mac.st 26.10.05, 21:47 Witam, Poszukuję informacji na temat inwestycji TBM Dom (MakDom) "Morskie Oko" w Otwocku. Może już ktoś podpisał umowę, albo może mieszka w zbudowanych już blokach? Zastanawiam się nad podpisaniem umowy. Pozdrawiam, mac.st Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Czapla Re: "Morskie Oko" w Otwocku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.05, 00:35 Witam, dzisiaj podpisalem.. :).. oby wszystko sie udalo. Jak narazie bez problemow Odpowiedz Link Zgłoś
mac.st Re: "Morskie Oko" w Otwocku 19.11.05, 14:45 Serdecznie witam Sąsiada! :-) Już się obawiałem że sam będę tam mieszkał.. :-) Na razie współpraca z deweloperem układa się gładko. Są pomocni i kontaktowi. Oby tak było do końca. Martwi mnie natomiast brak startu na budowie - co prawda w Otwocku nie byłem już jakieś 2tyg. ale zdaje się że niewiele się tam dzieje - podobno coś się przeciąga ze zgodą na wycinkę drzew na placu budowy. Z drugiej strony ogromna szkoda, że w ogóle muszą coś wycinać, te brzózki są wyjątkowo fajne. Mam nadzieję że oszczędzą co się da - przy pierwszych dwóch budynkach jakoś im się to udało. Pozdrawiam Mac.St Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Czapla Re: "Morskie Oko" w Otwocku IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 19.11.05, 16:47 Witam sasiedzie ;) Zapraszam na rozmowe mailowa :).. czapla(malpa)post.pl ... lub GG: 378 761 Ogolnie umowe podpisalem w piatek, wlasnie podczas podpisywania umowy dostali zgode na wyciecie jakistam brzoz .. chyba wlasnie chodzilo o te co blokuja budowe budynku nr. 3. Odezwij sie na maila.. to dokladnie bedziemy sledzic stan budowy :) Pozdrawiam i czekam na odzew ! :) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: flatline Re: "Morskie Oko" w Otwocku IP: *.aster.pl / *.aster.pl 22.12.05, 22:21 Witam, zastanawiam się nad zakupem mieszkania na tym osiedlu. Jedno co mnie poważnie niepokoi to bardzo niekorzystna umowa - próbowałeś ją może negocjować? Odpowiedz Link Zgłoś