redakcja_poznan
04.04.05, 14:57
Tysiące osób chciałoby pojechać w najbliższych dniach do Rzymu. Pomóżmy
sobie.
Jeśli poszukujecie wolnego miejsca w samochodzie, zostawcie tu swój namiar
mailowy. Jeśli macie wolne miejsce i chcielibyście kogoś zabrać ze sobą, tym
bardziej napiszcie to tutaj.
__________
W imieniu redakcji
Blazej Wandtke