cerveja
29.09.05, 21:26
mieszkam za granica. Od dluzszego czasu mam tv satelitarna, hotbird. Mialem
zawsze kilka programow polskich, z czego najbardziej odpowiadal mi Polsat.
Niestety od tygodnia pojawia sie on jako program kodowany, choc w wykazie
programow (np. w internecie) figuruje jako niekodowany. Przeszukalem juz
programy na wszelkie sposoby i choc polsat wystepuje na trzech
czestotliwosciach, to na zadnej nie odbiera. A tak mi pomagal czuc sie choc
troche jak "w domu". Moze ktos mieszka za granica i wie czy cos sie zmienilo,
albo moze odbiera polsat bez problemu. Dzieki za odzew.