Gość: kasia
IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl
16.01.06, 08:35
Niedawno przewinął się tu wątek o używaniu witaminy c w kroplach firmy Juvit
na twarz. Postanowiłam i ja spróbować i od 2 dni stosuje. Tylko, że posunęłam
się trochę dalej i postanowiłam (jako że wit. c uszczelnia naczynia
krwionośne i rozjaśnia)po dodawać kilka kropel do każdej porcji nakładanego
balsamu do ciała. I jestem w szoku!!! Naczynka krwionośne, które pokrywały
siecią moje uda i byly bardzo widoczne, częściowo znikły a w innych miejscach
wyraźnie zbladły!!! Jestem zachwycona bo wyglądało to mało estetycznie.
Drobne naczynka na twarzy również znikły a buzia zrobiła się nieziemsko
gładka:) Polecam wszystkim:)