Gość: Pozdro IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.04, 12:15 Tak sobie myślę, że nie otworzę konta w Lukas Banku, bo wkurzył mnie ten nachalny czerwony scroller na portalu. LukasBank kojarzy mi się teraz z chamstwem. Link Zgłoś Obserwuj wątek
user0001 Sam wsadź scroller w niebyt. 01.09.04, 12:21 Porada dnia: W Konquerorze można wyłączyć wtyczki (java, flash) oraz javascript dla konkretnej domeny naprzykład ".gazeta.pl", denerwujący scroller znika sam. Link Zgłoś
Gość: piecyk gazowy Porada dnia SE ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.04, 18:22 myie2.com - nakładka na IE m.in. blokująca reklamy avantbrowser.com - jw. FireFox.pl (przeglądarka) + Adblock (wtyczka blokująca wyświetlanie reklam). Link Zgłoś
Gość: pollak Re: Porada dnia SE ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.04, 18:30 W moim w3m nie trzeba niczego wyłączać. A i posta można sobie spokojnie w vimie napisać. Link Zgłoś
kalinowski11 Re: Porada dnia SE ;-) 01.09.04, 18:42 Program do zabezpieczenia systemu przed zmianami strony startowej , szpiegami oraz reklamami :) www.javacoolsoftware.com/spywareblaster.html 1. Ściągnij , zainstaluj , uruchom . 2. "Updates" 3. "Protection" A. "Internet Explorer Protection" - zaznaczasz dwa pola . B. "Restricted Sites Protection " - zaznaczasz jedno pole . C. "Mozilla/Firefox Protection" - jeśli używasz możesz zaznaczyć . 4. "Tools" A. "Misc. IE Settings" - zaznaczamy , ta funkcja blokuje podmianę strony startowej . B. "Flash Killer" - zaznaczamy "Disable and block Macromedia ..." C. Zapominamy o reklamach i dodatkowo zabezpieczamy system . Pozdrawiam . Link Zgłoś