Dodaj do ulubionych

Wsadzcie sobie w d... Lukas bank i jego scroller

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.04, 12:15
Tak sobie myślę, że nie otworzę konta w Lukas Banku, bo wkurzył mnie ten
nachalny czerwony scroller na portalu.
LukasBank kojarzy mi się teraz z chamstwem.
Obserwuj wątek
    • user0001 Sam wsadź scroller w niebyt. 01.09.04, 12:21
      Porada dnia:
      W Konquerorze można wyłączyć wtyczki (java, flash) oraz javascript dla
      konkretnej domeny naprzykład ".gazeta.pl", denerwujący scroller znika sam.
      • Gość: piecyk gazowy Porada dnia SE ;-) IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.09.04, 18:22
        myie2.com - nakładka na IE m.in. blokująca reklamy
        avantbrowser.com - jw.
        FireFox.pl (przeglądarka) + Adblock (wtyczka blokująca wyświetlanie
        reklam).
        • Gość: pollak Re: Porada dnia SE ;-) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 01.09.04, 18:30
          W moim w3m nie trzeba niczego wyłączać. A i posta można sobie spokojnie w vimie
          napisać.
        • kalinowski11 Re: Porada dnia SE ;-) 01.09.04, 18:42
          Program do zabezpieczenia systemu przed zmianami strony
          startowej , szpiegami oraz reklamami :)

          www.javacoolsoftware.com/spywareblaster.html

          1. Ściągnij , zainstaluj , uruchom .
          2. "Updates"
          3. "Protection"
          A. "Internet Explorer Protection" - zaznaczasz dwa pola .
          B. "Restricted Sites Protection " - zaznaczasz jedno pole .
          C. "Mozilla/Firefox Protection" - jeśli używasz możesz zaznaczyć .
          4. "Tools"
          A. "Misc. IE Settings" - zaznaczamy , ta funkcja blokuje podmianę
          strony startowej .
          B. "Flash Killer" - zaznaczamy "Disable and block Macromedia ..."
          C. Zapominamy o reklamach i dodatkowo zabezpieczamy system .

          Pozdrawiam .
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka