Dodaj do ulubionych

Pomóżmy sobie w wyjeździe do Rzymu

04.04.05, 14:57
Tysiące osób chciałoby pojechać w najbliższych dniach do Rzymu. Pomóżmy
sobie.
Jeśli poszukujecie wolnego miejsca w samochodzie, zostawcie tu swój namiar
mailowy. Jeśli macie wolne miejsce i chcielibyście kogoś zabrać ze sobą, tym
bardziej napiszcie to tutaj.

__________
W imieniu redakcji
Blazej Wandtke
Obserwuj wątek
    • Gość: kaja Re: Pomóżmy sobie w wyjeździe do Rzymu IP: 62.233.187.* 04.04.05, 15:25
      poszukuje 2 miejsc z Poznania.

      ks@p-n.pl
      • Gość: Karol Re: Pomóżmy sobie w wyjeździe do Rzymu IP: *.echostar.pl 04.04.05, 15:48
        Witam!

        Jestem licealistą z Poznania, bardzo bym chciał uczestniczyć w pogrzebie Ojca
        Świetego, ale niestety nie mam jak dojechać, bo to troche daleko, a na samolot
        mnie nie stać:) Poszukuję 1 miejsca w samochodzie... Jeśli ktoś jedzie i mógłby
        mi pomóc, to proszę coś tutaj napisać, lub wysłać mi maila na karol@echostar.pl

        Pozdrawiam. Karol.
        • g-a-b-i Re: Pomóżmy sobie w wyjeździe do Rzymu 04.04.05, 22:58
          Karolu,
          zajrzyj tutaj

          forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=194&w=22388931
          ja nie skorzystam, chociaz bardzo chcialabym być w Watykanie.
          Chetnie obejrze Twoje zdjecia po powrocie, jesli zabierasz aparat.
      • Gość: m27 MAM dwa wolne miejsca z Poznania IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.05, 12:05
        koszt okolo 500 zl na osobe ( autostrady, paliwo, ubezpieczenie)
        wyjazd wtorek na noc mumok@neostrada.pl
    • Gość: vivacee Re: Pomóżmy sobie w wyjeździe do Rzymu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.04.05, 23:32
      jesli ktos ma miejsce w samochodzie prosze o kontakt
      4357764

      691 167 722

      Adam
    • Gość: esbeha 3 wolne miejsca do Rzymu IP: *.icpnet.pl 05.04.05, 01:41
      Oferuje przejazd w dwie strony (Poznań-Rzym, Rzym-Poznań) samochodem osobowym
      Mazda, 5 osobowy, 3 MIEJSCA WOLNE, koszt przejazdu w dwie strony 450 pln od
      osoby , cena obejmuje tylko i wylącznie przejazd, wyjazd w srode wieczorem,
      zainteresowane osoby prosze kontakt mailowy na adres: esbeha@wp.pl
      • Gość: esbeha Re: 3 wolne miejsca do Rzymu IP: *.icpnet.pl 05.04.05, 19:19
        niestety te 3 miejsca już nieaktualne, wyjazd odwołany z powodów ekonomicznych.
    • Gość: rose80 szukam wolnego jednego miejsca IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.05, 09:15
      szukam transportu i milego towarzystwa :) kontakt: rozabb@poczta.onet.pl gg:
      4033261 (chyba nie odejde od komputera :)
    • Gość: rzymskivatykan Re: Pomóżmy sobie w wyjeździe do Rzymu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.05, 09:28
      wyjazd. jesli sa chetne osoby na wyjazd do Rzymu na pogrzeb Ojca Swietego,
      prosze zostawic maila ponize. 3 wolne miejsca w aucie . Koszt 1 miejsca 450pln.
      auto terenowe, wygodne.
      • Gość: rose Re: Pomóżmy sobie w wyjeździe do Rzymu IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.04.05, 09:58
        rozabb@poczta.onet.pl - niecierpliwie czekam na wiesci

      • Gość: Marcin szukam 2 miejsc IP: *.hstl3.put.poznan.pl 05.04.05, 10:38
        giz22@interia.pl
      • Gość: Capitano Re: Pomóżmy sobie w wyjeździe do Rzymu IP: 212.127.95.* 05.04.05, 10:38
        psmolnik@go2.pl - 2 miejsca (1 osoba-(konkretnie to ja) jest z Wrocławia, jesli
        trasa jest przez Wrocław to tam bym wsiadł. Jade z koleżanką (jej mail:
        curly12@poczta.onet). Dziękuje z góry za informacje
    • Gość: Marcin poszukuje dwóch miejsc na wyjazd do Rzymu IP: *.hstl3.put.poznan.pl 05.04.05, 10:36
      interesuje mnie tylko sam wyjazd i powrot
      kontakt: e-mail guzek.marcin@interia.pl
      kom 607633316
    • expertyzer Re: Pomóżmy sobie w wyjeździe do Rzymu 05.04.05, 19:40
      Domikanie orgaznizują coś.
    • Gość: Ja tez chce jechac Re: Pomóżmy sobie w wyjeździe do Rzymu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.04.05, 19:57
      co tak malo ogloszen??????!?!?!? czyzby poznan nie jechal do .va?
    • shay33 Re: Pomóżmy sobie w wyjeździe do Rzymu 06.04.05, 13:25
      Szukam jednego miejsca do Rzymu, jestem kierowcą, znam trasę przez Niemcy.
      tel.505 65 43 92
    • Gość: michal 1 miejsce w samochodzie!Dziś wyjazd ok.21-22 IP: *.icpnet.pl 06.04.05, 17:35
      oczywiście partycypacja w kosztach podróży(opłaty drogowe, paliwo(LPG)! kontakt
      na GG 1474944
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka