszeństwa sam włączył się w działania opozycji zmierzające do odsunięcia Jarosława Kaczyńskiego od władzy. Nie wszystko da się zrobić cudzymi rękami, żeby sobie własnych broń Boże nie ubrudzić. Beznadziejnie żałosny kolaborant. Odpowiedz Link Zgłoś
logo.vlad Re: "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do 30.08.07, 19:51 Najwyraźniej "choroba prezydencka" jest zaraźliwa - i teraz to Donio dostaje sraczki nerwowej. Popisowy tłumok. Sam tego chciałeś, Grzegorzu Dyndało... Odpowiedz Link Zgłoś
holewiusz "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:12 "kundelki są po to, aby szczekały" Jeżeli pis-owczyk Karski tak mówi, to można przypuszczać żżżżżżżżżżzee się boi. Czy panika to jest sygnał strachu ? Odpowiedz Link Zgłoś
swan_ganz a srał pies tego całego Tuska 30.08.07, 18:35 półgłup z niego i tyle.... Odpowiedz Link Zgłoś
crichton1 Re: a srał pies tego całego Tuska 30.08.07, 21:31 Kończą się argumenty i zostały już tylko inwektywy? Odpowiedz Link Zgłoś
wikal "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:40 Na razie zamach stanu rozpoczął nasz chory premier. Odpowiedz Link Zgłoś
droch "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:41 Tak, tak, PiS - Paranoja i Schizofrenia. Odpowiedz Link Zgłoś
xs550 Labedzi spiew kaczych slugusow... :) 30.08.07, 18:52 Popsuliscie w tym panstwie co sie dalo i jeszcze macie czelnosc krytykowac innych za ich uzasadnione wypowiedzi? Zenujaca partia zenujacych ludzi. Odpowiedz Link Zgłoś
vomitorium1 "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:53 oj karski karski jeszcze taki młody ps to przypomina okres późnego ceauşescu Odpowiedz Link Zgłoś
ves3 wkur**a mnie ten pisuarowaty brodacz ! 30.08.07, 18:53 zachowuje sie jak piesek co jak nie może ugryźć, to obsika Odpowiedz Link Zgłoś
teler "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:55 Ludzie co to będzie jak ten tusk znowu przerżnie wybory . A że przerżnie to rzecz pewna . Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do 30.08.07, 19:17 Nie ma sie czemu dziwic Tusk ma w tym doskonala praktyke i doswiadczenie, ktore nabyl w czasie nocnej zmiany. Odpowiedz Link Zgłoś
roosevelt5 Re: Wecik, wiesz o czym piszesz? 30.08.07, 19:45 wet3 napisał: > Nie ma sie czemu dziwic Tusk ma w tym doskonala praktyke i > doswiadczenie, ktore nabyl w czasie nocnej zmiany. ----------------------------- A kto chciał obalić prezydenta za czasów rządu Olszewskiego? Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: woosevelt15 30.08.07, 21:44 roosevelt5 napisał: > wet3 napisał: > > > Nie ma sie czemu dziwic Tusk ma w tym doskonala praktyke i > > doswiadczenie, ktore nabyl w czasie nocnej zmiany. > ----------------------------- > A kto chciał obalić prezydenta za czasów rządu Olszewskiego? A czy mowie cos o prezydencie, komuszku? Nie rob skoku w bo i nie udawaj greka! Nie chcieli Olszewskiego czerwoni, wszyscy esbecy, zlodzieje kradncy w czasie prywatyzacji i donosiciele z Bolkiem Walesa na czele. Bali sie bowiem o wlasne tylki. Narod bardzo go chcial. Odpowiedz Link Zgłoś
wet3 Re: woosevelt15 31.08.07, 00:00 Nie wiem jak to sie stalo, ale rzczywiscie zamiast "premiera" napisalem "prezydenta" i na dodatel przeoczylem to. Przeciez dobrze wiemy, ze wtedy preziem byl Bulek, ktory z Tuskiem oraz innymi komuchami zorganizowal nocna zmiane. Odpowiedz Link Zgłoś
1410_tenrok dziadek, nie możesz tak późno łazić spać 31.08.07, 10:10 nie wytrzymasz takiego tempa. Odpowiedz Link Zgłoś
roosevelt5 Re: Oj wecik. Widzę, że nie wiesz o co chodzi. 31.08.07, 17:15 Po pierwsze nawet nie wiesz jak bardzo jest mi odległe pojęcie komuszka i tego co jest związane z historią nowożytną komunizmu w świecie. Za to uważam, że nie rozumiesz pojęcia i czym jest ideologia komunizmu, skoro wypowiadasz się z taką pogardą. Inna sprawa, że jest to pojęcie utopijne. Zadam ci pytanie. Będąc prezydentem dowiadujesz się, że podległe tobie służby państwowe (czytaj rząd i służby specjalne) organizują sondaż w wojsku na temat "Po której stronie stanie wojsko w przypadku konfliktu rządu z prezydentem". Pamiętaj, że najwyższym organem władzy wykonawczej w naszym kraju jest prezydent, a rząd mu podlega. Odpowiedz Link Zgłoś
colage Re: "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do 30.08.07, 23:02 O ile pamietam, to do upadku Olszewskiego przyczynil sie Macierewicz i jego teczki. Poza tym, skoro Olszewski byl takim swietnym premierem, czemu nie zostal I premierem II PRL? No i wreszcie, kto jak nie kaczki palil kukle Walesy pod Belwederem w 'akcie obywatelskiego nieposluszenstwa'? Jesli masz wybiorcza pamiec, bierz lecytyne. Odpowiedz Link Zgłoś
venus99 "Wypowiedź Tuska ociera się o nawoływanie do za.. 30.08.07, 18:58 jak powszechnie wiadomo zamach stanu jest realizowany obecnie przez Kaczyńskich.kiedy pójdą siedzieć? Odpowiedz Link Zgłoś
l005 Tusk chyba podzieli celę z Kaczmarkiem 30.08.07, 19:14 Chyba jednak PiS ma dobry sposób na wygranie wyborów. Jeszcze trochę aresztowań i jedynymi kandydatami na listach wyborczych pozostaną ci z PiSu. Odpowiedz Link Zgłoś
pies_na_lewiznie Karski...bolszewicki idiota!..podobno "prawnik" 30.08.07, 19:17 Pieprzy bzdury, jak by ludzie nie słyszeli i nie rozumieli... Odpowiedz Link Zgłoś
imie_jaszczomp Re: Karski...bolszewicki idiota!..podobno "prawni 30.08.07, 20:32 Oni wszyscy sa "podobno prawnicy". Sądząc z ilosci bubli legislacyjnych, ktore wyprodukowali, to straszni z nich fachowcy hehehehe Odpowiedz Link Zgłoś