atp1
10.04.05, 16:48
rozliczyc naszych ukochanych okraglostolowych przywodcow i samego
jasnie wielmoznego pana Prezydenta za grabiez i wywoz waluty
po za granice kraju. Oni najchetniej taka zalobe przedluzyli by
o nastepne 16 lat, aby narod ich pokochal i zapomnial.Prawo jest jednak
prawem, a panstwo praworzadne to takie: nikt nie moze byc ukarany
za czyny ktorych nie popelnil i odwrotnie.Mozna im zlagodzic
wymiar kary jesli oddadza grubo ponad 100 miliardow dolarow do skarbu
panstwa. Jesli jasnie wielmozny pan Prezydent chce kandydowac na urzad
w ONZ lub w innym kraju? to naprzod musi sie rozliczyc ze swojej
dzialanosci w Polsce!!! Dotyczy to wszystkich okraglostolowych rzadow
i szanownego pana Lecha Walese takze!!! Jesli ktos ze szanownych
obywateli na tym forum jest przeciwny to mozna to uznac
za wspoludzial w przestepstwie.
ps. nie pisze juz o innych przestepstwach typu "prywatyzacji"
jak rowniez smierci roznych osob z tym powiazanych, nie chce drogich
moich czytelnikow zanudzac.